Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Дуже приємно, цар: збираємо ігровий ПК з Core i9-9900K і GeForce RTX 2080 Ti

  1. ⇡ # Обгрунтування вибору комплектуючих
  2. ⇡ # Історія одного ПК

Наша сеть партнеров Banwar

Постійні читачі 3DNews знають про нашу регулярну рубрику «Оптимальний ігровий ПК», завдання якої - наочно показувати людям, на що здатні системи, пропоновані в статтях циклу « комп'ютер місяці ». Так, в кінці серпня ми роздивились ігровий ПК за 100 тисяч рублів. Фішка будь-якої такої статті - порівняння декількох конфігурацій, які можуть коштувати як більше, так і менше, з подальшим виявленням оптимального набору комплектуючих, вписуються в рамки визначеного бюджету.

Сьогоднішній матеріал теж можна було б охарактеризувати як «Оптимальний ігровий ПК», але використовувати це словосполучення для системи вартістю під чверть мільйона рублів, чесно кажучи, я не хочу. Основний упор в статті зроблено на роботу зв'язки 8-ядерного центрального процесора Core i9-9900K і GeForce RTX 2080 Ti - це найпродуктивніші і найдорожчі комплектуючі, присутні в масовому сегменті на сьогоднішній день. Природно, решта залізо в збірці не повинно поступатися по статусу головним скрипкам в нашому «ансамблі». Що ж, давайте більш детально подивимося, на який системний блок може бути витрачена чверть мільйона рублів.

Що ж, давайте більш детально подивимося, на який системний блок може бути витрачена чверть мільйона рублів

Дуже приємно, цар. Збираємо ігровий ПК з Core i9-9900K і GeForce RTX 2080 Ti

# Обгрунтування вибору комплектуючих

Вперше про конфігурацію, про яку піде мова далі, я заговорив ще в жовтневому випуску «Комп'ютера місяці» в рамках так званої екстремальної збірки. Нагадаю, ця категорія з'явилася в серпні 2017 року . Більше року тому заможні геймери могли витратити понад чверть мільйона рублів на 8-ядерний процесор Core i7-7820X, пару GeForce GTX 1080 Ti та інші супутні комплектуючі. Потім в рамках екстремальної збірки з'явилися процесори AMD Ryzen Threadripper. У кожному випуску «Комп'ютера місяці» я постійно звертав увагу читачів на той момент, що від процесора, що відноситься до категорії HEDT, в ігровому ПК мало толку. При ідентичною конфігурації система, скажімо, з Core i7-8700K покаже результати не гірше, а в більшості випадків навіть краще. Тому екстремальну збірку в 2017 і 2018 році я рекомендував тим, хто не тільки розважається, але і працює за комп'ютером. У грудні 2018 і початку 2019 року найдорожча система в «Комп'ютері місяці» буде виглядати так, як це показано в таблиці нижче. Гіперпосилання ведуть на відповідні картки і категорії товарів магазину «Регард», так як ця торгова площадка виступає нашим технічним партнером. Ціни вказані з урахуванням округлення в більшу сторону до значення, кратного 500 рублям.

Як бачите, тепер в екстремальній збірці пропонуються 8-ядерний центральний процесор Core i9-9900K і GeForce RTX 2080 Ti. Система однозначно стала продуктивніше, але про це більш детально ми поговоримо в другій частині. А поки зазначу два головні моменти: по-перше, екстремальна система відтепер базується на масової платформі LGA1151-v2; по-друге, в збірці пропонується тільки одна конфігурація. Природно, важливо правильно підібрати і інші комплектуючі. Упевнений, ви прекрасно розумієте, що екстремальна збірка - це не про економію, і якщо ви плануєте зібрати собі таку систему, то можете діяти так, як вам буде завгодно. І все ж деякі принципові моменти при складанні такої конфігурації присутні. Про них ми поговоримо далі.

Вибір процесора, на мій погляд, виявився найбільш очевидним. Core i9-9900K ( посилання на огляд ) - це найпродуктивніший чіп, який можна використовувати в масових платформах. Нагадаю, за класифікацією «Комп'ютера місяці» до масових відносяться AMD AM4 і Intel LGA1151-v2. При завантаженні всіх восьми ядер цей чіп працює на частоті 4,7 ГГц. Навіть без урахування помітного збільшення числа потоків, як бачите, ми отримуємо непогану надбавку в 400 МГц, якщо порівнювати Core i9-9900K з колишнім LGA1151-флагманом - Core i7-8700K. Повністю згоден з думкою мого колеги Іллі Гавріченкова, що 16-потоковий Coffee Lake Refresh підійде в тому числі і для професійної роботи.

Альтернативних варіантів у Core i9-9900K предостатньо. Це можуть бути 8-ядерні процесори Core i7-9700K і Ryzen 7 2700X, а також 6-ядерний Core i7-8700K. Перші два чіпа рекомендуються в «Комп'ютері місяці» в рамках максимальної збірки, але в той же час ніхто не заважає вам використовувати разом з ними відеокарту рівня GeForce RTX 2080 Ti. На момент написання статті OEM-версія Core i9-9900K коштувало досить багато - 45 000 рублів. Природно, покупка того ж Core i7-9700K дозволить нам пристойно заощадити. Всі ці варіанти ми, звичайно ж, протестували - результати представлені в другій частині статті.

Інші моделі центральних процесорів, якщо так можна висловитися, виступають в більш великовагової категорії. Звичайно ж, мова йде про HEDT-платформи AMD TR4 і Intel LGA2066. Поява Core i9-9900K, скажімо прямо, поставило хрест на перспективах такої моделі, як Core i7-7820X (про 6-ядерний Core i7-7800X і абсолютно даремні 4-ядерники взагалі мовчу). В районі 50 000 рублів у Intel чіпів для платформи LGA2066 просто немає - в тому ж «РЕГАРД» просять 80 000 рублей за 12-ядерний Core i9-7920X. Якщо ж розглянути платформу TR4, то за 34 500 рублів можна взяти 12-ядерний Ryzen Threadripper 1920 році, а за 60 500 рублів - 16-ядерний Ryzen Threadripper 1950X. Останній «камінь» AMD теж буде розглянуто в цій статті.

Обидва чипмейкера позиціонують свою продукцію (HEDT-платформи) як рішення для геймерів, тому вартість екстремальної збірки можна запросто збільшити вдвічі. Однак я ще раз повторюся: розглядати варіанти з LGA2066 і TR4 є сенс, якщо вам необхідний системний блок не тільки для ігор, але і для виконання серйозних обчислювальних задач.

Досягти таких високих частот процесорам Core i9-9900K і Core i7-9700K навіть без застосування розгону допомагає наявність припою під теплорозподільної кришкою. Intel знову повернулася до цього інтерфейсу через майже вісім років! Правда, припой в нових Coffee Lake досить часто критикують, тому що далеко не кожен 8-ядерник Intel для платформи LGA1151-v2 вдається розігнати хоча б до 4,9 ГГц. Досить докладний експеримент цю тему, в якому взяло участь відразу п'ять серійних (НЕ інженерних) зразків Core i7-9700K, вийшов не так давно на нашому сайті . Будь-яке тестування Coffee Lake Refresh призводить до одного висновку: плануєте ви розганяти чіп чи ні, але для його ефективної і стабільної роботи необхідно використовувати в системі по-справжньому якісне охолодження. Це може бути суперкулер або ж не обслуговуюча СЖО з дво- або навіть трисекційним радіатором - тут все залежить від ваших уподобань і можливостей.

Це може бути суперкулер або ж не обслуговуюча СЖО з дво- або навіть трисекційним радіатором - тут все залежить від ваших уподобань і можливостей

Нагрівання центрального процесора Core i9-9900K (температура навколишнього середовища - 22 градуси Цельсія).

Вище на скріншоті показано, наскільки ефективно працює 3-секційна «водянка» Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB. При дуже серйозному навантаженні температура самого гарячого ядра Core i9-9900К піднімається до 77 градусів Цельсія. Як бачите, є невеликий запас для розгону - хоча б до 4,9 ГГц. В іграх же обслуговуюча СЖО взагалі не дозволяє ядер чіпа нагріватися вище 55 градусів Цельсія.

Друга серйозна проблема, з якою ви можете зіткнутися при використанні 8-ядерних процесорів Coffee Lake Refresh, - це збільшена навантаження на підсистему живлення материнської плати. Так що прикупити Core i9-9900K з GeForce RTX 2080 Ti і помітно заощадити на цьому компоненті ПК не вийде. Читачам 3DNews такий варіант заощадження коштів я точно рекомендувати не стану.

Справа в тому, що при стабільній роботі Core i9-9900K на частоті 4,7 ГГц енергоспоживання системного блоку в програмі LinX піднімається до 200-220 Вт. У розгоні до 4,9-5,0 ГГц цей параметр легко збільшується до 300-320 Вт. У такі моменти конвертер харчування будь-якої материнської плати відчуває серйозні навантаження. Перегрів елементів VRM-ланцюга може привести до троттлінг центрального процесора або виходу пристрою з ладу.

Використовується в вашій системі Core i7-9700K або Core i9-9900K - в обох випадках головним критерієм при виборі материнської плати вважається наявність хорошої підсистеми живлення. Функціональність пристрою, а також присутність додаткових фішок - речі другорядні. Класні плати є як на базі чіпсета Z370 Express, так і на основі набору логіки Z390 Express. Брати в екстремальну збірку рішення на молодших чіпах немає ніякого сенсу, інакше ми не зможемо використовувати швидку оперативну пам'ять, а також розігнати центральний процесор, якщо в цьому з'явиться необхідність.

Екстремальна збірка - це така система, в яку ми сміливо можемо взяти взагалі будь-яку плату з категорії High-end. Все-таки не кожен день збираються такі ПК.

З вибором оперативної пам'яті все дуже просто. У цар-ПК має бути встановлено 32 Гбайт оперативної пам'яті з подальшою можливістю збільшити обсяг DDR4 вдвічі. Наші випробування показують , Що сучасним іграм навіть в дозволі Ultra HD все ще досить 16 Гбайт ОЗУ - і на цьому елементі в системі цілком можна заощадити. У моєму розумінні установка 32 Гбайт дозволить закрити тему з нестачею оперативної пам'яті в найближчому майбутньому до моменту старіння всієї системи цілком.

Природно, в екстремальній збірці використовується швидкий двоканальний комплект «мізків» стандарту DDR4-3200.

Вже досить давно в рамках екстремальної збірки використовується твердотільний накопичувач Samsung 970 PRO MZ-V7P1T0BW об'ємом 1 Тбайт. Як мені здається, такого SSD цілком достатньо, щоб встановити на нього і операційну систему, і кілька улюблених ігор.

Рівень продуктивності серії 970 PRO сумніву не підлягає . У нашому найдокладнішій огляді ми з'ясували, що це найшвидший SSD, побудований на базі NAND-пам'яті. Тести показують, що 970 PRO виявляється на 25-30% швидше накопичувача 970 EVO, який ми рекомендуємо використовувати в менш дорогих збірках.

Мабуть, реальною альтернативою Samsung 970 PRO MZ-V7P1T0BW можна вважати тільки Intel Optane SSD 900P / 905P, але варіант Samsung виявляється в рази дешевше. До того ж перевага рішення на базі 3D XPoint в реальних сценаріях вирішальним назвати важко.

Загалом, з SSD в рамках екстремальної збірки визначитися дуже навіть просто. Що стосується жорсткого диска, то тут, шановні читачі, дійте, виходячи зі своїх переваг.

З відеокартою, використовуваної в системі, теж все ясно: GeForce RTX 2080 Ti забезпечує відмінний рівень продуктивності в дозволі Ultra HD навіть із застосуванням максимальних налаштувань якості графіки і згладжування. Графічні адаптери калібру GeForce GTX 1080 Ti і GeForce RTX 2080 так не можуть.

Зазначу, що комфортно грати в 4K-дозволі з використанням трасування променів, на жаль, не вийде. У листопаді вийшла Battlefield V - перша гра, що підтримує, як люблять говорити наші читачі, «божественні промені». Так ось, навіть при активації параметра DXR Low середній FPS опускається нижче 45 кадрів в секунду - для «стрілялки» з ухилом в мультиплеер замало буде! При включенні настройки DXR Ultra фреймрейт в Battlefield V падає навіть нижче умовно комфортного показника в 25 FPS (до моменту виходу цієї статті випущені патч і новий драйвер NVIDIA, який виправив ситуацію, надбавка становить до 50%).

І все одно GeForce RTX 2080 Ti - це найкраще одночіпове рішення для ігор з усіх, які є на масовому ринку. Шкода тільки, що через відсутність конкуренції в сегменті High-end варто продукт дуже багато.

Залишається визначитися з блоком живлення і корпусом. У першому випадку все досить просто - беремо кіловатників хорошої якості. Core i9-9900K в розгоні до 5 ГГц в серйозних завданнях рівня LinX і Prime95 споживає в районі 300-330 Вт. Відеокарта - 220 Вт в середньому і 360 Вт в піке. Виходить, БП потужністю 1 кВт має деякий запас, якого згодом вистачить, щоб встановити другу GeForce RTX 2080 Ti. Але навіть якщо такої мети не мають на, давайте не будемо забувати, що будь-які блоки живлення працюють найефективніше при завантаженні на 40-60%. Плюс в такому режимі вентилятор БП не буде розкручуватися до максимальної частоти.

Корпус можна вибрати будь-який, який вам захочеться бачити кожен день поруч з собою. Йдеться про екстремальну збірці - не бачу сенсу тут як-небудь себе обмежувати. Важливо, щоб пристрій забезпечувало грамотне охолодження всіх компонентів системи. Для цієї статті я вибрав модель Cooler Master MasterCase H500M. Про неї, а також про інші комплектуючі, з яких в результаті було зібрано тестовий ПК, ми більш детально поговоримо далі.

# Історія одного ПК

Таблиці з переліком комплектуючих - це, звичайно ж, добре, проте новачки не завжди можуть уявити, як насправді буде виглядати їх ігровий ПК. Тому для рубрики «Оптимальний ігровий ПК» я завжди збираю реальні системи, а потім тестую їх. Цього разу у фокусі виявилися комплектуючі компаній Cooler Master, G.Skill, MSI та Samsung. Повний список заліза вказано в таблиці.

Наведені в таблиці комплектуючі повністю сумісні один з одним. Процес складання системного блоку пройшов без будь-яких затримок і ускладнень, але якщо ви раптом захочете зібрати таку саму систему, то рекомендую діяти в такій послідовності:

  • спочатку простягніть всі необхідні кабелі блоку живлення в усі вушка корпусу;
  • потім закріпіть радіатор СЖО на верхній стінці корпусу разом з вентиляторами;
  • далі встановіть материнську плату і закріпіть водоблок в процесорному гнізді.

Якщо не дотримуватися таку послідовність цих дій, то виникнуть проблеми із закручуванням гвинтів, необхідних для закріплення вентиляторів Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB.

Тим, хто ніколи самостійно не збирав ПК, рекомендую ознайомитися з докладним покроковим керівництвом по збірці системного блоку.

Про оперативну пам'ять, процесор і накопичувач, використовувані в оптимальному ПК, я вже докладно розповів в попередньому параграфі. Давайте більш детально розглянемо інші комплектуючі.

Давайте більш детально розглянемо інші комплектуючі

MSI GeForce RTX 2080 Ti DUKE 11G OC

Почнемо, звичайно ж, з опису, мабуть, найголовнішого компонента нашого системного блоку - відеокарти MSI GeForce RTX 2080 Ti DUKE 11G OC . Як видно з назви, пристрій має заводський розгін - до 1350 (1665) МГц розігнано графічне ядро. В іграх реальна частота GPU змінюється в діапазоні від 1920 до 1965 МГц. Як бачите, за цим параметром MSI GeForce RTX 2080 Ti DUKE 11G OC мало чим відрізняється від версії Founders Edition.

При цьому вона отримала досить ефективну систему охолодження, що складається з габаритного радіатора і трьох вентиляторів TORX 2.0. Крильчатки оснащені дворядними підшипниками. За даними виробника, дисперсійні лопаті вентиляторів мають більш крутий профіль, ніж звичайні, що сприяє прискоренню повітряного потоку і збільшує тим самим ефективність охолодження. В основі радіатора лежить двосекційна конструкція, алюмінієві ребра тримаються на чотирьох мідних теплотрубками. З GPU він контактує за допомогою великої нікельованої підошви. Також радіатор стикається і з елементами конвертера харчування.

В цілому система охолодження працює дуже навіть добре - максимальна температура GPU досягає 71 градуса Цельсія. При цьому рівень шуму MSI GeForce RTX 2080 Ti DUKE 11G OC під навантаженням в іграх не перевищує 40 дБА.

Зазначу, що відеокарта додатково оснащена металевим бекплейтом - для великих відеокарт цей аксесуар явно не буде зайвим. Сам пристрій займає 2,5 слоти розширення в корпусі - його товщина складає 50 мм. На бічній стороні є RGB-підсвічування, яку можна легко налаштувати за допомогою програми MSI Mystic Light Sync. Детальніше про збірку барвистого ПК з підсвічуванням ви можете прочитати в нашому найдокладнішій керівництві до дії .

MSI MEG Z390 GODLIKE теж підсвічується - в 2018 році важко зустріти материнську плату без світлодіодів. Пластиковий кожух, напис MEG і логотип дракона на чіпсетний радіаторі - всі ці елементи «богоподобной» плати оснащені RGB-підсвічуванням, підтримує 16,8 млн кольорів і 29 різноманітних режимів. Є у плати і настроюється користувачем OLED-дисплей, на який можна вивести корисну - наприклад, для тестера - інформацію.

Однак найголовніше в MSI MEG Z390 GODLIKE, звичайно ж, не барвистий зовнішній вигляд. Раніше я вже писав, що для процесорів Coffee Lake Refresh дуже важливо, щоб материнська плата була оснащена якомога якіснішим конвертером харчування. Так ось, перед вами одне з самих наворочених пристроїв на базі набору логіки Z390 Express. Підсистема живлення MSI MEG Z390 GODLIKE виконана за схемою 16 + 2 і управляється за рахунок ШІМ-контролерів Infineon IR35201 і Rohm Semiconductor PV3205. До складу кожного каналу входять збірки IR TDA21462, розраховані на струм 60 А. Вони охолоджуються за допомогою досить масивних алюмінієвих радіаторів, з'єднаних мідної теплотрубками. В результаті ланцюг живлення ЦП при використанні Core i9-9900K не потребує постійного обслуговування СЖО Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB (тобто без будь-якого додаткового обдування вентиляторами) під навантаженням в програмі LinX 0.9.1 гріється максимум до 65 градусів Цельсія. Це дуже гідний результат.

Очевидно, що в іншому MSI MEG Z390 GODLIKE теж виявляється на висоті. Так, пристрій оснащений відразу трьома портами M.2, всі вони комплектуються радіаторами охолодження M.2 Shield Frozr, які вбережуть твердотільні накопичувачі від перегріву. При цьому в комплекті з платою йде додаткова дискретна карта з роз'ємом PCI Express x8 3.0, в яку можна встановити ще два NVMe-накопичувача.

До MSI MEG Z390 GODLIKE можна підключити відразу дев'ять вентиляторів - частина 4-контактних конекторів призначені для роботи з помпами СЖО. На платі розпаяно відразу два внутрішні роз'єми USB 3.1 Gen2 - в збірці якраз використовується корпус, оснащений таким портом. Нарешті, на I / O-панелі, яка не вимагає окремої заглушки для корпусу, є навіть 6,35-мм вихід для підключення навушників. Плата оснащена двома кодеками Realtek ALC1220 і одним ESS E9018. За локальну мережу в MSI MEG Z390 GODLIKE відповідає пара гігабітних контролерів Killer E2500, а за бездротове підключення - Killer 1550.

За локальну мережу в MSI MEG Z390 GODLIKE відповідає пара гігабітних контролерів Killer E2500, а за бездротове підключення - Killer 1550

Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB

Результати побіжного тестування Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB я привів раніше. Вони показують, що цієї необслуговуваної СЖО виявляється цілком достатньо для ефективного охолодження 8-ядерного Core i9-9900K. Крім того, у «водянки» є певний запас міцності, який дозволить розігнати процесор при необхідності.

Природно, на ефективності охолодження Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB позначається наявність досить великого трисекційного радіатора. Його довжина становить 394 мм, а товщина - 27 мм. Так що при виборі СВО, материнської плати і корпусу точно переконаєтеся, що всі комплектуючі сумісні один з одним. Втім, СЖО комплектується універсальною кріпильної системою, тому без проблем «подружиться» з такими ходовими платформами, як LGA1151 і AM4, - тільки б радіатор вліз.

У комплекті з радіатором йдуть відразу три вентилятора MasterFan120AB ARGB (DF1202512RFUN). Як видно з назви, вони оснащені RGB-підсвічуванням, тому від кожного «ветродуя» відходить по два кабелі: один 4-контактний, який необхідно підключити до материнської плати, другий - 3-контактний, він підключається до блоку управління підсвічуванням або безпосередньо до материнської платі.

Дванадцятьма RGB-світлодіодами оснащений і водоблок, поєднаний з помпою. Цікаво, що гурток з логотипом Cooler Master відстібається, тому його завжди можна перевернути в правильне положення незалежно від розташування «водянки» всередині корпусу. Також можна створити свій логотип і роздрукувати кришку на 3D-принтері - креслення розташований тут .

Управляти підсвічуванням Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB можна по-різному. Наприклад, вентилятори і водоблок можна підключити безпосередньо до материнської плати - пристрій "дружить" з ПО всіх провідних виробників материнських плат. Можна керувати підсвічуванням за допомогою контролера управління. Нарешті, цей контролер можна підключити до материнської плати за допомогою внутрішнього USB-порту, а далі встановити програму ARGB Lighting Control і користуватися їй на втіху.

Як я вже говорив в попередньому параграфі, вважаю обгрунтованим використовувати в збірці з Core i9-9900K і GeForce RTX 2080 Ti блок живлення потужністю 1 кВт. Модель Cooler Master V1000 присутній на нашому ринку вже досить давно і користується хорошим попитом серед комп'ютерних ентузіастів. Блок має чесним кіловат, так як по 12-вольтової лінії здатний передати 996 Вт електроенергії. При цьому пристрій має сертифікат 80 PLUS Gold - отже, його ККД не опускається нижче 87%. При завантаженні блоку приблизно на 50% його ефективність буде вищою 90%.

Cooler Master V1000 передбачає повністю модульну конструкцію - всі кабелі відстібаються. Велика частина проводів має плоску форму - так їх простіше укладати за шасі корпусу. Примітно, що набір кабелів дозволяє підключитися відразу до двох 8-контактним роз'ємів живлення центрального процесора. В наявності відразу чотири дроти, які мають по два коннектора PCI-E 6 + 2, тобто з часом підключити другу GeForce RTX 2080 Ti у вас точно вийде.

Передні вентилятори корпусу Cooler Master MasterCase H500M теж оснащені RGB-підсвічуванням. За умовчанням вони підключені до власного блоку управління (який, в свою чергу, підключається до материнської плати), але під час складання я їх причепив до контролера Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB. Зазначу, що дві 200-мм вертушки працюють на постійній частоті 800 об / хв - це, мабуть, самі тихі елементи в системі. 140-мм «карлсон», встановлений на задній стінці, працює з частотою 1200 об / хв, він не має підсвічування.

Наявність величезних RGB-крильчаток - лише одна з фішок Cooler Master MasterCase H500M. Перерахую інші цікавинки пристрої у вигляді списку:

  • всередині дуже просторо, так як корпус позбавлений кошиків для жорстких дисків. Точніше, вона захована в нижній частині, де розташовується блок живлення. В результаті підтримується установка E-ATX-матплат, відеокарт довжиною до 412 мм і процесорних кулерів висотою до 190 мм;
  • обидві бічні панелі пристрою виконані з загартованого скла, верхня частина - теж. У комплекті поставки йде ще одна скляна панель - її можна закріпити спереду замість решітки;
  • місце установки блоку живлення приховано металевої шторкою. Посадочне місце дозволяє використовувати пристрої довжиною до 200 мм;
  • на передню і верхню панелі можна встановити радіатори СВО довжиною до 360 мм;
  • задня частина корпусу оснащена металевими заглушками, які ховають всі дроти;
  • на I / O-панелі корпусу є роз'єм USB 3.1 Gen2 С-типу;
  • всередині корпусу за замовчуванням розташований п'єдестал для установки резервуара і помпи кастомной системи водяного охолодження;
  • корпус оснащений спеціальним тримачем відеокарти - для півторакілограмових GeForce RTX 2080 Ti такий аксесуар точно не буде зайвим;
  • відеокарту можна встановити і в вертикальному положенні.

Очевидно, що Cooler Master MasterCase H500M відмінно підходить для збірки дуже потужних ігрових систем.

Якщо Ви помітили помилку - виділіть необхідний текст і натисніть CTRL + ENTER.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов