Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Газове обладнання на дизельний двигун - це економічно + Відео »АвтоНоватор

  1. Газове обладнання на дизельний двигун - деякі нюанси
  2. Газовий двигун - кардинальна зміна мотора
  3. Газодизель - багато переваг, мінімум недоліків

Наша сеть партнеров Banwar

Зростаюча вартість автомобільного палива наводить деяких водіїв на думку про те, щоб встановити газове обладнання на дизельний двигун свого транспортного засобу. Подивимося, наскільки реально це зробити!

Газове обладнання на дизельний двигун - деякі нюанси

Модернізація дизеля за допомогою перекладу його на роботу з метановим або пропан-бутанових газобалонним обладнанням цілком можлива. Але при цьому власник автомобіля повинен розуміти, що рідну систему харчування дизельного мотора доведеться серйозно змінити, щоб пристосувати все системи до використання газу.

Функціонування будь-якого дизеля починається з запалювання. Якщо підключити газобалонну апаратуру до камер згоряння, куди до цього подавалася солярка, і чекати, коли відбудеться самозаймання газової суміші, нічого дієвого з цього не вийде. Дизпаливо самозаймається при 320, максимум 380 градусах за Цельсієм, газу же потрібна температура не менше 700 градусів.

З огляду на вищесказане, стає зрозуміло, що навіть суто теоретично застосовувати один вид пального при перекладі дизельного двигуна на газ нереально. Щоб вирішити це завдання, можна використовувати один з двох варіантів модернізації дизелів, які здійснюються в наші дні:

Щоб вирішити це завдання, можна використовувати один з двох варіантів модернізації дизелів, які здійснюються в наші дні:

  • спільне застосування газу і дизельного палива;
  • переробка дизельного ДВС в газовий.

Розглянемо і порівняємо обидва ці варіанти.

Газовий двигун - кардинальна зміна мотора

Радикальний спосіб перекладу дизеля на роботу на газобалонної апаратури, що передбачає капітальне зміна двигуна:

  • монтаж свічок запалювання, які буду виконувати функцію форсунок;
  • установка системи запалювання замість паливного обладнання;
  • видалення «непотрібного» металу на днищах поршнів або в камерах згоряння з метою істотного зниження рівня стиснення газу.

монтаж свічок запалювання, які буду виконувати функцію форсунок;   установка системи запалювання замість паливного обладнання;   видалення «непотрібного» металу на днищах поршнів або в камерах згоряння з метою істотного зниження рівня стиснення газу

Така газова установка на дизельний двигун, по суті, означає повне його зміна і перетворення дизельного «серця» транспортного засобу в повністю газовий двигун. За своїми параметрами він буде дуже схожий на бензиновий ДВС , «Підібганий» під газ (досить економічний - газ дешевше від солярки, екологічний - не так сильно забруднює атмосферу, зі збільшеним ресурсом експлуатації).

За своїми параметрами він буде дуже схожий на   бензиновий ДВС   , «Підібганий» під газ (досить економічний - газ дешевше від солярки, екологічний - не так сильно забруднює атмосферу, зі збільшеним ресурсом експлуатації)

Даний варіант перекладу дизеля на використання газу досить активно впроваджується в країнах європейського континенту. Але в СНД і Росії набагато частіше автолюбителі йдуть іншим шляхом, який передбачає отримання газодизеля. Про нього далі.

Газодизель - багато переваг, мінімум недоліків

Багато наших співвітчизників воліють монтувати саме таке газове обладнання на карбюраторний двигун, воно дозволяє отримати мотор, що працює на суміші солярки і газу метану. Безсумнівним його достоїнством є те, що не потрібно кардинально переробляти наявну конструкцію.

Утруднення з температурою займання метану в цьому варіанті вирішується за рахунок того, що на фінальній стадії такту запалювання в циліндри движка подається невеликий обсяг солярки. Вона і запалює газоповітряну суміш, що надійшла в двигун на такті впуску. Для реалізації описаної схеми додатково потрібно монтувати насос високого тиску, який і подає необхідну порцію дизпалива.

Для реалізації описаної схеми додатково потрібно монтувати насос високого тиску, який і подає необхідну порцію дизпалива

Вплив газового обладнання на двигун в даному випадку трохи, зате переваг від використання газу та солярки чимало:

  • рідкісна заміна масла;
  • збільшення терміну експлуатації двигуна за рахунок того, що на елементах циліндропоршневої групи накопичується менше Гарі;
  • відсутність чорного диму при функціонуванні газодизеля, що працює на 80 відсотках газу і 20 дизельного палива;
  • практично повна відсутність в вихлопі бензопірену - найбільш отруйного з'єднання, за яке все прихильники чистої екології лають дизель;
  • реальна (і чимала) економія на пальному.

рідкісна заміна масла;   збільшення терміну експлуатації двигуна за рахунок того, що на елементах циліндропоршневої групи накопичується менше Гарі;   відсутність чорного диму при функціонуванні газодизеля, що працює на 80 відсотках газу і 20 дизельного палива;   практично повна відсутність в вихлопі бензопірену - найбільш отруйного з'єднання, за яке все прихильники чистої екології лають дизель;   реальна (і чимала) економія на пальному

Здається, тепер ви самі можете зрозуміти, псує газове обладнання двигун, і чи є сенс переводити на газ ваше авто.

думка експерта

Руслан Константинов

Експерт з автомобільної тематики. Закінчив ІжГТУ імені М.Т. Калашникова за фахом «Експлуатація транспортно-технологічних машин і комплексів». Досвід професійного ремонту автомобілів більше 10 років.

У Росії і країнах СНД установка газобалонного обладнання, а якщо бути точним використання установки з комбінованим принципом роботи Dual Fuel не користується великою популярністю. Причина тому висока вартість, як обладнання, так і робіт по монтажу. До того ж доведеться ще пошукати кваліфікованих фахівців у цій галузі.
Газ на дизелі затребуваний в основному на комерційному транспорті, так як окупитися витрати можуть тільки на великих пробігах. Для легкових автомобілів з дизельним двигуном установка ГБО не є доцільною. Дизельний мотор за те і славиться, що набагато економічніше свого бензинового аналога. Звичайно, на легковик теж можна поставити газове обладнання, навіть якщо двигун сучасний і використовує систему Common Rail, але якщо в місяць пробіг не перевищує 1500 км, то за середніми розрахунками окупиться ГБО через 60 місяців як мінімум. Тому для особистого автотранспорту установка газобалонного обладнання питання спірне, звичайно, якщо є зайві гроші то, будь ласка, з іншого боку, якщо є зайві гроші, навіщо економити на паливі. Також варто відзначити, що на сьогодні найвигіднішим і економним рішенням стане установка обладнання на природному метані, цей газ замінить до 80% палива, тоді як пропан не більше 45%. Але і тут є мінус, метанові заправки потрібно ще знайти. Специфіка таких АГЗС в тому, що вони знаходяться неподалік від родовища, а такі місця не повсюдне явище.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов