Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Дозуючі насоси для хімічної промисловості. Хімічні насоси для дозування

Наша сеть партнеров Banwar

Дозування, змішування і впорскування хімічних речовин і розчинів, в тому числі токсичних

Дозування, змішування і впорскування хімічних речовин і розчинів, в тому числі токсичних.

Хімічна промисловість

займає важливе місце в економіці розвинених країн світу. У Росії власне хімічне виробництво разом з виготовленням коксу і нафтопродуктів, а також гумових і пластмасових виробів (у статистичних звітах Росстата перераховані напрями хімічних технологій «розведені» в різні статті) становить одну третину від сумарної вартості обробної промисловості. Більш 10 000 млрд. (Десяти трильйонів) рублів в фактично діючих цінах.

Хімічна промисловість ─ це основна хімія (виробництво неорганічних хімічних речовин ─ кислот, солей, лугів) і хімія органічного синтезу (різноманітні полімерні композиції і продукти, виготовлені на їх основі).

Її галузеву структуру сегментируют більш детально, виділяючи в окремі галузі (підгалузі) виробництво:

  • барвників і пігментів (лакофарбова промисловість);
  • промислових газів;
  • добрив ─ калійних, азотних, фосфорних;
  • засобів захисту рослин (пестицидів) та інших агрохімічних продуктів;
  • синтетичних волокон;
  • виробів побутової хімії

і ще багато чого іншого.

У часто розглядаються як окремі галузі ─ нафтохімічному, коксохімічному, мікробіологічному, фармацевтичному, парфюмерно-косметичному виробництвах ─ основна частина процесів, безпосередньо пов'язана з хімічними технологіями, тому їх з повною підставою можна вважати складовими частинами хімічної промисловості. Промисловості за короткий час, яка змінила обличчя сучасної цивілізації і життя мільярдів людей.

Хімічні насоси і дозатори

На всіх етапах виробничого ланцюжка хімічного підприємства ─ від отримання сировини до відпустки готової продукції ─ представлені процеси дозування та використовується для цього обладнання ─ дозатори для хімічних рідин, газів і сипких матеріалів. Без точного дозування неможливо забезпечити вимоги технічних регламентів, в т. Ч. В частині змішування хімічних речовин ─ одного з найбільш поширених процесів хімічних технологій. Дуже часто змішування хімічних розчинів (змішування хімічних рідин), наприклад, води і спирту-сирцю в процесі ректифікації спирту, виконують в потоці, створюваному насосом змішування, і за сумісництвом дозатором змішування.

Значення хімічних насосів для виробництва, в т. Ч. Насосів-дозаторів хімічних (дозуючих насосів), що забезпечують точне дозування хімічних реагентів, переоцінити неможливо.

Насоси в хімічній промисловості розрізняються за принципом дії і конструкції ─ насос хімічний відцентровий плунжерний, мембранний, перистальтический, гвинтовий, шестерінчастий і ін.

Насоси для хімічних рідин мають різне функціональне призначення: хімічні насоси для перекачки, насоси-дозатори хімічні, бочкові насоси хімічні, вакуумні насоси (наприклад, насос мембранний вакуумний хімічний). Вакуумний насос хімічний, забезпечує необхідне для хімічних реакцій розрідження повітря.

Насос для перекачування хімічних рідин може займати різне положення щодо перекачується рідкого середовища. Хімічні глибинні насоси встановлюють нижче її рівня. Хімічний напівзанурювальної насос (напівзанурювальної насосний агрегат) ─ це комбінація погружного насоса і розташованого над поверхнею рідкого середовища двигуна.

Насос для хімічних середовищ в залежності від положення осі, на якій розташовані, переміщуються або обертаються робочі органи, буває вертикальним (вертикальні насоси хімічні) або горизонтальним (горизонтальні хімічні насоси). Насоси, дозуючі хімічні реагенти, можуть мати консольне виконання (хімічні консольні насоси). В цьому випадку робочі органи розташовані на консольної частини вала.

Вимоги до насосів, дозуючим хімічні речовини

В першу чергу, це ─ безпека і висока точність дозування, від якої безпосередньо залежать собівартість і якість продукції, що випускається.

З огляду на агресивність значної частини середовищ, дозуючі насоси для хімічних засобів (наприклад, хімічні насоси кислот) не можуть не бути герметичними. Настільки, щоб з одного боку виключити витоку перекачується, небезпечні для персоналу, технологічного обладнання і навколишнього середовища в цілому. А з іншого, ─ вплив зовнішніх факторів на властивості середовища, що перекачується.

Хімічні насоси для агресивних середовищ виконують з матеріалів, що витримують підвищену хімічну активність. Від насосів для перекачування суспензій потрібно стійкість до абразивних впливів, якщо містяться в суспензії тверді частинки мають абразивні властивості.

Експлуатація хімічних насосів повинна бути економічно ефективною ─ максимально можливий термін служби при мінімумі технічного обслуговування. Обов'язкова умова ─ висока надійність, що виключає позарегламентні зупинки, особливо нетерпимі в хімічному виробництві в силу особливостей використовуваних в ньому технологій і форм організації праці. Всім цим вимогам повністю відповідають

Хімічні насоси «Ареопаг»

─ мембранні хімічні насоси, плунжерні хімічні насоси, перистальтичні хімічні насоси Ареопаг ─ успішно застосовують для подачі, дозування і змішування широкого спектру продуктів на підприємствах різних сегментів хімічної індустрії. Кожен вид насосів має свої переваги.

Плунжерні насоси відрізняють висока продуктивність і точність дозування, вони здатні забезпечувати високий тиск при малій витраті. Можливий запуск плунжерного насоса без попереднього затоки.

Мембранні насоси не мають ущільнень, що зводить до нуля ймовірність витоків перекачується, в хімічній промисловості можуть призвести не тільки аваріями, але і техногенними катастрофами. Мембранні, значить, хімічні герметичні насоси. Герметичність критично важлива при роботі з летючими, вибухонебезпечними та токсичними середовищами.

Мембранні насоси ефективні при перекачуванні і дозуванні рідин, що містять тверді включення (насос для суспензії) і зважені частинки однієї рідини в іншій (насос для емульсії).

Відсутність рухомих елементів істотно полегшує їх обслуговування.

У перистальтических насосах із середовищем контактує тільки шланг, в разі зносу легко і швидко замінюється. Перистальтичні насоси дбайливо перекачують чутливі до зрушення (а також кристалізуються) середовища, що важливо в багатьох випадках, наприклад, при виробництві натурального і синтетичного каучуку. Перистальтичний насос хімічний ─ самовсмоктувальний насос, який має опцію самоочищення за рахунок реверсу.

Застосовуючи насоси «Ареопаг» підприємства, хімічної промисловості в Росії і за її межами успішно вирішують широку гаму виробничих завдань.

насоси-дозатори подачі води для охолодження пара

Охолодження пари, необхідний не тільки в теплоенергетиці, але хімічної промисловості та інших використовують пар виробництвах, може здійснюватися в результаті дозованого впорскування охолоджуючої води безпосередньо в потік перегрітої пари.

насоси-дозатори для відкачування парового конденсату

Дистиляція і ректифікація - поєднання випаровування і конденсації ─ технологічні процеси широко поширені в хімічній промисловості. Їх застосовують при перегонці (крекінгу) нафти і нафтопродуктів. Вони беруть участь в розподілі рідкого повітря для отримання кисню та азоту, концентрування азотної кислоти, у виробництві спиртів, ефірів, сечовини, стиролу та інших продуктів. Для їх забезпечення необхідно примусове відкачування конденсату з парових або теплообмінних апаратів. Очевидна вимога до насосів відкачки конденсату (насосів конденсату) ─ стійкість до впливу підвищених температур (120-160 OC).

насоси для дозування розчину карбонату натрію;

насоси для дозування гідроксиду натрію;

насоси для дозування флокулянта

Важливими аспектами хімічного виробництва є:

  • підготовка технічної води, яка приймає активну участь у багатьох технологічних процесах;
  • очищення промислових стоків, значна кількість яких, вносить вагомий внесок в тяжкість екологічного навантаження, яка традиційно вважається одним з вузьких місць хімічних технологій.

Для цих цілей застосовують карбонат натрію (кальциновану соду, натрій вуглекислий), гідроксид натрію (інші назви ─ їдкий натр, сода каустична) і різні флокулянти.

Карбонат натрію ефективно нейтралізує кислі стоки.

Гідроксид натрію ─ луг, яка використовується для корекції ph, видалення неорганічних і органічних опадів. З його дозуванням особливо добре справляються мембранні дозуючі насоси.

Обробка флокулянтами вирішує цілий комплекс завдань очищення стічних вод. Зокрема поділ водонафтових емульсій.

Крім того,

Карбонат натрію використовують при виробництві миючих складів, лакофарбових матеріалів (ЛФМ). Гідроксид натрію ─ ефективний нейтралізатор кислот і кислотних оксидів (ангідридів). Флокулянти застосовують при виготовленні двоокису титану, фосфорної кислоти, електролізі солей.

насоси для подачі зрідженого пропілену на очистку та осушування

Пропілен поряд з етиленом і бутиленов відноситься до числа найважливіших видів сировини сучасної нафтохімічної промисловості та хімії органічного синтезу.

Зріджені вуглеводневі гази можна перекачувати насосами, але доводиться пам'ятати, що їх витік в атмосферу або перегрів в насосі чреваті вибухом.

Ущільнення насоса повинні бути корозійно-стійкими і термостійкими. Необхідно виключити можливість іскроутворення і нагріву деталей до температури, близької до температури самозаймання перекачується.

насоси дозируемой подачі зрідженого реціклового газу для охолодження реактора полімеризації

Охолоджений скраплений газ використовують для зниження температури в реакторах полімеризації камерного типу. Газ, що виходить з верхньої частини реактора, дозволяє «зняти» теплоту полімеризації. Потім його стискають, охолоджують і знову подають в реактор нижче реакційної зони.

За допомогою дозуючих насосів в реактор доставляються керуючі ходом полімеризації каталізатори та інгібітори.

насоси для дозованої подачі изопропанола в реактор ударостійкого сополімеру

Ізопропанол ─ це ізопропіловий спирт. Спирти пред'являють ряд спеціальних вимог до перекачує їх насосів. Більшість спиртів ─ легкозаймисті рідини (температура спалаху изопропанола ─ 12 OC; область займання парів у суміші з повітрям від 2 до 12%). Тому насоси, повинні бути вибухо- і пожежобезпечними.

Оскільки спирти розчинники, робочі камери насоса виконують зі стійких до їх дії матеріалів.

Багато спирти токсичні. Цим обумовлено вимога герметичності. Гранично допустима концентрація (ГДК) парів ізопропілового спирту в повітрі робочої зони складає 10 мг / м3.

насоси подачі триметилхлорсилан і суміші метілдіхлорсілана з триметилхлорсиланом в змішувач;

насоси подачі гексаметілдісілоксана в теплообмінник

Насоси «Ареопаг» використовують в процесах органічного синтезу. Зокрема для подачі в змішувачі, реактори, теплообмінники похідних кремнію ─ метілхлорсіланов (метілдіхлорсілана, триметилхлорсилан і їх сумішей), а також гексаметілдісілоксана. Метілхлорсілани ─ базові мономери для отримання силіконових продуктів полімерів, олігомерів, рідин, смол, каучуків.

Метілдіхлорсілан разом з бензолом і технічної борною кислотою застосовують у виробництві метілфенілдіхлорсілана ─ вихідного мономера в синтезі отримали величезне поширення кремнийорганических полімерів (силіконів). При виробництві метілвінілдіхлорсілана, використовуваного для виготовлення каучуку, метілдіхлорсілан подається в змішувач разом з хлористим вінілом.

насоси для подачі гідролізату діметілдіхлорсілана в патронний фільтр;

насоси-дозатори Поліметилсилоксанові рідини

Гідролізат діметілдіхлорсілана ─ суміш олігометілсілоксанов лінійного і циклічного будови. Застосовується для виготовлення Поліметилсилоксанові рідин ─ основи піногасники, сумісних паст і мастил, демпфуючих і розділових рідин, компонентів косметичних засобів, продуктів побутової хімії.

Поліметилсилоксанові рідини ─ окремий випадок кремнійорганічних полімерів ─ зберігають свої властивості в широкому діапазоні температур: від мінус 50, до плюс 200 OC. Мають яскраво вираженими діелектричними властивостями, є поверхнево-активними речовинами, надають гідрофобність різних поверхонь.

насоси для подачі розчину на каскади осадження карбону

Використовуються в процесах оксосінтеза (гідроформілірованія) альдегідів і спиртів.

насоси для дозируемой подачі плавкою добавки в екструдер

Насоси «Ареопаг» застосовують як у виробництві полімерних композицій, так і при виготовленні виробів з них. Вони дозволяють не тільки поліпшити якість кінцевої продукції (пластикових профілів), але і збільшити ресурс обладнання.

дозувальні насоси для подачі екстрагента

Екстракція ─ процес вилучення компонентів з твердих тіл або розчинів з використанням екстрагентів (екстракція з розчинів зустрічається частіше). Екстрагент ─ використовуваний в процесі екстракції розчинник, вибірково розчиняє лише потрібні компоненти, залишаючи решту практично «без уваги».

Промислові екстрагентів повинні відповідати комплексу вимог: висока вибірковість в широкому інтервалі температур, низька в'язкість, хімічна стабільність, невисока вартість, менші, ніж у вихідної сировини температура кипіння і теплота випаровування, помітна з ним різниця в щільності. Тільки в цьому випадку вдається забезпечити мінімум капітальних і експлуатаційних витрат як безпосередньо в процесі екстракції, так і при регенерації екстрагента.

В екстракції застосовують найрізноманітніші речовини ─ кислоти, спирти, ефіри, бензин, бензол, зріджені гази (пропан, бутан, діоксид вуглецю CO2), воду. Від використовуваних для їх перекачування і дозування насосів потрібна стійкість до впливу, герметичність, надійність, стабільна продуктивність.

насоси-дозатори розчину нітрату церію на екстракцію

Церій застосовують в різних галузях промисловості. Нітрат церію ─ при виготовленні присадок до дизельного палива, каталізаторів, люмінофорів, оптичних стекол.

Основний спосіб отримання чистих сполук рідкоземельних елементів ─ екстракція фосфорорганічними сполуками. Метод ефективний при відділенні церію від інших рідкоземельних металів при обробці гірського (карбонати рідкоземельних металів) і техногенної сировини.

Нітрат церію утворюється в результаті розчинення гідроксиду церію в азотної кіслоте.В якості екстрагентів для вилучення церію застосовують нафтенові кислоти Як екстрагентів для вилучення церію застосовують нафтенові кислоти Як екстрагентів для вилучення церію застосовують нафтенові кислоти Для очисної екстракції церію з нітратних середовищ використовують трибутилфосфат.

насос-дозатор гідролізату в теплообмінник

Дозована подача, що утворюється в результаті гідролізу (обмінного розкладання між хімічними речовинами і водою) гідролізату надзвичайно затребувана в хімічній переробці деревини та іншої рослинної сировини.

насоси для подачі суспензії гідроксиду на фільтрацію

Суспензії ─ складні для перекачування середовища, як з-за високої в'язкості, так і механічних властивостей містяться в них твердих частинок. Перистальтические (шлангові) насоси «Ареопаг» успішно справляються з перекачуванням і дозуванням вузьких емульсій і суспензій, що містять тверді в т. Ч. Абразивні фракції розміром до 10% від внутрішнього діаметра шланга насоса.

Цими прикладами область застосування насосів «Ареопаг» в хімічній галузі не вичерпується. В асортименті компанії представлено понад тисячу типорозмірів насосного обладнання, включаючи різноманітні хімічні насоси. Купити вироби, найкраще підходять для конкретних умов експлуатації зручно і вигідно саме в «ЗДТ« Ареопаг »з кількох причин.

Тут практикується індивідуальний підхід до замовників. Кожне замовлення опрацьовується і проектується з урахуванням їх потреб і можливостей.

Дилерська мережа, що складається з численних сервісних центрів, охоплює всю територію Росії. Це ─ гарант того, що обладнання «Ареопаг» завжди буде в робочому стані.

«ЗДТ« Ареопаг »─ це вітчизняні хімічні насоси, ціна яких доступна переважній більшості споживачів. А можливості і основні експлуатаційні характеристики ні в чому не поступаються зарубіжним аналогам, що підтверджується їх успішної експансією на зарубіжних ринках.

Водопідготовка питної та технічної води.

І інші технологічні процеси.

  • Насос-дозатор для відкачування парового конденсату.
  • Насос для подачі гідролізату діметілдіхлорсілана в патронний фільтр.
  • Насос для дозування розчину карбонату натрію.
  • Насос для дозування флокулянта.
  • Насос для дозування гідроксиду натрію.
  • Насос для подачі розчину на каскади і осадженим карбону.
  • Дозувальний насос для подачі екстрагента.
  • Насос для подачі суспензії гідроксиду на фільтрацію.
  • Насос дозатор розчину нітрату церію на екстракцію.
  • Насос для дозованої подачі изопропанола в реактор ударостійкого сополімеру.
  • Насоси для дозируемой подача плавкою добавки в екструдер.
  • Насоси для дозируемой подачі зрідженого реціклового газу для охолодження реактора полімеризації.
  • Насоси для подачі зрідженого пропілену на очистку та осушування.
  • Насос-дозатор подачі води для охолодження пара.
  • Насос подачі триметилхлорсилан в змішувач.
  • Насос подачі гексаметілдісілоксана в теплообмінник.
  • Насос подачі суміші метілдіхлорсілана і триметилхлорсилан в змішувач.
  • Насос-дозатор гідролізату в теплообмінник.
  • Насос-дозатор Поліметилсилоксанові рідини.
  • Та інші...

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов