Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Газовий редуктор, газові осушувачі, газовий клапан, витратомір

  1. газові редуктори Газові редуктори призначені для зниження тиску газу Б балоні з 50-150 атм до робочого...
  2. Характеристики двоступеневих редукторів
  3. Осушувачі газу
  4. газові витратоміри
  5. газовий клапан
  6. газовий змішувач

газові редуктори

Наша сеть партнеров Banwar

Газові редуктори призначені для зниження тиску газу Б балоні з 50-150 атм до робочого тиску, яке прийнято для аргону рівним приблизно 0,5 атм, а для СО2-0,5-2,5 атм. Редуктори забезпечують постійне заданий робочий тиск газу.

Мал. 3. Схема газового редуктора У-30 для вуглекислого газу

1 - накидна гайка, 2, 8 - манометри, 3 - мембрана, 4 - гвинт регулювальний, 5 - пружина, 6 -ігла, 7 - камера низького тиску, 9, 13 - калібровані отвори, 10 - канал, 11 - клапан, 12 - штуцер, 14 - запобіжний клапан, 15 - пружина, 16 - клапан, 17 - сідло, 18 - підігрівач

↑ наверх

Принцип роботи газового редуктора

При зварюванні витрата газу порівняно невеликий. Тому застосовують редуктори зворотної дії, з малою пропускною здатністю (до 4-5 м / ч), з мінімальною ціною поділки шкали манометра низького тиску і з найбільш чутливих регулюванням. Зазвичай використовують або кисневі редуктори типу РК-53Б із заміненим манометром низького тиску, або спеціальні редуктори. Для зварювання з СО2 застосовують редуктори ДЗД-1-59М або У-30 (рис. 3). Редуктор приєднується до балона накидною гайкою 1. Тиск газу в балоні вимірюється манометром 2. У вихідному положенні вихід газу з камери закритий клапаном 16, притиснутим до сідла 17 запірної пружиною 15. Зусилля притиснення клапана регулюється ступенем натягу протидіє пружини 5, пов'язаної з клапаном 16 через мембрану 3 і голку 6. При відсутності стисненого газу в камері 7 голка створює додатковий тиск на клапан 16 і відкриває його. Газ через камеру 7 надходить в газовий канал і пальник. При підвищенні тиску в камері 7 понад заданого мембрана 3 стисне пружину 5, внаслідок чого клапан 16 закриється. При відборі газу тиск у камері 7 знизиться і клапан відкриється знову. Таким чином, величина робочого тиску залежить від ступеня стиснення пружини 5, яка може регулюватися гвинтом 4. Для запобігання подачі споживачеві газу тиском вище 3 атм на редукторі встановлений клапан І граничного тиску. Крім того, на корпусі редуктора встановлений запобіжний клапан 14, що перешкоджає підвищенню тиску в робочій камері більше 18 атм.

Редуктор У-30 забезпечений підігрівачем газу 18, що складається з нагрівального елементу і терморегулятора, періодично відключає нагрівальний елемент при перегріванні.

↑ наверх

Характеристики двоступеневих редукторів

Таблиця

ПараметриТипАР-10АР-40АР-150А-30А-90Г-70В-50

Газ, для якого призначений газовий редуктор Аргон Азот Гелій Водень Тиск на вході в редуктор, кг / см2 200 200 200 200 найменше, при найбільшого робочого тиску на виході редуктор 15 8 15 25 8 15 8 Тиск в робочій камері редуктора (перед вимірювальної дозою), кг / см: найбільшими перепонами 9 4,6 7 15 3,9 7 5,4 найменше 1 1 1 1 1 1 1 витрата газу, л / хв 0,5-10,0 5-40 10-150 0,5-30 15-90 5-70 5-50 Габарити, мм 255 × 235 × 190 Маса, кг 3,8

Для зварювання в середовищі інертних газів або водню застосовують двоступеневі редуктори, технічні характеристики яких наведені в таблиці вище.

Газові редуктори АР-10, АР-40, АР-150 призначені для зміни тиску аргону, редуктори А-30, А-90 для газу азоту. Газові редуктори Г-70, В-50 відповідно для гелію і водню.

↑ наверх

Осушувачі газу

У балоні або цистерні з CO2 часто міститься значна кількість вологи, що залишилася після промивання (до 500 мл. Води на балон). Вплив вологи позначається тим більше, чим нижче тиск газу в балоні або цистерні. Для зниження вмісту вологи в захисному газі користуються газовими осушувачами. Газовий осушувач це посудину який містить влагопоглатітельние речовини рис.1

Мал. 1 Схема осушувачів газу
а) високого тиску, б) низького тиску
1-корпус, 2-фільтр, 3-влагопоглатітель, 4-штуцер, 5-валагопоглатітель, 6-решітка, 7-камера

Існують осушувачі високого (рис. 1, а) і низького (рис. 1, б) тиску, що встановлюються відповідно перед редуктором або після нього. Вологопоглинача служать силікагель (двоокис кремнію), алюмогель, мідний купорос або хлористий кальцій.

Вологопоглинач перед завантаженням в осушувач прожарюється протягом декількох годин при температурі 250-300 ° С для видалення вологи.

Осушувачі високого тиску не знайшли широкого застосування внаслідок малої кількості міститься в них вологопоглинача. Громіздкі осушувачі низького тиску доцільно застосовувати, головним чином, при централізованій газовій розводці.

Підігрівач газу застосовується тільки при зварюванні у вуглекислому газі. Виходячи з балона, вуглекислота випаровується, при цьому поглинає тепло, внаслідок чого температура газу значно знижується. При порівняно великій витраті СО2 можливе замерзання міститься в ньому вологи і закупорка редуктора.

Мал. 2. Схема підігрівача вуглекислого газу:
1 корпус, 2 - ізолятор, 3 - нагрівач

Тому вуглекислий газ, що виходить з балона, рекомендується підігрівати. Для цього служить герметичний посудину 1 (рис. 2), всередині якого розташований керамічний ізолятор 2 і електричний нагрівач 3, що живиться зазвичай від електричної схеми зварювального апарату.

Іноді підігрівачі постачають терморегулятором, що підтримує постійну температуру газу. Для цього послідовно з нагрівачем включений розмикач, що містить біметалічну пластину. При нагріванні вище заданої температури, внаслідок неоднакового лінійного розширення шарів біметалічної пластини, вона згинається, вимикаючи контакти підігрівача.

↑ наверх

газові витратоміри

Витратоміри служать для вимірювання витрати газу. При зварюванні в захисних газах застосовують витратоміри поплавкового і дросельного типу. Регулятор потоку поплавкового типу - ротаметр (рис. 5, а) складається зі скляної трубки 1 з конічним отвором. Трубка розташовується вертикально, широким кінцем отвори вгору. Всередині трубки поміщений легкий поплавок 2, який може вільно в ній переміщатися. При проходженні газу знизу вгору він піднімає поплавок до тих пір поки зазор між ним і стінкою трубки не досягне величини, при якій напір струменя газу врівноважує вагу поплавця. Чим більше витрата газу і чим більше його щільність, тим вище піднімається поплавець. Ротаметр забезпечений шкалою 5.

Кожен ротаметр забезпечується графіком, по осі абсцис якого відкладені ділення шкали ротаметра, а по осі ординат відповідний витрата газу при заданому тиску (рис. 4). Ці графіки будуються шляхом перерахунку характеристики ротаметра, яка визначається заводом-виробником стосовно витраті повітря при 1 атм. Витрата газу, який використовується Qг л / хв визначається за формулою:

Витрата газу, який використовується Qг л / хв визначається за формулою:

де Qo - витрата повітря в л / хв при 1 ат для даного ротаметра по його паспорту; Рг - робочий тиск газу; Ро - тиск повітря дорівнює 1 ат: γ - щільність повітря при 20 ° С, кг / м3; γ 1 - щільність використовуваного газу кг / м3.

де Qo - витрата повітря в л / хв при 1 ат для даного ротаметра по його паспорту;  Рг - робочий тиск газу;  Ро - тиск повітря дорівнює 1 ат: γ - щільність повітря при 20 ° С, кг / м3;  γ 1 - щільність використовуваного газу кг / м3

Мал. 4. Графік витрати аргону і гелію

Графік витрати аргону і гелію

Мал. 5. Схеми витратомірів газу
а - поплавковий, б - дросельний;
1 - трубка, 2 - поплавок, 3 - діафрагма, 4 - манометр, 5 - шкала

Регулятор потоку дросельного типу (див. Рис. 5, б) побудований на принципі вимірювання перепаду тисків до і після дросселирующей діафрагми 5. Перепад тисків на ділянках до і після діафрагми залежить від витрати газу і змиритися манометрами 4.

Про витрату газу з достатньою для зварювання точністю можна судити за показниками манометра низького тиску кисневого редуктора. Для цього на виході редуктора встановлюють дросельну шайбу з невеликим отвором, що калібрується. Швидкість витікання газу через калібрований отвір, а отже, і витрата газу будуть пропорційні тиску в робочій камері редуктора. У редукторі У-30 і інших манометр 8 (див. Рис. 3) показує безпосередньо витрата газу, а не тиск в робочій камері. У зв'язку з цим редуктор забезпечений двома дюзами з отворами 9 і 13 різного діаметра. Поворотом корпуса клапана 11 граничного тиску встановлюють канал 10 проти відповідної дюзи. Кожному положенню каналу 10 відповідає шкала на манометрі 8.

↑ наверх

газовий клапан

Газовий клапан служить для припинення подачі газу на час паузи в роботі установки.

У сучасній зварювальної апаратури застосовуються електромагнітні клапани, які працюють за командою, яка подається схемою управління апарату, або механічні клапани-затвори, які відкриваються зварювальником. Клапан повинен бути розташований близько до зварювальної пальнику для скорочення втрат в газових магістралях.

↑ наверх

газовий змішувач

Газові змішувачі застосовуються при відсутності готових газових сумішей, передбачених технологічним процесом зварювання. Склад суміші, що подається в пальник, регулюється зміною витрати кожного з газів, що входять в суміш.

↑ наверх


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов