Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Двигуни застосовуються в ДЕС (ДГУ)

Наша сеть партнеров Banwar

Одні з основних відмінностей двигунів , Які пов'язані з їх потужністю і визначають їх використання в дизель генераторах різної продуктивності, стосуються систем охолодження і подачі повітря. Так за способом охолодження розрізняють двигуни:

  • повітряного охолодження (застосовуються в дизель-генераторах малої потужності);
  • рідинного охолодження (застосовувані рідини вода, тосол і т.п.)
    За способом подачі повітря розрізняють двигуни:
  • без турбонаддува;
  • з турбонаддувом (турбокомпресор нагнітає повітря в камеру згоряння двигуна, використовуючи привід від вихлопних газів дизеля);
  • з турбонаддувом і проміжним охолодженням наддувочного повітря.

У порівнянні, наприклад, з бензиновими генераторами, використання дизельних двигунів в складі дизель генераторів має ряд переваг: менша вартість і витрата палива (тобто більш висока продуктивність), більший ресурс, відносно вища пожежна безпека. Ці фактори особливо важливі в разі довготривалого застосування дизельної електростанції в якості основного автономного джерела електропостачання, а також при частому і тривалому підключенні її в якості резервного джерела.
Провідними виробниками вітчизняних двигунів, використовуваних в дизель генераторах (електростанціях), є Ярославський моторний завод (ЯМЗ), Тетіївський моторний завод (ТМЗ), Мінський моторний завод (ММЗ).

Вибір двигуна:

Наступний логічне запитання - яку електростанцію вибрати дизельну або карбюраторну? Відповідь на це питання полягає в тому, з якою метою купується електростанція. Якщо електростанція необхідна як аварійне джерело на невеликі проміжки часу в період відключення постійної подачі електроенергії, то більш доцільним було б звернути увагу на бензинові електростанції (бензогенератори). Якщо ж покупець має на меті використовувати електростанцію в якості постійного безперебійного джерела електроенергії протягом тривалого часу, - є сенс звернути увагу на дизельні електростанції (дизель генератори), незважаючи на їх більш високу початкову вартість. Електростанція, що працює на бензиновому паливі, істотно дешевше дизельної електростанції. Однак, витрати на паливо і технічне обслуговування електростанції, що функціонує на бензині, на порядок вище, ніж у дизельної електростанції. Дизельні електростанції поділяються на високоспритні, з частотою обертання валу двигуна 3000 об / хв., І низькообертовим - 1500 об / хв. якщо дизельні електростанції будуть експлуатуватися близько 500 мотогодин в рік, тоді можна зупинити свій вибір на електростанціях з частотою обертання валу 3000 об / хв. При більш інтенсивної експлуатації рекомендується застосовувати дизельні електростанції з частотою обертання валу двигуна 1500 об / хв. Хоча при одній і тій же вихідній потужності вони коштують дорожче, при цьому такі електростанції мають збільшений ресурс роботи до капремонту, знижений рівень шуму і більш низьку витрату палива. Також необхідно врахувати, що двигуну дизельної електростанції (дизель генератора) шкідливо працювати на холостих обертах. Тому, з метою зниження шкідливих наслідків роботи дизеля на холостому ходу і малих часткових навантаженнях, необхідно передбачити (в якості профілактики) протягом кожних 100 мотогодин, роботу дизельної електростанції (дизель генератора) зі 100% навантаженням не більше 2-х годин.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов