Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Двигун на воді або Що таке газ Брауна?

Наша сеть партнеров Banwar

Всі ми чули про двигуни, де паливо - звичайна вода. Ось тільки малопонятно як це працює. А виявляється, ніякої містики немає! Ні містики, ні обману.
Одна з можливостей - використання технології, заснованої на газі Брауна.


*

*

Газ Брауна, який часто позначають як HHO (H × H - O) або гримучий газ (англ. Browns Gas, HHO gas, fire damp, detonating gas, oxyhydrogen gas) - це 2 частини газоподібного водню і одна частина кисню в певному обсязі.
Одні і ті ж елементи, і в однакових пропорціях, присутні в газі Брауна і в водяній парі, а ще, водень і кисень - промислово випускаються гази - все це різноманіття вносить деяку плутанину в розуміння, що таке газ Брауна. Спробуємо з цим розібратися.

Звичайні кисень і водень, що реалізуються в торговельній мережі або отримані звичайними електролізерами, поставляються у вигляді O2 і H2. Тобто, молекули обох газів мають по два атома. Це більш стійкий стан цих газів, ніж коли окремі атоми відокремлені (заряджені іони), і кожен атом існує окремо.

Проблема з H2 і O2 як з горючими газами, в тому, що до того, як вони почнуть реагувати, щоб перетворитися в H2O, вони повинні бути розкладені на атоми H і O
Проблема з H2 і O2 як з горючими газами, в тому, що до того, як вони почнуть реагувати, щоб перетворитися в H2O, вони повинні бути розкладені на атоми H і O. Необхідна на це енергія становить більшу частину з тієї, яку Ви отримаєте при їх взаємодії для отримання H2O.

Що робить газ Брауна унікальним , І найбільш цінним, так це те, що він існує не у вигляді молекул H2 і O2. Тут вони в одноатомної стані (один атом на молекулу). У цьому стані, коли водень згорить (прореагує з киснем), енергії буде повернуто в 3,8 рази більше.

Однак найбільш важливо відзначити ті результати, які отримані при використанні газу Брауна в ДВС. Одноатомний водень є над-каталізатором для різних видів палива на основі вуглеводнів. Підвищення потужності, пробігу та більш чисте горіння (зменшення шкідливих викидів) зареєстровані людьми, які ввели газ Брауна у впускний колектор.

Відомо, що в двигунах внутрішнього згоряння переробка палива відбувається неефективно. У кращому випадку, згоряє тільки 40% палива - дорогого і шкідливого для навколишнього середовища бензину або дизеля. Решта 60% успішно догоряють у вихлопній трубі.

Докладні дослідження по темі проводив Юл Браун, який побудував демонстраційний автомобіль, і отримав на свою розробку патент США з підтвердженням експерименту. Цей пристрій складається з електролізера, циркулярного резервуара, оптимізатора, системи управління.
Спосіб виділення газу ґрунтується на явищі електролізу води. Встановлений циркулярний резервуар призначається для відділення газу від води, він потрібен також для постачання газогенератора електролітом.

Подібні експерименти проводилися і в Росії. Так, професор Г.В.Дудко відчував двигун внутрішнього згоряння, який виглядав як гібрид карбюраторного двигуна і дизеля. Для запуску потрібен був стакан бензину, після чого відключалася запалювання, в камери згоряння подавалася звичайна вода із спеціальними добавками. Вона попередньо нагрівалася і сильно стискалася.
Двигун встановили на човні, і випробувачі плавали на ній по Азовському морю 2 дня, замість бензину вливаючи воду через борти.

У генераторі газу Брауна хімічна реакція електролізу протікає безпосередньо в електролізері, після чого виділяється газ Брауна - водень і кисень. Задіяний спеціальний електроліт, який складається з каталізатора і дистильованої води.
Утворився газ виходить з верхнього штуцера електролізера по трубці, направляється він в окрему ємність - водяний затвор. Він заходить знизу, очищається від піни, піднімається у вигляді газу над рівнем води, слід через фільтр уловлювання вологи, потім через зворотний клапан в повітряний колектор і звідти в камеру згоряння.

В результаті згоряння газу з'являється сухий пар, який очищає клапани і поршні від нагару, покращує теплообмін, а це, в свою чергу, збільшує ресурси двигуна. На вихлопі виходить водяна пара і кисень, кожен літр води при цьому розширюється на 1800 літрів пального газу, який і штовхає пристрій вперед. Кисень при цьому береться з води, яка використовується для отримання газу.

Зауваження щодо газу Брауна:


  • На практиці, навіть кращі електролізери не виробляють чистий газ Брауна. Він практично завжди містить певний відсоток молекул H2 і 02. Чим краще електролізер, тим більший відсоток газу Брауна він буде виробляти.

  • Через час, заряджені іони, H + і O- будуть з'єднуватися в H2O, H2 і O2 молекули, знижуючи цей відсоток газу Брауна. З цієї причини газ Брауна є найкращим рішенням у системах «газ на вимогу».

  • При виробництві газу Брауна електролізер не нагрівається. Електрика для виробництва газу поглинається в реакції створення H + і O- з H2O. Коли H + і O- перетворюються в H2 і O2 молекули, вони віддають тепло. Це тепло може бути використано як міра виробленого газу.

  • Газ Брауна буде мати подвійний обсяг для того ж кількості молекул Н2 і О2. Так відбувається тому, що розмір самих молекул значення не має, а має значення їх кількість, оскільки тільки кількість молекул визначає обсяг газу. H2 і O2, маючи 1/2 числа молекул, матимуть 1/2 обсяг. Тому обсяг може бути використаний як міра продуктивності по газу Брауна.

Тема газу Брауна вже відома в досить широкому колі, але в той же час має бути ще багато вивчити.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов