Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ГАЗ-М20 «Перемога»: «Російський стиль»

Наша сеть партнеров Banwar

Біографія у моделі ГАЗ-М20 вельми незвичайна

Біографія у моделі ГАЗ-М20 вельми незвичайна Біографія у моделі ГАЗ-М20 вельми незвичайна. Прототип автомобіля був готовий в листопаді 1944 року. Спочатку було відсутнє єдність думок про те, який двигун встановити на новій машині. Головний інженер «ГАЗу» П. С. Кучумів вважав, що на базовій легковий, як і на базовій вантажний післявоєнних моделях необхідний уніфікований шестициліндровий двигун, створений на основі ГАЗ-11. Головний конструктор Андрій Липгарт стояв за чотирициліндрову модифікацію двигуна ГАЗ-11 з іншими блоком і головкою циліндрів, колінчатим і розподільними валами. На огляді післявоєнних моделей, яка відбулася 19 червня 1945 року в Кремлі, Сталін зазначив, що ГАЗ-М20 з шестициліндровим двигуном недостатньо економічний. Присутній тут Липгарт вказав, що завод передбачив варіант з чотирициліндровим мотором. Мабуть, таке пояснення дещо пом'якшило критичне ставлення Сталіна до машини і визначило долю «четвірки». Першу партію нових машин завод зібрав 28 червня 1946, а 28 квітня 1947 року вождю показували вже серійні «Перемоги».

Виробництво ГАЗ-М20, яке велося в невеликих масштабах, було призупинено в жовтні 1948 року. Експлуатація машин виявила багато недоробок. За низьку якість автомобілів «Перемога» звільнили з посади директора «ГАЗу» І. К. Лоскутова. Чекало покарання і А. А. Ліпгарта, але міністру автомобільної промисловості С. А. Акопова вдалося його захистити. Ці епізоди яскраво характеризують обстановку, яка в ті роки супроводжувала створення і підготовку до виробництва нових моделей в дуже стислі терміни.

«Дитячі хвороби» «Перемоги» зникли після ряду доопрацювань. Конструктори підсилили кузов, ввели для задніх ресор листи параболічного перетину, вдосконалили глушник, застосували обігрівач і ущільнювачі кузова, збільшили висоту салону над задніми сидіннями, модернізували карбюратор, збільшили з 4,7 до 5,125 передавальне число головної передачі. Виробництво модернізованого автомобіля відновилося 1 листопаді 1949 року.

ГАЗ-М20 перших років випуску мав характерну відмінну рису - «триповерхова» розташування горизонтальних декоративних брусів на облицюванні радіатора. З 1949 року ( «Перемоги» другої серії) на машинах - «двоповерхова» облицювання, коробка передач з синхронізаторами (з 1950 року) і важелем перемикання на рульовій колонці замість підлогового, обігрівач, радіоприймач (як опція). Тепер глушник розташовувався не позаду бензобака, а під підлогою в середній частині машини. З 1952 року збільшена потужність двигуна до 52 - 55 л. с.

Третя серія (з 1955 р) зазнала змін і отримала нову букву в індексі - ГАЗ-М20В (серед них облицювання радіатора з узагальненими формами, рульове колесо з кільцевої кнопкою сигналу, радіоприймач як серійного обладнання, поліпшена оббивка салону, трохи змінені за формою передні крила).

Поряд з базовою моделлю з кузовом седан з 1949 року випускалася модифікація з кузовом кабріолет, яка була на 20 кг важче. За дванадцять з половиною років з конвеєра зійшло 235999 «Перемог», в тому числі 184 285 седанів, 14222 кабріолета і 37492 седана у виконанні «таксі». За радянською ліцензією ГАЗ-М20 з 1951 року випускав завод FSO в Варшаві (Польська Народна Республіка). Ці машини носили марку «Варшава» і багаторазово модернізувалися. За 23 роки з конвеєра зійшло 253000 примірників таких автомобілів.

«Перемога» з успіхом експонувалася на міжнародних виставках і ярмарках, експортувалася не тільки в соціалістичні країни, а й на західний ринок, зокрема, до Фінляндії і Бельгії.

Загальні дані

Тип кузова седан Дверей / місць 4/5 Габарити Д / Ш / В, мм 4665/1695/1640 Колісна база, мм 2700 Колія передн. / Задн., Мм 1355/1362 Кліренс, мм 200 Маса спорядж. / Повн., кг 1460/1835 Обсяг бака, л 55 Двигун Тип бенз. карб. Роз. і к-ть цил. / кл. на цил. 4/4 Обсяг, см куб. 2120 Мощн., КВт (к. С.) При об / хв 39 (52) 3600 Макс. кр. мом., Нм при об / хв 123/2200 Трансмісія Тип приводу задній КПП 3-ст. хутро. Ходова частина Гальма передн. / Задн. барабан. / барабан. Підвіска передн. / Задн. неза. / залежимо. Підсилювач керма відсутня Шини 6.00-16 Експлуатаційні показники Максимальна швидкість, км / год 105 Розгін 0-100 км / ч, з 46 Витрата при зміш. циклі, л / 100 км 13,5

У зйомках брали участь: Автомобіль ГАЗ-М20 «Перемога» 1952 г. в.
Інна Цимбалюк
Стиліст Анастасія Яворська
Фотограф Юрій Нестеров

Редакція дякує Владислава і Богдана Підгайного за наданий автомобіль

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов