Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Драйвер для світлодіодів своїми руками: дімміруемий драйвер, схема

  1. Експлуатаційні характеристики драйверів для світлодіода
  2. Схема підключення
  3. Важливі моменти, які варто враховувати при виборі драйверів

Наша сеть партнеров Banwar

Світлодіоди на сучасному будівельному ринку займають лідируючі позиції з продажу. Дані освітлювальні прилади мають широке застосування.

Їх використовують в освітленні:

  • приміщень житлових будинків,
  • офісів,
  • автомобілів,
  • інше.

Також популярним і затребуваним є драйвер, призначений для харчування світлодіодів від електрики (змінного струму 220 В і частотою 50 Гц. Щоб освітлювальні прилади (на 1 w, 10 w і більше) мали хорошу яскравість, що не блимали під час роботи і не перегорали завчасно, для їх харчування потрібен постійний струм (350, 500 , 700, 1000 мА).

Для цього виготовляють спеціальні модулі. Вони бувають різних типів. Драйвер може бути вбудований в сам світлодіодний прилад, а також підключатися окремо. Зробити саморобний драйвер для потужного світлодіода можна власними руками. Є пристрої спеціального призначення, наприклад ті, які використовують в rgp пікселях. Їх називають rgp led pixel. Такі схеми також можна зібрати своїми силами або замовити у фахівців.

Експлуатаційні характеристики драйверів для світлодіода

Світлодіодні світильники (на 1 w, 10 w і більше) досить ефективні. З їх допомогою можна добре заощадити на електриці. Світлодіоди в 8-9 разів ефективніше, ніж звичайні лампи розжарювання (на 1 w, 10 w і більше). У випадках, коли драйвер встановлений поряд з групою світлодіодних приладів, він має хороші технічні показники. Прилад буде працювати навіть в самих жарких умовах. Він витримує температуру навколишнього середовища до 800С. Також пристрій має різні режими роботи. З його допомогою можна регулювати яскравість освітлення в приміщенні, машині, вулиці інше.

Для харчування світлодіодної стрічки часто використовують дімміруемий драйвер. Пристрій ідеально підходить для регулювання яскравості освітлювальних приладів. Дімміруемий драйвер забезпечує настроювання вихідної потужності плавно і без фліккерного шуму. Зібрати схему драйвера для світлодіодів своїми руками можна без проблем.

Схема підключення

Є випадки, коли немає необхідності регулювати яскравість освітлювальних приладів в приміщенні або іншому просторі. Тоді схема підключення драйвера досить проста. Світлодіоди підключаються послідовно. В одному ланцюжку може бути від 1 до 8 штук освітлювальних приладів. Вона підключається до одного виходу драйвера. Така схема найоптимальніша. Будь-який підвищує драйвер для світлодіода, будь він саморобний чи ні, служить джерелом постійного струму, але не напруги. Це означає, що включати в схему спеціальний резистор, який буде обмежувати надходження струму, немає необхідності. На виході драйвера встановлюється певна напруга (В) і потужність (Вт). Їх величина залежить від кількості підключених освітлювальних приладів в ланцюжку.

Токоогранічіющій резистор включається в схему, якщо світлодіоди підключені і послідовно, і паралельно. Такі випадки бувають, коли потрібно підключити більше 8 освітлювальних приладів. Так світлодіоди під'єднують послідовно в окремі ланцюги, які пов'язані між собою паралельним підключенням. Вхідна напруга драйвера може бути в діапазоні від 2 до 18 В. А вихідна - на 0,5 вольт менше, ніж початкове. Напруга падає на польовому транзисторі.

Важливі моменти, які варто враховувати при виборі драйверів

Вольт - амперна характеристика на освітлювальних приладах, таких як світлодіоди, під впливом температури змінюється. У різних моделей вона має свої незначні відмінності. Коштує це враховувати при підключенні схеми власними руками. Підвищує яскравість драйвер освітлювальних приладів повинен давати постійний струм в різних випадках. Тобто його функції повинні виконуватися незалежно від того, чи змінилися характеристики світлодіодів або стався стрибок вхідного напруги. Будь-драйвер (дімміруемий, з спеціальним стабілізатором інше), повинен забезпечувати надходження струму до освітлювального приладу згідно його експлуатаційними характеристиками.

Простими драйверами для світлодіодів (на 10 w і більше) є такі мікросхеми, як LM 317. Вони мають свої відміну від резисторів. Мікросхеми даного типу надійні в експлуатації, їх виробництво не займає багато часу і вимагає великих витрат витратного матеріалу. Але все ж вони мають недоліки. Мікросхеми LM 317 відрізняються низьким ККД. Для них характерно мале вхідний напруга.

Харчування світлодіодів від мережі 220 В за допомогою шим - стабілізаторів струму більш практичне в експлуатації. Активна потужність на драйвер мінімальна. Шим - стабілізатор - це електронна схема спеціального призначення. Її розробили для того, щоб виробляти постійний струм для живлення освітлювальних приладів найкращим способом. Такі драйвери використовують в rgp пікселях. Шим - стабілізатори дають додаткові функції в управлінні. За допомогою драйверів можна регулювати харчування від мережі 220 В, яскравість і колір rgp пікселя. Управління здійснюється за допомогою, підключених до шим - стабілізаторів, мікроконтролерів. Такі драйвера, як WS2801 або LDP8806, можна спостерігати на кожному rgp пікселі світлодіодної стрічки з керуванням.

Так, як технології прогресують вартість потужних світлодіодів (1 Вт і більше) вже досить доступна. Виходячи з цього, прилади все частіше використовують для освітлення. Щоб ефективність потужних світлодіодів була високою, їх потрібно правильно живити, можна від мережі 220 В. Саморобний драйвер, що підвищує яскравість освітлення, можна зібрати за простою схемою, заснованої на дискретних елементах. Вихідна потужність - 15 Вт, резервна - 0,5 Вт. Схема захищає від короткого замикання.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов