Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Електричний струм в середовищах

  1. Метали і їх сплави. твердий графіт
  2. Електроліти і розплави. рідка фаза
  3. Газоподібна фаза речовини. Струм в плазмі
  4. Струм в напівпровідниках
  5. Вакуум проводить електричний струм

Наша сеть партнеров Banwar

Там де можуть знаходиться вільні носії електричних зарядів, там можливий електричний струм. Елементарна частинка - електрон, має негативний заряд за знаком, ця частка настільки мала, що здатна проникати куди завгодно. Крім неї є й інші частинки, наприклад фотон. Можна сміло стверджувати, що існування електричного струму можливо всюди. Ми живемо в світі електричних струмів і магнітних явищ. Там де можуть знаходиться вільні носії електричних зарядів, там можливий електричний струм

У фізиці розрізняють речовина і вакуум, тобто така частина простору, в якій відсутня речовина, але можуть бути присутніми елементарні частинки, наприклад, електрони або фотони, які можуть реагувати на електромагнітні поля.

Які речовини бувають? Перш за все нас цікавлять їх електричні властивості, тобто наявність вільних носіїв зарядів.

Метали і їх сплави. твердий графіт

Насамперед слід зазначити метали і їх сплави, в яких з надлишком присутні вільні носії зарядів - електрони. Також сюди можна зарахувати таку речовину як графіт, вуглець в твердому кристалізований вигляді. Такі речовини називаються провідниками і їх використовують для створення електричних ланцюгів, а також в якості нагрівальних елементів. Звичайна лампа розжарювання, яка застосовується для освітлення, є відмінним прикладом струму в металі. Існують дуже мініатюрні провідники, наприклад, в стільникових телефонах. У них також існує ток в металах. У провідниках електричний струм називають струмом провідності .

Електроліти і розплави. рідка фаза

Наступний клас речовин, в яких можливе існування електричного струму - це розчини і розплави. Сюди відносяться всі електроліти, наприклад водний розчин кухонної солі (NaCl), соляна і сірчана кислоти, луги і т.п. Під расплавами розуміється рідка фаза речовини, приміром, ту ж саму кухонну сіль можна розплавити і пропустити через неї електричний струм. Якщо мідний дріт, який є хорошим провідником, розплавити, то в ньому вже буде не ток провідності, а струм в розплаві. Такий струм так і називають - електричний струм в розчинах і розплавах .

Газоподібна фаза речовини. Струм в плазмі

Крім твердого та рідкого фазових станів речовини є ще і два його стану. Це газоподібна фаза, і стан плазми. Атмосферне повітря є поганим провідником електричного тока, а просто іменується ізолятором. У звичайному стані гази майже завжди є діелектриками, тому що не мають вільних носіїв зарядів. Однак, в газовому середовищі можливе протікання струму і такий струм називається - електричним струмом в газах . Зазвичай такий струм супроводжується іонізацією, що може привести газ в стан плазми.

Слід пам'ятати, що полум'я вогню - це частково іонізований газ, і тому в ньому можливе протікання електричного струму. Полум'я вогню проводить струм і про це потрібно пам'ятати при роботі з електрообладнанням. Також слід розрізняти види плазми. Один вид - високотемпературна (дуга, вогонь), інший вид - низькотемпературна (струми Тесла, невеликі іскри при розрядах).

Струм в напівпровідниках

Ще один клас речовин - це напівпровідники. Це речовини мають кристалічну структуру, в які вносяться домішки, атоми інших речовин. В результаті основне кристалічна речовина, наприклад кремній, будучи ізолятором через домішок змінює свої електричні властивості. Залежно від того, яка домішка внесена і скільки, нове композитне речовина буде по різному реагувати на електричне поле. Такі речовини називаються напівпровідниками, тому як через домішок в них утворюється або надлишок вільних зарядів, або їх недолік. Цілий клас пристроїв базується на напівпровідниках - це електроніка і мікроелектроніка. Струм в таких речовинах називається - електричним струмом в напівпровідниках. Напівпровідники займають проміжне положення по характеристикам провідності і опору між провідниками і ізоляторами.

Напівпровідники займають проміжне положення по характеристикам провідності і опору між провідниками і ізоляторами

Вакуум проводить електричний струм

Є ще тільки клас не-речовини, в якому може існувати електричний струм. Це ток перенесення, або струм в вакуумі. За великим рахунком 100% вакууму не існує в реальності, тому як обов'язково знайдуться якісь частинки у вигляді протонів і нейтронів, які залетять в цей вакуум. Навіть один протон - це вже «недороблений» атом водню.

Навіть один протон - це вже «недороблений» атом водню

У космічному просторі, між Сонцем і Землею завжди існує електричний струм переносу. Перш за все - це потік частинок мають електричний заряд. Джерелом таких зарядів є Сонце. У той же самий час Земля має електричний заряд і рухається по екліптиці, а значить має місце зміна заряду в точці простору за одиницю часу.

Такий струм називається - струмом перенесення, або інакше конвенційним струмом. Доступним прикладом такого струму є електронна лампа, в якій з нагрітого катода вилітають вільні електрони і практично в вакуумі рухаються до анода. Таке явище називається термоелектронної емісією.

Дата: 13.05.2015

© Valentin Grigoryev (Валентин Григор'єв)

Які речовини бувають?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов