Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фен будівельний

  1. Для чого потрібен фен будівельний
  2. Види будівельних фенів
  3. Побутовий фен будівельний
  4. Професійний фен будівельний
  5. Промисловий фен будівельний
  6. Пістолетний фен будівельний
  7. Прямий фен будівельний
  8. Потужність будівельного фена
  9. Конструкція будівельного фена
  10. Комплектація будівельних фенів
  11. Рукоятки будівельного фена
  12. Наявність опор і зачепів будівельного фена
  13. Маса, габарити, довжина шнура будівельного фена
  14. Виробники будівельних фенів
  15. Як вибрати будівельний фен

Наша сеть партнеров Banwar

Н екоторие види будівельних робіт вимагають попереднього розігріву поверхні використовуваного предмета

Н екоторие види будівельних робіт вимагають попереднього розігріву поверхні використовуваного предмета. Для цієї мети існує прилад, який не часто побачиш в домашньому господарстві. Називається він - фен будівельний. Ось про те, як вибрати фен будівельний, ми і поговоримо в цій статті.

Для чого потрібен фен будівельний

Фен будівельний необхідний для проведення термічної обробки виробів і поверхонь. Фен будівельний являє собою універсальний пристрій, що застосовується для пайки труб, розігріву поверхні і сушіння різних предметів.

З його допомогою можна:

  • Висушити стики ліпнини, штукатурку, клей, шви кахельних плиток;
  • Прибирати залишки: лаку, шпалер, фарби, паркету, плитки;
  • Сформувати полістирольні, полівінілхлоридні, акрилові вироби, працювати з оргстеклом, поліуретаном;
  • Розморожувати замерзлі труби, водостоки, замки, прибрати лід з поверхонь;
  • Дезінфікувати деревину;
  • Споювати і пресувати ПВХ труби;
  • Склеювати великі деталі, нагріваючи місця з'єднання, щоб двокомпонентний клей швидше висихав;
  • Робити пайку труб, використовуючи срібний або олов'яний припій (від 400 градусів).

Види будівельних фенів

Виділяють 3 види будівельних фенів: побутової, професійний і промисловий.

Побутовий фен будівельний

За допомогою побутового будівельного фена можна виконувати невеликі роботи, проте функції такого агрегату обмежені і потужність невелика, зате коштує він недорого, простий в експлуатації і споживає трохи електроенергії За допомогою побутового будівельного фена можна виконувати невеликі роботи, проте функції такого агрегату обмежені і потужність невелика, зате коштує він недорого, простий в експлуатації і споживає трохи електроенергії. Застосовується фен будівельний для зварювання пластмас і лінолеуму, зняття старої фарби, сушки і продувки поверхонь, розігріву замерзлих водопровідних труб. Деякі моделі фенів мають функцію холодного обдування, що дозволяє швидко охолодити нагріту поверхню.

Професійний фен будівельний

Професійним феном можна виконуватися великий спектр робіт, він багатофункціональний і потужний, проте коштує дорожче, ніж побутової.

Промисловий фен будівельний

Промисловий фен будівельний необхідний для складних і об'ємних робіт Промисловий фен будівельний необхідний для складних і об'ємних робіт. У нього великий набір функцій і режимів, висока потужність. З недоліків можна відзначити значну вагу, велике споживання електроенергії, високу вартість.

Виділяють наступні види термофенов:

Пістолетний фен будівельний

Пістолетний будівельний фен, у якого    перпендикулярно корпусу знаходиться рукоятка, це більш безпечна і надійна компоновка, проте в тісних умовах їм користуватися не дуже зручно; Пістолетний будівельний фен, у якого перпендикулярно корпусу знаходиться рукоятка, це більш безпечна і надійна компоновка, проте в тісних умовах їм користуватися не дуже зручно;

Прямий фен будівельний

Прямий будівельний фен - немає рукоятки, інструмент можна тримати за задню частину корпусу, це менш безпечний фен, проте їм зручно працювати в тісних умовах;

Потужність будівельного фена

Чим вище потужність інструменту, тим більше його продуктивність Чим вище потужність інструменту, тим більше його продуктивність. Потужність будівельних фенів варіюється від 930 до 2300 Вт. Більш потужний фен будівельний швидше нагрівається, пропускає більше повітря, працює з високими температурами. У побутових фенів потужність складає до 1750 Вт, у професійних до 2000 Вт, у промислових більше 2000 Вт.

У найпотужніших моделей температура повітряного струменя досягає 800 градусів, тоді як у більшості фенів вона становить 500-600 градусів. У деяких моделях передбачена функція обдування холодним повітрям, наприклад, для висушування фарби. Потужність фена також залежить від кількості повітря, що пропускається через корпус, в середньому це 200-600 літрів за хвилину.

Конструкція будівельного фена

Більшість моделей має схожу конструкцію: в пластиковий термостійкий корпус укладено електричний мотор і керамічний ізолятор з нагрівальним елементом Більшість моделей має схожу конструкцію: в пластиковий термостійкий корпус укладено електричний мотор і керамічний ізолятор з нагрівальним елементом. Повітря входить через повітрозабірні отвори, нагрівається і виходить через сопло. Також у інструменту є рукоятка з захистом для рук або без неї.

Що стосується корисних функцій, варто відзначити регулювання температури нагріву. Більшість фенів має 3-4 фіксованих режиму. Професійний фен будівельний відрізняється плавним регулюванням потужності електронного або ползункового типу. Система підтримки заданої температури робить роботу більш комфортною і швидкою. Якщо робота проводиться в приміщеннях, де багато будівельної або інший пилу, знадобиться фільтр для вхідного повітря. Контрольна індикація може бути виконана у вигляді підсвічування зі світлодіодами або маленького екрану. Вона необхідна для тонких робіт з крихкими деталями. Захист від перегріву, наявність термозащитного кожуха також важливі для безпеки Користувача.

Комплектація будівельних фенів

Насадки для будівельних фенів також називають дюзами, соплами, форсунками і так далі Насадки для будівельних фенів також називають дюзами, соплами, форсунками і так далі. Основними насадками вважаються:

  • Круглі форсунки призначені для зварювальних стрічок і мідних труб;
  • За допомогою плоских насадок можна видалити залишки: лаку, фарби, шпалер, пластика;
  • Рефлекторні насадки потрібні для згинання труб з полімеру;
  • Шматки ПВХ внахлест можна варити з допомогою щілинного сопла;
  • Сопло у вигляді сплющеною трубки призначене для розкрою пінопласту;
  • Бічні сопла мають захист для скла, з їх допомогою можна очищати раму, не пошкоджуючи інші поверхні;
  • Зварювання пластика здійснюють за допомогою дзеркальних форсунок.

Також в комплектацію можуть входити різні перехідники, додаткові скребки, рукоятки, валики, стрижні для зварювання. Подбайте про те, щоб весь комплект був упакований в надійний кейс, так як насадки найчастіше дуже тендітні.

Рукоятки будівельного фена

При виборі будівельного фена слід звернути увагу на тип рукоятки, використовуваної в пристрої При виборі будівельного фена слід звернути увагу на тип рукоятки, використовуваної в пристрої. Частина моделей має відкриту рукоятку, інші - закриту. Для інструменту з відкритою рукояткою характерні менші габарити, але з'являється істотний недолік - ваша рука при роботі таким феном не має захисту від гарячого повітря і бризок розплавленого гарячого матеріалу. Цей недолік усунуто в пристрої з рукоятки закритим типом, де пластина з пластику забезпечує надійний захист руки, як від потоку гарячого повітря, так і від розлітаються бризок розплавленого оброблюваного матеріалу.

В основному інструменти комплектуються рукояткою у вигляді пістолета, однак у важкодоступних місцях працювати таким феном досить складно, для цього варто використовувати пряму циліндричну рукоятку. Оптимальний варіант - моделі зі знімною або поворотною рукояткою, добре, якщо ручка оснащена накладками проти ковзання.

Наявність опор і зачепів будівельного фена

Питання фіксації будівельного фена дуже важливий, оскільки цей інструмент досить крихкий Питання фіксації будівельного фена дуже важливий, оскільки цей інструмент досить крихкий. Якщо фен впаде, може лопнути спіраль або розбитися керамічний нагрівач. На мережевому шнурі повинна бути петля, на яку можна повісити прилад, також на корпусі роблять спеціальні зачепи і опори - тоді термопістолет можна буде поставити.

Маса, габарити, довжина шнура будівельного фена

Оскільки тримати фен будівельний доводиться постійно в руках, при його виборі потрібно уважно дивитися на габарити і масу. Вага середньостатистичного фена становить в 0,5-1 кг, добротне виріб апріорі не може важити 300 грам, оскільки якісний кожух, закрита рукоять, добре захищений шнур теж важать чимало. Кабель живлення повинен бути довгим (від 3 метрів), тоді і працювати термопистолетом буде зручніше.

Виробники будівельних фенів

Умовно фен будівельний можна розділити на дві категорії побутової і професійний: серед побутових інструментів добре зарекомендували себе бренди Makita, Sparki, Kress, Black & Decker, Steinel, Bosch, Metabo, DeWalt. Найпростіші термопістолети економ-класу - це Елпром, Зеніт, Протон, проте дешеві моделі рідко відпрацьовують навіть свою вартість. Серед професійних будівельних фенів варто виділити продукцію AEG, Makita, DWT, Einhell, Bosch, Skill, RYOBI.

Як вибрати будівельний фен

Як правило, для домашнього використання вистачає бюджетної не найпотужнішого будівельного фена, тим більше що самі потужний фен будівельний часто виявляється найважчим і незручним в роботі.

Вибираючи фен будівельний, в першу чергу зверніть увагу на кількість режимів регулювання температури Вибираючи фен будівельний, в першу чергу зверніть увагу на кількість режимів регулювання температури. Велика кількість режимів дозволяє виконувати більше різних операцій. Як правило, температура регулюється або за допомогою що знаходиться на ручці пристрою рукоятки, або використанням спеціальної панелі управління. Така панель управління частіше є приналежністю більш дорогих професійних фенів і дозволяє плавно змінювати температуру і силу потоку видається феном повітря. Ця можливість істотно розширює сферу застосування пристрою, оскільки навіть схожі матеріали мають істотно відрізняються температури плавлення.

З метою запобігання будівельного фена від перегріву багато моделей мають функцію контролю температури нагрівального елементу. При перевищенні гранично допустимої температури такий фен будівельний просто вимикається.

Для найбільш ефективного використання можливостей фена його комплект повинен включати якомога більше різних насадок, або надаватися можливість з роботою додатково куплених насадок. У кожної насадки існує специфічне призначення.
При виборі фена для виконання великого обсягу специфічних робіт в першу чергу зверніть увагу на професійний фен будівельний, який має більш високий коефіцієнт корисної дії і тривалий термін служби. У наступній статті я розповім про те, що вибрати фінських будинках .

Рекомендую ще почитати:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов