Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Електродвигуни спеціального призначення


Наша сеть партнеров Banwar


Нині електричні приводи різних механізмів дуже часто використовуються в усіх без винятку галузях промисловості, сільського господарства, транспорту. Таке широке поширення, в першу чергу, обумовлено універсальністю електродвигунів в порівнянні з іншими типами моторів. Потужність, частота обертання валу і швидкодія, масогабаритні показники, допустимі умови навколишнього середовища та інші характеристики електродвигунів можуть змінюватися в надзвичайно широких межах. Сучасний електропривод, в більшості випадків, є досить складним автоматизованим електромеханічним пристроєм, що складається з різних елементів (електричних машин, перетворювачів, комутаційних, підсилюючих і керуючих ланцюгів, систем електрозахисту і ін.). Електродвигун є найбільш відповідальним елементом будь-якого електричного приводу, і саме його параметри є основними для характеристик всього приводу в цілому (надійність, ремонтопридатність, ККД, термін служби та ін.). Досить часто характеристик серійних моделей електродвигунів є недостатньо для забезпечення необхідних параметрів деяких механізмів і пристроїв. Для вузькоспеціалізованої експлуатації в системах з певними специфічними особливостями розробляються і застосовуються електродвигуни спеціального призначення. Випускаються вони, як правило, малими та середніми серіями і можуть виготовлятися як на базі стандартних модельних лінійок, так і глубокомодіфіцірованних версій. Розглянемо деякі приклади таких електродвигунів.
Так, дуже часто, первоопределяющім вимогою до робочих органів пристроїв і систем часто є швидкість реакції (негайне зміна величини або напряму руху, швидкий розгін або зупинка). До подібних механізмів відносяться спеціальні металорізальні верстати (з програмним керуванням або ж копіювальні), деякі автоматичні регулювальні системи, спеціалізовані фрезерні верстати та ін. Для експлуатації в таких системах були спеціально розроблені електродвигуни з малоінерційними роторами (дисковими або порожніми циліндричними), з подовженим ротором малого радіусу і гладким якорем.
Як інший приклад можна привести пристрої, механізми і робочі органи яких повинні виконувати дискретні ( "крокові") переміщення - стрічкопротяжні механізми відео і звукозаписної апаратури, системи подачі деяких типів верстатів і прокатних станів, електромеханічні приводи з прямим мікроелектронним управлінням і мн. ін. Для цих приводів використовуються крокові електродвигуни, які в силу своєї конструкції забезпечують необхідний тип переміщення.
Особливістю високомоментних двигунів постійного струму є їх здатність створювати на валу значний момент, як при обертанні якоря, так і при його нерухомому стані. Ще однією корисною властивістю таких електродвигунів є допустима короткочасна багаторазова перевантаження по струму, що дозволяє забезпечити високу швидкодію виконавчого механізму робочої машини.
Для приводу насосів, витискувачів, дозаторів поступальної дії і інших пристроїв, де потрібно гнучке регулювання ходу і швидкості переміщення поршня, використовуються Однокоординатний лінійні крокові двигуни. Даний тип двигунів можна віднести до класу вузькоспеціалізованих крокових двигунів.
До класу синхронних двигунів відноситься так званий гістерезисний електродвигун. Ротор такого мотора є масивний циліндр без обмотки, виконаний з магнітотверді матеріалу. Момент, що обертає гістерезисного двигуна створюється за рахунок двох складових - моменту, що виникає внаслідок взаємодії обертового магнітного поля двигуна з вихровими струмами ротора, і моменту, що створюється за рахунок явища гістерезису при перемагничивании матеріалу ротора (гістерезисний момент).
Багатошвидкісні (2-х, 3-х, 4-х і більше) електродвигуни призначаються для приводу механізмів, що вимагають ступеневої управління частотою обертання приводного вала. За своєю конструкцією це асинхронні двигуни з звичайним короткозамкненим ротором. Відмінність полягає в спеціальній обмотці статора - вона може мати ускладнену схему "трикутник - зірка", "трикутник - подвійна зірка", або ж являти собою дві незалежні обмотки, що комбінують ці схеми. Послідовно-паралельне перемикання обмоток дозволяє кратно збільшувати кількість статорних полюсів і, відповідно, поступово змінювати частоту обертання приводного вала двигуна без зміни параметрів зовнішнього напруги живлення або використання окремих пристроїв (наприклад, частотного перетворювача). Багатошвидкісні електродвигуни широко застосовуються в електроприводах до вентиляторів і металорізальних верстатів, в яких дозволяють спростити «коробку швидкостей» або ж зовсім від неї відмовитися. Ще однією перевагою багатошвидкісних електродвигунів є те, що при зміні моменту навантаження він працює на кожному ступені частоти обертання при незначному її зміні, як і звичайний асинхронний двигун.
Однією із спеціалізованих модифікацій лінійки АІР є електродвигуни АІР С (з підвищеним ковзанням). Ці двигуни виконуються на базі моторів основного модельного ряду і відрізняються від базових конструкцією обмотки короткозамкнутого ротора, яка виконується зі сплавів підвищеного опору, габаритні і приєднувальні розміри у них однакові. Двигуни АІР З здатні витримати набагато більші навантаження, ніж стандартні загальнопромислові асинхронні двигуни серії АІР. Призначаються вони для приводу механізмів з нерівномірною пульсуючим навантаженням, високим коефіцієнтом інерції і працюють в повторно-короткочасному режимі з частими пусками і зупинками (режими S2, S3, S4, S6). Купити електродвигун АІР З можна в нашому магазині, звернувшись до менеджерів або ж заповнивши заявку на сайті http://ventilator.ua .
Для приводу пристроїв з великими навантаженнями під час запуску (транспортерів, центрифуг, поршневих компресорів, мішалок та ін.) Розробляються електродвигуни з підвищеним пусковим моментом. Такі електродвигуни відрізняються від базових формою пазів ротора і обмотувальними даними, всі інші параметри відповідають характеристикам двигунів основного модельного ряду.
Для приводу пристроїв і механізмів, що вимагають швидкої фіксованою зупинки приводний системи в певному регламентованому положенні і часу (електроталі, обробні верстати, автоматизовані транспортно-складські системи і ін.), Використовуються мотори з вбудованим електромагнітним гальмом АИР Е. Гальмівний пристрій розміщується з боку, протилежного який виступає кінця вала, і виконує швидке гальмування електродвигуна при відключенні харчування. При подачі напруги на електродвигун відбувається його розгальмовування. Також можлива комплектація двигуна ручним розгальмовує (ручкою растормаживания).
Сучасні асинхронні електродвигуни для приводу бурових верстатів, як правило, оснащуються частотно-регульованим приводом, що забезпечує надійний захист від перевантажень і перегріву. Як і інші асинхронні двигуни, вони практично не вимагають обслуговування під час експлуатації. У цій галузі можуть також використовуватися і двигуни постійного струму. Загальною вимогою для обох класів електричних машин є забезпечення надійності експлуатації в умовах підвищеної вібрації, запиленості та перепадів температур, характерних для умов роботи бурового обладнання. Багато в чому це досягається за рахунок застосування спеціальної конструкції і підвищення захищеності корпусу і підшипникових вузлів мотора.
Магазин електродвигунів ТОВ "Промислові вентилятори" пропонує до покупки широкий асортимент електродвигунів спеціального призначення:
- багатошвидкісні (2-х, 3-х, 4-х);
- з підвищеним ковзанням АІР С;
- з підвищеним пусковим моментом;
- з вбудованим електромагнітним гальмом АИР Е;
- для приводу бурових верстатів;
- для консольно-моноблочних насосів (серії ЖУ2);
- з двома вільними кінцями валу
- з нестандартним робочим кінцем валу;
- вугільні з жорсткими секціями;
- та багато інших. ін. типів електродвигунів спеціального призначення.
Завдяки тривалим і налагодженим контактам компанії ТОВ "Промислові вентилятори" з провідними вітчизняними та зарубіжними (Китай, Білорусь, Молдова) підприємствами-виробниками електричних машин, також стали можливими замовлення і виконання різних змін конструктивних вузлів і модифікацій електродвигунів базових модельних рядів:
- підвищення класу ізоляції обмоток до "Н";
- модифікації на різне напругу живлення (220/380 В, 660/1140 В і ін.);
- виготовлення двигунів в різних монтажних виконаннях (IМ2081 - лапа-фланець, IМ3081 - фланець та ін.);
- експортний варіант виконання (Е);
- різні кліматичні виконання (тропічне Т, морське ОМ2, помірний і холодний клімат У1, УХЛ1, ХЛ);
- з різними ступенями захисту оболонки (корпусу електродвигуна, контактної коробки, вбудованого вентилятора і ін.) IP55, IP56, IP65;
- з вбудованим штатним датчиком температурного захисту;
- з оснащенням високоякісними підшипниками SKF;
- і багато інших модифікацій.

Купити електродвигун спеціального призначення.
Для Вас не складе ніяких труднощів придбати електродвигун спеціального призначення - досить просто звернутися в компанію ТОВ "Промислові вентилятори", і наші менеджери нададуть висококваліфіковану консультацію і допоможуть вибрати саме той двигун, який Ви шукаєте. Також Ви можете заповнити заявку на нашому сайті http://ventilator.ua, і з Вами найближчим часом зв'яжуться для уточнення замовлення, адреси та часу доставки. Завдяки гнучкій системі знижок і тому, що наша компанія працює без посередників, вартість Вашого електродвигуна гарантовано буде однією з найнижчих на ринку.

Доставка електродвигунів в Одесі.
Наша компанія здійснює політику превентивних закупівель, а всі наші склади працюють без вихідних - завдяки цьому в більшості випадків нам вдалося добитися значного скорочення часу виконання замовлення. Набутий у нас двигун в найкоротші терміни буде доставлений на вказану адресу в Одесі або будь-яке інше місто України зручним для Вас способом.
Електродвигуни спеціального призначення ↑

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов