Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Електрокотел для опалення будинку своїми руками: креслення, опис

  1. Котел на самому доступному паливі
  2. Відмінний котел з непридатних матеріалів
  3. Методика виготовлення котла
  4. Краща конструкція саморобного електрокотла
  5. автоматика електрокотла

Наша сеть партнеров Banwar

Електричний котел можна виготовити власноруч з непридатних матеріалів з мінімальним використанням деталей, придбаних в магазині. Такий котел має цілий ряд переваг. Те, що зроблено своїми руками, найпростіше відремонтувати в разі поломки.

Котел на самому доступному паливі

Котел на самому доступному паливі

Електроенергія в Росії доступна всім людям, навіть тим, хто проживає в приватних будинках, в найглухіших селах. А це означає, що саме цей вид енергії може бути використаний для опалення в будь-якому населеному пункті, підключеному до єдиної енергетичної системи країни.

електрокотел можна купити в магазині і замовити установку електричного котла в будинку. Але, маючи в своєму розпорядженні мінімумом необхідних знань, комплектуючими, багато з яких буквально валяються під ногами, і бажанням, електрокотел для опалення власного будинку можна зібрати своїми руками. Працювати він буде не гірше заводського. Для того, щоб своїми руками зробити електрокотел, буде потрібно дещо докупити в магазині, наприклад:

  1. Термічні елементи.
  2. Термостат.
  3. Циркуляційний насос .

Термічні елементи, або ТЕН, - це нагрівальний елемент, призначення якого полягає в тому, щоб нагрівати теплоносій (як правило, воду) до потрібної температури. Термостат призначений для того, щоб забезпечувати автоматичне включення і виключення термоелемента.

Принцип роботи котла.

Циркуляційний насос може і не знадобитися, оскільки він потрібен для того, щоб забезпечувати примусову циркуляцію теплоносія в опалювальній системі. Якщо електрокотел опалення буде перебувати значно нижче батареї, то циркуляційний насос буде не потрібен, оскільки циркуляція води буде відбуватися природним чином.

Якщо ж котел буде перебувати на одному рівні або навіть трохи вище батареї водяного опалення, тоді природна циркуляція теплоносія в системі буде утруднена або взагалі неможлива, отже, без циркуляційного насоса не обійтися. У будь-якому випадку в системі опалення він не буде зайвим.

Відмінний котел з непридатних матеріалів

Якщо з'явилася необхідність зібрати електрокотел своїми руками для опалення власного будинку , Будуть потрібні наступні деталі:

  • обрізок труби довжиною 30-40 сантиметрів, для корпусу котла;
  • заглушка, 2 шт. (Верхня і нижня);
  • муфти (кілька штук).

Діаметр труби для корпусу котла повинен бути таким, щоб у ньому могло вільно поміститися необхідну кількість термоелементів. Кількість термоелементів в котлі безпосередньо залежить від їх потужності і площі приміщення, яке буде обігрівати цей котел. Схема підключення електричного котла залежить від такого показника, як потужність. Вона визначається з наступного розрахунку: на десять квадратних метрів площі стандартного житла необхідно мати один кіловат потужності електричного котла опалення .

Методика виготовлення котла

Методика виготовлення котла

Виходячи з цього розрахунку, в саморобний електрокотел для опалення встановлюється необхідну кількість тенів. За кожен термоелемент у верхній заглушці свого котла вирізається отвір необхідного діаметра. Робота ця тільки на перший погляд здається простою, Всі необхідні у верхній заглушці отвори повинні бути вирізані так, щоб вставлені в них термоелементи були спрямовані строго вертикально вниз, або, по крайней мере, не виходили б за межі габаритів корпусу котла.

Для того щоб цього домогтися, в пророблені отвори вставляються муфти з внутрішнім різьбленням і приварюються до заглушки. Якщо приварювання муфт буде вироблено нерівно, це призведе в перекосу термоелементів в котлі. Щоб цього уникнути, муфти спочатку прихоплюють до заглушки в декількох місцях, після чого вирівнюють молотком, якщо потрібно. Переконавшись в тому, що муфти стоять в отворах рівно, їх можна приварити остаточно.

У нижній заглушці також прорізається отвір, в який вставляється муфта із внутрішнім або зовнішнім різьбленням. Згодом на неї буде встановлений кран для спуску води. Тепер необхідно прорізати два отвори в корпусі майбутнього котла. Через ці отвори труби опалювальної системи будуть підключатися до котла. У них також вставляються муфти і приварюються.

До верхньої муфти підключається труба, вона призначена для подачі гарячої води в систему. До нижньої муфті підключається нижня труба (обратка), через яку захолола вода повертається в котел для подальшого нагрівання. Потім до одного з кінців труби приварюється нижня заглушка, а до іншого - верхня. В отвори верхньої заглушки вставляються термоелементи.

Краща конструкція саморобного електрокотла

Краща конструкція саморобного електрокотла

Така конструкція саморобного електричного котла незвичайна. Як правило, термоелементи в електричних котлах кріпляться знизу. Таке їх розташування не зовсім зручно, оскільки в електричному котлі найбільш часто виходять з ладу саме термоелементи. Тобто їх найчастіше доводиться замінювати. Якщо вже вирішено робити котел опалення своїми руками, конструкції і креслення котлів, вироблених промисловим способом, можна не брати до уваги.

При розташуванні термоелементів в нижній частині котла їх заміна буде пов'язана з додатковими труднощами. У разі кріплення тенів до верхньої заглушці при згорянні одного з них або навіть всіх відразу котел не доведеться навіть знімати зі стіни, від'єднувати від опалювальної системи. Потрібно буде лише скористатися газовим ключем і відвернути підвідний гайку згорілого тена, що набагато зручніше і простіше ремонту котла з нижнім кріпленням тенів.

Цілком можливо, що в недалекому майбутньому з'являться проекти електричних котлів саме такої конструкції. У всякому разі, якщо врахувати цю деталь самостійно, містити котельне господарство в порядку буде досить просто.

Основна частина електрокотла зібрана. Після цього слід підключити котел до електромережі і зайнятися монтажем системи автоматичного управління ім. Якщо потужність котла буде невеликою, менш семи кіловат, його можна підключати і до однофазної мережі зі стандартним напругою 220 вольт.

Якщо планується використовувати більш потужний опалювальний агрегат, то буде потрібно підключення до трифазної мережі. Але для цього доведеться оформляти безліч документів на підключення до додаткових енергопотужностей. Тому кращим варіантом є установка двох або трьох малопотужних котлів замість одного. З'єднання їх в одну опалювальну систему не викличе великих труднощів.

автоматика електрокотла

Механічні терморегулятори.

Механічні терморегулятори

Термостат накладної біметалічний.

Термостат накладної біметалічний

Електронний термостат.

Щоб забезпечити автоматичне включення і виключення котла, потрібно встановити на нього термостат. Термостати бувають трьох видів:

  • механічні;
  • біметалеві;
  • електронні.

Механічні терморегулятори встановлюються безпосередньо на одну з труб опалювальної системи і залежно від температури теплоносія можуть обмежувати або, навпаки, збільшувати його рух в системі. Біметалічний термостат заснований на принципі розширення матеріалів під впливом високих температур. При цьому біметалічна пластина складена з двох різних металів, кожен з яких по-різному реагує на підвищення температури.

Нагріваючись, така пластина згинається, і електричний ланцюг розмикається, а при охолодженні пластина знову випрямляється і електричний ланцюг замикається. Механізм дії біметалічного термостата дуже надійний, але він має один істотний недолік: нагрів і, особливо, подальше охолодження біметалічної пластини відбувається досить повільно.

Найбільш бажаними з точки зору ефективності є електронні терморегулятори, принцип дії яких базується на основі широтно-імпульсної модуляції, про це свідчать численні відео та інші матеріали в інтернеті.

Зазвичай електричний котел кріпиться на стіні. До його нижньому патрубку підключається циркуляційний насос, а вже до нього приєднується обратка (труба, по якій в насос надходить відпрацьована, охолола, вода). По верхній, що подає, трубі гаряча вода надходить в систему теплообміну. До трубі, що подає приєднаний розширювальний бак, через який в систему заливається теплоносій.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов