Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фільтр сажі на дизелі: що потрібно знати про цей пристрій?

  1. Фільтр сажі на дизелі. Призначення і конструкція
  2. Замінити або видалити?
  3. Замінити?
  4. Вилучити!

Наша сеть партнеров Banwar

У цій статті поговоримо про те що таке фільтр сажі на дизелі. І що робити якщо він засмітився.

Турбота про екологію, активно розгорнулася в останні кілька десятиліть, стала для автомобільних інженерів справжнім викликом.

З кожним роком норми щодо викидів шкідливих речовин посилюються, а це значить, що потрібно придумувати нові способи очищення вихлопних газів.

Розглянемо фільтр сажі, що це таке, чи можна без нього обійтися і що робити, якщо він прийшов в непридатність.

Фільтр сажі на дизелі. Призначення і конструкція

Перші серійні спроби установки фільтр сажі на дизелі відносяться до початку 2000-х років, а вже через десятиліття, в 2011 році, ці пристрої стали обов'язковим для всіх автомобілів з мотором на солярці.

Дякувати за появу фільтр сажі, що входить в склад вихлопної системи , Потрібно екологічні норми Євро 4 і Євро 5.

Функція, яку виконує даний фільтр, зрозуміла з його назви і без зайвих пояснень - він повинен видаляти зі складу вихлопних газів найдрібніші частинки сажі, що утворюються в результаті неповного згоряння дизельного палива.

Розташовується фільтр якомога ближче до випускного колектора, там, де температура газів ще досить висока, що допомагає допалювати шкідливі речовини прямо в ньому.

Іноді фільтр сажа конструктивно об'єднують з каталітичним нейтралізатором.

Конструктив нашого сьогоднішнього героя досить простий. Усередині пристрою знаходиться спеціальна матриця, виготовлена ​​з карбіду кремнію і має пористу структуру.

Така будова дозволяє затримувати дрібні частинки. Крім цього, присутні в ньому і різні датчики, які мають зв'язок з блоком управління двигуном.

Вони в потрібний момент сигналізують комп'ютера про те, що фільтр вже забився і пора вжити заходів по його очищенні або так званої регенерації.

З другим проблем не виникає, регенерація, як правило, відбувається в автоматичному режимі, а ось в ладельцев авто з більш простими і дешевими вузлами може чекати промивка фільтр сажі, яка виконується фахівцями на СТО.

Чим старіше фільтр, тим частіше він вимагає однієї з цих процедур, і рано чи пізно виникає питання про його заміну. І тут власників дизельних авто, які можуть похвалитися дотриманням норм Євро 4 і Євро 5, чекає неприємний сюрприз, і про нього далі ...

Замінити або видалити?

Чим же таким неприємним обіцяє заміна фільтр сажі? Основна проблема даної процедури полягає в значній ціною нового вузла, що досягає часом 1000 євро і більше.

Замінити?

Ясна річ витрачати такі гроші на пристрій, який, по суті, є примхою екологів, хочуть не всі автовласники. Що ж робити? Чи можна зовсім видалити фільтр сажі?

Так, зробити це можна, але необхідно пам'ятати:

При знятті даного пристрою автомобіль почне відповідати тільки нормам Євро 3.

У нашій країні цей факт є допустимим, але якщо ви раптом захочете помандрувати на своєму авто в Європу, то там, при перевірці, вас можуть змусити негайно пройти до місцевого автосервіс для установки фільтра.

Вилучити!

Як відбувається видалення фільтр сажі, адже в дійсності, даний процес також має свої нюанси.

Просто демонтувати його з вихлопної системи, на жаль, не вийде. Справа в тому, що він програмно прив'язаний до комп'ютера автомобіля, і система, виявивши відсутність даного пристрою, може навіть заблокувати роботу двигуна.

Тому умільці придумали кілька варіантів того, як без проблем зняти фільтр сажі на дизелі. Способи такі:

  • модернізація прошивки електронного блоку управління двигуна - за допомогою спеціального програматора в «мізки» авто заливається оновлений варіант ПО, в якому відсутня фільтр як такої. Проблема методу в тому, що впровадження в програми машини може спричинити за собою непередбачувані наслідки, тому зважившись провести саме цю процедуру, дізнайтеся у інших автовласників з таким же авто про якість робіт в тому чи іншому СТО;
  • установка обманки фільтр сажі - по суті, в цьому випадку в машині з'явиться новий невеликий блочок, підключений до її електроніці і імітує всі сигнали фільтра. Даний варіант є кращим, ніж попередній, так як ніяких згубних втручань в електроніку авто не відбувається.

Цілком логічним є запитання: видалення фільтр сажі наслідки на дизелі від цієї процедури які? Ви отримаєте приблизно наступне:

  • через зменшення перешкод у вихлопній системі для газів, потужність двигуна трохи підвищиться;
  • економія на техобслуговуванні вихлопної системи;
  • відсутність набридаючі помилок в бортовому комп'ютері від фільтра.

Отже, шановні колеги, ми з вами розглянули нюанси, які дарує фільтр сажі на дизелі.

До нових публікацій і зустрічей на сторінках блогу!

Замінити?
Замінити або видалити?
Чим же таким неприємним обіцяє заміна фільтр сажі?
Замінити?
Що ж робити?
Чи можна зовсім видалити фільтр сажі?
Цілком логічним є запитання: видалення фільтр сажі наслідки на дизелі від цієї процедури які?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов