Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Гарантований розрив ланцюга при надструми: плавкі запобіжники

  1. Загальні принципи
  2. запобіжники Littelfuse
  3. Висновок
  4. література
  5. Про компанію Littelfuse

Наша сеть партнеров Banwar

На перший погляд, плавкі запобіжники - одне з найпростіших виробів електротехніки. Однак це одне з найвідповідальніших її виробів, при виборі яких необхідно брати до уваги не менш десятка різних параметрів. Компанія Littelfuse виробляє найширшу лінійку плавких запобіжників трьох основних типів - швидкодіючі, надшвидкодіючі і Slo-Blo® (з додатковою тепловою інерцією), а також пропонує полегшити процес вибору за допомогою онлайн-сервісу iDesign.

Плавкі запобіжники, що з'явилися на зорі розвитку електротехніки, і сьогодні продовжують залишатися важливими елементами захисту електронних компонентів від надструмів - принцип їх дії не змінився. На тлі стрімко змінюють один одного поколінь процесорів, появи і зникнення цілих класів електронних пристроїв, плавкий запобіжник, на перший погляд, здається раритетом, якому саме місце в одному ряду з тріодом, гальванічним елементом Вольта і когерером. Насправді ж, сучасні плавкі запобіжники є високотехнологічними пристроями, характеристики яких значно відрізняються від характеристик прототипів з ХХ століття, і навіть бурхливий розвиток напівпровідникових захисних приладів не витіснило їх з електронних схем.

Плавкі запобіжники і раніше залишаються найнадійнішими елементами «останнього ступеня», коли для захисту від серйозних пошкоджень і наслідків необхідно фізично розірвати електричний ланцюг.

Про плавких запобіжниках виробництва відомої американської компанії Littelfuse і піде мова в цій статті.

Загальні принципи

Компанія Littelfuse по праву вважається виробником №1 в області захисту електричних ланцюгів. Вона пропонує найбільший вибір самих різних плавких запобіжників , Включаючи запобіжники для поверхневого монтажу, радіального і осьового типів, скляні або керамічні, тонкоплівкові, швидкодіючі, з фірмовими характеристиками Slo-Blo® і так далі.

Фактично деякі з серій запобіжників Littelfuse на сьогоднішній день є промисловим стандартом.

З цієї причини продукцію компанії можна зустріти як в побутовій електроніці, наприклад, в MP3-плеєрах, мобільних телефонах і цифрових відеокамерах, так і в складі телекомунікаційного, промислового обладнання та в відповідальних медичних приладах.

Запобіжник є пристроєм, чутливим до протікає току, і навмисно встановлюється в якості елемента для розриву електричного кола. Таким чином можна забезпечити захист від пошкодження окремих компонентів або функціональних блоків, при цьому захист буде надійна, оскільки під впливом сверхтока запобіжник руйнується і розмикає ланцюг.

Вся велика лінійка плавких запобіжників виробництва компанії Littelfuse умовно поділяється за своїми характеристиками на три основні категорії:

  • швидкодіючі;
  • надшвидкодіючі;
  • Slo-Blo®.

Slo-Blo® - це сімейство запобіжників з додатковою тепловою інерцією, що дозволяє використовувати їх в ланцюгах з високими пусковими струмами, тимчасовими перевантаженнями і так далі.

В цілому, дана градація продукції Littelfuse узгоджується зі стандартами, які визначають вимоги до запобіжників в різних областях застосування. Перелік стандартів, яким відповідає продукція Littelfuse і коротке зведення їх вимог наведені в [1 (fusecatalog)].

Так, наприклад, в стандарті IEC 60127-1 (ГОСТ Р 601127-1 - 2005 [2]) наводиться така класифікація запобіжників:

  • FF - надшвидкодіючі, Very Quick Acting;
  • F - швидкодіючі, Quick Acting;
  • M -полузамедленние, Medium Time Lag;
  • T - уповільнені, Time Lag;
  • TT - сверхзамедленним, Long Time Lag.

У стандарті IEC 60127-4 наводяться узагальнені параметри деяких класів запобіжників.

Час спрацювання при струмі перевантаження в 10IN (1000%):

  • Type FF: менше 0,001 с;
  • Type F: 0,001 ... 0,01 с;
  • Type T: 0,01 ... 0,1 с;
  • Type TT: 0,1 ... 1,00 с.

Основними конкурентами плавких запобіжників в сучасних електронних пристроях є PTC (Positive Temperature Coefficient) - термістори. Це напівпровідникові прилади, опір яких істотно зростає з підвищенням температури. Дана властивість дозволяє використовувати PTC в якості захисних елементів в електричних ланцюгах по аналогії з традиційними запобіжниками. У разі виникнення підвищених струмів температура PTC підвищується, опір істотно зростає, і струм в ланцюзі знижується до безпечного рівня.

У разі виникнення підвищених струмів температура PTC підвищується, опір істотно зростає, і струм в ланцюзі знижується до безпечного рівня

Мал. 1. Характеристика PTC-термістора

Характеристика PTC приведена на малюнку 1.

Головною відмінністю PTC від традиційних запобіжників є їх здатність багаторазово виконувати захисну функцію, в той час як запобіжник після перегорання потребує заміни. У побуті PTC часто називають самовідновлюються запобіжниками.

Проте, і традиційні запобіжники, і PTC мають свої переваги і недоліки, що надає розробнику багатий вибір пристроїв захисту від надструмів. Основні характеристики і відмінності плавких і напівпровідникових запобіжників наведені в таблиці 1.

Таблиця 1. Запобіжники і PTC

Параметр плавкі PTC-термістори Можливість відновлення після припинення перевантаження Ні. У разі спрацювання запобіжника потрібна заміна Так. Заміна не потрібно, зменшується вартість гарантійного та сервісного обслуговування, допускається установка в важкодоступних вузлах конструкції Струм витоку Ні. Після спрацьовування запобіжника струм витоку відсутня, ланцюг фізично розірвана Так. У стані «Trip», коли PTC нагрітий, присутній струм витоку від сотень міліампер при номінальній напрузі до декількох сотень міліампер при зниженій напрузі Максимально можливий струм переривання, А Imax = 10 ... 10000, в залежності від типу Типовий PTC: Imax = 40; PTC для батарейного живлення: Imax = 100 Робоча напруга Ur, В ≤600 ≤60 Робочий струм Ir, А ≤30 ≤14 Опір Rfuse Rptc ≥ (2 * Rfuse) Характеристика «час-ток» залежно від типу запобіжника Швидкість спрацьовування схожа на характеристику запобіжників Slo-Blo® Максимальна робоча температура окруж -ющей середовища Tmax, ° С <125 <85

При виборі в якості пристрою захисту запобіжником доводиться враховувати безліч факторів:

  • Номінальний робочий струм запобіжника, вказаний в технічному описі, є граничним значенням, при досягненні якого ймовірність спрацьовування багаторазово підвищується. При цьому, температура навколишнього середовища безпосередньо впливає на цей процес. Для запобігання помилкових спрацьовувань існує правило: нормальний робочий струм в ланцюзі (для температури навколишнього середовища 25 ° С) не повинен перевищувати 75% від номіналу запобіжника. Наприклад, запобіжник, розрахований на струм в 10 А, як правило, не рекомендується використовувати при токах понад 7,5 А при температурі навколишнього середовища 25 ° С.
  • Номінальна чинне напруга (змінного або постійного струму). Напруга, що діє в ланцюзі, не повинно перевищувати максимально допустимого напруги запобіжника.
  • Температура навколишнього середовища. Номінальний робочий струм запобіжника, приведений до температури навколишнього середовища 25 ° С, істотно залежить від її зміни. Чим вище навколишня температура, ніж більш нагрітий запобіжник - тим швидше і при більш низьких значеннях струму, що протікає він спрацьовує. І навпаки, при низьких температурах запобіжник спрацьовує позднее.Кроме того, запобіжник нагріває сам себе, коли робочий струм в ланцюзі наближається або перевищує номінальний струм обраного запобіжника. Практичний досвід показує, що запобіжники при кімнатній температурі працюють без помилкових спрацьовувань в разі, якщо струм в ланцюзі не перевищує 75% від їх номіналу.
  • Режим перевантаження по струму - рівень струму, для якого потрібно спрацьовування захисту. Може вказуватися просто значення електричного струму або комплексна характеристика струму перевантаження і максимального часу, протягом якого запобіжник ще не спрацьовує. При виборі запобіжника корисно орієнтуватися на графік залежності допустимого струму від часу впливу. Однак слід враховувати, що дані графіки наводяться виробником на підставі усереднених даних.
  • Максимально можливий струм переривання запобіжника повинен відповідати або перевищувати максимально можливий аварійний струм в ланцюзі. Невиконання цієї умови може призвести до серйозних наслідків через неконтрольоване руйнування запобіжника, виникнення електричної дуги, займання і тому подібного.
  • Імпульси струму, пусковий струм, перехідні процеси в ланцюгах. Термін «імпульси» застосовується для опису широкої категорії збурень в електричному ланцюзі, наприклад, ударних і пускових струмів, перехідних процесів і так далі.

Власне, електричні імпульси можуть істотно відрізнятися в кожному конкретному типі схем, і різні типи запобіжників можуть реагувати на них по-своєму.

Одна з головних особливостей впливу імпульсів полягає в тому, що під час цього впливу в структурі запобіжника виникають локальні перегріви, що призводить до механічної втоми, а це, в свою чергу, призводить до скорочення часу життя запобіжника і до зміни його параметрів.

У практичних випадках, якщо в ланцюгах діють значні стартові струми, добре підходять запобіжники класу Slo-Blo®.

Запобіжники з характеристикою Slo-Blo® мають нормовану теплову інерцію, яка дозволяє їм бути нечутливим до значних стартових струмів, забезпечуючи при цьому захист при більш тривалих навантаженнях.

Розробнику необхідно визначити параметри стартових струмів і порівняти їх з такими характеристиками запобіжника як «час-ток» і I²t. Крім того, рекомендується тестувати на макеті здатність запобіжника витримувати імпульсні дії в реальних умовах.

Номінальна енергія розплавлення (Н.Р.) I²t - це енергія, необхідна для розплавлення захисного елемента. Величина виражається в амперах2 в секунду. Номінальна енергія розплавлення I²t є константою для кожного з різних типів захисних елементів, і наводиться зазвичай для інтервалу впливу 8 мілісекунд (або 1 мілісекунда для тонкоплівкових запобіжників). По суті, велічінаI2t є характеристикою запобіжника і забезпечується матеріалом захисного елемента і його конфігурацією. Якщо вибирати запобіжник, спираючись на базові параметри, такі як номінальний робочий струм, корекція параметрів (re-rating), температура навколишнього середовища, необхідно також користуватися і параметром I²t, який є не тільки постійною величиною для кожного типу запобіжників, а й незалежний від температури і напруги.

Найбільш часто номінальна енергія розплавлення I²t як критерій вибору використовується у випадках, коли запобіжник повинен витримувати великі імпульси струму протягом коротких періодів часу. Такі струми, що викликають виділення значної потужності на елементах електричного кола, є поширеним явищем, і їх оцінка (з подальшим правильним вибором елементів захисту) критично важлива.

Такі струми, що викликають виділення значної потужності на елементах електричного кола, є поширеним явищем, і їх оцінка (з подальшим правильним вибором елементів захисту) критично важлива

Мал. 2. Форма імпульсів струму для запобіжника PICO®II

Форма імпульсів струму для запобіжника PICO®II

Мал. 3. Типові імпульси струму в електричних ланцюгах

Вищесказане можна проілюструвати так:

Виберемо швидкодіючий запобіжник PICO®II 125 В, який повинен витримувати 100000 імпульсів струму, форма яких показана на малюнку 2.

Номінальний робочий струм даного запобіжника становить 0,75 А при температурі навколишнього середовища 25 ° С.

Крок 1. Звернемося до малюнка 3 і виберемо найбільш підходящу форму імпульсу струму, який діє в проектованої електричній схемі. Форма імпульсу найбільшим чином відповідає графіку «Е» на цьому малюнку.

Підставами значення пікового струму і часу в формулу, відповідну формі струму «Е» на малюнку 3:

I²t = 0,2 × 8² × 0,004 = 0,0512 А²с;

Позначимо це значення як «I²t імпульсу».

Мал. 4. Циклічна імпульсна здатність навантаження

Крок 2. Визначимо необхідну величину номінальної енергії розплавлення I²t, звернувшись до малюнка 4 (між імпульсами повинен бути присутнім інтервал часу (~ 10 сек), для розсіювання тепла від попередньої події).

Згідно з цим малюнком, значення I²t імпульсу, розраховане за крок 1, для 100000 імпульсів не повинна перевищувати 22% від значення номінальної енергії розплавлення.

Можна сформулювати вимоги до номінальної енергії розплавлення запобіжника наступним чином:

I²t Н.Р. = I²t імпульсу / 0,22 = 0,0512 / 0,22 = 0,2327 А²с.

Крок 3. Перевірка відповідності надшвидкодіючих запобіжника серії PICO®II, 125 В, на відповідність вимогам даного прикладу виглядає так:

Артикул запобіжника - 0251001, номінальний струм - 1 А, номінальна енергія розплавлення I²t = 0,256 А²с, що більше, ніж значення 0,2327 А²с, обчислене за крок 2.

При цьому номінальний струм запобіжника не повинен перевищувати значення 0,75 А, незважаючи на те, що в характеристиках фігурує цифра 1 А, запас по струму в 25% необхідний для надійної роботи пристрою.

Крок 4. Обмеження в фізичних розмірах, таких, як довжина, діаметр або висота;

Крок 5. Вимоги регулюють або сертифікують органів, таких як UL, CSA, VDE, METI, MITI або Military;

Крок 6. Форм-фактор, зручність заміни, візуальна індикація і так далі;

Крок 7. Тип власника запобіжника - затискачі, монтажний блок, монтажна панель, монтаж на друковану плату і так далі.

Таким чином, вибір запобіжника перетворюється в нетривіальну задачу, при вирішенні якої потрібно враховувати не менше десятка різних параметрів, і, якщо є будь-які обмеження за габаритними розмірами або температурі навколишнього середовища, то ще й виконати кілька ітерацій розрахунків перед тим, як відповідний елемент захисту буде обраний. Розуміючи це, інженери компанії Littelfuse запустили сервіс iDesign, який значно спрощує процес вибору не тільки плавких запобіжників і власників для них, але і PTC-термісторів. В інтерактивному режимі розробнику надається можливість оцінити всі необхідні параметри, включаючи форму імпульсу пускового струму, що істотно прискорює процес розробки і дозволяє мінімізувати кількість помилок.

запобіжники Littelfuse

Традиційна система позначень запобіжників Littelfuse показана на малюнку 5.

Традиційна система позначень запобіжників Littelfuse показана на малюнку 5

Мал. 5. Система позначень запобіжників Littelfuse

Крім вищезгаданої системи позначень, в номенклатурі компанії Littelfuse є також система позначень Littelfuse-Wickmann. Wickmann - це німецька компанія, понад 80 років є лідером у виробництві схем захисту для побутової та промислової електроніки, телекомунікаційного обладнання і ринку обробки даних. У 2004 році була придбана компанією Littelfuse. Продукція Wickmann поповнила продуктову лінійку Littelfuse, система позначень Littelfuse-Wickmann показана на малюнку 6.

Мал. 6. Система позначень Littelfuse-Wickmann

Запобіжники Littelfuse у виконанні для поверхневого монтажу наведені в таблиці 2.

Таблиця 2. Запобіжники Littelfuse у виконанні для поверхневого монтажу

Найменування Серія Типорозмір Time lag Fast Acting Very Fast Acting Діапазон робочих струмів, А Максимальна робоча напруга, В Струм переривання при Vmax, А Діапазон робочих температур, ° C Ceramic Chip 437 1206 - + - 0,25 ... 8 125/63/32 50 -55 ... 150 438 0603 - + - 0,25 ... 6 32/24 50 440 1206 - + - 1,75 ... 8 32 50 441 0603 - + - 2 ... 6 32 50 469 1206 + - - 1 ... 8 24/32 24 ... 63 501 1206 - + - 10; 12; 15; 20 32 150 Thin Film 466 1206 - - + 0,125 ... 5 125/63/32 50 -55 ... 90 429 1206 - - +7 24 35 468 1206 + - - 0,5 ... 3 63/32 35 ... 50 467 0603 - - + 0,25 ... 5 32 35 ... 50 494 0603 + - - 0,25 ... 5 32 35 ... 50 435 0402 - - + 0,25 ... 5 32 35 Nano2® Fuse 448 2410 - - + 0,062 ... 15 125/65 35 ... 50 -55 ... 125 449 2410 + - - 0,375 ... 5 125 50 451/453 2410 - - + 0,062 ... 15 125/65 35 ... 50 452/454 2410 + - - 0,375 ... 12 125/72 50 456 4012 + - - 20; 25; 30; 40 125 100 458 1206 - + - 1,0 ... 10 75/63 50 443 4012 + - - 0,5 ... 5 Пробіг: 250 50 464 4818 - + - 0,5 ... 6,3 250 100 465 4818 + - - 1 ... 6,3 250 100 462 4118 + - - 0,500 ... 5 350 100 -40 ... 80 485 4818 - + - 0,500 ... 3,15 600 100 -55 ... 125 Telelink® Fuse 461 4012 - - - 0,500 ... 2,0 600 60 461Е 4012 - - - 1,25 600 60 OMNI-BLOK®
Fuseholder 154 - - - + 0,062 ... 10,0 125 35 ... 50 154Т - + - - 0,375 ... 5 125 50 PICO® SMF
Fuse 459 - - - + 0,062 ... 5 125 50 ... 300 460 - + - - 0,5 ... 5 125 50

Запобіжники серії Ceramic Chip призначені для використання в схемах широкого профілю, але розроблялися спеціально для застосування в умовах з високою температурою навколишнього середовища. Деякі моделі з лінійки Ceramic Chip можуть мати робочу температуру до 150 ° С. Серія відрізняється прекрасною температурною стабільністю і високою надійністю, крім того, виконана на 100% по безсвинцевої технології і не містить галогенів. Повністю відповідає стандарту RoHS.

Серія Thin Film (тонкоплівкові запобіжники) розроблена для вторинного захисту ланцюгів, які використовуються в обмеженому просторі, наприклад, в носяться і мобільних електронних пристроях. Дана серія - низькопрофільна, що робить її особливо привабливою для додатків, в яких такий параметр як висота критичний. Захисний елемент, заснований на спеціальних сплавах, дозволяє цій серії мати відмінну характеристику I2t, що означає високу стійкість до пускових струмів. За цим параметром серія Thin Film перевершує керамічні або склонаповнені запобіжники, упаковані в корпусу аналогічного типорозміру.

Серія Nano2 ® відрізняється дуже маленькими розмірамі, пакується в SMD-корпусу квадратного перетин. Серія виконується по безсвинцевої технології, і серед її особливостей, крім малих габаритних розмірів - широкий діапазон номінальних струмів (0,062 ... 15 А), широкий діапазон робочих температур, низький температурний дерейтінг (обмеження допустимого струму щодо номінального значення через поправки на температуру навколишнього середовища ). Серія знаходить застосування в побутовій електроніці, промислової, медичної та автомобільної техніки.

Серія Telelink ® - плавкі запобіжники поверхневого монтажу, що забезпечують захист від надструмів для широкого кола телекомунікаційних додатків. Серія призначена для спільного застосування з захисним тиристорами, наприклад, з лінійки Littlefuse SIDACtor ®, або газоразряднікамі з серії Greentube. Така комбінація забезпечує відповідність стандартам GR-+1089-Core, TIA-968-A, UL / EN / IEC 60950, і ITUK.20 / K.21. За своєю структурою є запобіжником з підвищеною тепловою інерцією, відповідає тимчасовим характеристикам Slo-Blo®.

Запобіжники серії OMNI-BLOCK ® - це комбінація запобіжника і утримувача в корпусі для поверхневого монтажу. Технологія, за якою виготовлені компоненти, дозволяє встановлювати їх на друковану плату методом автоматичного складання «за один крок», що економить час і зменшує вартість установки.

Якщо в процесі експлуатації потрібно заміна запобіжника - її можна здійснити простим способом, не піддаючи друковану плату процедурі пайки, нагріву і тому подібного. У держатель форм-фактора OMNI-BLOCK® встановлюються запобіжники серії Nano2®, призначені для поверхневого монтажу.

Тримачі запобіжників також можна купувати і встановлювати як окремі компоненти.

Серія PICO®SMF розроблена як продовження серії PICO® для монтажу в отвори, але призначена для поверхневого монтажу. Володіє широкими діапазонами допустимих струмів і температур, відповідає вимогам RoHS. Запобіжники серії PICO®SMF найчастіше знаходять застосування в базових станціях бездротового зв'язку, телекомунікаційному і мережевому обладнанні.

Запобіжники Littelfuse з радіальним і осьовим типом висновків наведені в таблиці 3.

Таблиця 3. Запобіжники Littelfuse з радіальним і осьовим типом висновків

Найменування Серія Time lag Medium Acting Fast Acting Very Fast Acting Діапазон робочих струмів, А Максимальна робоча напруга, В Струм переривання при Vmax, А Діапазон робочих температур, ° C Micro ™
Fuse / TR3 Fuse 262/268 - - - + 0,002 ... 5 125 10000 -50 ... 125 269 - - - + 0,002 ... 5 125 10000 272/278 - - - + 0,002 ... 5 125 10000 273/279 - - - + 0,002 ... 5 125 10000 -55 ... 85 274 - - - + 0,002 ... 5 125 10000 303 - - + - 0,5 ... 5 125 50 -55 ... 70 TR5® Fuse 370 - - + - 0,4 ... 6,3 250 35 ... 50 -40 ... 85 372 + - - - 0,4 ... 6,3 250 35 ... 50 373 - - + - 0,5 ... 10 250 50 374 + - - - 0,5 ... 10 250 50 382 + - - - 1 ... 10 250 100 383 + - - - 1 ... 10 300 50 ... 100 5 × 20 mm 217 - - + - 0,032 ... 15 250 35 ... 150 -55 ... 125 218 + - - - 0,032, ... 16 250 35 ... 100 213 + - - - 0,2 ... 6,3 250 35 ... 63 219XA + - - - 0,04 ... 6,3 250 150 216 - - + - 0,05, ... 16 250 750 ... 1500 215 + - - - 0,125 ... 20 250 400/1500 232 - + - - 1 ... 10 250/125 300/10000 235 - - + - 0,1 ... 7 250/125 35 ... 10000 233 - + - - 1 ... 10 125 10000 234 - + - - 1 ... 10 250 100 ... 200 239 + - - - 0,08 ... 7 250/125 35 ... 10000 285 + - - - 0,125 ... 20 250 400 ... 1500 477 + - - - 0,5, ... 16 400 DC / 500 AC 100 ... 1500 977 + - - - 0,5, ... 16 450 DC / 500 AC 200/100 TE5 369 + - - - 1 ... 6,3 300 50 -40 ... 85 385 + - - - 0,35 ... 1,5 125 50 391 - - - - 0,125 ... 4 65 50 392 - - + - 0,8 ... 6,3 250 25 ... 63 395 + - - - 0,05 ... 6,3 125 100 396 - - + - 0,05 ... 6,3 125 100 397 + - - - 0,35 ... 1,5 125 50 398 + - - - 0,125 ... 4 65 50 399 - + - - 0,125 ... 4 65 50 400 + - - - 0,5 ... 6,3 250 130 804 + - - - 0,8 ... 6,3 250 150 -40 ... 125 808 + - - - 2 ... 5. 250 100 -40 ... 85 PICO®
Fuse /
PICO® II
Fuse Axial 251 - - - + 0,062 ... 15 125 300 DC / 50 AC -55 ... 125 253 - - - + 0,062 ... 15 125 300 DC / 50 AC 275 - - - + 20 ... 30 32 300 DC / 50 AC 263 - - - + 0,062 ... 5 Пробіг: 250 50 471 + - - - 0,5 ... 5 125 50 472 + - - - 0,5 ... 5 125 50 473 + - - - 0,375 ... 7 125 50 265/266/267 - - - + 0,062 ... 15 125 300 DC / 50 AC

Серії TR3 ® і TR5 ® - запобіжники для монтажу в отвори друкованої плати з дротяними висновками радіального типу. Крім пайки, допускається установка в тримач. Дозволяють економити місце на друкованій платі, мають низький внутрішній опір. Ударостійкий корпус охороняє захисний елемент від пошкоджень і забезпечує запобіжника високу вібраційну стійкість. Ці запобіжники виконані по безсвинцевої і Безгалогенні технології, часто застосовуються в батарейних зарядний пристрій, джерелах живлення, промислових контролерах.

Запобіжники типорозміру 5х20 мм з висновками аксіального типу розроблені для повної відповідності стандарту IEC і призначені для повсюдного застосування без обмежень. Використовуються для захисту ланцюгів в обладнанні різних класів і широкої номенклатури.

Запобіжники серії TE5 ® упаковуються в негорючі, заповнені компаундом корпусу, що гарантує необоротне фізичне поділ ланцюга в разі спрацювання. Займають менше місця на друкованій платі. Крім того, для цієї серії характерний малий розкид часу спрацьовування і низький внутрішній опір. Виробник рекомендує її для глобального застосування без обмежень.

Серії PICO ® і PICO®II розроблені для реалізації широкого спектру характеристик в малогабаритних субмініатюрних корпусах. Серед запобіжників даної серії можна зустріти і малогабаритні - на напругу 250 В (серія 263 , PICO®II), і надшвидкодіючі високонадійні - для захисту кінцевого обладнання (серії 265/266/267 PICO® Very Fast Acting fuse).

запобіжники серії 473 (PICO®II, Slo-Blo®) поєднують в собі тимчасові характеристики категорії Slo-Blo® і високу надійність серії PICO®.

Висновок

Незважаючи на гадану простоту, правильний вибір і використання запобіжником є ​​нетривіальним завданням. Розробник електричної схеми повинен враховувати і конструкційні параметри, і номінальні і інтегральні струми, і вплив температури навколишнього середовища. Наявність в асортименті Littelfuse найширшої гами запобіжників, безсумнівно, полегшує вирішення цього завдання, а сервіс iDesign дозволяє значно прискорити прийняття правильного рішення.

література

  1. Технічна документація Littelfuse
  2. Каталог по плавким запобіжників Littelfuse
  3. Керівництво з вибору плавких запобіжників Littelfuse

Отримання технічної информации , замовлення зразків , замовлення и доставка .

Про компанію Littelfuse

Компанія Littelfuse є провіднім світовім виробника компонентів и прістроїв для захисту електричних та Електрон Кіл будь-которого роду Компанія Littelfuse є провіднім світовім виробника компонентів и прістроїв для захисту електричних та Електрон Кіл будь-которого роду. Поставляються компанією компоненти і системи, у багатьох випадка є жіттєво важлівімі для прістроїв в практично всех галузь и видах продукції: від побутової електроніки и автомобілів до електроенергетика. Littelfuse предлагает найбільш широкий и повний спектр компонентів та систем захисту ланцюгів на Сайти Вся Електрон компонентів. Компанія розшірює и н ... читати далі

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов