Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Електронний ключ для настройки ігрових автоматів

  1. 1. Опис електронного замка.
  2. 2. Опис режиму «Робота».
  3. 4. Методика прописування електронних ключів:

Наша сеть партнеров Banwar

Цей пристрій складається з двох частин, які «заточені» один під одного. Перше - ключ Dallas Touch Memory, який програмується один раз, і містить незалежну пам'ять. Друга - відповідна частина - електронна плата-адаптер, яка генерує вихідні сигнали в основний пристрій з відповідно до прошивкою. Існують різні варіанти таких пристроїв, але принцип роботи у них схожий.

Нижче розглянуто пристрій, принцип дії і настройка електронного замка 24V2, який добре себе зарекомендував і широко застосовується в ігрових і вендінгових апаратах.

Нижче розглянуто пристрій, принцип дії і настройка електронного замка 24V2, який добре себе зарекомендував і широко застосовується в ігрових і вендінгових апаратах

Замок і ключ Dallas. Зовнішній вигляд.

Електронний замок 24V2 був спеціально розроблений для заміни електромеханічних замків, які використовуються в розважальному обладнанні. Його розробка була обумовлена ​​декількома недоліками вище перерахованих замків: проблеми з придбанням замків «під один ключ», що призводило до установки в одному закладі замків з різними ключами і ускладнювало роботу касирів - операторів, невисока довговічність роботи і низька безпека, яка приводила до несанкціонованої постановці кредитів на обладнання.

Всі ці недоліки і великий досвід роботи в цій сфері були враховані при розробці електронного замка 24V2. Було збережено і геометричні розміри, що дозволяє швидко встановлювати електронний замок безпосередньо на місце електромеханічного. З'явилася можливість заміни до трьох електромеханічних замків на один електронний в тих випадках, де це вимагала специфіка використовуваного обладнання (постановка, слив, статистика). Причому, оригінальним є і використання одного електронного ключа для управління всіма трьома каналами замку (утримання, дотик, подвійне торкання).

Унікальним є і метод прописування ключів до замків, який не вимагає додаткового обладнання, а в разі втрати одного з використовуваних ключів дозволяє зробити швидко на місці зміну коду на всіх замках закладу. Слід зазначити, що в якості ключів використовуються Touch Memory (iButton) Dallas DS-1991L, які спільно використовуваним методом генерації і зберігання коду повністю виключають будь-яких несанкціонованих зчитування або клонування ключа. Цей вибір підтверджений безперебійною роботою величезної кількості замків в різних регіонах Росії протягом більше трьох років.

1. Опис електронного замка.

Зовнішній вигляд електронного замка 24V2 (далі просто замку) з позначенням елементів підключення, управління і індикації представлений на фото вище.

Замок живиться стабілізованою напругою +5 вольт. Оскільки струм споживання досить малий і становить приблизно 8 мА, підключати його можна безпосередньо до блоку живлення устаткування, куди він встановлюється. Підключення харчування, «землі» і керованих каналів здійснюється за допомогою гвинтових затискних клемників відповідно до малюнком, що в комплексі з нарізним контактором, за допомогою якого замок і кріпиться до корпусу обладнання, на порядок скорочують час установки.

Основні елементи і пристрій електронного замка 24V31

Замок може перебувати в одному з двох режимів: «Робота» і «Сервіс».

2. Опис режиму «Робота».

Режим «Робота» є основним режимом для електронного замка. При подачі живлення на замок, він відображає морганням вбудованого світлодіода, встановлену конфігурацію (всі замки поставляються з конфігурацією 1) і входить в режим «Робота». Якщо при подачі живлення Під час натискання кнопки «Сервіс», то світлодіод морганням покаже версію програмного забезпечення (надалі ПО).

У режимі «Робота» замок реагує на три, можливі варіанти взаємодії з електронним ключем (далі просто ключем), які відображаються вбудованим світлодіодом:

1. Притиснення і утримання ключа в контакторі (одноразове моргання світлодіода).

2. Одноразове дотик ключем контактора (дворазове моргання світлодіода).

3. Дворазове дотик ключем контактора (триразове моргання світлодіодом).

Залежно від обраної конфігурації, реакція замку на перераховані взаємодії з ключем можуть бути різні.

Увага! Починаючи з версії ПО замку V3.2 і вище, при подачі на нього живлення він тестує стан контактора на предмет замикання, індіціруя дефект частим морганням світлодіода.

Конфігурація 1 « Новоматік ».

Притиснення і утримання ключа в контакторі активує канали 1 і 2, на них з'являється низький рівень (світлодіод моргне 1 раз). При видаленні ключа від контактора вони переходять в високоімпедансное стан.

При дворазовому торканні ключем контактора, канали 1 і 3 переходять в режим тригера, на них з'являється низький рівень (світлодіод моргне 3 рази). Для переходу в високоімпедансное стан необхідно торкнутися контактора ключем ще один раз.

Таку конфігурацію найбільш доцільно використовувати в обладнанні на платформі «Новоматік» або аналогічну, при заміні одного електромеханічного замка. В цьому випадку сигнальний провід підключається до каналу 1, канал 2 можна використовувати для підключення зумера на 5 вольт як сигналізації, якщо в цьому є необхідність, а канал 3 не використовується.

Оскільки платформа «Новоматік» найбільш популярна, всі замки поставляються з попередньо встановленою конфігурацією 1.

Конфігурація 2 « Ігрософт ».

Притиснення і утримання ключа в контакторі активує канали 1 і 2, на них з'являється низький рівень (світлодіод моргне 1 раз). При видаленні ключа від контактора, вони переходять в високоімпедансное стан.

При дворазовому торканні ключем контактора, на каналі 3 з'являється низький рівень тривалістю 0,5 секунди (світлодіод моргне 3 рази), далі канал повертається в високоімпедасное стан.

Дану конфігурацію можна використовувати в обладнанні, де використовується платформа «Ігрософт» або аналогічна, при заміні двох електромеханічних замків. В цьому випадку сигнальний провід постановки кредитів підключається до каналу 1, канал 2 можна використовувати для підключення зумера на 5 вольт як сигналізації, якщо в цьому є необхідність, а сигнальний провід короткою бухгалтерії підключається до каналу 3.

Конфігурація 3 « Белатра ».

Притиснення і утримання ключа в контакторі активує канал 1, на ньому з'являється низький рівень (світлодіод моргне 1 раз). При видаленні ключа від контактора він переходить в високоімпедансное стан.

Якщо торкнутися контактора ключем на каналі 2 з'являється низький рівень тривалістю 0,5 секунди (світлодіод моргне 2 рази), далі канал повертається в високоімпедасное стан.

При дворазовому торканні ключем контактора, канал 3 переходить в режим тригера, на ньому з'являється низький рівень (світлодіод моргне 3 рази). Для переходу в високоімпедансное стан необхідно торкнутися контактора ще раз.

Цю конфігурацію ефективно використовувати в обладнанні на платформі «Белатра» або аналогічної, при заміні трьох електромеханічних замків. В цьому випадку сигнальний провід постановки кредитів підключається до каналу 1, сигнальний провід зняття кредитів підключається до каналу 2, а сигнальний провід короткою бухгалтерії підключається до каналу 3.

Конфігурація 4 «Класика».

Функціонально вона аналогічна конфігурації «Белатра». Відмінність полягає в тому, що присутня затримка активації каналу 1 при утриманні ключа в контакторі і відсутня поява низького рівня на 1 секунду на цьому каналі при інших двох можливих взаємодіях ключа і контактора. Це емуляція роботи замків з попередніми версіями ПЗ нижче V3.1, в яких відрізнявся алгоритм роботи, і не було можливості вибору конфігурації.

Конфігурація була залишена для зручності спільної роботи замків з різними версіями ПЗ в одному закладі.

Конфігурація 5 «Тригер».

Конфігурація була додана в версіях ПО замку V3.3 і вище.

Якщо торкнутися контактора ключем канали 1,2 і 3 переходять в режим тригера, на них з'являється низький рівень (світлодіод моргне 3 рази). Для переходу їх в високоімпедансное стан необхідно торкнутися контактора ще раз.

3. Опис режимів «Сервіс».

Сервісні режими призначені для прописування робочих ключів і вибору конфігурації роботи замку.

У замку є чотири сервісних режиму. Для входу в відповідний сервісний режим необхідно ввести його номер використовуючи кнопку «Сервіс» (далі просто кнопку). Введення здійснюється послідовним натисненням і утриманням, до підтвердження натискання індикацією світлодіода (приблизно 1 секунду), і відпуском кнопки необхідну кількість разів відповідно до номером сервісного режиму. Після закінчення введення номера сервісного режиму замок підтверджує вхід в нього відповідною кількістю моргань світлодіода.

«Режим 1» - запам'ятовування замком пароля з притиснутого до контактора «відкритого» ключа.

Успішне зчитування і запам'ятовування замком пароля з «відкритого» ключа підтверджується одноразовим морганням світлодіода і поверненням в режим «Робота». Для виходу з режиму необхідно одноразово натиснути на кнопку, або витримати паузу 30 секунд.

«Режим 2» - генерація випадкового пароля і записування його в притиснуті до контактора ключі.

Все притиснуті до контактора ключі, але не більше 7-й, очищаються, і в них записується новий пароль. Кожна успішна операція підтверджується дворазовим морганням світлодіода. Ключі стають «відкритими» і можуть бути використані тільки для перенесення пароля, як в пам'ять використовуваного замку, так і в пам'ять інших замків даної групи через сервісний режим 1. Для виходу з режиму необхідно одноразово натиснути на кнопку, або витримати паузу 30 секунд.

«Режим 3» - закриття ключів.

Все притиснуті до контактора «відкриті» ключі «закриваються» і стають «робочими». Кожна успішна операція підтверджується триразовим морганням світлодіода.

Для виходу з режиму необхідно одноразово натиснути на кнопку, або витримати паузу 30 секунд.

Увага! Якщо при додатку ключа світлодіод моргає часто, то це говорить про помилку, причиною якої може бути поганий контакт між ключем і контактором. В цьому випадку необхідно очисти контактор, і повторити операцію.

«Режим 4» - вибір конфігурації роботи замку (була додана в версіях ПО замку V3.1 і вище).

Після входу в режим можна вибрати необхідну конфігурацію роботи замку. Вибір здійснюється послідовним натисненням і утриманням, до підтвердження натискання індикацією світлодіода (приблизно 1 секунду), і відпуском кнопки необхідну кількість разів відповідно до номером конфігурації. Після закінчення введення номера конфігурації замок підтверджує вибір відповідною кількістю моргань світлодіода і виходить в режим «Робота».

1 Конфігурація «Новоматік».

2 Конфігурація «Ігрософт».

3 Конфігурація «Белатра».

4 Конфігурація «Класика».

5 Конфігурація «Тригер».

Опис роботи замка при виборі різних конфігурацій приведені вище.

Увага! Встановлена ​​конфігурація відображається морганням світлодіода при подачі живлення на замок.

Оскільки найбільш затребуване обладнання на платформі «Новоматік», замки поставляються з конфігурацією 1.

4. Методика прописування електронних ключів:

Після установки і підключення замка згідно з малюнком 1, необхідно провести процедуру генерації нового пароля, перенесення його як в пам'ять використовуваного замку, так і в пам'ять інших замків даної групи і створення «робочих» ключів. Методика проведення процедури наведена нижче.

  1. Необхідно подати харчування на замок, при цьому світлодіод морганням покаже поточну конфігурацію роботи замку (див. П.2).
  2. Згідно п.3 увійти в сервісний режим 2 і шляхом притиснення ключів до контактора створити необхідну кількість «відкритих» ключів. Притискати ключі необхідно послідовно з інтервалом не більше 30 секунд.
  3. Вийти з режиму коротким натисканням на кнопку або витримавши паузу 30 секунд.
  4. Згідно п. 3 увійти в сервісний режим 1 і шляхом притиснення одного будь-якого зі створених в п.4.2 ключа перенести пароль в пам'ять замку. Світлодіод одноразовим морганням підтвердить успішне завершення процедури. Замок готовий до роботи. Дану процедуру необхідно провести з усіма замками групи.
  5. На будь-якому з замків увійти в сервісний режим 3, відповідно до п.3, і шляхом притиснення «відкритих» ключів, створених в п.4.2, до контактора закрити їх. Притискати ключі необхідно послідовно з інтервалом не більше 30 секунд. Таким чином, ми отримаємо «робочі» ключі, на які все замки групи будуть реагувати відповідно до встановленої конфігурації п.2.
  6. Вийти з режиму коротким натисканням на кнопку або витримавши паузу 30 секунд.
  7. Якщо встановлена ​​конфігурація не відповідає платформі обладнання, то її можна змінити в будь-який момент увійшовши в сервісний режим 4 п.3.

Увага! «Відкритий» ключ не може бути використаний в режимі «Робота»!

Можна залишити і зберігати в захищеному місці один «відкритий» ключ для додавання нових або заміни несправних замків в групі, щоб виключити процедуру генерації нового пароля і перенесення його в усі замки групи.

Інформація надана користувачем сайту Олександром. Для консультацій залиште коментар на цій сторінці або пишіть Олександру за адресою: [email protected].

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов