Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Футуристичні поліцейські машини

  1. Політаємо над дорогою?
  2. Що бруд, що вода
  3. Швидкий і легкий

Наша сеть партнеров Banwar

За вікном - 2025 рік. Високошвидкісні магістралі перетинають небо, всюди височіють хмарочоси, несуться автомобілі на магнітній подушці ... І десь в цьому світі, що нагадує світ «П'ятого елемента», як і раніше тулиться злочинність, яку героїчно викорінюють поліцейські майбутнього. А провідні автомобільні компанії вже сьогодні замислюються про те, на чому буде їздити поліцейський через 15 років, - і втілюють концепти в життя.

Ось уже десять років в рамках міжнародного лос-анджелеського автосалону LA Auto Show проводиться дизайнерський конкурс Design Challenge. Організатори автошоу свідомо оголошують тему - і провідні світові автовиробники, а точніше, їх дизайнерські відділи, б'ються за перемогу. З одного боку, це «конкурс краси», але з іншого - кожен концепт повинен бути технічно і економічно обгрунтований, поєднуючи в собі непоєднуване: сміливість конструкторської думки і хоча б невеликий шанс на втілення в металі.

Щорічно завдання пропонується кільком провідним світовим студіям автомобільного дизайну - на цей раз учасників було шість (BMW, GM, Mercedes-Benz, Subaru і два дизайнерських відділу Honda - японський і американський). Тема сезону - «Highway Patrol Vehicle 2025», тобто «Магістральний патрульний автомобіль 2025 року». Простір для фантазії тут величезний. На позаминулому конкурсі, наприклад, дизайнерам запропонували спроектувати чотиримісний комфортний автомобіль масою менше 450 кг - там довелося потрудитися. У 2012 ж році обмеження мінімальні.

Крім теми, в технічному завданні зазначено, що при створенні патрульного автомобіля майбутнього потрібно враховувати регіон, в якому він буде працювати, екологічні вимоги, зростання населення і транспортної інфраструктури до 2025 року. Оголосили і основні критерії суддівства: використання перспективних технологій; технічне обгрунтування високої швидкості і маневреності патрульної машини; креативність рішення; дотримання екологічних параметрів, «дружелюбність» по відношенню до середовища.

Що ж, подивимося, як будуть виглядати поліцейські через п'ятнадцять років.

BMW DesignworksUSA E-Patrol BMW DesignworksUSA E-Patrol. Футуристичний E-Patrol від дизайнерів BMW - машина, що гармонійно поєднує технології майбутнього і функціональність. Характерні задні крила й щось на кшталт багажника - це відстібаються від «матки» безпілотники для спостереження і атаки.

Політаємо над дорогою?

Лос-Анджелес, 2025 рік. Місто виглядає швидким, дуже швидким: машин значно більше, ніж сьогодні, середня швидкість руху досягає 200 км / ч, бензиновий транспорт пішов в минуле: використовуються левітірующіе електромобілі на магнітній подушці або на турбіні. Так представили собі майбутнє дизайнери з американського відділення компанії BMW (BMW Group Designworks USA) - і створили для Міста Ангелів поліцейський автомобіль, оснащений трьома автоматичним дронамі, покликаними допомогти водієві-оператору наздогнати і зупинити злочинця. Два з них (APU, Advanced Puruit Units) - моноциклі, в штатному режимі укріплені з боків автомобіля-матки. Під час переслідування вони можуть працювати незалежно, оскільки, як і у «матки», у кожного є власні силовий агрегат і ходова частина. Третій же дрон (FPU, Flying Puruit Unit) обладнаний парою гвинтів і здатний літати; він оснащений 3D-сканером, відеокамерами, радаром для розпізнавання навколишнього оточення. Крім «автопілота», дронамі може управляти поліцейський, який сидить в основний машині, а також сторонній оператор зі станції.

Mercedes-Benz Ener-G-Force Mercedes-Benz Ener-G-Force. Самий прозаїчний і тому нескладний для втілення в металі концепт - це величезний позашляховик Mercedes-Benz Ener-G-Force. Для більшого ефекту «мерседесовци» не просто створили ряд скетчів і комп'ютерних моделей, але виготовили два повнорозмірних макета машини. Основою послужила подовжена база класичного G-Class.

Крім дронів, автомобіль, що отримав назву E-Patrol, оснащений турбіною, що дозволяє йому рухатися, не торкаючись поверхні, інтерактивним дисплеєм на всю зовнішню поверхню скління, системою підживлення енергією безпосередньо від «розумної» дороги і посиленою передньою частиною для тарана в разі потреби. Концепт виглядає життєздатним - але тільки якщо всі дороги в Лос-Анджелесі отримають «розумне» і ідеально рівне покриття. Мінус машини в тому, що вона може переслідувати злочинця тільки по хайвею - будь-яка територія поза дороги доступна тільки дрону-вертольоту.

Схожим чином розглянули завдання дизайнери GM (General Motors Advanced Design, California). В їх проект під назвою Volt Squad закладена можливість літати, тільки вище, ніж BMW, і над будь-якою поверхнею. Власне, Volt Squad - це не машина, а три різних транспортних засоби, кожне з яких орієнтовано на виконання конкретного завдання: спостереження, переслідування або бій. Машина-спостерігач - це швидкісний літаючий мотоцикл, що тримається в повітрі за рахунок двох турбін (в принципі, переслідувати злочинця над бездоріжжям йому теж нічого не заважає). Машина-переслідувач - легкий швидкісний болід, здатний пересуватися по хайвею швидше за будь-«Ламборджині».

А машина-бойовик - це броньований позашляховик. В якійсь мірі підхід GM нудний і не відповідає вимогам універсальності: навіть наздогнавши бандита, легкий переслідувач не обов'язково зуміє з ним впоратися. А в дизайні броньовика відразу кидаються в очі винесені за межі кузова і слабо прикриті колеса: злочинець парою пострілів призведе гуму в непридатність. Так що в перспективності розробки GM є деякі сумніви. Хіба що літаючі мотоцикли замінять звичайні.

Що бруд, що вода

Зовсім інакше до задачі підійшло північноамериканське дизайнерське відділення компанії Mercedes-Benz (Mercedes-Benz Research & Development North America). Їх могутній Ener-G-Force може подолати будь-яке бездоріжжя і розроблений таким чином, що побудувати його можна хоч сьогодні. Більш того, «мерседесовци» не стали соромитися і зробили два повнорозмірних макета автомобіля, в цивільній і поліцейської модифікаціях.

SHARC (Subaru Highway Automated Response Concept) SHARC (Subaru Highway Automated Response Concept). Один з найбільш алогічних проектів, представлених на конкурсі. Здатний їздити й літати дрон-спостерігач, який з незрозумілої причини має розміри повноцінного автомобіля, що вкрай неекономно і тягне перевитрата коштів і енергії.

Войовнича міць Ener-G-Force обумовлена ​​антиутопическим поглядом дизайнерів на майбутнє. Розробники передбачили ще більш значний, ніж тепер, приріст населення плюс явно негативні зміни в соціальній поведінці людей. Тому машина виглядає страхітливо, не боїться ніяких нетрів, так само може працювати і на каліфорнійських хайвеях, і в суворих снігах Аляски; базою послужив звичайний G-клас, що знайшло своє відображення в назві концепт-кара. За футуристичності Mercedes-Benz, звичайно, програє конкурентам, зате він значно ближче до реальності і тому має непогані шанси на серійне виробництво - звичайно, не в поточному вигляді, а після певних змін.

SHARC (Subaru Highway Automated Response Concept) SHARC (Subaru Highway Automated Response Concept)

Свій позашляховик запропонувала поліції майбутнього і американська «Хонда» (Honda R & D Americas, Inc., Advanced Design Studio). Броньовані черепаха CHP Drone Squad оснащена мотодроном, який від'єднується від «матки» і може нагнати злочинця і змусити його здатися. Управляється дрон оператором зсередини основного броньовика. За принципом отримана зчіпка чимось нагадує останній «Бетмобіль» - той теж міг «отпочковивать» від себе мотоцикл. Крім того, «Хонда» пропонує оснастити поліцейські вертольоти і дахи своїх концепт-карів системою швидкого приєднання - якщо потрібно перенести машину з одного району в інший. Концепт виглядає життєздатним, але кілька банальним.

Швидкий і легкий

Нарешті, остання група концептів - це машини легкі і компактні, зручні в умовах активного трафіку і не розраховані на збройний опір банди громив. Перша машина - це SHARС, творіння дизайнерів Subaru Research and Development, Inc. Цікаво, що «Субару» вирішили зіграти на зовсім іншому полі, ніж конкуренти, поставивши на перше місце не універсальність або нові технології, а екологічні параметри. Їх машина в першу чергу розрахована на патрулювання в жарких зонах - вона розроблялася для Гавайських островів.

Volt Squad Volt Squad. Броньовик для безпосереднього контакту з противником. Під лобовим склом - інформаційне табло для переслідуваного або атакується.

SHARC - це надлегкий безпілотник, оснащений чотирма електричними мотор-колесами потужністю 96 л.с. кожне. Крім того, він обладнаний різними «очима» і «вухами», тобто призначений в першу чергу для спостереження і патрулювання, а не для серйозних бойових дій. Схоже, дизайнери «Субару» в ході роботи відверто розважалися: в машині безліч елементів сумнівною функціональності, навіть сигнальні вогні і поворотники вбудовані прямо в колісні покришки (тонка червона або синя лінія вогнів прокладена по центру кожного колеса). Найцікавіше ж рішення - можливість повернути колеса на 90 ° і перетворити їх в вертолітні гвинти, зробивши SHARC квадрокоптера.

Швидкісна одномісна машина-переслідувач, призначена суто для хайвеїв Швидкісна одномісна машина-переслідувач, призначена суто для хайвеїв. Основна проблема проекту Volt Squad - підозріла ненадійність (броньовик чомусь має відкриті колеса, а переслідувач не обладнано ніяким озброєнням).

З приводу розробки «Субару» у нас виник лише одне питання - навіщо робити дрон таким великим (за розмірами він значно більше, наприклад, «Смарта» і явно буде займати зайве місце на дорозі ...).

Нарешті, останній погляд в майбутнє кинули дизайнери з японського відділення «Хонди» (Honda R & D Company, Ltd., Advanced Design Studio), представивши компактний швидкісний трицикл Honda «CHiPs» 2025 Traffic Crawler. Ніяких з ряду геть що виходять рішень в CHiPs немає, дизайнери просто орієнтувалися на перевантаження доріг трафіком і постаралися зменшити розміри свого транспортного засобу, не жертвуючи при цьому функціоналом. Побудувати CHiPs можна хоч сьогодні - але чи має це сенс?

Побудувати CHiPs можна хоч сьогодні - але чи має це сенс

В цілому конкурс вийшов більш спокійним і наближеним до реальності, ніж попередні. Чого коштувала, наприклад, тема 2007 року, коли дизайнерам запропонували побудувати робомобіль зразка 2057-го! 15 років не 50, доводиться грати на поле вже відомих технологій.

Коли цей номер журналу піде в друк, на LA Auto Show буде оголошено переможця конкурсу Design Challenge. Ми б поставили на «Мерседес-Бенц» (за реалістичність) або на «БМВ» (за сміливість технічних ідей). Але, так чи інакше, поліція майбутнього без транспорту не залишиться - в цьому можете бути впевнені. Правда, є деякі сумніви щодо того, що він буде виглядати саме так, як запропоновані дизайнерами концепти. Але це вже деталі.

Стаття «Поліція 2025: повстання дронів» опублікована в журналі «Популярна механіка» ( №1, Январь 2013 ).

Політаємо над дорогою?
Політаємо над дорогою?
Побудувати CHiPs можна хоч сьогодні - але чи має це сенс?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов