Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Доопрацювання акустичної системи Radiotehnika S-30B

Наша сеть партнеров Banwar

Mar1lynmanson, на замовлення РадіоЛоцман

Свого часу я був щасливим володарем АС S-30B. Сама по собі ця акустика досить гідна, має на увазі не схематичні рішення, які 95% користувачів просто-напросто не цікавлять, а так би мовити оцінка ведеться за кінцевим результатом, звуку. Звук з цих маляток йде дуже гідний.

Перш за все, розглянемо те, що маємо в базі.

динаміки:

Як нч ланки використаний 25гдн-1-8-80, як вч ланки використаний 6ГДВ-1-16.

НЧ динамік досить таки хороший і для своїх габаритів забезпечує досить глибокий і насичений бас. Загалом його потужності цілком вистачає для комфортного прослуховування композицій в середній житловій кімнаті. Загалом все пізнається в порівнянні, з цієї причини, з особистого досвіду, можу сказати точно що динамік сам по собі хороший, та з басовік від S-90 (75ГДН-1-4) він не потягається, через те, що тут працює золоте правило: чим більше дифузор динаміка тим якісніший звук він здатний видати; але тим не менше звук гідний. Також слід зазначити що на якість нч частини, а у випадку з S-30В то і рах частини спектра заодно, велике значення надає не тільки сам динамік, а й його акустичне оформлення, яке можна доопрацювати, але про це далі.

ВЧ динамік мені до сих пір дуже подобається, якщо його порівнювати зі звуком вч від S-90 (10гдв-2-16) то у 6ГДВ-1-16 набагато більш гідне звучання. Верху ніжні, лаконічні і чіткі, серед радянських пискавок були і більш вдалі варіанти, але тим не менше ці теж досить хороші, та й все ще залежить від вух користувача (деяким подобаються звук тільки від шовкових куполів).

доопрацювання:

Як зазначалося вже раніше, загальне звучання у АС непогане, але як відомо досконалості немає меж, з цієї причини я викладу маленьку інструкцію, яка дозволить вам спробувати поліпшити звук.

Схема дій:

  • Розбираємо колонки, при чому витрушували від туди все. Обережно виймаємо динаміки і відкладаємо їх в сторону, витягуємо фазоинвертор і теж його ховаємо, до речі не рекомендую його розколоти і пошкодити - втратите настройки і звук відповідно зміниться. Витягуємо вату, дроти, плату фільтрів, плату захисту, і клемник знімаємо теж.
  • Тепер перейдемо до клемниками. Це рідне «чудо» раджу викинути, є 2 варіанти розвитку:
    • Шукаємо новий клемник в магазинах і встановлюємо його (не скупіться і пошукайте щось покультурнее).
    • Намагаємося доопрацювати старий (використовуємо старий пластик і в нього ставимо нові клеми).

Після припайки проводів до клемниками встановлюємо його на місце і надійно герметизируем. Також відразу герметизируем весь корпус, використовуємо або герметик або пластилін.

  • Тепер перейдемо до плати фільтрів. Ось до речі схема: Можливо, формат цієї картинки не підтримується браузером. Відразу зазначу, що плату захисту краще викинути (втім можна і залишити щоб не зяяла дірка на місці світлодіода, але не підключайте її). Переконайтеся що в конструкції фільтра не використовувалися залізні частини, тому що це впливає на параметри котушок. Після чого приклеюємо плату до корпусу ас зсередини (краще змістити від осі нч динаміка, але дивіться, щоб вона не завадила фазоінвертору). Після цього припаюємо дроти від клемниками. Раджу дроти для динаміків розпаяти ще до приміщення фільтра в ас. Провід візьміть акустичні з безкисневої міді, перетином 2мм2. Провід паяйте, будь-які роз'єми недопустимі.
  • Демпферірованіе корпусу. В ідеалі треба було б промазати корпус зсередини вібропоглинаючий мастикою, а потім обклеїти поролоном (дивимося з фінансів), але вистачить поролону, 10-15 мм завтовшки, і потім покласти на місце ватяні мішечки, якщо були, якщо не було виготовте самі тільки більше 1/3 корпусу не займайте, а то струму гірше зробите.
  • Ставимо на місце фазоинвертор, переконуємося, що вхід в нього не чим не прикритий.
  • Ставимо на місце динаміки (припаявши їх попередньо), нч краще ставити на кільце з гуми, для поглинання вібрацій, занадто сильно нч не затягувати, а то зробите гірше. ВЧ можна і на герметик посадити.
  • Ставимо на місце решітку. Перед установкою треба вирішити одне питання: а чи треба вам вона? Так як звук вона псує, але ось зате вона захищає динаміки, якщо живете сам (принаймні без маленьких дітей), то можна виключити решітки. Якщо все-таки залишаєте решітки, то натягніть їх (подивіться уважно на них зсередини і поімеете як). Також при установці панелі на місце нанесіть герметик в місці контакту фазоінвертора і панелі, а то буде гриміти. Також навколо НЧ і ВЧ динаміка я вклав поролонові кільця щоб усунути вібрації панелі.

Ось і все в принципі. Також хочу сказати що дану АС краще повісити на стіну, майже під стелю, від цього гучність НЧ трохи впаде, зате ВЧ ланка дасть по справжньому соковитий звук.

Для коментування матеріалів з сайту і отримання повного доступу до нашого форуму Вам необхідно зареєструватися .

  • Мрію «одягнути» акустичну систему Radiotehnika S-90D в інший корпус. Після кількох падінь виглядає не дуже, і хотілося б вписати її в загальний інтер'єр. Який для цього краще вибрати матеріал? Підійде чи клею дерево (дошка)? Яким слідувати правилам при зміні конфігурації зовнішнього вигляду системи? Хочу знати відповіді на свої питання, але як спілкуватися поки не знаю, я новачок.
  • Найкраще використовувати ДСП (стружкові плити з клеєм так би мовити, за рахунок клею вона краще поглинає вібрації), при конструюванні корпусу краще повністю повторіть старий корпус, ЕІМ ви забезпечите збереження налаштувань закладений виробником. Якщо захочете щось змінити то можна рухати мабуть тільки СЧ і ВЧ динамік, так як це найменше позначиться на звучанні АС, НЧ краще залишити так як є, він зміщений убік для зменшення стоячих хвиль. Так само рекомендують кріпити ВЧ з заднього боку передньої панелі, що зумовить збалансоване звучання. ДСП беріть товщини трохи більшою ніж в реальному АС (на мою там 16мм). Якщо вирішите міняти повністю корпус, то доведеться змінювати параметри фазоінвертора, якщо це цікавить то можу даль літературу в якій це докладно описано. Про наслідки переробки - тут буде зміна звучання а в який бік це залежить тільки від вас.
  • Величезне ЛЮДСЬКИЙ СПАСИБО! Ось так по крихтах збираю то чого не знаю. Не проти б почитати щось про параметри фазоінвертора.Заранее вдячний!
  • Тобто вас цікавить література з побудови АС? Якщо до із задоволенням цим поділюся. Ось тільки погоджу питання з адміністрацією.
  • +5! (S30B) Це, дійсно, гідно і вдало! Як і в будь-який вдалою к-ції переробки дожни зводитися до усунення огріхів "заводський" "совкової?" збірки! А "буржуї", в той час, і поруч не стояли!
  • З вдячністю до mar1lynmanson - Краще пізно ніж ніколи. Цікава стаття. Шукаю літературу щоб розібратися в деяких термінах.Уви я ділетант.НО дуже хочеться гармонійно вбудувати АС-90Dв своє житло.
  • Пані Алдошина пошукайте, книга помоему називається високоякісне звуковідтворення, ну і пана Клячина подивіться (у нього сайт є нагугліть легко)
  • Дякую за турботу. У дечому вже розібрався з Вашою допомогою.
  • Є такі С-30 з круглим фазіком їх можна улутчіть за вашою методикою і питання, филтр потрібно чим нибуть закрити а то Кондик теж метал, три Кондика замінити на один, як впливає розкид yoмкості.І якщо прості С-30 вирізати фазіть, який потрібен діаметр і довжина Ваші рекомендацій .Спосібо
  • Один по одному: 1) Знайди схему і прибери плату індикації (на ній котушки коштують); 2) Перебери відповідно фільтр - на новій основі, наприклад з дерева - ні в якому разі не з металу. 3) Розмісти котушки по різних місцях, а то на заводі їх хвацько один на одного всунули. 4) Кріплення детальки стрінгферамі, і нічого залізного не використовуй. 5) Кондерікі міняти сенсу немає (хіба що на дорогі тільки, але і ці ще добре послужать), до речі врахуй що схема могла змінюватися, так як динаміки за якістю з року в рік відрізнялися. (Відноситься тільки до фільтрів). 6) Затискачі ззаду поміняй на сучасні, тільки купи нормальні, сильно дорогі Не бери - сенсу небагато - тільки дивись на якість і бери гвинтові. 7) Промаж всі стики пластиліном / герметиком - що простіше для тебе буде - жто байдуже просто потрібно загерметизувати. Заткни дірку від Сіда. 8) Розмісти всередині плату фільтра і припаяй її до роз'ємів (ті які нові на попі колонки), ну і закрепи відповідно. Припаяй відразу дроти для динаміків (фазировку не забудь). 9) обклейте всі стінки поролоном / повстю - дето міліметрів 10 товщиною, можеш поекспериментувати з товщиною, багато не варто, задушиш обсяг. Експериментуй. Цікавий варіант якщо клеїти шматочками, щоб отримати ребристу поверхню. З передньої можеш не возитися. 10) Став динаміки й проведення до них припаюють, саме припаював, а то в базі вони на роз'ємах. 11) Під динаміки ложі гумові прокладки з пористої гуми, для того щоб знизити вібрації, кріплення сильно не затягуй. 12) При установці передньої пластикової накладки поклади поролон тонкий, вона буде менше резонувати (так робив для S-30В а там дивись по конструкції) Фазік - підійде від каналізації труба, пластикова. Розрахунки ... .. Пошукай Алдошина, там є
  • Скажу ще декілька слів з доопрацювання цих колонок: 1. всі дроти бажано замінити на музичні дроти з безкисневої міді. 2. Внутрішню порожнину колонок потрібно закласти ватою або чим небудь схожим. Якщо немає підсилювача до таких колонках, то його можна зібрати з магнітофона, з яким колонки були придбані. Беремо схему знаходимо контакти на лівий і правий канал, припаюємо роз'єм і підсилювач готовий.
  • З цією справою треба обережно бо можна перестаратися.

При передруці матеріалів з сайту пряме посилання на РадіоЛоцман обов'язкове.

Запрошуємо авторів статей та перекладів до публікації матеріалів на сторінках сайту.

Перед установкою треба вирішити одне питання: а чи треба вам вона?
Який для цього краще вибрати матеріал?
Підійде чи клею дерево (дошка)?
Яким слідувати правилам при зміні конфігурації зовнішнього вигляду системи?
Тобто вас цікавить література з побудови АС?
Як і в будь-який вдалою к-ції переробки дожни зводитися до усунення огріхів "заводський" "совкової?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов