Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Газовий колонка пропан для душі. Газовий проточний водонагрівач

  1. Принцип роботи
  2. витрата
  3. Чи може використовуватися без димоходу?
  4. Із закритою камерою згоряння
  5. Чи підходить для дачі?
  6. Інструкція з експлуатації
  7. Чи можливо переналагодити колонку на інший вид і тиск газу?
  8. Установка і монтаж
  9. Потрібна газова колонка на зрідженому газі
  10. Потрібна газова колонка на зрідженому газі
  11. Потрібна газова колонка на зрідженому газі
  12. Який газ в балонах?
  13. Чому часто використовуються на дачі?
  14. витрата
  15. Підключення до балона зі скрапленим газом

Наша сеть партнеров Banwar

Я напросився в гості в караван до Олександра (Valex). Там він мені показав чудо-чудное, диво дивне - малогабаритну газову колонку розміром з ... ноутбук. Ну майже ... трохи товстіший, як два ноутбуки. Працювала ця колонка від газового балона, і включалася від напору, створюваного звичайним занурювальним караванним насосом. Які тільки ідеї гарячої води в каравані мені раніше не приходили в голову, і ТрумаТерме поставити, і зварної бак з нержавійки на вихлоп Трумена в шафу запхати. Але побачивши таку малогабаритну колонку, я зрозумів - це воно!


Габарити



Для порівняння габаритів фотографії поруч з Трумена

Поки я "запрягав", колонка встигла подорожчати майже в 2 рази. Версія для зрідженого газу обійшлася в 5700 рублів, а чекати довелося майже 2 тижні.

У колонці немає постійно палаючого запального полум'я, кожен раз газ підпалюється заново. У каравані це просто чудово: нічого не горить і не смердить, включається тільки тоді, коли треба. Для підпалу використовуються дві круглих батарейки найбільшого розміру - D. На колонці є дві ручки, регулювання газу (червона) і регулювання води (синя). Принцип роботи регулювань в інструкції не пояснений. Якщо з газом все ясно, то, що саме регулювала водяна ручка, мені було не зовсім зрозуміло. Колонка розрахована на тиск 30 мбар, а моя система - 50. Спочатку я довго шукав понижуючий редуктор, але так і не знайшов. Потім мені хтось порадив поставити на вході в колонку кран і відкрити його чуть-чуть. Потім хтось сказав: "та став так, я підключав плиту і було все нормально. Загалом, зважився на запуск при тиску в 50 мбар. Прийнявши всі запобіжні заходи, викрутивши регулювання газу на мінімум, а регулювання води на максимум - включив. Чи не підпалює. І так і сяк, і батарейки міняв ... Засмутився.

Як до мене доперло покриття водну ручку - не пам'ятаю. Ручка ця регулює натиск води в регуляторі включення водогрея. Коли регулювання на максимумі, і не вистачає тиску включити тому помпа слабенька. Як тільки я перевів ручку води на мінімум - тут же пролунав тріск підпалу і колонка включилася. В результаті колонка прекрасно працює на тиск 50 мбар при мінімальному регулюванні газу (а цього і досить), якщо починати крутити ручку і додавати газ - горить сильніше, при певних положеннях навіть занадто - тому ручку регулювання газу я зняв зовсім, щоб випадково не крутонула.

Найскладнішим був вибір місця розташування. Як-не-як, а все-таки газ горить і вихлоп йде, що б там не писали про "бездимохідні". Забігаючи вперед, скажу, що вихлоп від її роботи зовсім невеликий, приблизно як від однієї конфорки газової плити, може трохи більше, але не значно: дві конфорки вже помітно сильніше смердять. Оскільки караван у нас найменший - 410-й, то і не багато місця. Колонка явно просилася в ванну кімнату, і місце для неї було за унітазом, і додаткове опалення би в душову давала б, і водопровід поруч. Але я не ризикнув - занадто маленьке приміщення, без вентиляції і є ризик учадіти. Пиляти стінки і будувати димоходи з вентиляторами як у Олександра мені не хотілося.

Наступною думкою було розмітити колонку взагалі зовні - на задній стінці каравану, в металевому Електронастановне ящику. Все добре і пожаробезопасно і вихлоп назовні. Але недолік один - взимку замерзне. Коли колонка прийшла, я оббігав з нею весь караван, Приміряючи то туди, то сюди. І всюди вона не вписувалася. Було одне непогане місце, куди вона просилася. Справа в тому, що ми свого часу вийняли холодильник щоб помити, а на місце його так і не поставили: нам він просто не потрібен, а ось вільного місця в каравані для сумок і рюкзаків катастрофічно не вистачало. Звикли ми їздити в подорожі без продуктів, що вимагають холодильник. Місце звичайно відмінне, тут і готові отвори для витяжки якраз. Але було теж відкинуто: по-перше раптом захочемо холодильник повернути, а по-друге - довжина шлангів і складність зливу води з них.

Тоді я зважився на експеримент: під газовою плитою є шафа, в ньому багато вільного місця, з шафи зроблені чотири вентиляційних отвори, над плитою вікно і вентилятор витяжки. Якщо розширити вентиляційні отвори в шафі, то можливо цього буде достатньо.

Озброївшись довгими підводками, я запхав газову колонку в цей шафка. Яке було моє здивування, коли вентиляційних отворів навіть без розширення вистачило для того, щоб колонка змогла нагріти водний бак повністю, і при цьому не вимкнулася через нестачу тяги. Нагрівання стінок шафи теж був розумним, тим більше весь вихлоп піднімався до металевої вручений поверхні та мийки, які працювали радіаторами.

Навіть на мінімальному значенні газового регулятора температура води була занадто високою, а якщо збільшити обсяг проходить води синьою ручкою, то газ не включався. За порадою Олександра (Valex), я придбав помпу могутніше (20л, 1.1 bar) (ПОСИЛАННЯ). Підпал відбувався стабільно при положенні водяного регулятора від мінімуму до середини, що дозволило регулювати температуру води від чуть-теплою до дуже гарячою.

Після пробного виїзду і тестового прийняття душу при негативній забортної температурі повітря, пішла повноцінна установка апарату на своє місце. Насамперед уважно вивчив звіт по установці і вислухав усі поради та ідеї першопрохідника. Незважаючи на те, що корпус колонки при роботі нагрівається не сильно, а в штатному кріпленні колонки присутній конструктив, що забезпечує зазор між стіною і корпусом колонки, я вирішив все-таки зробити додатковий екран, заодно використовувати його як установчу панель. На задній стінці каравану є наскрізні кріплення болтами, які виходять якраз на місце установки колонки. Ці болти я вирішив використовувати як основне кріплення. Звичайно, вони не потрапляли під настановні кріплення колонки - для цього і потрібна була установча панель.

На цій посаді я використовував стінку від старого комп'ютерного системного блоку. Вона дуже легка, при цьому забезпечена ребрами жорсткості і краю у неї завальцьовані - випадково руки не порізати. Для посилення жорсткості приклепав два квадратних алюмінієві профілю 20мм, який забезпечує зазор між стінкою і відбивачем.
В результаті вийшов такий щит для установки колонки.


В результаті вийшов такий щит для установки колонки

щит інсталяційний

Після установки між корпусом колонки і стіною каравану утворені дві повітряних прошарку, розділених відбивачем. Для повної впевненості додав додаткову поперечину знизу таким чином, щоб колонка спиралася на неї нижньою частиною.


Встановлена ​​колонка. Тримається мертво.

Віддати весь шафка під водогрей в плани не входило. Полку випиляна з зазором, до неї прикріплено екран, зроблений з підручних матеріалів. Причому закріплений таким чином, щоб зберігався невеликий зазор між ним і дерев'яною частиною полки. Крім теплозахисних функцій екран виконує роль бортика. Тепер каструлі і сковорідки можуть повернутися на місце.


Тепер каструлі і сковорідки можуть повернутися на місце

Дуже часто буває, що тепла вода не потрібна (кухоль сполоснути, наприклад), а колонка "пиха" кожен раз, що не дуже зручно. Значить треба мати можливість керувати процесом. У водогрея є штатний вимикач, який розмикає харчування підпалу і таким чином можна визначати, чи буде грітися вода чи ні. Але розташований він знизу, поруч з вступними патрубками. Лазити кожен раз туди для включення дуже незручно. Вирішено було вивести окремий вимикач. Я поставив маленьке 12-вольтової реле на місце кнопки, притягнувши його пластиковим хомутом. Можна було б просто наростити дроти, але харчування 3 вольта, і не хотілося створювати зайвих втрат на довгих проводах, та й уже була готова кнопка з індикацією включення, і навіть проводка до неї була зроблена. Зусилля потрібні були мінімальні, а витрата електроенергії можна порівняти з парою світлодіодів я переживу.


Зусилля потрібні були мінімальні, а витрата електроенергії можна порівняти з парою світлодіодів я переживу



Другий хомут притягує провід, щоб випадково не відірвати провід від реле.

Підключення. Сама колонка має три труби, все зі стандартним водопровідних розміром в 1/2 дюйма. Для підключення газу вирішив використовувати звільнився кран після відключення холодильника. Розташування газового колектора зручне, в тому ж шафці, тільки під мийкою, в сусідньому відділенні. Думав, що буде все просто, візьму газову підводку і готово, але не тут-то було. На газовому колекторі різьблення менше. Куплений перехідник 1 / 2-1 / 4 дюйма НЕ накрутити. Виявляється у колектора різьблення М14x1.5 і подібних перехідників немає. Метчик теж рідкість, крок дрібний - для М14 стандарт 2 мм. У підсумку необхідний перехідник вдалося зварити з ... колісної гайки для УАЗа, до якої приварили шматок сталевої труби на 1/2 дюйма. Варили високоточної аргоновой зварюванням, щоб виключити ймовірність мікропор через окалини.

Перехідник за допомогою спеціального газового Уніпак, встановлений на газовий колектор каравану, а до нього підключена газова підводка. Аналогічний перехідник був зроблений і для холодильника. Тепер можу спокійно підключити холодильник до будь-якого газового балона і використовувати окремо від каравану. Поставив в предпалатке і нехай там пихкає.

Ще в минулому році я задумався про необхідність зовнішнього водяного бака для каравану. Тоді це було обумовлено небажанням постійно дризгаться з водою всередині. Обов'язково траплялося так, що вода лилась, бризкала. Тепер же до цього додався значна витрата води при користуванні колонкою - кран треба відкривати на повну котушку. Нова концепція водопроводу передбачала, що помпа повинна бути знімною, мати можливість працювати як всередині, в штатному режимі, так і зовні.

Для зручності були застосовані швидкоз'ємні водопровідні роз'єми (вони продаються в будівельних магазинах у відділах сад город, як аксесуари для систем поливу шлангів). Все це було встановлено на Водорозетка, щоб було зручно з'єднувати однією рукою. Водорозетка приєднана до газової колонці за допомогою водопровідної підводки на 3/4 дюйма. Такий розмір обраний спеціально, щоб не зменшувати діаметр підводного труби від помпи до колонки і не збільшувати тим самим опір води до редуктора включення газу, тому що шланг водопровідної підводки має значне звуження. Це рішення ще більше розширило робочий діапазон включення помпи. Тепер колонка стабільно включається при будь-якому положенні водяного регулятора.

У місці приєднання до газової колонці встановлений трійник і кран для зливу води. Взагалі при проектуванні всього водопроводу важливим фактором прокладки шлангів є можливість простого зливу води із системи: все повинно бути відносно коротким мати ухил до точок зливу.


Роз'єми для помпи

На виході з газової колонки встановлено колектор з можливістю відключення всіх споживачів. Встановити колектор я захотів після того, як один з кранів несподівано перестав закриватися і почав розбризкувати воду в різні боки. Колектор дозволить відключити несправний сегмент, без відключення всієї системи - далеко не завжди є час на вирішення проблеми негайно, а залишитися без водопроводу зовсім через дрібну гумки не хочеться. Спочатку я подивився колектори в відділі водопроводу, але їх ціна і головне вага мене засмутили. Потім у відділі сад-город, я знайшов пластикові системи для поливу, які були дешевше і значно легше металевих, і вирішив водопровід зробити на основі них. До того ж мені сподобалися зручні швидкоз'ємні роз'єми. Завжди можна швидко відключити і підключити щось інше. Вийшла гнучка модульна система. Під колектором встановлений другий зливний кран. З колектора зроблені відводи на два крана - кухня і ванна, до третього виходу підключається роз'єм для душа (на фото не підключений).


З колектора зроблені відводи на два крана - кухня і ванна, до третього виходу підключається роз'єм для душа (на фото не підключений)

підключення



підключення

Сам душ теж знімний, на тих же рознiманнях - без діла не бовтається, приєднується тільки тоді, коли потрібен. Крім душа, ця ж магістраль використовується як реверсний шланг, який зливає пропущену через водогрей воду назад в бак, щоб можна було нагріти всю воду баку, а потім, не включаючи водогрей, користуватися теплою водою. Навіщо? При використанні водогрея, щоб газ включився і вода не була дуже гарячою необхідно відкривати кран на повну котушку, але це не завжди зручно. Дуже часто необхідно щоб вода текла невеликим струменем, і бажано теплою. Дуже хочу знайти бак крупніше, літрів на 25-30, зробити його стаціонарним і обшити утеплювачем, але поки в обране місце нічого з існуючого не лізе. Якщо хто знає що - підкажіть.


Кран підключення душа

Для підключення зовнішнього бака необхідно відключити помпу від водорозеткі і замість неї підключити шланг, що йде назовні. Завдяки швидкознімним роз'ємів перемикання займає пару секунд. Для підключення електричного живлення помпи були обрані надійні роз'єми XLR, використовувані для мікрофонів. Роз'єми зовнішнього водопровідного бака поки тимчасові, зроблені в сервісну дверцята туалету. Це виявилося незручно, тому що в відчинені дверцята постійно задуває. Як зробити красиво і зручно - поки не знаю. Можна поставити фірмову Водорозетка, але вони коштують шалено, а головне не мають електричного підключення. Поки весь в роздумах, буду радий радам.


Поки весь в роздумах, буду радий радам

Кожен, хто зіткнувся з перебоями або відсутністю гарячого водопостачання, замислюється про придбання нагрівача. Оптимальним вибором для багатьох наших співвітчизників є проточний нагрівальний прилад, який працює на газі. Хоча в більшості випадків такі пристрої використовують для своєї роботи природний газ, існують моделі, здатні функціонувати на зрідженому газі.

Принцип роботи

Нагрівання води в колонці, яка працює на зрідженому газі, проводиться під час її протікання по теплообміннику, на який впливає тепло від пальника. Поки вода тече усередині апарату, її температура підвищується, в результаті чого з крана надходить гаряча вода практично відразу після включення колонки.


витрата

На витрати газу під час роботи колонки впливають багато характеристики апарату, і в першу чергу, це потужність пристрою. В середньому, якщо обладнання витрачає близько 2,3 м³ природного газу на годину, то витрати скрапленого газу становитимуть лише 0,8 м³ за годину.

Чи може використовуватися без димоходу?

У нинішній час покупцям доступні моделі колонок, які не потребують наявності вертикального димоходу. Їх називають турбірованнимі і основною відмінністю таких колонок є примусова вентиляція через коаксіальну трубу , Яку можна через стіну вивести на вулицю. Через цю трубу одночасно видаляються продукти згоряння з колонки і підкачуються повітря з вулиці.

Із закритою камерою згоряння

У більшості водонагрівачів, що використовують у своїй роботі газ, камера згоряння відкрита, але продаються також моделі і з камерою закритого типу. У таку колонку повітря потрапляє з вулиці, а не з приміщення, в якому встановлений апарат. В результаті кисень в приміщенні не випалюється.


Чи підходить для дачі?

Колонка, яка в якості джерела енергії використовує зріджений газ, вважається хорошим вибором для дачних умов. На відміну від природного газу та електрики, доступ до скрапленого газу на дачі є завжди, а потреби в отриманні гарячої води на природі і далеко від централізованого водопостачання стабільно високі.

Інструкція з експлуатації

Ні в якому разі не зберігайте балон зі зрідженим газом ні під прямими променями сонця, ні поруч з будь-яким нагрівальним приладом . Це також стосується і прокладання шланга від балона до колонки. Також заборонено нагрівати газовий балон або використовувати колонку, коли балон пошкоджений. Важливо також стежити, щоб до балона не було доступу у дітей або сторонніх.


Чи можливо переналагодити колонку на інший вид і тиск газу?

Багато колонки можна налагодити для використання зрідженого газу, однак цим обов'язково повинна займатися сервісна організація з відповідним сертифікатом. Крім того, переналагодження обов'язково проводиться лише з використанням комплекту деталей від виробника колонки.

Роботи по переналадке включають заміну жиклерів (сопел) колектора, щоб в результаті на апараті були встановлені сопла, діаметр отворів яких буде підходити для потрібного виду газу і його тиску. На час переналагодження пристрій обов'язково відключається, а запірний кран газопроводу перекривається. Закінчивши переналагодження, слід оцінити герметичність всіх з'єднань. Крім того, вид газу, дату переналагодження і організацію, яка її виконала, вказують на апараті і в його інструкції.

Запуск і роботу водонагрівача працює на зрідженому газі дивіться в наступному відео на прикладі газового котла.

Установка і монтаж

Як тільки колонка буде налаштована на роботу на зрідженому газі, вам слід приділити увагу характеристикам балона з газом:

  • На ньому неодмінно повинен бути присутнім редуктор, при цьому його тиск стабілізації має становити 300 мм вод.ст ..
  • Мінімальне значення продуктивності парової фази у балона має становити 1 м³ на годину.

Крім того, слід підібрати гнучкий шланг з внутрішнім діаметром не менше 12 мм і довжиною до 2,5 м. Цей шланг повинен витримувати вплив використовуваного газу з урахуванням заданої температури і заданого тиску. Для цього підбирається сертифікований для роботи на зрідженому газі шланг. Під час підключення його не можна скручувати і згинати поруч з наконечниками.

Якщо шланг потрібно встановити з вигином, то радіус такого вигину не повинен бути менше 90 мм по його зовнішньої межі, а починатися вигин повинен мінімум через 50 мм від наконечника. Щоб уникнути появи зламів, користуйтеся перехідниками і кутовими з'єднаннями, а якщо шланг надто довгий, його монтаж допускає застосування проміжних опор.

Розібравшись зі шлангом, перед колонкою встановлюється газовий запірний кран, до якого повинен бути легкий доступ. Коли монтаж завершено, обов'язково перевіряються всі ділянки з'єднань і весь шланг, щоб вчасно виявити негерметичність і витік.



20 Лютого 2013, 6:40

Народ, у мене залишилася газова колонка зі старої квартири НЕВА, ось хочу її перетягнути на дач і там підключити до газових балонів 4х52л, газу повинно вистачати надовго, це ж 200л! Питання, чи можна нікуди не звертаючись ні в які інстанції підключити газову колонку до балонів пропан-бутан?

20 Лютого 2013, 6:42

Так зробити можна, в Неві передбачена робота від балонів пропан-бутан. Це не проблема. Але дивіться, якщо самі будете роботи виконувати, це загрожує, якщо не пожежею або вибухом, то штрафом газових служб і не маленьким.

Так що краще все робити за законом. Так звичайно купа проблем буде з установкою колонок в дачні будинки.

Потрібна газова колонка на зрідженому газі

20 Лютого 2013, 6:45

Хрін знає, мій сусід років 4 тому поставив собі колонку і підключив її до балонів, поки що задоволений, нічого не згоріло і нічого не вибухнуло. А газові служби просто не пускає додому і все типу у нього в порядку. Правда він колишній фахівець з установки газового обладнання , Тільки працював в іншому регіоні.

Але руки у нього не з дупи ростуть, це точно.

У вас немає необхідних прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення.

Потрібна газова колонка на зрідженому газі

20 Лютого 2013, 6:48

Я б не радив проводити експерименти, краще запросіть якогось знайомого - фахівця. Якщо ви самі ніколи не встановлювали такі прилади, краще не експериментувати. У мене був випадок на роботі, в трубу газову пішла вода, шуму було. Потім умільцю, який неправильно підключив прилад впаяли штраф 20 000р.

І це ще трохи, повірте!

Потрібна газова колонка на зрідженому газі

07 травень 2013, 9:48

У "Неви" в лінійці є колонки, що працюють на зрідженому газі. Але якщо мова йде про б / у обладнанні під природний газ, яке потрібно перевести на інший вид палива, то зробити це самостійно проблематично. Необхідно замінити сопла пальника, а також може знадобитися перенастроювання існуючого газового клапана або його заміна. Без спеціальних приладів зробити це просто не вийде. Тому якщо принципово перевести саме даний прилад на інший вид газу (а не купити новий, з рампою під скраплений газ), то в будь-якому випадку необхідно звернутися в сервісний центр.

Якщо централізоване постачання газом відсутня, нагрівати воду і готувати їжу доводиться за допомогою газових колонок та плит, здатних працювати на балоні з газом.

Який газ в балонах?

Використовуваний для нагріву води газовий балон містить такі гази, як пропан і бутан. Вони є побічними продуктами переробки нафти, бензину та газу. У балонах може бути присутнім тільки технічний бутан або суміш бутану і пропану, яка буває літньої і зимової.

Стиснення даних газів перетворює їх в рідину меншого обсягу (і тому такий газ називають зрідженим), а при зниженні тиску ця рідина починає переходити в стан пара. Так як підвищення температури викликає сильне розширення зріджених газів, балон зазвичай заповнюють на 85% від його обсягу, тому над рідкими газами завжди є шар пароподібного газу.


Так як підвищення температури викликає сильне розширення зріджених газів, балон зазвичай заповнюють на 85% від його обсягу, тому над рідкими газами завжди є шар пароподібного газу

Чому часто використовуються на дачі?

Для дачі вибір нагрівача, що використовує в якості джерела енергії газ з балона, нерідко виступає єдиною можливістю отримати в дачних умовах гарячу воду . У ситуаціях, коли до дачі не підведений магістральний газопровід , А також є проблеми з електромережею, газова колонка такого типу стане справжнім порятунком.


витрата

При роботі водонагрівача, підключеного до балона з газом, в середньому одного газового балона місткістю 50 літрів вистачає для щоденного мінімального забезпечення Гаряча водою двох-трьох осіб протягом місяця.

Підключення до балона зі скрапленим газом

Перш за все, потрібно впевнитися, що ваша газова колонка налаштована на використання того газу, який присутній в балоні. Якщо потрібно, виконують роботи по переналадке колонки з заміною сопел колектора і оцінкою герметичності з'єднань. При цьому на обладнанні обов'язково зазначають дату проведення перенастроювання і вид газу, який можна використовувати в апараті.

Балон, який буде підключатися до газової колонці, повинен бути оснащений редуктором з тиском стабілізації 300 мм вод.ст., а також мінімальної продуктивністю парової фази 1 м³ на годину. Також приділяють увагу підбору шланга - його довжина повинна складати до двох з половиною метрів, а внутрішній діаметр повинен бути від 12 міліметрів. Важливо придбати шланг, який витримає роботу з колонкою на газовому балоні.


Важливо придбати шланг, який витримає роботу з колонкою на газовому балоні

При монтажі шланга можна його перегинати і перекручувати. Якщо шланг доводиться встановлювати з вигином, для цього користуються перехідниками і стежать за радіусом вигину (він не повинен бути менше 90 мм по своїй зовнішній межі). Крім того, шланг не повинен згинатися в межах 50 мм від кінців наконечників.

установка запірного газового крана повинна бути проведена перед колонкою так, щоб до цього крану було легко дістатися. Після завершення монтажних робіт шланг та інші сполуки слід перевірити для своєчасного виявлення негерметичних ділянок. Лише після цього колонкою можна користуватися для нагріву води.


Оберіть:

Чому часто використовуються на дачі?
Навіщо?
Чи може використовуватися без димоходу?
Чи підходить для дачі?
Чи можливо переналагодити колонку на інший вид і тиск газу?
Питання, чи можна нікуди не звертаючись ні в які інстанції підключити газову колонку до балонів пропан-бутан?
Який газ в балонах?
Чому часто використовуються на дачі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов