Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Для чого необхідний терморегулятор для батареї? конструкція

  1. Місцезнаходження пристрою
  2. Конструкція і принцип роботи
  3. Правила монтажу
  4. Налаштування
  5. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Терморегулятор дає можливість встановити прийнятний мікроклімат в приміщенні в конкретному випадку, як в денний, так і в нічний час доби. Крім підтримки температури в квартирі дане обладнання оптимізує витрати з оплати обслуговування ЖКГ.

У багатоповерхових будинках, мешканці в зимовий період змушені тримати відкритими вікна, щоб уберегтися від спека йде від батарей. У тому випадку якщо в приміщенні змонтовано лічильники тепла, тоді власникам невигідно терпіти такий стан.

Це важливо! У тих приміщеннях, де температура помітно коливається протягом доби (кухня, і кімнати виходять на сонячну сторону) необхідно встановити терморегулятор. Головне щоб спальня була опале до 18 - 19 ° С.

Місцезнаходження пристрою

Зазвичай терморегулятор для батареї встановлюють на опалювальному приладі, але при цьому необхідно дотримуватися умова, що він не буде закриватися шторами, що декорують гратами або іншими предметами інтер'єру. Якщо це правило не дотримуватися тоді рівень температури в приміщенні знизиться. Зазвичай терморегулятор для батареї встановлюють на опалювальному приладі, але при цьому необхідно дотримуватися умова, що він не буде закриватися шторами, що декорують гратами або іншими предметами інтер'єру

Але в тому випадку, якщо змонтувати термостатичне пристрій з датчиком, який, як правило, розташовується на відстані 2 - 8 м від клапана, тоді можна не дотримуватися наведені вище умови, так як контроль над температурним режимом, буде здійснюватися в місці монтажу датчика.

Термостатичне пристрій можна встановити на трубопроводі поруч з точкою введення в опалювальний прилад.

Якщо обладнання змонтовано з дотриманням всіх норм, тоді регулювання температури може здійснюватися в діапазоні від + 5 ° С до + 30 ° С, при цьому крок становить 1 градус. Але, необхідно врахувати, що в різних моделях інтервал відрізняється, і тому при покупці необхідно уточнити цю інформацію.

Конструкція і принцип роботи

Розглянемо, як працює терморегулятор на батареї, і розберемося в його пристрої.

Прилад складається з спеціального вентиля-клапана і термостатичної головки. Між ними є автоматична зв'язок і для їх функціонування не потрібна енергія. Термоголовка складається з декількох деталей - регулятора, приводу і рідинного елемента, який може бути також газовим або пружним.

Термічні елементи це циліндр з гофрованими внутрішніми стінками, його називають сильфоном. Завдяки їх вмісту (робоче середовище) він впливає на зміну температури. Коли стає тепло, ємність циліндра збільшується і сильфон розтягується, при цьому робочий шток переміщається і закриває прохід теплоносія. А при зменшенні температури навколишнього середовища, відбувається стиснення сильфона, внаслідок чого робочий шток починає працювати навпаки і надходження теплоносія в опалювальний прилад збільшується.

При цьому необхідно враховувати, що кількість «стиснень і розтягувань» у термостата доходить до мільйона, а стільки циклів дане устаткування не відпрацює і за сто років.

Правила монтажу

Розглянемо, як правильно встановити регулятор температури на батарею, і які роботи необхідно провести. Для початку потрібно відключити загальний стояк, злити воду, а потім приступити до монтажу, який виконується в такий спосіб:

  • На певній відстані від радіатора обрізають підводять труби (горизонтальні);
  • Кран (якщо його змонтували раніше) і зрізаний трубопровід від'єднують від обігрівального приладу;
  • Від запірного крана і вентиля терморегулятора від'єднують хвостовики з гайками і загортають їх у пробки радіатора;
  • Збирають обв'язку і виробляють її монтаж на заздалегідь вибране місце;
  • Обв'язку і горизонтальні труби, які йдуть від стояка під'єднують.

Розглянемо, як проводиться установка терморегулятора на батарею в залежності від типу системи опалення.

Якщо вона однотрубна, тоді при монтажі термостатичного пристрою за рахунок того, що змонтована перемичка - байпас, що з'єднує пряму і зворотну проводку, змінюється схема підключення батареї. При такому розкладі під'єднання легко демонтувати прилад, перекривши вентилі. А байпас, в разі перекриття радіатора термостатом, дає можливість теплоносія циркулювати по системі.

Якщо система двухтрубная, тоді регулювання теплоносія здійснюється за допомогою термостата, який змонтований на верхній трубі, що підводить. Якщо система двухтрубная, тоді регулювання теплоносія здійснюється за допомогою термостата, який змонтований на верхній трубі, що підводить

Якщо не знають, як встановити терморегулятор, то дивляться на його клапан, де стрілкою вказано напрямок теплоносія. У тому випадку, якщо термостат монтують самостійно, тоді циркуляцію рідини визначають по вертикальному трубопроводу.

Від чого залежить робота механічного терморегулятора?

  • Від прямого попадання сонячних променів;
  • Від руху повітря в квартирі;
  • Від зовнішньої температури повітря;
  • Від розташування джерел холоду і тепла в приміщенні.

Налаштування

Для того, щоб зробити правильну настройку термостатичного приладу необхідно до мінімуму знизити витік тепла з квартири (закривши двері і вікна). Термометр розміщують в тому місці, де хочуть отримати постійну температуру.

Клапан відкривають повністю, а для цього повертають голівку пристрою вліво до упору. Саме в такому положенні батарея опалення матиме максимальну тепловіддачу, і повітря в приміщенні почне нагріватися.

Після збільшення температури на 5 - 6 градусів, вентиль закривають поворотом головки вправо і до упору. Під час цього процесу температура в кімнаті почне знижуватися і коли вона досягне потрібної позначки, починають повільно відкривати клапан. Після збільшення температури на 5 - 6 градусів, вентиль закривають поворотом головки вправо і до упору

У той момент, коли в регуляторі почують шум води, і відчують, що корпус клапана нагрівся, головку перестають обертати і запам'ятовують її положення. На даному етапі налаштування терморегулюючого пристрою вважається завершеною.

У тому випадку, якщо виникне питання, як зняти терморегулятор з батареї, тоді роблять наступне: крутять гайку, яка знаходиться за пластмасовою головкою проти годинникової стрілки, і коли вона відкрутиться, замінюють її новою.

висновок

У приватних і заміських будинках застосування термостата особливо ефективно і воно окупається протягом сезону. А в умови центральної опалювальної системи за допомогою даного приладу можна забезпечити комфортний мікроклімат.

У статті ми розглянули, як поставити терморегулятор на батарею, а головне як зробити це правильно. Але також необхідно знати, що якщо в квартирі монтаж термостатичною головки починають з тих приміщень, де коливання температури помітні, то в приватному секторі термостат встановлюють спочатку на верхньому поверсі, а лише потім на нижньому. А причина полягає в наступному: теплий, нагріте повітря піднімається вгору і температурна різниця між поверхами коливається. Тому в заміському будинку краще змонтувати панельні батареї з термостатами, які швидко зреагують на роботу клапанів.

При покупці термостата зверніть увагу, що якісний прилад має відповідний сертифікат, а термін його експлуатації становить до 20 років.

Як відомо, система опалення призначена для забезпечення комфортної температури повітря в квартирі, а в різних приміщеннях вона повинна бути різна, залежно від їх призначення, але при цьому вона повинна бути постійною протягом дня.

Статті по темі:

Оцініть статтю:

Від чого залежить робота механічного терморегулятора?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов