Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Домашня аудіосистема: підсилювач або ресивер?

Наша сеть партнеров Banwar

Термінологія

Підсилювач - пристрій, призначений для збільшення потужності звукового сигналу, який подається c зовнішнього джерела звуку на акустичну систему. Підсилювач, як правило, складається з двох основних частин - попереднього підсилювача, який призначений для корекції, регулювання і попереднього посилення сигналів від різних джерел, і підсилювача потужності, який остаточно підсилює електричні коливання звукової частоти для подальшої передачі їх по кабелях на акустичні колонки.

Без підсилювача низької частоти, або як зараз прийнято говорити, без інтегрального підсилювача, не обходиться жодна медіасистеми

Підсилювачі потужності мають незначними можливостями для регулювання звучання. Якщо ж в одному корпусі об'єднані підсилювач потужності і попередній підсилювач, то такий пристрій називається інтегральним підсилювачем, або іноді повним. Інтегральні підсилювачі найбільш поширені в сегменті масової техніки. Більшість серійних стереопідсилювачем є інтегральними. Однак, якщо дивитися не з маркетингової точки зору, а з технічної, ресивери також є інтегрованими підсилювачами, суміщеними з відеокоммутаціей і радіо-тюнерами. Однак їх так називати не прийнято, і термінологія жорстко розділяє ресивери від підсилювачів.

Однак їх так називати не прийнято, і термінологія жорстко розділяє ресивери від підсилювачів

Інтегральний стереофонічний підсилювач MAP-103

Стереопідсилювач - функціональний пристрій, призначений для підвищення потужності двоканального звучання. Сучасні стереопідсилювачі позиціонуються виробниками як техніка, призначена, перш за все, для любителів високоякісного звуку при прослуховуванні музики. Така апаратура орієнтована на відтворення фонограм з мінімальними спотвореннями. Стереопідсилювачі вищої цінової категорії мають ряд додаткових технічних рішень. Наприклад, фонокоректори, оптимізують звучання програвачів вінілових дисків.

AV-підсилювач Denon AVCA11XV

AV-підсилювач - електронний пристрій, здатний комутувати аудіо- та відеосигнали, а також посилювати багатоканальне аудіо. Як правило, AV-підсилювач об'єднує багатоканальний підсилювач звуку і процесор, призначений для обробки і декодування звукових сигналів. Така схема дозволяє підключатися до декількох джерел відеосигналу. AV-підсилювач може використовуватися як в домашніх кінотеатрах, так і для прослуховування музики.

AV-підсилювач може використовуватися як в домашніх кінотеатрах, так і для прослуховування музики

При виборі підсилювача багато звертають увагу і на дизайн корпусу

У порівнянні зі стереопідсилювачем AV-підсилювач має більш різноманітні можливості в регулюванні параметрів звучання. Зокрема, для відтворення багатоканального звуку він оснащується декодерами Dolby Pro Logic, Dolby Digital та іншими, які дозволяють відтворити саме ту багатоканальну звукову панораму, яка малася на увазі творцями вихідного матеріалу. Важливою характеристикою AV-підсилювача є число каналів посилення звуку, яке в сучасних моделях варіюється від шести до восьми.

Легендарний Lexicon-RV8 є AV-підсилювачем

Підсилювач, що несе «на борту», крім усього іншого, ще й радіо-тюнер, прийнято називати ресивером, і, як правило, більшість підсилювачів багатоканального аудіосигналу сьогодні якраз і є ресиверами. По суті своїй, ресивер - це головний компонент будь-якого домашнього кінотеатру, його серце, на нього все сходиться, і вже з нього ж відеосигнал йде на засіб візуалізації, телевізор або проектор, а аудіо - на акустичні системи. У деяких випадках, наприклад, в коробкових комплектах кінотеатрів, про які ми недавно розповідали , Роль ресивера виконує DVD-ресивер, тобто DVD-програвач, що несе в своєму корпусі елементи комутації, а остаточний підсилювач в таких системах виноситься в корпус сабвуфера.

У деяких випадках, наприклад, в коробкових комплектах кінотеатрів, про які ми недавно   розповідали   , Роль ресивера виконує DVD-ресивер, тобто DVD-програвач, що несе в своєму корпусі елементи комутації, а остаточний підсилювач в таких системах виноситься в корпус сабвуфера

Важлива складова роботи підсилювачів всіх типів - комутація вхідних сигналів

У модельних рядах багатоканальних кінотеатральних компонентів багатьох компаній представлені не тільки традиційні ресивери, але і роздільні компоненти. Справа в тому, що ресивери, як правило, пропонують комплексні рішення для комутації, декодування і посилення багатоканального сигналу, але для високопотужних каскадів посилення з чутливими модулями комутації і декодування існують певні обмеження. Потужнострумові ланцюга, необхідні для відтворення аудіо на найвищому рівні гучності, виділяють велику кількість тепла і електромагнітних завад, накладаючи обмеження на можливості аудіо- та відеоцепей з малим струмом в досягненні низького рівня шумів і спотворень. Від них нікуди не дітися - закони фізики, як ви знаєте. А тому роздільні системи мають повне право на існування.

Принципи роботи

За принципами роботи підсилювачі діляться на аналогові і цифрові. Аналоговий апарат виробляє збільшення потужності звукового сигналу без змін його форми і подає його на акустичні системи. До недоліків аналогових підсилювачів можна віднести низький ККД (до 50%), нагрів корпусу і пряму залежність між потужністю і вагою приладу. Проте, саме аналогові підсилювачі найбільш широко представлені на ринку в різних цінових сегментах.

Для розміщення величезних тороїдальних трансформаторів та зниження нагріву транзисторів корпусу аналогових підсилювачів часом роблять просто величезними

Цифрові підсилювачі в процесі роботи перетворять аналоговий сигнал в послідовність імпульсів (щось на кшталт цифрового сигналу), потім посилюють їх, і за допомогою нескладного фільтра перетворять назад в аналогову форму для передачі на акустику. При однакових показниках потужності аналогових і цифрових підсилювачів, цифрові мають значно меншу вагу і габарити, а їх ККД досягає 90%. До головних недоліків цифрових підсилювачів можна віднести значні спотворення, що виникають при перетворенні звукового сигналу в цифровий і назад в аналоговий. Однак у міру вдосконалення технологій ця «хвороба» поступово одужує.

Однак у міру вдосконалення технологій ця «хвороба» поступово одужує

Форма і обробка корпусу підсилювача, так само як і відтінки його звучання, з давніх-давен є елементами фірмового стилю виробників

Нижче, ми докладніше розповімо про види підсилювачів, взявши в якості прикладів найбільш характерні апарати двох найвідоміших виробників електронних компонентів домашнього медіа.

Стереопідсилювач NAD C325BEE

Інтегральний стереопідсилювач NAD C325BEE характеризується тривалої середньою потужністю 50 Вт на канал при 8 Ом опір. На цьому підсилювачі використовуються найвідоміші запатентовані технології NAD, а букви BEE в назві вказують на те, що його розробкою особисто займався легендарний інженер NAD Бьорн Ерік Едвардсон. В підсилювачі застосовані кілька технологій, що поліпшують звук і підвищують безпеку роботи як підсилювача, так і колонок. Режим підсилювача PowerDrive автоматично регулює параметри джерела живлення відповідно до музичним сигналом і характеристиками підключених колонок, а також створює запас динамічної потужності відповідно до потреб акустичних систем. Soft Clipping усуває неприємні призвуки в тих випадках, коли підсилювач перевантажений. Ця система також захищає чутливі високочастотні динаміки акустичних систем, які можуть бути легко пошкоджені високочастотним спотворенням, викликаним ефектом кліппірованія.

NAD C325BEE

BEE Clamp - це, так би мовити, нове рішення старої проблеми, властивої для будь-якої конструкції транзисторів підсилювача. Вона в режимі реального часу відстежує навантаження на вихідні транзистори і дозволяє зберегти стабільність підсилювача тоді, коли музика надзвичайно насичена високими частотами, а акустичні системи мають низьке повний опір. Компонування схеми знижує внутрішньо опір, покращує заземлення і запобігає дрібні магнітні наведення.

Компонування схеми знижує внутрішньо опір, покращує заземлення і запобігає дрібні магнітні наведення

Роз'єми NAD C325BEE

Прямий результат такої оптимізації - низький рівень шумів і спотворень і хороше поділ каналів, а технологія SMD скорочує шляхи проходження сигналу. Стереопідсилювач, до всіх інших входів, має також і MP-вхід (Media Player) для простого підключення iPod, MP3 і інших медіаплеєрів з 3,5 мм гніздами для навушників.

Стереоресівер Sherwood RX-772

Sherwood RX-772 - це стереопідсилювач з вбудованим тюнером, тобто такий підсилювач можна сміливо назвати стерео-ресивером. В апарата добре збалансована динамічна потужність, тонкі звукові нюанси, чудова якість виконання і витончений дизайн. Ресивер має двухстрочний флуоресцентний дисплей, наскрізний режим Pure Audio, пам'ять на 30 радіостанцій, 7 аудиовходов, 2 аудіовиходу. Технологія Humming Urban Stereo від Sherwood вдихне життя в вашу музичну колекцію.

Sherwood RX-772

Слід звернути увагу на те, що для більшої чистоти звуку необхідно підключати ресивер до електророзетки з заземленням.

Підсилювач потужності NAD T955

Компанія NAD, завжди робила особливий упор на якість звучання, не пішла на поводу у тенденції спрощення продукції, і продовжила працювати над компонентами, що задовольняє аудіофільских вимогам. Спеціально для шанувальників марки компанія створила підсилювач потужності NAD T955. Цей підсилювач включає в себе п'ять окремих моноблочних підсилювачів. Схемотехніка заснована на перевіреної, повністю дискретної топології NAD, яка використовувалася в завоювали безліч нагород стереопідсилювач С352 і С372.

Схемотехніка заснована на перевіреної, повністю дискретної топології NAD, яка використовувалася в завоювали безліч нагород стереопідсилювач С352 і С372

NAD T955

Новий підсилювач має дуже низький рівень спотворень укупі з високою потужністю. Компонент легко інтегрується з системами розумного будинку, а управління мультирум передається по 12-вольтової триггеру. Спеціально розроблені радіатори прекрасно відводять тепло навіть в самих вимогливих умовах, не вдаючись до примусового охолодження вентиляторами, які можуть викликати шум. Масивні тороїдальні трансформатори Holmgren чудово контролюють напругу в найскладніших умовах і забезпечують високу стабільність і низький рівень перешкод в магнітному полі, що в підсумку дозволяє тримати спотворення на незначному рівні.

AV-ресивер NAD T754

AV-ресивер NAD T754 прекрасно проявляє себе і в області цифрового декодування, і в області аналогового посилення. У списку підтримуваних форматів просторового звучання - все варіанти Dolby і DTS, а також власна технологія NAD EARS. Вибір режиму просторової обробки автоматичний; при цьому підключається самий «високий» або найбільш досконалий варіант.

NAD T754

Набір відеороз'ємів включає в себе компонентне відео, S-Video і композитне відео. Цифрові входи доступні лише для аудіосоставляющей, є, і коаксіальний, і оптичний інтерфейс.

Цифрові входи доступні лише для аудіосоставляющей, є, і коаксіальний, і оптичний інтерфейс

Роз'єми NAD T754

У режимі стерео AV-ресивер може працювати і на другу зону мультирум. У цьому випадку друга пара акустичних систем підключається до підсилювачів фронтальних каналів. Включення і вимикання здійснюється за допомогою пульта або кнопок на передній панелі. У комплект поставки підсилювача включений пульт для другої зони. Аналоговий вхід 7.1 може використовуватися для підключення програвача DVD-Audio або для відтворення музичного відео з дисків Blu-ray. Гнізда і основні входи підсилювача дозволяють додати або переконфігурувати канали посилення (наприклад, підключити більш потужний підсилювач потужності для фронтальних каналів).

AV-ресивер NAD T773

Даний апарат є другою версією популярного AV-ресивера NAD T773. Ресивер отримав новий драйвер і деякі корисні функції. Наприклад, найбільш цікавим нововведенням можна назвати функцію заміни формату декодування HDCD на новий, більш просунутий Dolby Digital ProLogic IIx. Процесори Dolby Digital ProLogic IIx і Dolby ProLogic IIx здатні і стерео перетворювати в сигнали 5.1, 6.1 і 7.1.

NAD T773

NAD T773 отримав розширені мультизонні можливості. Тепер, щоб активізувати другу зону, можна скористатися пультом. Передбачено дві установки для управління гучністю в другій зоні - Fixed і Variable, тобто встановлений рівень гучності або управління з пульта другої зони ZR 2.

AV-ресивер Sherwood R871

AV-ресивер Sherwood R871 оснащений повністю дискретним підсилювачем з високими струмовими можливостями і рівномірним посиленням всіх семи каналів. Ширина відтворюється смуги частот в 100 кГц дозволяє йому розкрити всі переваги DVD-Audio і SACD. Для декодування на Sherwood R871 коштує 32-бітний DSP чіп Cirrus Logic CS-49510, і шикарний ЦАП АК4358 (192 кГц / 24 біт) від АКМ. Ресивер Sherwood R871 декодує: DTS-ES Discrete; Matrix; DTS-96/24; DTS NEO-6 Movie і Music; Dolby Digital EX; Dolby Pro Logic IIx; Dolby Headphone Layers 1, 2, 3 і Dolby Virtual Speaker. Ось як!

Ось як

Sherwood R871

Крім того, AV-ресивер можна апгрейдіровать в міру появи нових технологій. Для цих цілей Sherwood R871 оснащений портом RS-232, який також може використовуватися для підключення зовнішніх систем управління: сенсорних панелей, дисплеїв і іншого, а щоб спростити управління системою і вибір відеоджерел, використовується екранна індикація для всіх трьох відеовиходів: композитного, S-Video і компонентного. Правда незрозуміло навіщо в техніці подібного класу все ще використовується композит, незрозуміло, і чому відсутня HDMI, теж неясно. Не міг залишитися непоміченим і постійно зростаючий попит на мультирум. Озвучування декількох приміщень з використанням одного апарату для підсилювально-комутаційної техніки це злободенне тренд, а тому Sherwood R871 оснастили технологією Advanced Room 2, за допомогою якої аудіовідеосігнали від другого джерела йдуть на вихід другої зони. AV-ресивер надає кілька варіантів озвучування другої зони: через передпідсилення сигналу другої зони з використанням зовнішнього підсилювача, або за допомогою внутрішнього підсилювача ресивера, для чого необхідно призначити два центральних каналу об'ємного звуку на другу зону, таким чином, покупець отримує систему 5.1 плюс посилений сигнал на виході другої зони. Для управління другою зоною Sherwood R871 укомплектований окремим пультом дистанційного керування.

резюме

Треба зауважити, що за своїми можливостями практично всі сучасні моделі гарантують високу якість звучання, а широкий спектр апаратури, що випускається вендорами, дозволяє задовольнити найвитонченіші запити споживачів. У висновку варто сказати про те, що стереопідсилювачі і стереоресівери призначені для більш вузького кола споживачів, причому більше аудиофилов, ніж меломанів. Втім, всі ми розуміємо, що поділ любителів високоякісного звуку на ці групи досить умовно.

Підсилювач стерео - як і раніше головний компонент меломанським і аудіофільских системи

AV-ресивери та AV-підсилювачі, безумовно, більш функціональні, і підходять для більшості споживачів. В єдиних бюджетних групах, як правило, технічні характеристики підсилювачів і ресіверів практично однакові, а тому на перший план при виборі виходять особисті переваги покупців, їх уявлення про необхідні функції техніки, і відтінків звучання того чи іншого апарату. У будь-якому випадку, вдалого вам вибору!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов