Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Енциклопедія Технологій і Методик - Саморобний піскоструминний апарат з доступних матеріалів

Наша сеть партнеров Banwar

Енциклопедія Технологій і Методик

Технології по Декору

Оздоблювальні технології

Саморобний піскоструминний апарат з доступних матеріалів

Типи піскоструминних апаратів: за типом подачі абразивного матеріалу - напірне або інжекторне.

При напірному типі - повітря подається як в саму установку, так і на дозуючий вузол абразиву. При цьому абразив і стиснене повітря подаються по одному рукаву, на кінці якого кріпиться абразиви-струни сопло для додання форми та направлення струменя. Швидкість і енергія повітряно-абразивної струменя при напірному типі висока, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт і проводити глибоке очищення поверхні.

При инжекторном типі - повітря і абразив подаються за двома різними рукавах. Повітря по рукаву подається безпосередньо в соплодержатель, в якому встановлені два сопла: абразиви-струминне і повітряне. Між соплами створюється розрядження, за рахунок якого відбувається підсос абразиву. Швидкість і енергія повітряно-абразивної струменя при инжекторном типі значно нижче, що задовольняє при невеликих обсягах робіт. З переваг можна відзначити як невисоку вартість самої установки, так і необхідного для роботи компресора т.к інжекторне обладнання споживає значно менше стисненого повітря.

Вирішив розповісти як я зробив піскоструминний апарат. І так що для цього потрібно? Перше що потрібно знайти це ємність в яку засипають пісок і створюють тиск.

Для цього годяться будь-які балони наприклад від пропану. Якщо робити маленький апарат то згодиться на 5 літрів ну якщо великий то на 50. Я зробив з балона з якого заправляють фреон в кондиціонер, його перевага в тому що він легкий а недолік тільки в тому що варити його потрібно обережно що б не пропалити, метал стінок тонкий.

Ще будуть потрібні крани кульові на Ѕ 3 шт, шматок труби 2 дюйма з різьбленням і різьбова заглушка в яку вирізається кругла прокладка з гуми товщиною 2-3 мм., Це вийти Засипна горловина. Необхідні також еже шматочок труби ДУ15 з різьбленням і 3 шт перходнічков (бочата) з двох сторін різьблення Ѕ ..

2 метра шланга внутрішнім діаметром 14 мм, а зовнішнім діаметром 22 мм. Я його купив в авто запчастинах для систем охолодження авто, він м'який і армований, на фото дані.

Метрів 5 газового рукава внутрішнім діаметром 9 мм. 3 трійника на 1/2, два штуцери під шланг 14 мм і три штуцера під шланг 9 мм. Буде потрібно ще цанговий затиск.

Все трійники, крани, штуцери, бочата, шматочки труб з різьбами і заглушками і цанговий затиск куплені в сантехнічному магазині, на все витрачено рублів 700, що погодьтеся набагато менше ніж купити готовий апарат.

І так все купили. З чого почати? Починаємо з балона. Якщо у вас балон з під газу то обов'язково потрібно позбутися від залишків газу. Мені не потрібно було турбуватися з приводу газу так як фреон не горючий, але розповім як я руйнував балон від пропану коли робив ресивер для компресора. Я робив так. Випускав газ з балона, обрізав латунний кран ножівкою, не бійтеся газ не вибухне бо іскор немає, далі в отвір отримані засунув шланг майже до дна і підключив до компресора і все залишки видув з балона. Тепер його можна варити різати все що завгодно.

І так нам потрібно зробити два отвори. Одне в центрі дна діаметром 12 мм, а інше в верхній частині балона зрізавши місце під колишній кран, отвір повинен бути як внутрішній діаметр труби 2 дюйма. Беремо зварювання і приварюють шматок труби 2 дюйма до верхньої частини балона поєднавши отвори труби і балона. Шов повинен бути герметичним!

Шов повинен бути герметичним

Ось отримали засипну горловину. Тепер знизу приварюють шматочок труби ДУ15 з різьбленням, теж шов повинен бути герметичним. Ось вийшов стік для піску.

Ось вийшов стік для піску

Необхідно щоб резервуар для піску міг стояти вертикально, для цього приварюють ніжки щоб від нижнього виходу залишалося см 30. Якщо ви робите апарат з великого балона то замість двох ніг краще прилаштувати коліщата щоб не піднімати всю тяжкість при перенесенні, а третю ногу залишити як упор.

Для созданья всередині резервуара тиску необхідно у верхній частині зробити вхід для повітря, він робиться аналогічно виходу знизу з шматочка труби ДУ15 різьбленням. Ось основа апарату зроблена.

Почнемо збирати всі разом. Беремо кран і накручуємо із застосуванням стрічки ФУМ для ущільнення його знизу на вихід, в кран укручуємо бочонок а на бочонок трійник. Всю збірку ведемо з ущільненням по різьбі з фторопластовою стрічкою ФУМ. В один вільний кінець трійника укручуємо штуцер для шланга з внутрішнім діаметром 14 мм., А ось інший штуцер необхідно підготувати, для цього беремо штуцер під 9 мм шланг і в його прохідний отвір потрібно вставити мідну трубку або будь-яку іншу з зовнішнім діаметром 6 мм а внутрішнім 4 мм, так щоб кінець трубки був приблизно в середині трійника коли штуцер буде закручений в трійник. Кінець трубочки з боку куди одягається шланг трохи развальцовивается. (Див. Схему)

Схему)

Ось тепер цей штуцер укручуємо у вільний кінець трійника. На штуцер 14 мм одягаємо шланг і затягуємо хомутом на інший кінець шланга збираємо систему через яку буде вилітати струмінь абразиву. Для цього беремо кран і вкручувати другий штуцер на 14 мм, з іншого боку крана укручуємо бочонок, а на бочонок накручуємо цанговий затиск. У зажим потрібно затиснути сопло. Сопло являє собою металевий стрижень довжиною 30 мм і діаметром 10 мм, в якому просвердлити отвори 2,5 мм по всі довжині, а потім свердлом на 9 мм з одного боку робимо зенковку на глибину вістря свердла, а з іншого боку розширюємо отвір 2,5 мм до 3 мм на глибину 20 мм і ще раз свердлимо 3,5 мм на глибину 15 мм. Таким чином отримуємо сопло. Тепер би добре б загартувати сопло. А ще краще зробити подібне з кераміки. Вставляємо сопло в цанговий затиск і затискаємо.

У верхній частині резервуара куди уварений вхід для повітря укручуємо кран, а в кран укручуємо бочонок а на бочонок накручуємо трійник. У трійник в вільні кінці укручуємо штуцери по шланг 9 мм. На один штуцер одягаємо шланг який підключається до компресора, а до другого штуцера підключаємо шматочок шланга який другим кінцем одягається на штуцер внизу резервуара 9 мм.

Ось і вийшов піскоструминний апарат.

Тепер випробування. Добре просіяний пісок з піску розміром 0,5-0,8 мм засипаємо в резервуар і його закриваємо заглушкою герметично. Відкриваємо на половину нижній кран і повністю кран на верху, подаємо тиск приблизно 4-6 атм. з компресора і відкриваємо кран на шлангу і ... О! чудо пісок вилітає і здирає фарбу!

чудо пісок вилітає і здирає фарбу

У зв'язку з тим що багато хто цікавиться подробицями конструкції піскоструминного апарату урочисто обіцяю зробити більш докладну статтю з фотками і подробицями !!! Але ближче до зими. Якщо щось не зрозуміло запитуйте ...

При використанні пескоструйки намалювалися проблеми.

1. Пісок який вилетів потрібно як то збирати для повторного використання.

2. Не пиліть на все приміщення гаража.

3. І при всіх цих услових мати можливість піскоструменем масивні і великі речі.

Дійшов висновку що потрібно робити піскоструминну камеру але не стаціонарну а мобільний з можливістю змінити форми і об'єму. Ідея така - зробити легку рамну конструкцію яка обтягнута прорезіненой Такна, бічні стінки і задня зроблені типу штор, тобто можна завжди підняти край просунути всередину частина масивною деталі. Канечно що зможе вилетіти назовні але не стільки щоб захворіти на силікоз від пилу. Низ теж рамка на яку одягнений конусний мішок з тієї ж прогумованої тканини, опущений в відро або просто зав'язаний мотузкою, туди накопичується використаний пісок. Передню частину можна зробити і жорстку зі склом і Рукова як у звичайних камер.

Передню частину можна зробити і жорстку зі склом і Рукова як у звичайних камер

Для чого це нафіг потрібно запитаєте Ви мене, ось виникла у мене проблема, потрібно раму від уазика очистити до металу від фарби старої і іржі. А розмір її самі розумієте величезний і зовсім не хочеться заробити силікоз і перелопатити ще й тонну піску, та чистота в майстерні теж не про незначну річ.

Автор: Віктор Плотніков
джерело

http://patlah.ru

© "Енциклопедія Технологій і Методик" Патлах В.В. 1993-2007 рр.

І так що для цього потрібно?
З чого почати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов