Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фотохітрості. Частина 19. Спрощення роботи з тригером.

Наша сеть партнеров Banwar

Ця фотохітрость дає альтернативний автоматичний метод роботи зі спалахом і простеньким радіо синхронізатором. Ця фотохітрость дає альтернативний автоматичний метод роботи зі спалахом і простеньким радіо синхронізатором

Простий метод роботи з Радиосинхронизатор

Дешеві Радіосинхронізатори для зовнішніх спалахів не вміють працювати в автоматичних TTL режимах . Це означає, що ці синхронізатори можуть тільки 'підпалити' спалах при спуску затвора, але вони не дозволяють камері обчислити потрібну потужність спалаху для правильної експозиції . Зазвичай фотоапарат навіть не 'знає', що використовується радіо синхронізатор, а сама зйомка проводиться зі спалахом. На практиці для вирішення проблеми правильної експозиції потрібно просто встановити на зовнішньої спалаху потрібну потужність імпульсу , А на камері підібрати параметри зйомки - в момент зйомки радіо синхронізатор (тригер) просто запустить віддалену спалах, яка спрацює з наперед заданої потужністю.

Щоб віддалена спалах могла працювати в автоматичних TTL режимах , Подібно до того, як це дозволяє шнур подовжувач для спалаху, існують дорогі TTL синхронізатори. Вони дозволяють зробити 'онлайн' радіо-контакт між спалахом і камерою, як ніби сама зовнішня спалах перебувала б не в 10 метрах від камери, а на самій камері. Але ціна таких пристроїв іноді зашкалює.

Для власників спалахів Nikon SB-800 , SB-900 , SB-910 можна все ж змусити працювати спалах в автоматичному режимі при використанні примітивного тригера. Наприклад, я використовую простенький тригер Yongnuo RF-602N (приймач і передавач). на зовнішньої спалаху включається режим 'A' - автоматичний режим з пріоритетом діафрагми без TTL . Індикатор освітленості на самій спалаху сам вираховує потрібну потужність імпульсу спалаху при подачі сигналу на спрацьовування від тригера.

Для того, щоб налаштувати правильну роботу спалахів Nikon SB-800 , SB-900 , SB-910 потрібно:


  • На спалаху включити режим позначений літерою ' A '

  • В меню спалаху встановити значення ISO , На якому планується проводити зйомку

  • На спалаху встановити значення числа F, при якому планується зйомка

  • Встановити положення зуму головки спалаху в залежності від об'єктива

  • Повернути спалах індикатором освітленості в ту сторону, в якій буде проводитися зйомка

Таким чином в самій спалаху програмуються значення ISO , діафрагми і зума. За допомогою цих параметрів і вбудованого датчика спалах може самостійно визначити потужність імпульсу. Такий метод дуже зручно використовувати в умовах з поганою освітленістю.

Такий метод роботи зі спалахами має ряд обмежень:


  1. автоматичний режим з пріоритетом діафрагми для спалахів Nikon працює тільки для спалахів Nikon SB-800 , SB-900 , SB-910 і не працює на аматорських спалахи SB-400, SB-600 , SB-700

  2. При зміні налаштувань на камері потрібно підходити до спалахів і вносити свої корективи

  3. Режим працює гірше TTL режиму

  4. На камері потрібно вручну встановлювати експопару, так як камера не знає, що вона працює зі спалахом. Виходить, знімати потрібно в ручному режимі на камері.

  5. Для кожної зовнішнього спалаху потрібен свій власний радіо приймач

  6. Такий режим не підтримує високошвидкісну синхронізацію зі спалахом і купу інших тонкощів

Особистий досвід:

Особисто я не використовую таку хитрість, але можливо вона буде корисна для багатьох фотолюбителів, які ще не звикли до повного ручного управління експозицією при роботі зі спалахами. Мені зручніше використовувати тригер з налаштуванням потужності спалаху або використовувати Nikon CLS . При використанні такої фотохітрості з парасолькою на просвіт, спалах дуже погано вгадує потрібну потужність імпульсу.

висновки:

Деякі спалаху Nikon можна змусити працювати в автоматичному режимі, використовуючи при цьому дешеві радіо синхронізатори без TTL режимів. Як це зробити - описано вище. Такий метод має обмеження, але може іноді виручити фотографа :)

. Дякуємо за увагу. Аркадій Шаповал.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов