Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

FAQ (Часті питання і відповіді) на тему прийому HDTV ефірного DVB-T телебачення, і не тільки в Москві

Наша сеть партнеров Banwar

FAQ (Часті питання і відповіді) на тему перегляду DVB-T (SD і HDTV) ефірного телебачення - знаходиться тут .

Ми довго чекали цього моменту, і він настав. У МОСКВІ - ПОЧАЛОСЯ ЕФІРНЕ DVB-T ТРАНСЛЯЦІЯ ТЕЛЕКАНАЛІВ ВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ З Останкіно!

Формат мовлення - DVB-T, MPEG-4 (FTA, всі канали йдуть в відкритому вигляді).

На даний момент транслюється 6 каналів, включаючи один канал HDTV - високої чіткості: ПЕРШИЙ (ОРТ), РОСІЯ 1, РОСІЯ 2 (колишній РТР Спорт), РОСІЯ 24 (колишній Вести), РОСІЯ К ​​(Культура), 2 Спорт 2 HD (відероліков із записом HD каналу можна подивитися тут ) !!!

Віщати в звичайному дозволі канали - представляти не треба, так як вони всім нам добре відомі, і належать ОРТ (Громадське Російське Телебачення) і ВГТРК (всі канали з назвою «Росія»).

А передається в стандарті HDTV (ТВЧ, телебачення високої чіткості) телеканал 2Sport2 HD (його ще називають 2 Sport 2 HDTV, 2СПОРТ2 HD, 2 Спорт 2 HD) - називають ще й "Спортивним HDTV телеканалом", "Олімпійським HDTV телеканалом" і "Об'єднаним телеканалом ТВЧ ", так як на ньому йде і буде йти спільне мовлення і РТР / ВГТРК і ОРТ (Перший канал), і зроблено це з метою дати глядачам можливість насолоджуватися переглядом Олімпіади-2010 у Ванкувері в форматі HDTV. (Пов'язано з тим що частина прав на показ змагань традиційно має ВГТРК / РТР, а частина - Перший Канал / ОРТ.)

По завершенні Олімпіади - по каналу продовжиться HDTV мовлення спортивних змагань, так що можна буде дивитися передачі і живі прямі трансляції спорту і спортивних змагань в HDTV-якості (зокрема, HDTV-трансляції хокею, HD-мовлення фігурного катання, ХДТВ-мовлення інших видів спорту, як то футбол, баскетбол, волейбол, синхронне плавання і гімнастика - все в форматі телебачення високої чіткості HDTV). Є також інформація, що також буде передаватися конкурс Євробачення і Парад Перемоги в HDTV-форматі Full HD 1080i (1920 * 1080), але ми особисто думаємо що це все буде на ІНШОМУ HDTV DVB-T телеканалі, який піде разом з 2SPORT2.

В даний момент мовлення даного мультиплексу з 6 каналів йде з Останкінської телевежі, на частоті 30 каналу ДМВ, використовується передавач 1.5 кВт. З березня - планується запустити два мультиплекси: один на 30 каналі з більш потужним передавачем 10 кВт, а HD телемовлення (телебачення високої чіткості в ефірі) - перейде на 34 ефірний канал, частота 575,25 МГц, на передавач 1.5кВт. Точно відомо що в SD-мультиплекс крім телеканалів Перший / ОРТ, РОСІЯ 1, РОСІЯ 2, КУЛЬТУРА і РОСІЯ 24 (колишні "Вести") - увійдуть, як мінімум, ще телеканали НТВ, дитячий канал Бібігон, ТРК 5 канал.

Щодо назв інших каналів - уточнюється. Поки що можна сказати що в мультиплексі ( «пакеті») на 30 дециметровому каналі - можна буде вести мовлення не менше 10-12 телеканалів в SD (Standard Definition) цифровій якості, ніяк не гірше якості мовлення з популярних супутникових мовників. А на частоті 34 каналу (HD-мультиплекс з Останкіно) - можна буде вести мовлення не менше двох HDTV-телеканалів (спортивний і ще що-небудь). Бути може, буде достатньо місця і на додаткові сервіси.

Причому з огляду на відповідальний підхід технічних служб ВГТРК і ПЕРШОГО до якості картинки (а ми щодня моніторили їх експерименти за якістю сигналу, поки йшло тестове мовлення), і з огляду на якість «картинки» на HDTV-спортивному ефірному телеканалі - нам не доводиться сумніватися, що з компресією буде все добре, і картинка залишиться такою ж якісною, але не «перетиснутій до квадратів», як часто буває в умовах нестачі ємності супутникових транспондерів (або бюджету) у супутникового телемовника. Цьому є підтвердження. До честі технічних фахівців, які запускали мовлення цифрового ефірного телебачення в Москві з Останкіно - треба відзначити, що вони підійшли відповідально до коефіцієнта стиснення (компресії) даних телеканалів. У перший день мовлення, як видно з додається картинки:

були запущені цілих 9 каналів: 8 звичайних SDTV і один - телебачення високої чіткості (2 Спорт2 / 2 Sport 2 HD). Навіть тоді якість картинки було нітрохи не гірше прийнятих в Німеччині і Великобританії стандартів. (Про США не говоримо, тому що там, чесно кажучи, занадто ранній розвиток кабельного телебачення в Америці плюс традиції мовлення в стандарті, де на 20% менше ліній / рядків у порівнянні зі стандартами Європи і СРСР - призвело до деякої деградації не те що стандартів - але відповідального підходу до якості картинки в кабельних мережах, навіть після переходу на «цифру».) але як видно на зображенні - HDTV-ТВЧ телеканал довелося віщати не на весь екран, що було все ж не так і здорово.

Тепер же, щоб якість картинки на каналу Sport 2 HD залишалося відмінним (і при дозволі на весь екран!) - число SD-каналів зменшено до 5, дозвіл каналу телебачення високої чіткості 2 Спорт 2 HD - доведено до Full HD (піднятий HDTV) 1920x1080 (1080i), з компресією теж добре.

Якщо ж ви вище не отримали відповідь на ваші ваші питання по прийому ефірного телебачення DVB-T (і HD-мовлення зокрема) - то дивіться нижче FAQ (Часті питання і відповіді) на дану тему.

FAQ Часті Питання і Відповіді на тему як дивитися цифрове ефірне телебачення DVB-T (включаючи HD-телемовлення високої чіткості) в Москві і не тільки

  1. Устаткування (ресивер) і технічні деталі
  2. Налаштування
  3. антена
  4. Різне
  5. Прийом DVB-T мовлення в автомобілі.

Питання: Що потрібно для перегляду цифрового ефірного телебачення?

Відповідь: Телевізор у вас і так вже є, значить потрібно ще DVB-T приймач і відповідну телевізійну антену.

Питання: Чи кожен ресивер із позначкою DVB-T - підійде?

Відповідь: Більшість старих і завезених давно - точно не підійдуть. Старі приймачі цифрового ефірного телебачення - розраховані на мовлення у форматі DVB-T MPEG-2 (як це прийнято в Європі і т.д., де мовлення почалося раніше). Наше ж мовлення, на щастя, йде в MPEG-4, так що власники таких ресіверів може бути і зможуть відсканувати ці канали - але показати точно не зможуть!

Питання: Який формат мовлення використовується для цього?

Відповідь: Технічно кажучи, це DVB-T (НЕ DVB-T2), з компресією MPEG-4 AVC H.264. Некодований, тобто FTA, всі канали йдуть в відкритому вигляді.

Питання: У мене на супутниковому ресівері при мовленні в DVB-S - відображаються передачі на тиждень вперед. Чи можна тут також.

Відповідь: Уже так і є. Передається сервіс EPG (Electronic Program Guide, по-російськи «телегід») - там передається список передач на тиждень вперед. Так що газету з телепрограмою - шукати не доведеться.

Питання: Чи можу я взяти на свій телевізор, у мене на ньому значок DVB-T.

Відповідь: Те ж саме, дивіться відповідь на питання про формат мовлення. Прийняти сигнал - може бути і зможете (в сенсі побачити назви каналів), дивитися - не факт. Необхідна апаратура, яка бере не тільки DVB-T, але і MPEG-4, і AVC H.264.

Питання: А у мене на екрані присутнє крім значка DVB-T ще і слот під CAM-модулі в стандарті PCMCIA, а я чув що є модулі конвертують потік з MPEG-4 в MPEG-2. Може бути мені вдасться обійтися цим?

Відповідь: Так, є такі модулі виробництва фірми Neotion, вони оснащені чіпом Neotion NP4, який вміє конвертувати нальоту з MPEG-4 в MPEG-2. Але далеко не завжди і не скрізь. (До речі, при цьому їх чіп NP4 гріється теж неслабо, можна використовувати як невелику піч).

Ми протестували можливості такого модуля з прийому російського федерального цифрового ефірного HDTV мовлення (перевіряли, звичайно, на московському мультиплексі на 30 каналі з DVB-T HD мовленням з Останкіно) - і можемо абсолютно твердо сказати: як ми передбачали в січні, так і вийшло. Модулі конвертують з MPEG-4 в MPEG-2 не тільки не годяться для прийому HDTV-мовлення з високою роздільною здатністю в телевізорах з вбудованим слотом PCMCIA для cam-модулів. Більш того, вони навіть при прийомі SD-мовлення (інших телеканалів в стандартній роздільній здатності) - якщо і допомагають, то в рідкісних випадках. МИ ТАКИХ ВИПАДКІВ НЕ ЗНАЙШЛИ. Максимум, що вдалося вихать з телевізора з вбудованим DVB-T (і слотом Common Interface + САМ-модуль), це шляхом деяких не особливо очевидних маніпуляцій - почути звук від цих телеканалів (але він і без модуля повинен йти). Не густо. Перевірялися транскодірующіе з MPEG4 в MPEG2 модулі Neotion MPEG4 Viaccess, Неотіон MPEG4 Irdeto, Неоушен MPEG4 Conax, а також знову ж виробництва Neotion модулі DRE-Crypt Tricolor (MPEG4), ДРЕ-Кріпт Platforma HD (Платформа ХД ), DRECrypt Penthouse HD. Пробували з телевізорами LG, Philips (різні моделі), Sharp. Деякі клієнти говорять, що SD-канали (і тільки їх) ТЕОРЕТИЧНО все ж можна прийняти на інших марках. Можливо.

Коротше, висновок простий - заздалегідь не знаєш, але з імовірністю 80% модуль вам не допоможе дивитися і SD-канали. (Хоча б тому що Philips разом з LG мало не 75% Ренка нових телевізорів мають.) А якщо не працює SD- то навряд чи запрацює взагалі коли-небудь. Змусити компанію типу Philips (як найбільшого виробника РК-панелей, де стандартно в комплектації йде DVB-T модуль і слот PCMCIA під КАМ-модулі) додати в уже проданий або зараз продається телевізор підтримку нашого вітчизняного ефірного HDTV мовлення - ймовірність дуже мала. Тому що Филипсу це елементарно невигідно - якщо дивитися на речі чесно, то для PHILIPS / LG куди вигідніше продати вам новий телевізор з DVB-T приймачем MPEG-4 (т��льки ось коли вони будуть на полицях магазинів? І чи буде там нормальний телегід та інші адаптації під Россіію?), ніж апдейт софт для старих телевізорів. До речі, якщо хто не знає, то щоб на Філіпсе відсканувати хоча б DVB-T мовлення в MPEG-2 - потрібно вибрати країну проживання "Німеччина", інакше DVB-T тюнер відразу софтом при пошуку ефірних цифрових телеканалів в Росії - відключається. Ось так вони відносяться до "лапотной Росії". А вже яке там "зручність меню" за іншими пунктами - думається, користувачі знають; багаторівневі не особливо логічні менюшки ...

А вже щодо перспектив прийому ефірного HDTV-мовлення HD-телеканалів високої чіткості (таку як стан 2СПОРТ2, плюс те, що додасться в березні) в стандарті MPEG-4 AVC h.264 на наявний телевізор з урахуванням застосування транскодірующего модуля - я б сказав що перспективи нульові. Поки що шлях для любителя перегляду спортивних та інших HDTV-телеканалів (без супутникової тарілки) в дозволі 1080i залишається - тільки один гарантований, HD-сет-топ бокс (простіше кажучи, ресивер), і так буде ще досить довго.

Питання: Так на яке обладнання можна дивитися це DVB-T ефірне мовлення телебачення?

Відповідь: Для прийому тих каналів, що йдуть в SD - достатній приймач з логотипом DVB-T і обов'язково з наявністю можливості декодувати MPEG-4. Їх як клас - називають MPEG-4 SD. Але майте на увазі, що не так вже й багато існує чіпсетів, які б підтримували MPEG-4 в SD, так і стоять вони тепер уже рівно стільки ж, скільки і більш нові чіпсети для MPEG-4 HD, так що сенсу в них ніякого (навіть якщо комусь HD і не потрібно).

Питання: Ви в своєму розумі? Навіщо мені ці канали, які і так майже скрізь є? J Звичайно ж, я хочу дивитися у високому дозволі, телебачення високої чіткості DVB-T HDTV, мені потрібен канал 2 Спорт 2 HD (2 Sport 2 HD) - який ресивер мені необхідний?

Відповідь: Вам потрібен будь-який ресивер, які має логотип або специфікацію DVB-T HD або DVB-T HDTV. Плюс підтримку MPEG-4, і ще компресії H.264 AVC. При цьому дуже бажано щоб ресивер був перевірений з реальним прийомом телеканала2 Спорт 2 ХД (Sport 2 HD). Тому що треба враховувати той факт що якщо DVB-T SD-мовлення є вже по всій Європі і так далі, але дуже мало де є DVB-T ефірне цифрове мовлення високої чіткості в HDTV. Тому далеко не всі виробники змогли зробити так, що DVB-T High Definition (Ефірне Телебачення Високого Дозволи) - працює стійко. У нашій лабораторії - ми вже протестували декілька китайських апаратів, які, нехай навіть і дали відмінну картинку, але, на жаль, раз в хвилину або навіть раз в 5 хвилин - «підривають» картинку, засинаючи її квадратами. При цьому є цілком пристойні і корейські та китайські моделі, які зазначених питань не мають.

Питання: Які моделі ви рекомендуєте?

Відповідь: У своїй лабораторії ми перевірили прийом мовлення на корейські ресивери Topfield TF7700HTCI і Dr.HD F16 , І можемо поручитися що в обох випадках прийом якісний, картинка відмінна, і зривів не було жодного разу з самого початку тестового мовлення, коли ще експериментували з куди більш сильною компресією і грали з дозволом каналу. В обох випадках - ми повністю задоволені. До речі, саме одну модель з цих ресіверів купили собі співробітники технічного відділу ВГТРК, а це значить що саме на ній вони будуть відслідковувати сигнал, що дає ще більше впевненості в майбутньому.

Питання: Чи дозволяють ці ресивери записувати програми?

Відповідь: Ресивер Dr.HD F16 - є PVR-ready і стає PVR-рекордером, тобто починає записувати програми, як тільки ви в нього вставите будь-який USB-пристрій пам'яті, як то USB-флешку або USB-HDD (хард-диск) , або ж eSATA зовнішній "вінчестер". Відразу після цього ви отримуєте можливість тайм-шифт (Time Shift), тобто можете ставити живе відео «на паузу» в будь-який момент (наприклад, при телефонному дзвінку), потім дивитися з того ж місця або розтринькати вперед (і назад), і так далі. Природно, можна і записувати за таймером, а потім дивитися в зручний час. Хоча куди частіше використовується запис по EPG / телегід - тоді вам всього лише треба вибрати цікаві програми в списку передач на наступні 7 днів, і на кожній з них натиснути кнопку «записати». Зручніше не буває. Особливо з огляду на час трансляції передач, скажімо, з Олімпіади з Канади. Зразки записаного мовлення - можна подивитися ТУТ. (Зараз посилання не активна, включимо в понеділок.) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дивитися варто за допомогою безкоштовної програми GOMPlayer, завантаженої тут . При цьому якщо ви бачите логотип каналу красивим, а при русі - картинка "смуги", але це НЕ недолік мовлення або ресивера, а це не вистачає ресурсів вашого компа і відеокарти. Так що краще залийте цей файл в ваш ресівер Dr.HD F16 - і дивіться на нього. Побачите реальну якість. Порівняйте з тим, що йде з супутників.

І, звичайно ж, підкреслюємо, що запис біт-в-біт збігається з переданим сигналом, і нітрохи не втрачає якість - бо запис йде прямо «в цифрі».)

Питання: А що з PVR (записом) на Topfield TF7700HTCI?

Відповідь: Технічна можливість є, але це не реалізовано в поточному софті. В майбутньому - може бути новий софт, який перетворить його в PVR.

Питання: Чи підійдуть ресивери для цифрового Terrestrial-HD (ефірного) ТВЧ-мовлення привезені з Англії, Америки, Японії, Бразилії, Європи?

Відповідь: Ні. Там зовсім інші стандарти, в Бразилії, Америці, Кореї і Японії - взагалі не DVB-T. У Європі та Англії - DVB-T, але MPEG-2.

Питання: Як краще підключити ресивер до телевізора?

Відповідь: Якщо у вас не рідкісна, стара (і вартістю понад 10000 дол) модель HDTV-панелі або HD-проектора - то у вас напевно є вхід HDMI. Ось по ньому прямо «по цифрі», без втрати якості - і підключайтеся. Якщо ж його немає - то на ресівері є виходи компонентного відеосигналу Pr / Pb / Y, YUV, Cr / Cb / Y. Є й вихід композитного сигналу (хоча для HDTV-підключення він вам точно не знадобиться).

Питання: Яке дозвіл мовлення каналу Sport 2 HD (2 Спорт 2 HD) з трансляцією Олімпіскіх і спортивних подій?

Відповідь: Справжнє Full HD: 1920x1080 (1080i). Зразки записаного мовлення - можна подивитися ТУТ. (Зараз посилання не активна, включимо в понеділок.) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дивитися варто за допомогою безкоштовної програми GOMPlayer, завантаженої тут . При цьому якщо ви бачите логотип каналу красивим, а при русі - картинка "смуги", але це НЕ недолік мовлення або ресивера, а це не вистачає ресурсів вашого компа і відеокарти. Так що краще залийте цей файл в ваш ресівер Dr.HD F16 - і дивіться на нього. Побачите реальну якість. Порівняйте з тим, що йде з супутників.

Питання: Я купив ресивер, як зробити настройку?

Відповідь: Для налаштування ресивера - Досить сделать Автоматичне сканування ефіру. Если хто хоче скануваті вручну - вводите 30 канал або віберіть частоту 546 МГц, хоча канал уходит в Російській сітці на частоті 543.25 МГц. Обов'язково поставте сітку каналів 8 МГц (а не 7 MHz), хоча це в ресіверах Варто зазвічай за умовчанням !!! Коли піде мовлення на 34 частотному каналі - повторіть автоматичний поиск каналів, або вручну введіть канал 34 або частоту 575.25 MHz. Якщо в меню є вибір 5V (5 вольт) - це ресивер пропонує працювати замість блоку живлення активної антени з підсилювачем і давати в антенний кабель живлення 5 вольт для бустера антени. Якщо у вас активна антена і вона харчується від 5 вольт - можете від'єднати її блок живлення і тільки включите ці 5V в даному меню. Ось і вся настройка. :)

Питання: Яку ефірну антену для DVB-T HD ви порадите?

Відповідь: Універсальної відповіді немає, це все одно що ставити діагноз за описом симптомів, переданих через треті руки. Дамо вам проте просте «правило гвинта»: якщо у вас є ДМВ-антена погано-бідно дає прийом ДМВ-каналів з Останкіно (пам'ятаєте що канал ТНТ йде не з Останкіно), нехай навіть з двоящегося контурами і т.п. - то швидше за все ви на неї, підібравши її положення - нормально зловите HD-DVB-T сигнал. Можна для експериментів взяти звичайну ДМВ-антену типу «ялинка», і спробувати з нею. Якщо є хоч якась видимість на Останкіно - має допомогти.

ДОПОВНЕННЯ!

Ми протестували широко поширені антени з "бустером" (підсилювачем), і прийшли до висновку що він зовсім не потрібен. Рівень сигналу він піднімає, і це корисно для аналогового прийому, але для прийому цифрового ефірного ТБ - він не допомагає. Може бути навіть заважає. І антени "ялинки" для прийому ДМВ - теж виявилися не при справах. Вони гарні для прийому будь-яких там аналогових дециметрових каналів, якщо їх немає в вашому "кабелі", але при прийомі цифрового DVB-T - себе з позитивної строни не показали зовсім! Для прийому ефірного телебачення - виявилися набагато цікавіше компактні, але спеціально заточені під DVB-T антеннки. І тут нам доводиться визнати, що довелося змінити наш початковий підхід.

До сих пір - ми вважали що поява на ринку Європи спеціальних "DVB-T антен" - це розводка для тупих бюргерів, так як точно такий же сигнал можна отримати прикрутивши до кабелю цвях на 9 дюймів (Nine Inch Nail) або ж, тим більше , спорудивши тупо "полуволновий вібратор" з пари зволікань. Ми думали, що спеціальна цифрова антенна для DVB-T - це щось типу того, як на супутниковій тарілці пишуть для лохів "HDTV ready", а на коаксіальному антенному кабелі для розведення чайників пишуть "digital ready" .Але все виявилося зовсім не так лінійно і так просто. Якщо живете поруч із телевежею - звичайно, втикайте в ресивер цвях або будь-який шматок дроту (не дуже великий), і насолоджуйтеся. А ось якщо до телевежі кілька кілометрів (а вже при прийомі ефірного цифрового телебачення за містом - і поготів!), Є переотражения і наведення і т.п. - то є великий сенс у спеціалізованій DVB-T цифровий антені. При своєму компактному розмірі - вона для цифрового прийому (і особливо для HDTV прийому, тому що в ефірному Телебаченні високої чіткості ще менш приємно спостерігати квадрати, чисто бо очей звикає до високої якості зображення) підходить краще - дає стійкий прийом незалежно від свого розміщення, і до того ж від її компактності - на неї менше наведень від всяких індустріальних джерел (криві радіотелефони, СВЧ печі, інша апаратура). А для прийому "ефірної цифри" - дає рівень достатній для стійкого прийому. Причому розміщувати її можна навіть там, де телевежу не видно, але прийом ДМВ в аналогу - дає троян картинку і т.п. Цифровий прийом на неї буде чітким і стійким.

Поки що таких антен в Росії в магазинах і на ринках - немає, крім випадково і заздалегідь завезених тестових екземплярів ... Як буде побільше зразків (і сніг розтане щоб можна було на дачі за різними напрямками з'їздити і там перевірити на місці) - ми проведемо порівняльні тести і вам про результати повідомимо.

Питання: А коли таке HD-мовлення трапиться в нашому місті N?

Відповідь: На жаль, нічого гарантувати не можемо. Поки що - підключайтеся до супутникових мовників, які ведуть мовлення HD-канали

Питання: Сканував ефір, на частоті 26-го каналу знаходиться DVB-T сигнал, але жоден канал не прописується. Що це?

Відповідь: Поки незрозуміло, явно чиїсь DVB-Tтести на каналі 26, 511.25 МГц, і на 36 каналі, 591.25 МГц, DVB-T. (Причому, що дивно, деякі ресивери визначають модуляцію як супутникову QPSK, замість ефірної COFDM!) Добре, якщо в майбутньому додадуться канали та звідти.

Питання: При скануванні виявлено також канали з назвами «DV» і «TV1000». Що це і як це дивитися?

Відповідь: Чотири закодованих телеканалу, що ви бачите (DVNews, DVLive, DVSpice і TV1000) - це закодовані в Ірдето канали компанії DVision, яка продає підписку по 10000 рублів на місяць, а ресивер - за 95000 рублів. MPEG-2. Передавач 1 кВт. Прапор їм в руки.

Питання: А що таке Voice of Russia, Deutsche welle-test? Чому немає звуку? Що з ними робити?

Відповідь: Слухати. :) Це радіостанції. У тестовому режимі, так що іноді звук є - іноді ні. У перспективі - буде регулярне мовлення та інші DVB-T радіостанції.

Питання: А раз є ось такого ефірне цифрове мовлення в Москві - то чи можна це DVB-T мовлення дивитися в машині? У мене вже є в автомобілі телевізор або монітор (і є аналоговий телевізійний тюнер), але аналогові канали дивитися при русі - це себе не поважати, просто неможливо - двоящиеся картинки, хрюкають і клацали звук. Навіть в пробці - і то доводиться водієві підбирати положення "немає прийому, проїхав півметра - є прийом". Але це навіть просто небезпечно !!! Чи допоможе мені цифровий прийом ефірних каналів?

Відповідь: Так! Альо не все так просто. Потенційно DVB-T - дає нам можливість куди більш стійкого прийому в автомобілі, хоча б за рахунок боротьби з перевідбиваннями сигналу. Картинка навіть при відбитому сигналі - буде прийматися впевнено (і показувати чітко). Це плюс стандарту DVB-T в якому у нас почалося мовлення. Альо! Для прийому телебачення на рухомих об'єктах (автомобілі, машини, поїзди) - повинні застосовуватися спеціальні DVB-T ресивери та спеціальні антени. Вони коштують значно дорожче (але не в рази, що не 3500 дол, звичайно!). В ідеалі - повинні мати "гвинт" для запису, щоб буфер був. Ми такі ресивери та антени перевіримо, і як тільки тести закінчаться - найближчим часом тут повідомимо.


Ср, 2010-06-09 23:00
2. Може бути мені вдасться обійтися цим?
?льки ось коли вони будуть на полицях магазинів?
І чи буде там нормальний телегід та інші адаптації під Россіію?
Навіщо мені ці канали, які і так майже скрізь є?
Що це?
Що це і як це дивитися?
Чому немає звуку?
Що з ними робити?
Чи допоможе мені цифровий прийом ефірних каналів?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов