Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фарба для батарей опалення - як пофарбувати радіатори своїми руками

  1. Вибираємо лакофарбове покриття
  2. види складів
  3. Плюси акрилових складів
  4. Властивості алкідних фарб
  5. Інші види фарбових матеріалів
  6. Готуємо радіатори до фарбування
  7. процес фарбування
  8. Чи варто фарбувати алюмінієві радіатори?
  9. Чому здувається фарба на радіаторі опалення?
  10. Креативні ідеї для батарей

Наша сеть партнеров Banwar

Радіатори опалення є незамінними елементами кожного будинку, які добре виглядають в інтер'єрі, якщо вони нові і сяють свіжою фарбою. Однак, коли батареї вже старі, а зовнішнє покриття вже вицвіли і здувається, тоді в такому стані вони дуже виділяються і вже не служать прикрасою приміщення. Проблема вирішується заміною радіаторів. Однак це не дешево, та й не завжди потрібно, тому існує інший вихід - повторна фарбування. Купується особлива фарба для батарей, функція якої в захисті поверхні опалювальних конструкцій від процесів корозії, надання їм кольору і привабливого зовнішнього вигляду.

Дізнатися ціну і купити опалювальне обладнання та супутні товари ви можете у нас. Пишіть, телефонуйте і приходьте в один з магазинів у вашому місті. Доставка по всій території РФ і країн СНД.

У минулому трубопроводи фарбували лише в білий колір, але тепер у власників нерухомості є вибір безлічі квітів, щоб реставрувати конструкції для поєднання з інтер'єром.

Розглянемо в статті, яку краще вибирати фарбу для радіаторів опалення і як правильно проводити ремонтні роботи.

Розглянемо в статті, яку краще вибирати фарбу для радіаторів опалення і як правильно проводити ремонтні роботи

Фарба для радіаторів Радікор

Вибираємо лакофарбове покриття

Ставити нові батареї - справа витратна. Іноді ж відсутня і можливість монтажу з технічного боку. Легше пофарбувати зовнішню сторону опалювального пристрою, якщо він ще добре служить.

Сама реставрація не викличе труднощів, проте це не означає, що можна придбати який потрапило склад і тут же починати відновлювати батарею. Фарбу варто підбирати теж за певними характеристиками, а сам радіатор відповідально підготувати. Якщо закрити очі на цей пункт, але нове покриття довго не протримається, і незабаром доведеться знову освіжати конструкцію.

Стара батарея з чавуну з лізе фарбою виглядає зовсім непривабливо. Крім цього, матеріал її корпусу окислюється і корозійні.

Вибираючи склад, фахівці рекомендують розглядати тільки варіанти, призначені спеціально для приладів опалення. Однак якщо на етикетці відсутня така напис, то потрібно проаналізувати інструкцію і знайти інформацію про її термостійкості.

Щоб отримати якісне, надійне і красиве покриття, потрібно застосовувати фарбу, призначену спеціально для опалювальних батарей.

Оптимальні властивості фарби для радіаторів:

  1. Термостійкість. Нанесений на корпус батареї розчин зобов'язаний триматися без змін при температурних нагревах 80-90 ° C довгий час, яке обіцяє виробник.
  2. Збереження кольору. Це обов'язкова умова, так як першочергово реставрація батарей здійснюється з метою створення естетики.
  3. Адгезія. Потрібно, щоб лакофарбове покриття характеризувалося гарним зчепленням з окашіваемой поверхнею. Батарея повинна виглядати привабливо при нагріванні і охолодженні.
  4. Захист від іржавіння. Склад повинен мати антикорозійні властивості, щоб покриття, що прилягає щільно до корпусу, що не стало причиною його руйнування.
  5. Стійкість до стирання. Від безпосереднього контакту з різними навколишніми предметами, речами, які можуть сушитися на обігрівач, фарба не повинна стиратися.
  6. Безпека. Важливо, щоб склад був без шкідливих для людини речовин.

Пам'ятайте, що фарба для чавунних батарей , сталевих та інших повинна відповідати всім перерахованим вище пунктам, а не тільки окремим.

види складів

Технічна складова фарби - це найважливіший пункт, на який варто звернути увагу. Однак естетичні параметри теж не на останньому місці.

Плюси акрилових складів

Акрилові склади, що належать до класу водоемульсійних барвників, дають можливість вбити «двох зайців». Безумовний плюс в тому, що це фарба для радіаторів без запаху, швидко сохне (близько півгодини при кімнатній температурі), безпечна для людського організму, характеризується влагоотталківаніем. Склад утворює міцне покриття, яке стійке до механічних пошкоджень.

Естетичні і технічні характеристики акрилових фарб прекрасно підходять для приладів опалення.

І також важливий момент - не втрачають свого виду при високих температурах довгі роки. Протягом 7-8 років батареї не пожовтіє, тріщини не підуть, фарба не облупиться.

Коефіцієнт білизни фарби акрилової для радіаторів опалення без запаху дорівнює 96%, колір виходить досить яскравим, поверхня виглядає ніби пластикова, з легким блиском.

Емаль ТЕКС для радіаторів акрилова біла

Властивості алкідних фарб

Алкідні розчини термостійкі, тому їх теж використовують для фарбування радіаторів. Вони навіть міцніше, ніж акрилові фарби, охороняють опалювальні пристрої від процесів корозії, прекрасно лягають на поверхню, утворюють рівне покриття.

У той же час вони не так безпечні, як склади на водній основі. Розчинник, який входить до складу, пахне не зовсім приємно, часто він залишається в кімнаті мінімум на добу. Висихання відбувається досить повільно, а характерний запах може бути присутнім і в подальшому.

Такі алкідні склади можна застосовувати лише в приміщеннях з хорошим провітрюванням, рекомендується кімнату покинути на час висихання і вивітрювання запаху.

Ще один великий мінус - розчини нетривалий час зберігають свій колір, а з часом починають приймати жовтий колір. Коли ви вирішите придбати саме алкіду фарбу, то вибирайте склад, який утворює глянсове покриття. В даному випадку білої батарея буде залишатися довше, практично на 20%, в порівнянні з матовими або напівматовими розчинами.

Алкідна емаль для радіаторів опалення ОРЕОЛ

Інші види фарбових матеріалів

Для фарбування радіаторів виробляють склади, в основі яких алюміній і силікатні смоли, що формують на поверхні щільний та еластичний шар. На ньому не виникає тріщин навіть при перепадах температур. Силікатні матеріали мають високу адгезію, не потребують грунтування поверхні, призначені для функціонування при високотемпературних режимах.

Ще один різновид - молоткові, з класу алкідних складів. Вони формують досить цікаве, особливе покриття. Після фарбування поверхню виходить не гладко, а ніби трохи підбитим молотком або з ефектом карбування.

Молоткові склади прекрасно приховують нерівності батарей з чавуну, а ця характеристика дуже корисна для мешканців, які користуються старою опалювальною системою.

Великий плюс молоткових фарб в їх неоднорідною фактурою, завдяки якій стають непомітні різні нерівності, шорсткості і інші недоліки батарей. Дана властивість дуже цінується тоді, коли потрібно фарбування старих радіаторів з чавуну радянського типу, у яких шорстка поверхня не буде видно за особливим покриттям.

Найчастіше для реставрації батарей можуть застосовувати серебрянку, що представляє собою суміш лаку й алюмінієвої пудри. Вона відмінно протистоїть високим температурам, її можна наносити і на ґрунтовку, і на старе покриття. У той же час фарба характеризується стійким запахом, тому під час її нанесення кімнати потрібно гарненько провітрювати.

Купити серебрянку можна вже готову до фарбування. Або ж можна самому приготувати суміш, для цього змішують частини алюмінієвої пудри з п'ятьма частинами лаку.

Алюмінієва пудра є вибухонебезпечною речовиною. Тому самому готувати суміш дуже небезпечно. Не рекомендується починати цей процес, якщо в будинку присутні легковозгораемие предмети і маленькі діти.

Не рекомендується починати цей процес, якщо в будинку присутні легковозгораемие предмети і маленькі діти

Емаль для радіаторів опалення Kudo KU-5101 в балончику

Готуємо радіатори до фарбування

Тепер розберемося, як підготувати і як пофарбувати чавунні батареї опалення своїми руками. Підготовка потрібно для якісного фарбування і займає навіть більше часу, ніж сама фарбування.

Як очистити батарею від старої фарби? Готують радіатори таким чином:

  1. Починають з якісного очищення поверхні перед фарбуванням. Для цього потрібно зняти шар фарби, а місця з з'явилася корозією зачистити до металевого блиску. Пил і бруд видаляють вологою ганчіркою, стару фарбу прибирають за допомогою шпателя і особливих смивочних розчинів.
  2. Розчином для змивання фарбують радіатори, які пізніше накривають плівкою для розм'якшення. Потім ця фарба запросто видаляється шпателем, машинкою для шліфування або металевою щіткою, яка одягається на дриль.
  3. Рекомендується надіти на руки будівельні рукавички, дихальні шляхи захистити респіратором або марлевою пов'язкою.
  4. Потім поверхню радіатора зачищають наждачним папером, знежирюють будь-яким слабким розчином лугу.
  5. На якісно спустошену поверхню наносять ґрунтовку проти корозії. Розчин буде також збільшувати адгезію фарби з корпусом опалювальної конструкції. Для цього найкращим чином підійде грунтовка на алкидном складі.

Тепер ви в загальних рисах знаєте, як очистити батарею від старої фарби вручну. Пам'ятайте, що грунтовка повинна бути з антикорозійними властивостями (інформацію про це можна прочитати зазвичай на банку), в іншому випадку через певний час іржа знову дасть про себе знати. На якісно спустошену поверхню фарбувальний розчин ляже як треба.

Щоб якісно все підготувати до фарбування, потрібно прибрати стару фарбу з батареї, видалити іржу, прибрати пил і бруд.

В даний час будівельний ринок пропонує великий вибір фарбувальних розчинів, вже містять в собі ґрунтовку і перетворювач іржі. Їх перевага в тому, що їх нанесення на радіатори не вимагає попередньої підготовки основи.

процес фарбування

Як пофарбувати батареї опалення своїми руками якісно? Варто сказати, процес варто здійснювати при відключеному опаленні, інакше на деяких ділянках фарба висохне дуже швидко, ляже нерівномірно, утворює патьоки, що будуть виглядати непривабливо. Безумовно, ви можете купити особливий фарбувальний розчин, який використовується на теплих батареях, проте і вона може лягти нерівномірно, якщо не перекрити опалення.

І все ж, якщо ви не боїтеся неприємностей і шукаєте, якою фарбою можна фарбувати гарячі батареї опалення, то вибір розчину є завжди. Можете розглянути для себе фарбу, наприклад, фірми Радікор. Барвний розчин наноситься на конструкції, нагріті до +60 ° С, висихає на гарячих опалювачах менше, ніж за одну годину.

Тепер радіатори забарвлюють в кольори, які найкращим чином підходять до загального інтер'єрного дизайну кімнат.

Коли можливості іншої немає, а необхідно пофарбувати батарею опалення в опалювальний сезон, тоді варто хоча б перекрити подачу теплої води самому або зателефонувати з цим проханням в ЖЕК. Температурний нагрів батарей таким чином можна істотно зробити нижче.

Кисть радіаторна вигнута

Ви визначилися з барвником розчином, зрозуміли, як зняти стару фарбу з батарей опалення, тепер саме час почати процес фарбування:

  1. Першочергово варто подумати про збереження статевого покриття від бруду і самого розчину. Можна постелити під радіаторами будь-яку папір або тканину.
  2. Потім потрібно вибрати маленькі кисті з м'якою щетиною, одну - прямий форми, а другу - зігнутої, для фарбування в важкодоступних місцях.
  3. Фарбувати варто починати спочатку верхню частину радіатора, потім направлятися вниз. Забарвлення проводиться з усіх боків: спочатку внутрішні перекриття, потім зовнішні щоб уникнути запачківанія рук і одягу.
  4. По черзі наносять два фарбувальних шару. Пам'ятайте, що для фарби краще два тонких шару, ніж один товстий. Тому що лише в такому разі можна розраховувати на рівномірне і якісне покриття.

Можна також пофарбувати батареї краскопультом або балончиком.

При використанні термостійкої фарби з балончика, процес буде більш зручним і швидким, барвник засіб ляже тонким гладким шаром.

Якщо ви вирішили застосовувати для фарбування краскопульт, то краще зніміть радіатор опалення. Це дозволить якісніше фарбувати всі ділянки. Реставрація за допомогою балончика пройде легко і з мінімальними тимчасовими витратами. Як правило, інструкція із застосування балончика дається на етикетці. Головне правило - виконувати зигзагоподібні руху вгору-вниз приблизно на відстані 30 см від поверхні корпусу.

Чи варто фарбувати алюмінієві радіатори?

Вся вищеперелічена інформація з рекомендаціями ставилася до фарбування радіаторів з чавуну, міді, сталі. Виникає питання: як же проводиться забарвлення алюмінієвих батарей опалення ? І тут друге запитання: а чи потрібно взагалі це робити? В даний час пристрої з алюмінію фарбуються на заводах професіоналами особливої ​​порошковою фарбою. Реставрація в домашніх умовах не забезпечить надійного красивого покриття.

До всього, якщо батарея ще має гарантію, то після фарбування гарантія виробника не діятиме. Однак рідко кому в голову прийде фарбувати нову конструкцію. Коли пристрій пошкоджується при перевезенні або монтажі, то на ньому виникають тріщини і відколи, що істотно псують зовнішній вигляд. В такому випадку можна застосовувати автоемаль.

Варто сказати, що автоемаль добре лягає і швидко сохне лише на теплих батареях. Тривалість сушіння при 130 ° С дорівнює 20 хвилинам, а при 20 ° С - дві доби. Працювати варто в респіраторі, приміщення повинно добре провітрюватися, розпорошуватися фарба повинна на відстані 30 см від поверхні. Не варто довго тримати струмінь в одному місці щоб уникнути патьоків.

Радіатори з алюмінію або конструкції, виконані з біметалу, де зовнішня частина корпусу алюмінієва, майже нереально забарвити будинку самостійно.

Видалити відколи й вм'ятини з батареї з алюмінію можна і застосувавши автомобільну шпаклівку. Для цього заздалегідь необхідно знежирити поверхню, обробити її грунтовкою. Потім нанести пензлем шпаклівку необхідного кольору. Ви хочете повністю поміняти колір радіатора? Потужно зробити фарбування батареї опалення поверх старої фарби. Потрібно знежирити і заґрунтувати поверхню, нанести два шари фарби. Можна фарбувати батареї водоемульсійною фарбою і алкидной з пульверизатора.

Чому здувається фарба на радіаторі опалення?

Якщо на радіаторі з'являються бульбашки, то це означає, що в окремих місцях відсутній зчеплення фарбувального матеріалу з корпусом, плівка розчину відстає від поверхні і утворює здуття.

Можливе причини:

  • алкідна або масляна фарба для батарей була нанесена на мокру поверхню;
  • волога припала через зовнішню стіну;
  • неправильно підібрана техніка нанесення;
  • для фарбування застосовані не відповідають призначенню інструменти.

Як вирішити цю проблему:

  1. Відшліфувати поверхню на місці здуття, ще раз обробити шпаклівкою, повторно відшліфувати і перефарбувати якісним барвником розчином.
  2. Якщо недоліки видно на всій поверхні, то потрібно видалити джерело вологи (при можливості), потім очистити, заґрунтувати і перефарбувати корпус.

Креативні ідеї для батарей

Класичні батареї - білі. Так ми звикли вважати ще з часів СРСР, коли майже у всіх приміщеннях були встановлені однакові радіатори з чавуну. Колір жодним чином не впливає на теплову віддачу, тому у власника нерухомості є повна свобода у виборі кольору для опалювального пристрою в зв'язку з дизайном інтер'єру кімнат.

Опалювальне обладнання можна зробити майже непомітним, якщо пофарбувати його в тон стін.

В даний час вітається креатив, існує безліч оригінальних рішень дизайну, в яких батарея вважається однією з окрас, прекрасно поєднується з інтер'єром.

Деякі використовують опалювальні прилади як акцент, який створює контраст в приміщенні. Такий дизайн привертає увагу.

Можливо, вас зацікавить фарбування з використанням техніки омбре. Виглядає дуже незвично, коли одна частина секцій радіаторів забарвлена ​​в більш тьмяні кольори, всі наступні на тон темніше, а останні - в дуже яскравий насичений колір.

Простір ваша фантазія може отримати в дитячій кімнаті. При бажанні можна розфарбувати секції батареї в різні яскраві відтінки, нанести на пристрій привабливі малюнки.

Перед фарбуванням опалювального радіатора важливо зрозуміти технологію даного процесу, тому що проходження їй допоможе створити вам прекрасний зовнішній вигляд обладнання і його надійність.

Чому здувається фарба на радіаторі опалення?
Як очистити батарею від старої фарби?
Чи варто фарбувати алюмінієві радіатори?
І тут друге запитання: а чи потрібно взагалі це робити?
Ви хочете повністю поміняти колір радіатора?
Чому здувається фарба на радіаторі опалення?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов