Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ефірні ФІЗИКА БЕЗ електромагнітних хвиль

Наша сеть партнеров Banwar

MDX - мова запитів до багатовимірним баз даних

Перекладаємо з англійської (математика)

інші статті

Ефірні ФІЗИКА БЕЗ електромагнітних хвиль

Антонов Володимир Михайлович

Липецьк

[email protected]

У Російській теорії ефірної фізики поперечні хвилі ефіру (радіохвилі і світло) не є електромагнітними. Це - звичайні поперечні хвилі суцільний ефірного середовища, які можуть породжуватися різними засобами, навіть звичайної палицею і, вже звичайно, бігаючими по антені туди-сюди електронами, але до самої їх природі ні згадана палиця, ні метушливі електрони не мають ніякого відношення. Тим більше не причетний до поперечних ефірним хвилях магнетизм; він притягнутий сюди "за вуха".

Механізм збудження радіохвиль за допомогою електрики наступний: по провіднику, виконуючому роль антени, змушують бігати вперед-назад електрони; вони розгойдують прилеглий до антени ефір, і він розходиться по сторонам у вигляді хвиль. Ті ж радіохвилі можна отримати зовсім без електрики, якщо змусити коливатися в осьовому напрямку з тією ж частотою саму антену і необов'язково струмопровідну. Радіоперешкоди, які викликає працює автомобільний двигун, створюються саме таким шляхом; його поршні, що рухаються зворотно-поступально, розгойдують ефір. Особливо "шкідливий" в цьому відношенні одноциліндровий двигун.

Хтось скаже: добре! але як після всього цього ставитися до теорії електромагнетизму і до тих самих перших дослідів, які нібито незаперечно підтвердили існування електромагнітних хвиль?

Теорія електромагнетизму, як відомо, встановлює зв'язок між змінними електричними і магнітними полями. Такий зв'язок дійсно існує, але вона - чисто математична і поширюється тільки на процеси типу трансформаторних. Електромагнітні хвилі придумані за аналогією, а аналогія в даному випадку недоречна. У фізичному плані в процесі перетворень полів бере участь посередник - ефір, і як посередник з математики він випав.

Перш ніж розглядати електромагнітні перетворення більш детально, нагадаємо, що з себе представляють в Російській теорії ефірної фізики електрони і магнітні поля. Електрон це обертові у вигляді коліщатка три ефірних кульки. Зібрані співвісно в одну лінію з одним напрямком обертання електрони утворюють магнітний шнур (магнітну силову лінію); а сніп паралельно розташованих і обертаються в одному напрямку магнітних шнурів є магнітне поле.

Робота електричного трансформатора в світлі таких уявлень виглядає наступним чином. Бігають по колу первинної котушки електрони закручують ефір; той, в свою чергу, вибудовує всі наявні в найближчому просторі електрони в магнітні шнури, а шнури - в магнітне поле. Це поле, насуваючись на провідники вторинної котушки, зрушує електрони в одному напрямку і створює їх напруга. Так працюють трансформатори.

Фізично в даному процесі обійтися без ефіру ніяк не можна, а математично - можна; математика фіксує зв'язок вхідних і вихідних параметрів.

Наведемо образне порівняння. Обертається стельовий вентилятор викликає коливання фіранки. Фізично в цьому випадку без посередництва повітря не обійтися, але для математиків досить пов'язати між собою гармонійні руху вентилятора з такими ж рухами фіранки; і математики можуть дозволити собі називати ці перетворення (чисто математичні) вентиляторно-завіски. Фізикам таке непробачно.

Звернемо свою увагу на те, що вторинний струм в трансформаторі виникає в провідниках вторинної котушки; не будь провідників - не було б і вторинного струму. Повітря - один з найкращих діелектриків, і вторинний струм в ньому виникнути ніяк не може; а без зсуву електронів не може утворитися ніяке електричне поле.

В теорії електромагнітних хвиль цей момент затушёван; нашу увагу в ній відволікається на другорядні деталі. Такий підхід нагадує роботу ілюзіоністів; вони майстерно маскують свої основні дії шляхом відволікання уваги глядачів на дрібниці.

Зовсім непереконливими виглядають у світлі Російської теорії і експериментальні докази "незаперечності" існування електромагнітних хвиль. Неважко уявити собі, як при накоченні поперечної ефірної хвилі на провідник прийомної антени електрони в ньому будуть зрушуватися і іскрити на його кінці. Зрушувані подібним чином електрони здатні потягнути за собою дрібні металеві тирса. Ну і що? Де тут докази того, що в повітрі на всьому протязі від джерела регулярно виникали подібні рухи електронів? Немає таких доказів.

Дозволимо собі ще одне образне порівняння. Воткнём в воду палицю і будемо зміщувати її в осьовому напрямку вгору-вниз; від неї почнуть розходитися хвилі. Ці хвилі десь в стороні змусять ходити вгору-вниз поплавок рибалки. Нікому в голову не може прийти думка вважати, що рухи палиці передаються на поплавок за допомогою якихось інших поплавців, розставлених регулярно на всьому протязі; це немислимо.

До розряду поперечних ефірних хвиль відноситься і світло, але і він не має ніякого відношення до електромагнетизму. Відмінність світла від радіохвиль полягає в тому, що його частота коливань настільки висока, а амплітуда настільки мала, що коливання ефірних частинок відбуваються в межах пружної деформації без їх перемішування; ефірна середовище за таких умов поводиться як тверда. Амплітуда коливань поперечних хвиль світла, повторимо, настільки мала, що примикають до променю світла з боків ефір не захоплюється їм, і тому промінь не розгортається у фронт. Сприяє цьому ще й те, що ефірні кульки - ідеально круглі і ідеально слизькі.

До речі, доказ ролі ефіру особливо переконливо при розгляді формування магнітного поля навколо котушки. Нагадаємо ще раз, що воно створюється бігаючими по колу котушки електронами. Якщо з цим погодитися, то можна запропонувати замінити бігає по колу ток обертанням самої котушки; результат повинен бути тим же самим.

І він, справді, той же самий. Переконатися в цьому може кожен бажаючий - достатньо наблизитися з магнітною стрілкою до будь-якої швидко обертається деталі. Виразнішим виглядає спливання розкрученого дзиги над магнітною плитою. Але особливо сильне магнітне поле створює швидко обертається центрифуга. Відомо, що велика кількість центрифуг, використовуваних для збагачення рідкісноземельних елементів, створює в сумі такі магнітні поля, на які реагують компаси в радіусі на сотні кілометрів.

Висновок. Поперечні хвилі ефіру, до яких відносяться світло і радіохвилі, вважаються електромагнітними через непорозуміння.

Поперечні хвилі ефіру, до яких відносяться світло і радіохвилі, вважаються електромагнітними через непорозуміння

Але як після всього цього ставитися до теорії електромагнетизму і до тих самих перших дослідів, які нібито незаперечно підтвердили існування електромагнітних хвиль?
Ну і що?
Де тут докази того, що в повітрі на всьому протязі від джерела регулярно виникали подібні рухи електронів?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов