Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фото і відео інструкція як розібрати змішувач у ванній: кран змішувача або двохвентильні типу, перемикач на душ

  1. Одноважільний пристрій
  2. демонтаж
  3. ДВОХВЕНТИЛЬНІ пристрій
  4. демонтаж
  5. Контроль якості

Наша сеть партнеров Banwar

Щоб змішувач працював довго і надійно, іноді потрібно проводити профілактику. Для цього його доведеться розбирати. Така процедура також потрібна тоді, коли пристрій виходить з ладу. Звичайно, при найменшій поломці кран можна поміняти повністю, проте економічно така дія не можна назвати виправданим. Тому більшість з нас вважає за краще йти по найменш витратним шляху. В даному випадку це виправдано, оскільки розібрати змішувач не так складно, як може здатися спочатку.

В даному випадку це виправдано, оскільки розібрати змішувач не так складно, як може здатися спочатку

Тому варто приділити цьому питанню більше уваги, з огляду на наявність декількох типів сучасних кранів: у кого-то в будинку встановлені моделі двохвентильні типу, а хтось вже давно користується змішувачі одних важелів. Розглянемо кожен по черзі більш докладно.

Розглянемо кожен по черзі більш докладно

до змісту ↑

Одноважільний пристрій

Цей змішувач включає такі складові частини:

  • прокладка;
  • картридж;
  • гайка;
  • кришка корпусу і сам корпус;
  • фіксуючий пристрій;
  • поворотний важіль.

прокладка;   картридж;   гайка;   кришка корпусу і сам корпус;   фіксуючий пристрій;   поворотний важіль

Додатково в складі також є керамічний або кульової (враховуючи конструктивні особливості) картридж. Вироби з кульовим варіантом оснащені порожнистим кулею з отворами (для проникнення води в носик) і штирем, які мають контакти з ручкою. Відбувається змішання гарячої і холодної.

За рахунок поворотів кулі виконується управління напором і температурою води.

Вироби з картриджами з кераміки можуть мати різну конструкцію, з огляду на особливості підходу кожного виробника. Але принцип функціонування в цілому схожий: дві пластини переміщаються один щодо одного при повороті рукоятки. У пластинах є отвори, при їх збігу і здійснюється змішування рідини. Більшість сучасних зразків володіють захистом: навіть при відкритті крана гарячої води на максимум на виході все одно буде текти гаряча вода з додаванням холодної.

Щоб захистити отвори зовні, в конструкції передбачені прогумовані прокладки. Щоб захистити пристрій від гідроудару і підвищеного шуму, на верхній шайбі в основному робляться рубці.

Якщо керамічний картридж виходить з ладу, він підлягає заміні - вироби не ремонтуються.

до змісту ↑

демонтаж

Перш ніж приступати до дій з розбирання змішувача, слід перекрити подачу води в будинок.

  • Далі запасаємося необхідним інструментом (викрутки, ключі, шестигранники, ущільнювачі).
  • Знаходимо на рукояті заглушку, яка додатково сигналізує, з якого боку яка відкривається вода. Заглушку можна легко витягти, використовуючи гострий ніж.
  • Нам відкриється гвинт, що утримує важіль, для відкручування гвинта використовуємо шестигранник.
  • Знімаємо рукоять з корпусу.
  • Залишається виявити несправний картридж, щоб його замінити.

До речі, для придбання правильного пристрою, старий картридж рекомендується взяти в магазин. Тоді помилка фактично виключається.

Такі картриджі можуть бути лише двох розмірів: 40 і 30 мм.

Регулювальний шток варто підбирати, виготовлений з пластмаси або ж латуні.

Якщо трапилися інші поломки, і картридж ні при чому, тоді напевно доведеться виконувати заміну всього пристрою.

Зате самостійно можна внести корективи струменя, коли намітилося її ослаблення, як показано на фото. Найчастіше подібна проблема трапляється в результаті засмічення. Усунути причину можна наступним чином:

  • Відкручуємо гайку виливу носика.
  • Прибираємо сіточку, ретельно чистимо її, продуваємо, щоб прибрати навіть найдрібніші частинки, що осіли на ній.
  • Після цього сіточку можна встановити на місце.
до змісту ↑

ДВОХВЕНТИЛЬНІ пристрій

Старішої вважається конструкція, що складається з двох вентилів, окремо відповідають за подачу води. Як правило, це механізми, оснащені латунним корпусом з патрубком, який необхідний для підключення змішувача до водопровідної системи у ванній. У корпусі крана є кран-букси, що відповідають за інтенсивність подачі води певного температурного рівня.

Букса може мати керамічний диск або гумову прокладку. Часто зустрічаються вироби, в яких можуть використовуватися обидва види букси.

Всього можна виділити два види двохвентильних кранів, як показано на фото:

  • з трубками;
  • ялинка.

В останньому варіанті в корпусі є 2 канали, які підключаються до розведення труб через трійник. У верхній області крана канали сходяться.

Зразки з трубками набагато легше підключити до водопровідної системи, використовуючи підводку.

Зразки з трубками набагато легше підключити до водопровідної системи, використовуючи підводку

до змісту ↑

демонтаж

Розібрати - досить нескладне завдання. Спочатку знімаємо захисні ковпачки. Під ними ховаються букси. Потрібно відкрутити шуруп, потім ключем зняти кран-буксу.

Така розбирання потрібна, щоб визначити, чи потрібно замінити прокладку змішувача. Адже дуже часто через неї тече кран у ванній. Після заміни буксу щільно прикручують на місце за допомогою болта.

Після заміни буксу щільно прикручують на місце за допомогою болта

Залишиться тільки встановити декоративні заглушки - розбирання-збирання виконана.

до змісту ↑

Контроль якості

Наостанок після складання змішувача потрібно перевірити, чи добре він працює. Для цього відкриваємо вентиль подачі холодної і гарячої води в будинок. До цього слід перевірити, щоб всі крани були закриті. Далі оглядаємо змішувач, чи немає протікання. Потім відкриваємо спочатку кран подачі холодної води, а потім і гарячої. Збільшуємо поступово натиск до максимуму, стежимо за пристроєм. Якщо течі немає, значить, складання виконана якісно - знову можна комфортно користуватися змішувачем у ванній.

Слід зазначити, що в разі виходу з ладу перемикача на душ, як правило, доводиться виконувати або прочищення, або заміну всього пристрою.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов