Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Форсунки на Пріорe: заміна, як перевірити, ознаки несправності, чистка + відео »АвтоНоватор

  1. Які форсунки встановлюють на автомобілі «Пріора»
  2. Відмінності форсунок для 8-ми і 16-клапанних двигунах
  3. Як перевірити на наявність несправностей
  4. Причини, що вказують на неполадки
  5. Заміна форсунок на 16-клапанному двигуні «Лада Пріора»
  6. Відео: порядок зняття
  7. процедура чищення
  8. Кілька способів промивання

Наша сеть партнеров Banwar

Власники вітчизняних автомобілів «Лада Пріора» відзначають якість збірки і надійність елементів машини. Однак найбільше зауважень і питань автолюбителів стосується обслуговування рухової і паливної системи. Найважливішу роль в динаміці інжекторного автомобіля грають форсунки, які забезпечують уприскування палива в циліндри мотора. Нерідко потрібно їх чистка або зовсім заміна.

Які форсунки встановлюють на автомобілі «Пріора»

Форсунки - це незамінний елемент в роботі будь-якого силового агрегату з безперервним уприскуванням. Конструктивно вони являють собою електромагнітні клапани, які, відкриваючись, забезпечують подачу (впорскування) пального в потрібному обсязі в циліндри мотора. При цьому основне призначення деталі - економія палива, тому клапан відкривається через рівні проміжки часу - в залежності від режиму їзди.

При цьому основне призначення деталі - економія палива, тому клапан відкривається через рівні проміжки часу - в залежності від режиму їзди

Мають червоний корпус

На «Пріора», оснащених інжекторним типом двигуна, встановлюють імпортні форсунки. Вироби виробництва компаній Bosch і Siemens характеризуються високим ступенем надійності і зносостійкість. Ресурс їх визначається пробігом в 100-150 тисяч кілометрів, після чого їх рекомендується міняти.

Зазвичай випускаються в чорному кольорі

Відмінності форсунок для 8-ми і 16-клапанних двигунах

На різні модифікації «Пріори» встановлюють деталі однієї і тієї ж моделі. Відмінностей для 8-ми і 16-клапанних силових агрегатів немає. Єдине, варто бути уважним, підбираючи форсунки до моторів різного об'єму: так, для двигуна 1.5 запчастини будуть відрізнятися по маркуванню, кольором і товщині від 1.6.

Рекомендується вибирати матеріали того ж виробника, якими оснащувався автомобіль вже на заводі.

Як перевірити на наявність несправностей

Автовласник може самостійно перевірити працездатність форсунок на своїй машині. Процедура досить проста і не вимагає спеціальної підготовки або дорогого устаткування. У гаражних умовах діагностика може виконуватися при наявності набору комбінованих ключів, викруток і тестера з режимом виміру опору.

Причини, що вказують на неполадки

Діагностику необхідно виконувати не після закінчення будь-якого строку експлуатації або пробігу, а при наявності зовнішніх проявів поломок форсунок. У тих випадках, якщо інші системи автомобіля працюють в штатному порядку, про неполадки в електромагнітних клапанах уприскування свідчить наступні показники:

  • на холостому ходу спостерігається нестійкість обертів мотора;

  • пуск двигуна ускладнюється - мотор може стихнути;

  • при розгоні неможливо домогтися колишньої динаміки;

  • помітно збільшилася кількість споживаного пального.

порядок діагностики

  1. Відкрити капот.

  2. Отщёлкнуть фіксатори із пластику, які кріплять провід живлення клапана. Роз'єм вийняти.

  3. Тестер перевести в режим виміру опору і по черзі зробити заміри обмоток кожної з форсунок. Тобто необхідно один контакт тестера прикладати до кожного з п'яти висновків, а другий докласти до п'ятого проводу на харчування.

  4. Оптимальні показники опору у всіх випадках повинні бути в діапазоні 11-15 Ом. Якщо хоча б один висновок показав відхилення, необхідно буде міняти форсунку.

Заміна форсунок на 16-клапанному двигуні «Лада Пріора»

Як вже зазначалося вище, симптоматикою несправності форсунок служать нестабільна робота мотора, проблеми при запуску і збільшення витрат на бензин. Щоб поміняти форсунку на новий елемент, доведеться витратити чимало часу, так як процедура заміни досить складна.

Як робочий інструмент рекомендується відразу підготувати:

  • набір голівок;

  • комплект комбінованих ключів;

  • викрутку з хрестоподібним лезом.

Після того як автомобіль постояв якийсь час і охолов, можна приступати до роботи:

  1. Пластиковий фіксатор джгута потрібно віджати пальцем в сторону, щоб витягнути зв'язку проводів з форсунки.

  2. Після чого буде потрібно стравити тиск в паливній системі автомобіля. Середні показник тиску становить приблизно 380 кПа, тобто якщо проводити роботи без стравлювання, можна отримати травми через різкі викидів палива. Для цього потрібно буде відкрити задні дверцята авто і зняти сидіння з заднього ряду.

  3. Під сидінням розташовується килимок, а під ним - люк в бензобак.

  4. Хрестовій викруткою відкрутити два гвинти, якими кришка люка кріпиться до панелі, і зняти кришку.

  5. З паливного насоса, який знаходиться в бензобаку, потрібно від'єднати провід живлення - роз'єм витягується без праці.

  6. Після цього потрібно завести машину і дочекатися, поки двигун не затихне через нестачу бензину.

  7. Далі потрібно запустити стартер хоча б на три секунди, щоб тиск в системі вирівнялося.

  8. Від клеми «мінус» на акумуляторі від'єднати кабель.

  9. Після чого можлива процедура зняття форсунок без ризику. Для початку викруткою відкручується декоративний короб на двигуні.

  10. Далі від корпусу авто відвертаються гвинти кріплення короба повітряного фільтра - він буде перешкоджати вільному доступу до мотору, тому краще відразу його зняти.

  11. Від впускного колектора від'єднується провід, що підключається до дросельної заслінки.

  12. Далі буде потрібно від'єднати всі магістралі, які підключаються безпосередньо до роз'ємів рами. Необхідно буде підготуватися до зняття паливної рами - для цього ключем на 10 откручиваются болти, якими рама кріпиться до кузова.

  13. Послабити викруткою хомути на шлангах вентиляції і вакууму - від'єднати шланги від блоку циліндрів.

  14. Впускний колектор прикручений до голівки блоку циліндрів трьома гайками - потрібно відкрутити їх, щоб зняти впускний колектор.

  15. Після чого можливим стане відключення джгута форсунки.

  16. Від моторного відсіку від'єднується штуцер, через який підводиться пальне.

  17. Після цього можна зняти паливну трубку з рами, а після демонтувати паливну раму разом з форсунками, які на ній розташовуються.

  18. Форсунки можна підчепити викруткою - фіксуючий елемент легко знімається, щоб можна було дістатися до самого клапана.

Відео: порядок зняття

Таким чином, демонтаж форсунок займає досить багато часу, так як доводиться розібрати практично всю підкапотну частина автомобіля. Установка нових форсунок проводиться в зворотному порядку з обов'язковою заміною всіх гумових ущільнювачів.

процедура чищення

Чистка форсунок може надати автовласникові такі переваги:

  • відновлення початкової працездатності пристрою;

  • скорочення споживання палива;

  • оптимізація роботи мотора.

Тобто в разі наявності забруднень (використання неякісного палива), допускається можливість для промивання і чищення клапанів з метою повернення їм працездатності.

Тобто в разі наявності забруднень (використання неякісного палива), допускається можливість для промивання і чищення клапанів з метою повернення їм працездатності

Відкрити капот і переконатися в працездатності всіх систем автомобіля

Кілька способів промивання

Досвідчені водієві знають, що чистити форсунки на «Ладі Пріора» можна кількома способами. При цьому кожен з них має як свої плюси, так і мінуси.

Перший варіант полягає у використанні миючої присадки - рідина додається в бензин, після попадання в бензобак надходить в форсунки. Зазвичай одного флакончика присадки (0.5 л) вистачає на цілий бак палива. В цьому випадку промиваються абсолютно всі частини паливної системи. Однак недоліком такого способу вважається відсутність зливу бруду - вона так і залишиться в системі.

Другий варіант передбачає застосування сольвентом. Він вважається найбільш ефективним, так як промивка здійснюється на працюючому двигуні. Однак необхідно відразу ж після застосування сольвенту замінити свічки запалювання, так як вони можуть перестати функціонувати.

Найсучаснішим способом можна вважати ультразвукову промивку форсунок. Однак обладнання такого типу не завжди може собі дозволити купити звичайний автовласник.

Автовласник «Лади Пріора» може провести чистку та заміну несправних форсунок своїми силами - головне, уважно стежити за ходом виконання робіт. Електромагнітний клапан на "Пріорі" вважається досить надійним елементом паливної системи, тому виконувати будь-які види робіт з ним доведеться нечасто.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов