Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Двотрубна система опалення: різновиди та схеми

  1. Конструктивні особливості
  2. Класифікація та основні відмінності
  3. Різновиди двопотокової системи обігріву
  4. Розведення двухпотоковая опалення
  5. Схеми двухпотоковая обігріву

Наша сеть партнеров Banwar

На сьогоднішній день в Росії, в 75% житлових будинків застосовується система водяного обігріву. Дане поняття включає в себе масу різновидів, варіантів компоновки і розводки, серед яких схема двотрубної системи опалення (СО) найбільш популярна і затребувана як в масовому, так і в приватному будівництві. У цій публікації будуть розглянуті: будову та принцип роботи даної системи, її переваги та недоліки, схеми розводки і підключення.

Конструктивні особливості

Дана СО являє собою замкнутий контур, що складається з двох гілок, за якими відбувається переміщення теплоносія. Нагрівання його виробляється в котельні установки. Далі, по прямому гілці (подачі) трубопроводу, нагріта вода (розсіл, антифриз) надходить в опалювальні прилади (батареї, регістри), завдяки яким і відбувається нагрівання повітря в опалювальних приміщеннях. Висновок охолодженої води з усіх радіаторів відбувається в зворотну магістраль (обратку), яка підключена до входу котлоагрегату. Основні відмінності показані на схемах.

У першому прикладі всі батареї включені в СО послідовно. Підключення радіаторів опалення до двотрубної системі - паралельне. При уважному розгляді малюнка можна визначити всі плюси і мінуси застосування даної СО в порівнянні з однотрубних схемами:

  • Головне достоїнство полягає в тому, що при двотрубному обігріві, температура теплоносія залишається практично незмінною.

Коментар спеціаліста: Перепад на першій і останній батареї в контурі є, але він досить незначний і залежить від теплопровідності трубопроводу, з якого виготовлений опалювальний контур.

  • Головний недолік (який завжди озвучують прихильники однотрубного обігріву) полягає в більшій витраті трубопроводу, а значить більшої кошторисної вартості всієї СО

Коментар спеціаліста: Вартість однотрубної системи обігріву не так вже й мала. Через послідовного підключення, при проходженні через кожний наступний радіатор теплоносій остигає все сильніше. Для того щоб отримати достатню кількість тепла на кінцевих радіаторах, доводиться збільшувати площу тепловіддачі, шляхом нарощування кількості секцій батарей. Саме це збільшує вартість однотрубних СО.

Класифікація та основні відмінності

Всі існуючі варіанти двотрубного опалення мають відмінності:

  • За способом переміщення теплоносія.
  • За герметичності контуру.
  • За орієнтації стояків в просторі.
  • За способом розведення.
  • З підключення опалювальних приладів.

Далі, коротко будуть розглянуті найбільш популярні типи даної СО, їх особливості, плюси і мінуси застосування.

Різновиди двопотокової системи обігріву

Як вже зазначалося вище, існує два основних типи двотрубного опалення: гравітаційна (переміщається самопливом) і з примусовим переміщенням. Особливістю СО з природною циркуляцією є конструкція трубопроводу і відсутність циркуляційного насоса. Магістралі (подача, обратка) виконуються з труб великого діаметру. Від котла теплоносій піднімається по вертикальному стояку, після чого, для створення тиску в системі опускається до трубопроводу, що подає. Подача монтується з нахилом 3-5 ° в бік руху теплоносія. Двотрубні СО з природною циркуляцією можуть відрізнятися за способом розведення: з нижньої і з верхнім розведенням.

Правильно зібрана гравітаційна СО надійна, довговічна і працює без додаткових енергоджерел Правильно зібрана гравітаційна СО надійна, довговічна і працює без додаткових енергоджерел. Недоліками даної СО є велика інерційність, невеликий радіус контуру (до 30 м),

Принцип роботи СО з примусовою циркуляцією відрізняється від гравітаційної, наявністю в ній насоса, який і відповідає за транспортування теплоносія. При використанні насоса в СО відпадає потреба в монтажі трубопроводу з ухилом.

Порада: не дивлячись на те що насос створює достатній тиск для руху теплоносія, більшість фахівців рекомендують побудова СО з ухилом на випадок аварійного відключення електроенергії.

Існують закриті та відкриті контури опалення в двотрубний СО. Єдина відмінність - в конструкції розширювального бака, який у відкритій системі обігріву - атмосферне, а в закритій - мембранний, що не сполучається з атмосферою.

Всі опалювальні системи розрізняються способом підключення батарей. Вертикальна двотрубна система опалення передбачає підключення всього опалювального обладнання до вертикальних стояків; в схемах з горизонтальними - до магістральних гілок. Перші найчастіше використовуються в багатоповерховому будівництві. Двотрубна горизонтальна система опалення в основному застосовується приватними забудовниками. Їх перевагою є можливість розміщення стояків в нежитлових приміщеннях або сходових клітинах. Недоліком, часте завоздушіваніе СО.

Розведення двухпотоковая опалення

Всі способи двотрубного обігріву розрізняються за типом розводки. При верхній, розігрітий теплоносій подається в розподільну магістраль, яка монтується по горищному приміщенню або по перекриттю верхнього поверху. Потім, через стояки, що подають теплоносій рівномірно розподіляється в опалювальні пристрої (батареї, радіатори, регістри і ін.) Двотрубна система опалення з верхньою розводкою має більше недоліків ніж переваг: Часте утворення повітряних пробок; знижена температура теплоносія. Рішенням проблеми завоздушіванія стало застосування розширювальних баків: атмосферні встановлюються вище рівня прямому трубопроводі; мембранні - на звороті, нижче рівня батарей.

У схемах двотрубної системи опалення з нижнім розведенням передбачається подача теплоносія з магістрального трубопроводу, який монтується під підлогою або в підвальному приміщенні У схемах двотрубної системи опалення з нижнім розведенням передбачається подача теплоносія з магістрального трубопроводу, який монтується під підлогою або в підвальному приміщенні. Завдяки такій подачі, теплоносій має більш високу температуру, ніж в схемах з верхнім розведенням. Видалення повітря з трубопроводу і батарей проводиться за допомогою автоматичних клапанів, або кранів Маєвського.

Схеми двухпотоковая обігріву

Все, що існують на сьогодні варіанти даної СО, розрізняються схемою підключення опалювальних пристроїв. При попутному підключенні, теплоносій рухається в подачі і в обратке в одному напрямку.

В даній схемі всі циркуляційні контури рівні: теплоносій більш рівномірно прогріває всі крапки споживання В даній схемі всі циркуляційні контури рівні: теплоносій більш рівномірно прогріває всі крапки споживання. Недоліком її є більша витрата матеріалу і збільшення вартості монтажних робіт.

Важливо! Дана схема застосовується тільки в горизонтальних типах опалювальних систем.

Двотрубні тупикові системи опалення є конструктивно найбільш простими. Теплоносій по магістральних трубопроводах подачі і обратки рухається в зустрічному напрямку.

Основним її перевагою є можливість використання трубопроводу меншого діаметру Основним її перевагою є можливість використання трубопроводу меншого діаметру. Тупикова СО може мати горизонтальну і вертикальну реалізацію.

У колекторної (променевий) СО, до кожного радіатора підходить свої дві труби, подача і обратка, які підключаються до розподільного пристрою - колектора. Іншими словами, скільки радіаторів, стільки пар трубопроводу монтується. Переваги: ​​весь трубопровід можна розмістити під підлогою; можна регулювати температуру кожного радіатора безпосередньо на колекторі. Недолік: використання великої кількості матеріалу.

Порада: Для правильного вибору СО, її грамотного розрахунку, монтажу і підбору обладнання зверніться до фахівців.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов