Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Елементи живлення та зарядні пристрої

  1. Найбільш поширені елементи живлення
  2. Батарейка та акумулятори AA
  3. Батарейка та акумулятори AAA
  4. Класифікація за типом електроліту
  5. Акумулятори
  6. Будова і принцип роботи акумуляторів (батарей NiMH)
  7. Віхи життя акумуляторів
  8. Duracell PROCELL: Серія професійних елементів живлення
  9. Основні технічні характеристики
  10. Пристрій елемента живлення

Наша сеть партнеров Banwar

Батарейки та акумулятори широко увійшли в наше життя. Електронні іграшки, телефони, MP3-плеєри, цифрові фотоапарати, пульти дистанційного керування - ось неповний перелік пристроїв, яким потрібні елементи живлення. На сьогоднішній день існує декілька найбільш поширених типорозмірів батарейок і акумуляторів, що дуже зручно для кінцевого користувача. Ви можете зайти в будь-який магазин, що торгує електронікою і купити потрібний елемент живлення, щоб повернути до життя фотоапарат або радіоприймач, у яких так недоречно сіли батарейки.

Строго кажучи, батарейка - це повсякденна назва елемента живлення, який використовується для автономного живлення електронних пристроїв. На відміну від акумуляторів, батареї не перезаряджаються і підлягають утилізації після того, як вони вироблю свій ресурс.

На сьогоднішній день найбільшого поширення набули п'ять типових розмірів, які представлені в таблиці.

Найбільш поширені елементи живлення

Тип Аналоги Форма Розміри, мм Напруга, В Примітки AA R6, 316 Циліндр Довжина: 50,5, діаметр: 14,5 1,2-1,6 пальчикові AAA R03, 286 Циліндр Довжина: 44,5, діаметр: 10,5 1,2-1,6 мізинчикові З R14, 343 Циліндр Довжина: 50, діаметр: 26,2 1,2-1,6 D R20, 373 Циліндр Довжина: 61,5, діаметр: 34,2 1,2-1 , 6 PP3 «Крона» Паралелепіпед 48,5 × 26,5 × 17,5 9

Батарейка та акумулятори AA

AA (також: R6, 316) - типорозмір батарейок і акумуляторів AA (також: R6, 316) - типорозмір батарейок і акумуляторів. Довжина - 50,5 мм, діаметр - 14,5 мм. Номінальна напруга - 1,5 В у батарейок і 1,2 В у акумуляторів.

В СРСР мали позначення 316 (з сольовим електролітом) і А316 (з лужним електролітом). Побутова назва: пальчикова батарейка.

Акумулятори AA є, мабуть, найпоширенішим видом і використовуються в тих випадках, коли розмір не настільки критичний.

Батарейка та акумулятори AAA

Розмір AAA - поширений типорозмір батарейок і акумуляторів Розмір AAA - поширений типорозмір батарейок і акумуляторів. Вага батарейки зазвичай становить близько 12 грамів. Типова ємність лужної батарейки - 1250 мАг. Типова ємність акумулятора цього стандарту - 1000-2700 мАг. У розмовній мові часто називають їх мізинчикових, порівнюючи їх з мізинцем людської руки. Деякі виробники використовують інші позначення для цього типорозміру: R03, LR03 (IEC), 24A (ANSI / NEDA), MN2400, AM4, UM4, HP16 і micro. Батарейки та акумулятори AAA зазвичай використовується в електронних пристроях невеликого розміру: пультах, фотоапаратах і т.д.

Класифікація за типом електроліту

Другий параметр, який потрібно звертати увагу при покупці елементів живлення - тип електроліту. Зараз найпоширенішими є лужні (алкалінові) батарейки. Їх популярність обумовлена ​​дешевизною і прийнятними термінами експлуатації. Але існує і більш довговічні літієві батарейки, які істотно дорожче лужних аналогів, але мають більш тривалий термін роботи.

Акумулятори

Акумулятори, на відміну від батарейок, можна перезаряджати за допомогою зарядних пристроїв. Для акумуляторів число циклів заряд-розряд в середньому становить 1000 циклів. Ємність акумуляторів зазвичай вимірюють в ампер-годинах.

Характеристики акумулятора залежать від декількох параметрів (матеріал електродів і складу електроліту). Зараз найбільш поширені акумулятори наступних типів:

  • нікель-кадмієві (NiCd)
  • нікель-метал-гидридні (NiMH)
  • літій-іонні (Li-ion)
  • літій-полімерні (Li-pol)

При експлуатації акумуляторів необхідно враховувати різні обмеження. Наприклад NiMH-акумулятори чутливі до перезаряду, літієві - до перерозряду, напрузі і температурі. NiCd і NiMH акумулятори мають так званий ефект пам'яті, що полягає в зниженні ємності, в разі коли зарядка здійснюється при повному обсязі розрядженому акумуляторі. Також ці типи акумуляторів мають помітним саморазрядом, тобто вони поступово втрачають заряд, навіть якщо вони не підключені до пристроїв.

Будова і принцип роботи акумуляторів (батарей NiMH)

У батареях NiMH хімічну енергію в електричну енергію перетворює гальванічний елемент. Будова цього гальванічного елемента представлено на малюнку.

Гальванічний елемент складається з трьох шарів фольги. Зовнішній шар є катодом. Внутрішній - анодом. А шар між ними розділяє, він просякнутий електролітом.

Також батарея складається з відведення, прокладки, гумового ущільнювача, позитивного і негативного контакту, і герметичного металевого корпусу.

Віхи життя акумуляторів

Віхи життя акумуляторів

Duracell PROCELL: Серія професійних елементів живлення

Батарейки серії PROCELL призначені для використання в якості високонадійних джерел живлення. Батарейки можуть експлуатуватися в тяжких умовах: вібрація і ударні навантаження.

Елементи живлення DURACELL PROCELL виготовляються по титанової технології. Зберігаючи всі переваги лужних елементів, володіють наступними відмінними якостями:

  • Розроблено відповідно до міжнародних стандартів ІЕС 86 та ISO 9000.
  • Конструкція корпусу забезпечує високу вібро-і ударостійкість.
  • Захисний клапан запобігає витікання електроліту в екстремальних умовах експлуатації.
  • Робочі технічні характеристики зберігаються в широкому діапазоні температур.
  • Батарейки не містять ртуті, кадмію або свинцю.

Основні технічні характеристики

Типорозмір Напруга,
В Ємність,
мА * ч Діаметр
(Ширина), мм Висота,
мм Вага, г MN1300 1.50 18000 34.20 61.50 141.00 MN1400 1.50 7750 26.20 50.00 67.00 MN1500 1.50 2700 14.50 50.50 22.00 MN2400 1.50 тисячі сто сімдесят-п'ять 10.50 44.50 11.00 MN1604 9.00 550 26.50 48.50 45.00

Пристрій елемента живлення

Пристрій елемента живлення

siriust.ru

цікаво почитати

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов