Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Газовий різак: види, призначення та особливості

  1. Класифікація апаратів
  2. Газовий різак інжекторного типу
  3. внутрісопловим змішання
  4. Керосино-кисневі різаки
  5. Що потрібно знати при роботі з різаками

Наша сеть партнеров Banwar

Основним призначенням апаратів для газового різання металів є змішування горючих речовин (рідин або газів) з киснем для отримання струменя високотемпературного полум'я. На відміну від зварювального пальника, газовий різак забезпечений трубкою і запірно-регулюючої арматурою для подачі кисню ріжучої струменя, а також має спеціальний електронний пристрій головки.

Класифікація апаратів

Газові різаки мають досить багато видів і класифікуються за такими ознаками:

  • тип різання: поверхневі і розділові;
  • призначення: ручні і механізовані;
  • вид пального: ацетиленові, пропанові, метанові, гасові;
  • конструкція: наявність або відсутність інжектора;
  • киснева подача: низького і високого тиску;
  • тип мундштука: многосопловой і щілинні;
  • потужність: мала (<10 см, що розрізає), середня (<20 см) і висока (> 20 см).

Сьогодні різними виробниками випускається більше десятка модифікацій подібного обладнання, проте конструктивно вони мало чим відрізняються між собою. Для таких пристроїв характерна наявність ручки з вентилями для зміни подачі пламеобразующіх газів, і наконечника з головкою, в якій відбувається утворення полум'я.

Для таких пристроїв характерна наявність ручки з вентилями для зміни подачі пламеобразующіх газів, і наконечника з головкою, в якій відбувається утворення полум'я

На малюнку представлений приклад газового різака фірми KRASS

Зовні різак і зварювальний пальник мають багато спільного. Як зазначалося вище, основна відмінність полягає у відсутності у останньої подачі кисню ріжучої струменя і інший пристрій головки. Більше про пальниках можна прочитати в статті: пальник газоповітряна для газополум'яної обробки матеріалів .

Газовий різак інжекторного типу

Інжекторниє пристрої дозволяють використовувати горючий газ низького, середнього і високого тиску. Проходячи через інжектор, який підігріває кисень, реалізує в камері змішувача ефект розрідження, внаслідок чого здійснюється підсмоктування газу. Далі суміш надходить в головку, а з неї подається в шліцьові канали внутрішнього мундштука.

Комплектація апарату може складатися з 6 внутрішніх мундштуків (№№ 0-5), які забезпечують розкрій металу товщиною до 20 см при роботі з ацетиленом, і 7 внутрішніх мундштуків (№№ 0-6) для товщини 0,3-30 см при роботі з пропаном-бутаном. Дане обладнання також може комплектуватися різними модифікаціями зовнішніх мундштуків (№1 для діапазону товщини 0,3-10 см; №2 для 10-30 см).

Дане обладнання також може комплектуватися різними модифікаціями зовнішніх мундштуків (№1 для діапазону товщини 0,3-10 см; №2 для 10-30 см)

На малюнку представлені внутрішні мундштуки

Для обробки вуглецевих і низьковуглецевих сталей товщиною до 10 см застосовується інжекторний газовий різак Р3П-100 «Krass», який випускається як для роботи з ацетиленом, так і з пропаном-бутаном. Для більш товстої сталі (до 30 см) використовується P3П-300 «Krass», що працює з ацетиленом, пропаном і метаном. До речі, статті про технічні газах Ви можете прочитати в цьому розділі .

внутрісопловим змішання

У пристроях з внутрісопловим змішанням суміш утворюється в шліцьових каналах між зовнішньою гільзою і внутрішнім мундштуком. Подача ріжучого кисню здійснюється важільним клапаном, а підігріває і горючого газу - регуляторами, які встановлені на рукоятці.

Дане обладнання випускається в 3-х виконаннях: для роботи з ацетиленом, пропаном і природним газом. Оскільки газ змішується не у рукоятки, як в інжекторних пристроях, а в голівці, такі апарати мають підвищений рівень безпеки. Разом з тим, подібний принцип дії вимагає більш складної конструкції, що призводить до збільшення вартості пристосування. Також для стабільної роботи потрібно підвищений тиск пального газу - від 20 кПа.

Також для стабільної роботи потрібно підвищений тиск пального газу - від 20 кПа

Пристрої з внутрісопловим змішанням

Керосино-кисневі різаки

Устаткування для різання металу, що працює на гасі, володіє конструктивними відмінностями від газових апаратів, оскільки для отримання полум'я необхідно перетворення рідини в газоподібний стан. Даний процес здійснюється в випарнику, підігрів гасу в якому реалізується за допомогою спеціального підігріває сопла.

Пальне подається з бачка по маслобензостойких шлангу під тиском 30 кПа. Ємність забезпечена запобіжним клапаном і ручним насосом, і з урахуванням конструкції дозволяє залити до 8 л пального. Пристрій такого типу має затребуваність при роботі в польових умовах.

Що потрібно знати при роботі з різаками

Перш потрібно знати принцип роботи та класифікацію цих пристроїв. Для цього можете подивитися відео нижче:

  1. Кожен маховик вентиля має маркування газу, подачу якого він регулює.
  2. Стрілками на вентилі вказується напрямок при відкритті і закритті ( «О» - відкриття, «З» - закриття).
  3. На змінному мундштуці вказується індекс газу ( «А» - ацетилен, «П» - пропан, «М» - метан).
  4. Гайка кисневого штуцера має праву різьбу, а горючого газу - ліву.
  5. Деталі, дотичні з ацетиленом до камери змішування, що не виготовляються з міді і медесодержащими сплавів (> 65%).

Також радимо подивитися відео про те, як вибрати даний пристрій:

У компанії «Промтехгаз» можна придбати якісні різаки фірми «Krass», які здійснюють газове різання металу (до 30 см), а також заправити балон пропаном за оптимальною ціною.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов