Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Гідромасажні ванни для салону краси: особливості вибору та проведення процедур

  1. Навіщо потрібна гідромасажна ванна в салон краси
  2. Гідромасажні ванни для салону краси: користь і шкода для клієнтів
  3. Гідромасажна ванна для ніг в салоні краси
  4. Яким вимогам повинні відповідати гідромасажні ванни для салону краси
  5. Що враховувати, вибираючи гідромасажні ванни для салону краси
  6. В яку ціну обійдеться гідромасажна ванна для салону краси
  7. 5 правил використання гідромасажної ванни в салоні краси
  8. Через що найчастіше ремонтують гідромасажні ванни в салоні краси
  9. Дезінфекція та догляд за гідромасажними ваннами
  10. Чистка гідромасажною ванни в салоні краси проходить в такій послідовності:

Наша сеть партнеров Banwar

Важко уявити сучасний салон краси або SPA-центр без професійних гідромасажних ванн - це обладнання є практично в кожному салоні. Щоб правильно вибрати гідромасажну ванну, необхідно докладно розглянути всі пропозиції подібного роду на ринку косметичного обладнання, зіставити вартість в різних джерелах, з'ясувати переваги і недоліки, тобто виконати величезну роботу, так як придбання подібної апаратури - відчутне фінансове вкладення. Зазвичай гідромасажну ванну купують одноразово і на тривалий термін.

Навіщо потрібна гідромасажна ванна в салон краси

Гідромасаж - SPA-процедура, яку практикує більшість SPA-центрів і салонів краси. Гідромасажна ванна - це обладнання останнього покоління. Косметичний ефект досягається за рахунок стимулювання шкіри і м'язів людини безліччю маленьких водяних струменів.

Методика ефективно усуває стресовий стан, напруга м'язів, позитивно впливає при целюліті і покращує стан організму в цілому. Гідромасаж в комплексі з лімфодренажним масажем на LPG-обладнанні і прессотерапієй допомагає швидко покращити стан шкіри, скорегувати фігуру.

Під час процедури комфортна температура води, з одного боку, і спрямоване дію потоку води, з іншого, роблять загальний розслаблюючій ефект. Тому гідромасаж - ідеальний засіб для релаксації і боротьби зі стресом.

Також гідромасаж приводить в тонус різні тканини, покращує кровотік і попереджає застійні явища в судинах, стимулює обмін речовин і сприяє зниженню ваги, збільшує виробництво «гормонів радості». Процедура сприяє поліпшенню стану імунної системи, що підвищує стійкість організму до простудних захворювань, що дуже актуально в зимовий час.

Клієнти салонів постійно вибирають процедуру гідромасажу. Наявність стабільного попиту на послугу цілком закономірно. Адже саме гідромасаж ефективно поєднує терапевтичний вплив від води і масажу. Якщо ви до цього часу не відчували на собі дію даної процедури, то радимо обов'язково це спробувати.

Всі складові цієї методики можуть бути з успіхом застосовані окремо один від одного, але саме в комплексі вони дають неповторний ефект. Вплив гідромасажу може бути направлено на окремі ділянки тіла за допомогою форсунок, які задають силу і напрям водно-повітряного струменя. При проведенні салонної процедури клієнт може у відповідності зі своїми відчуттями варіювати силу і поєднання води і повітря.

При проведенні салонної процедури клієнт може у відповідності зі своїми відчуттями варіювати силу і поєднання води і повітря

Можна довго перераховувати плюси гідромасажу, кожен може знайти в процедурі те, що він шукає. Так, гідромасаж дає можливість за короткий час зменшити вагу, відчувати приємні відчуття від процесу. Також методика стимулює обмін речовин, позитивно впливає на стан шкіри і тіла.

Гідромасажні ванни для салону краси: користь і шкода для клієнтів

Користь від гідромасажу важко перебільшити. Під впливом спрямованих водних потоків активно розщеплюються жирові молекули, що допомагає швидко позбутися від зайвої ваги. Також гідромасаж сприяє зменшенню целюліту і відкладень жиру, за рахунок чого ви купуєте привабливу фігуру.

Гідромасаж відрізняється високою ефективністю за рахунок того, що процедура проходить в теплій воді, яка розслабляє м'язи. Методика сприяє відновленню рухових функцій, попереджає м'язові спазми, підвищує рухливість, прибирає відчуття тяжкості в м'язах.

Гідромасаж запускає цілий ряд природних процесів в організмі. Судини зміцнюються і стають еластичними, поліпшується циркуляція крові і лімфи. Посилення кровотоку прямо пов'язане із серцевою діяльністю. Прискорюються обмінні процеси, підвищується імунітет, і, як результат, поліпшується загальний стан організму.

Підводний масаж сприяє очищенню шкіри від мертвих клітин.

Процедура сприятливо діє і на стан шкіри. Завдяки стимуляції кровообігу шкіри і прилеглих тканин, її клітини отримують більше кисню і поживних речовин, тому колір, тонус і структура стають краще.

Внаслідок стимуляції обміну речовин організм активніше позбувається від шлаків, токсинів і краще забезпечується корисними речовинами.

Зважаючи на всі позитивних моментів гідромасаж незамінний в періоди, найбільш важкі для організму - навесні і восени.

Негативні сторони гідромасажною процедури пов'язані більшою мірою з санітарної стороною питання.

Санація труб гідромасажною ванни утруднена, що сприяє розмноженню таких небезпечних бактерій, як нетуберкульозні мікобактерії, хвороботворні грибки, стафілококи, кишкові бактерії та інші мікроорганізми.

Бульбашки повітря, що вивільняються з гарячої води, стають аерозолем, що містить мікрофлору ванних труб. Через дихальні шляхи ці збудники небезпечних хвороб проникають в організм людини.

Ці дані з'явилися після дослідження проб, взятих як з громадських, так і приватних джакузі.

Так, в 5 мл (це приблизно 1 ч. Л.) Води з водопроводу знаходиться 138 бактерій, а в аналогічному обсязі води з гідромасажною ванни - близько двох мільйонів ...

Більшість цих мікроорганізмів і бактерій є небезпечними для здоров'я людини, провокують захворювання сечостатевої системи і шкірних покривів, а також хвороби, які ще погано вивчені і важко піддаються діагностиці.

Особливо схильні до зараження діти, люди похилого віку і клієнти з ослабленою імунною системою.

Види гідромасажних ванн для салону краси

Всі професійні гідромасажні ванни бувають двох видів:

  • ванни для ручного підводного масажу;
  • ванни для автоматизованого підводного масажу.

Безумовно, пристрій ванн першого виду простіше. Зазвичай такі ванни відрізняються великим розміром (простір потрібно для зручності дій косметолога-оператора) або особливою формою. Так, сьогодні найбільш поширені квадратні і прямокутні ванни. До слова, першу гідромасажну ванну для ручного масажу винайшов Леонардо да Вінчі. Ручний підводний масаж здійснюється за допомогою потужної турбіни, що нагнітає високий тиск потоку води.

Оператор здійснює підводний масаж вручну за допомогою спеціального шланга з набором наконечників для настройки сили і площі впливу. Гідромасажна ванна з ручним масажем може бути комбінованою, тобто забезпеченою автоматизованої або програмованої системою масажу.

Сучасні технічні можливості дозволяють гідромасажною ванні для салону краси надавати оздоровчу дію на організм відразу декількома шляхами одночасно: водним, повітряним, водно-повітряним, а крім того, візуальним (за допомогою кольору) і нюхових. Якість водної складової масажу тим вище, чим вище клас ванни, і, відповідно, тим більше гідромасажних форсунок знаходиться в активних зонах ванни.

Повітряний масаж передбачає оснащення пристрою повітряної турбіною, яка розміщена під корпусом і призначена для подачі сильного повітряного потоку через особливі форсунки. Такий механізм масажу повітряними бульбашками в гідромасажною ванні для салону краси.

Як приклад повітряного масажу в російській косметичної індустрії можна привести так звані «перлинні ванни», назва яким дали бульбашки повітря, які осідають під час процедури на тілі пацієнта у вигляді крихітних «перлинок». Крім виключно повітряного або водного масажу (останній є досить жорстким), багато сучасних гідромасажні ванни для салонів краси можуть здійснювати компромісний водно-повітряний вид масажу, який володіє більш м'яким дією, ніж масаж водою.

Розробники багатьох відомих брендів гідромасажних ванн доповнюють свої моделі унікальними функціями, які підсилюють позитивний ефект від процедури. Так, обладнання деяких ванн іонізує повітря для процедури частинками з негативним зарядом, що приносить додаткову користь для організму.

Серед різноманіття моделей виробники пропонують ванни, додатково Озонуючі повітря. Правда, вартість такого обладнання на порядок вище.

В основі роботи сучасних гідромасажних ванн для салонів краси знаходиться програма, яка регулює всі параметри процесу: температуру, час, рівень води, вид масажу та ін. Фахівцю залишається тільки вибрати потрібні налаштування за допомогою пульта управління.

Ефективність процедури гідромасажу частково залежить і від таких факторів, як вплив кольором і звуком. Дотримання принципів кольорово і звукотерапії забезпечує психоемоційну складову процесу. В цьому аспекті має велике значення дизайн гідромасажної ванни.

Гідромасажна ванна для ніг в салоні краси

Гідромасажна ванна для ніг - це пластикова ємність з керованими масажними роликами-насадками. Стандартна ванночка оснащена захисним козирком для запобігання розбризкування рідини навіть в умовах роботи в режимі вібрації і при максимальному наповненні приладу водою.

Впливають факторами при проведенні масажу в гідромасажною ванні для ніг є безперервна вібрація корпусу, особливі ролики і різноспрямовані водяні потоки.

Така ванна зберігає температуру води рівномірної по всьому об'єму. Деякі моделі відрізняються регульованим температурним режимом. Гумові ніжки забезпечують безпеку і комфорт.

Різні моделі ванночок для ніг мають від двох до восьми режимів масажу. Найпоширеніші з них - механічний, вібраційний, бульбашковий (по типу джакузі).

Найпоширеніші з них - механічний, вібраційний, бульбашковий (по типу джакузі)

Відповідно до надаються ефектом виділяють наступні типи ванночок для ніг:

  1. Контрастні. В основі їх роботи - контрастний вплив холодної і гарячої води. Застосування таких ванночок стимулює циркуляцію крові в ногах і надає їм відчуття легкості. Контрастні ванночки показані пацієнтам, що страждають частими застудами.
  2. Тонізуючі. Зазвичай їх застосовують в поєднанні з аромамаслами, морською сіллю. Винничук цього типу розслаблюють м'язи ступень.
  3. Очищаючі. У цих ванночках є ролики зі щітками, в воду додаються сода і сіль. Вони призначені для клієнтів, які страждають підвищеною пітливістю ніг, і для тих, чия робота пов'язана з сильними забрудненнями.
  4. Лікувальні. Спеціальні ролики в їх пристрої впливають на точки стоп, які відповідають дихальним органам. Різновиди гідромасажу лікувальних ванн сприяють оздоровленню не тільки ніг, але і всього організму в цілому.

Виробляються гідромасажні ванни, які мають відсіки для ефірних масел. Така конструкція дозволяє поєднувати одночасно гідромасаж і ароматерапію, тобто виявляє подвійну дію.

Гідромасажні ванни, які сприяють зміцненню загальної оздоровчий ефект інфрачервоним випромінюванням, також не менше затребувані сьогодні. Випромінювання надає лікувальну дію на суглоби, повертаючи їм рухливість. Ця додаткова процедура може застосовуватися самостійно, окремо від гідромасажу.

Існують ще гідромасажні ванни з додатковим впливом на пацієнта магнітним полем, створюваним вбудованими магнітами.

Деякі моделі гідромасажних ванн для ніг мають систему пристосувань для виконання педикюру. Пілінг зон з ніжною шкірою здійснюються насадкою у вигляді маленької щітки, а відлущування грубої шкіри - круглою насадкою з пемзою.

Яким вимогам повинні відповідати гідромасажні ванни для салону краси

Перший критерій для вибору гідромасажної ванни для салону краси, який відразу приходить в голову, - вартість. Він, безумовно, значимий, але не вирішальний.

Однією з умов вибору повинно бути якість обладнання. І тут не може бути дрібниць, необхідно звернути увагу на всі характеристики товару: дизайн, практичність пристрої ванни, технічні властивості, відповідність санітарним вимогам.

Щоб процес виконання гідромасажу був ефективним і безпечним для здоров'я клієнта і стану обладнання, гідромасажна ванна для салону краси повинна відповідати обов'язковим вимогам:

  1. Всі частини обладнання повинні відповідати нормам гігієни.
  2. Необхідно дізнатися, як правильно здійснюється процес дезінфекції апарату. У трубах не повинно залишатися використаної води після зливання, в тому числі через попадання в стік сміття, волосся та інших засмічених частинок, що заважають правильному функціонуванню пристрою і провокують застій рідини.
  3. Характеристика масажу залежить від співвідношення і діаметра повітряних і водяних потоків.
  4. Дія на шкіру тим інтенсивніше, ніж вже отвори на внутрішній поверхні ванни і чим більше їх кількість.
  5. Інтервал між форсунками, що подають повітря, повинен бути рівний 5-10 см. Різке збільшення або зменшення проміжку негативно позначається на якості масажу.
  6. Обсяг ванни повинен бути достатнім для безперешкодного руху і комфортного розміщення в ній людини. При цьому його тіло не повинно ускладнювати проходження води і повітря.
  7. Розташування отворів, що випускають струменя води і повітря, має бути таким, щоб активний вплив було направлено на конкретні зони тіла, особливо на спину і стопи.
  8. Гідромасажна ванна для салону краси тим довговічніше, ніж менше має в своїй конструкції рухомих елементів, так як вони стають несправними найчастіше.
  9. Навіть щоденні сеанси гідромасажу у ванні не повинні мати медичних обмежень і протипоказань (допустимі алергічні реакції). Якісне обладнання абсолютно безпечно і комфортно для всіх клієнтів.
  10. Ванна повинна бути придатна для використання лікувальних і розслаблюючих препаратів: лікарських рослин, водоростей, мінеральних препаратів, масел і т.п. - ці продукти підсилюють оздоровчий ефект.

Що враховувати, вибираючи гідромасажні ванни для салону краси

По-перше, слід мати на увазі її призначення.

Зазвичай застосування гідромасажних ванн в салонах краси переслідує такі цілі:

  • загальний масаж тіла, що стимулює життєдіяльність організму;
  • активізація циркуляції крові і лімфи;
  • тонізуючу дію на шкіру;
  • розслаблення м'язів;
  • усунення напруги;
  • боротьба із зайвою вагою за рахунок зменшення шару підшкірного жиру;
  • боротьба з целюлітом;
  • зниження проявів артриту і ревматизму;
  • в якості процедури ароматерапії, таласотерапії, хромотерапії.

Гідромасаж надає терапевтичну дію в наступних напрямках: метаболічну (прискорення обмінних процесів), трофічна (насичення тканин і органів необхідними речовинами), тонізуючу - процедура з прохолодною водою, седативну (заспокійливу) - гідромасаж в теплій і гарячій воді, спазмолітичну (усунення спазмів) - ванни з теплою і гарячою водою, знеболювальну (знеболюючу дію).

По-друге, не варто забувати, що професійні гідромасажні ванни для салону краси і ванни для домашнього використання (навіть хорошої якості і з сучасним дизайном), - це абсолютно різні пристрої.

Розглянемо головні відмінності:

  1. Внутрішній Пристрій. У Першу Черга відрізняється Потужність помпи І, відповідно, сила гідромасажу. Если у професійній ванні буде Слабкий помпа, то планованій ефект НЕ буде досягнуть. Кроме того, система насосів для розподілу водяного тиску при підводному масажі набагато складніше. Системою Керує програма, в Якій Вже передбачені типи лікувальної Дії, параметри води, алгоритм санітарної ОБРОБКИ ванни после процедури.
  2. Довговічність елементів. Середня длительность роботи гидромассажной ванни для салону краси - 12-15 годин на добу, побутової - НЕ более 4-5 годин. Звичайно, при ЕКСПЛУАТАЦІЇ домашньої ванни в условиях косметичного центру вона прийде в Непридатність через кілька місяців.
  3. Різне число форсунок (отворів на Внутрішній поверхні ванни для подачі Повітря и води під лещата). У домашній ванні їх в Середньому около 20. У професійній ванні загальна Кількість отворів досягає 350. З числом форсунок збільшується Кількість масажних зон.
  4. Система дезінфекційної ОБРОБКИ. Побутову ванну регулярно вікорістовує Певна Кількість людей, тому СПЕЦІАЛЬНІ гігієнічні заходи для неї не так Важливі. Гідромасажні ванни для салонів краси, де смороду Працюють часом без перерви, потребують спеціальніх системах зливу и в активних Речовини, швидко і якісно дезінфікуючих обладнання. Зазвічай санація запускається автоматично после зливання води, так что до следующего сеансу ванна пройде санітарну обробка.
  5. Матеріал для виготовлення корпусу. Пару років тому гідромасажні ванни для салонів краси виробляли зазвичай з нержавіючої сталі: така ванна могла служити 30 років. Зараз для цього використовують високоміцні синтетичні сполуки (найчастіше - акрил), які дозволяють використовувати ванну 20 років. При цьому потрібно дотримуватися деяких правил. Слід уникати ударів і абразивних чистячих складів для будинку з метою дезінфекції. В іншому випадку акрилова ванна швидко втратить зовнішній вигляд через утворення подряпин.
  6. Матеріали для виробництва деталей ванни. Вони повинні бути розраховані на агресивна дія водопровідної води і не реагувати з нею, утворюючи небезпечні речовини. Так, ванна з робочими елементами з якісного пластика не «боїться» штучної морської води, водорослевой процедури, застосування всіляких косметичних засобів, що категорично неприйнятно для побутових ванн. При покупці певного обладнання слід окремо обговорити безпеку застосування різноманітних пінних і маслянистих речовин.

В яку ціну обійдеться гідромасажна ванна для салону краси

Ціна на гідромасажну ванну для салону краси складається з декількох чинників:

  • торгова марка. Найбільш високою вартістю відрізняється апаратура, вироблена у Франції і Німеччині. Тут ключову роль відіграє те, як довго фірма займається виробництвом і продажем такого обладнання;
  • продуктивність помпи. Як ми вже знаємо, вона регулює силу дії гідромасажу;
  • число форсунок. Чим більше кількість, тим вище ціна. До слова, тут важливо число водних форсунок саме для подачі води, тому оцінювати потрібно співвідношення форсунок для води і повітря;
  • додаткові можливості: таласотерапія, ароматерапія, умови для застосування добавок і т.д.

Як встановлювати гідромасажні ванни для салону краси

Щоб правильно провести монтаж обладнання, слід виконати кілька умов, з них обов'язкові:

  • наявність водопроводу, каналізації і електричної мережі;
  • заздалегідь виконані облицювальні роботи в приміщенні;
  • забезпечення доступу до всіх частин і з'єднань ванни;
  • присутність заземлення для електроприладів.

У керівництві по установці гідромасажною ванни прописано кілька основних етапів:

Етап 1. Встановлення каркасу

Перед початком установки слід перевірити наявність усіх елементів гідромасажною ванни. Після цього можна встановлювати каркас. Для цієї мети використовуйте:

  • водопровідні труби;
  • ніжки для джакузі (стійки);
  • напрямні.

Складові частини ніжок з'єднуються шпилькою з різьбленням. Шпилька з'єднується зі стійкою, потім в шпильку угвинчується гайка. За допомогою профілю, що входить в комплект, ніжки прикріплюються до напрямних.

Існують моделі гідромасажних ванн для салонів краси з двосторонніми ніжками, що з'єднуються і з ванною, і з підлогою. Ось послідовність їх складання:

  • до направляючої прикріплюється довга шпилька;
  • на шпильку накручується гайка;
  • далі угвинчується ніжка;
  • шпилька вигвинчується з ванни;
  • гайка закріплюється на профілі, ніжка - на ванні.

Етап 2. З'єднання з каналізацією

Вся необхідна сантехніка повинна бути в комплекті гідромасажною ванни. Слід міцно з'єднати вихід ванни і каналізаційну трубу за допомогою перехідника. Найменший діаметр патрубка каналізації - 0,4 м.

У деяких випадках перехідник не підходить до вихідної частини труби ванни, наприклад, якщо слив має невеликий ухил. Виправити положення допоможе гофрована пластикова труба.

Етап 3. Шляхи, якими водопроводом

Найменше значення напору води в системі приблизно 4-5 атм. З метою захисту дорогого пристрою необхідною умовою є монтаж редуктора тиску, стабілізуючого тиск води.

Підключення ванни до водопроводу повинно відбуватися в такій послідовності:

  • монтаж очисних фільтрів (для затримки шкідливих домішок);
  • під'єднання труб до холодної і гарячої води;
  • установка водозапірних кранів із зовнішнім різьбленням;
  • проведення герметизації стиків, якщо це необхідно.

Змішувачі з'єднуються за допомогою гнучкого шланга, що дає можливість переміщати чашу на 0,5-0,8 м щодо стіни.

Етап 4. Підключення до електричної мережі

Поєднання води і електрики в одному приладі може представляти серйозну загрозу для життя і здоров'я людини. З цієї причини необхідно строго дотримуватися техніки безпеки. Не можна:

  • експлуатувати гідромасажну ванну в салоні краси при незаземленої розетки;
  • включати обладнання при несправному кабелі;
  • проводити ремонтні заходи чаші, коли ванна підключена до електричної мережі;
  • прокладати заземлення через водопровід, опалення, каналізацію.

До електричної мережі гідромасажна ванна підключається через спеціальну розетку, що захищає вилку від попадання води. Розетку закріплюють на стіні, відступаючи від статі 0,3-0,4 м і від бортика ванни - 0,5-0,6 м (щоб не допустити контакту води з електрикою).

До розетки підключається окремий кабель, краще з подвійною ізоляцією і мінімальним перетином 3 * 2,5 мм ². Також розетка під гідромасажну ванну повинна бути забезпечена індивідуальним автоматичним вимикачем на 16 А і УЗО з номіналом струму 0,03 А. Від вимикача до місця врізки кабель захищається гофрованої трубкою.

Гідромасажна ванна для салону краси працює від струму з напругою в 220 В (допустимі коливання можливі в діапазоні 10%). Установка стабілізаторів допоможе уникнути поломки пристрою через перепади напруги.

З'єднання гідромасажною ванни з системами комунікацій виконано. Проміжок між чашею і стіною закривається за допомогою пластикового плінтуса або силіконового герметика.

Як використовується гідромасажна ванна в салоні краси: методика проведення процедур

Гідромасаж (або підводний ручний масаж) - це підводний масаж в гідромасажною ванні. Професійна методика аквамассажа в комбінації з особливими властивостями води дарують пацієнтам молодість, стрункість і красу.

SPA-масаж - це цілий ряд процедур, заснованих на лікувальні властивості води і призначених для загального оздоровлення, боротьби з целюлітом, додання стрункості фігурі, повернення шкірі пружності за допомогою масажу водяними струменями.

Краса і здоров'я - взаємопов'язані явища, але лише деякі процедури здатні повертати здоров'я і красу одночасно. SPA-масаж водними потоками під тиском в гідромасажною ванні - виняткова методика з таким призначенням.

Підводний ручний масаж здійснюється у професійній гідромасажною ванні в салоні краси, наповненою водою з мільйонами повітряних бульбашок. Залежно від призначення ванни і за бажанням клієнта вода може бути збагачена косметичної сіллю. Тепла вода має судинорозширювальну дію, знижує артеріальний тиск, активізує циркуляцію крові і вироблення ендорфінів, насичує тканини організму киснем. Занурення в воду дарує тілу відчуття невагомості і комфорту. Під час процедури пацієнт отримує ні з чим не порівнянні задоволення і легкість.

Під час процедури гідромасажу фахівець впливає на певні точки тіла під водою спрямованим потоком з шланга, оснащеного спеціальною насадкою. Доповнення масажу за допомогою повітряно-водяного потоку зануренням в воду багаторазово підсилює ефект від процедури.

Підводний гідромасаж в професійній ванні виконує масажист за допомогою спеціальної техніки. Дії піддається послідовно все тіло. Особливо ретельно опрацьовуються «проблемні» ділянки фігури: живіт, сідниці, зона «галіфе». Потужний струмінь води під тиском глибоко масажує шкіру і м'язи міліметр за міліметром. Під дією гідромасажу тіло стає пружним і легким, а організм наповнюється енергією.

Сеанс в гідромасажною ванні для салону краси стимулює позитивні зміни з боку організму:

  • прискорюється обмін речовин;
  • ручний гідромасаж багаторазово збільшує кровообіг в дрібних судинах і капілярах;
  • активізується відтік лімфи;
  • мікроелементи, мінерали і кисень за допомогою прискореного кровообігу інтенсивніше насичують тканини: забезпечується баланс поживних речовин;
  • поліпшується м'язовий тонус;
  • шкіра набуває здорового кольору і поліпшену структуру: пружність, м'якість, гладкість, еластичність;
  • активізується природний процес розпаду жирових клітин, за рахунок чого зменшуються обсяги проблемних зон, вирівнюється їх структура, формується привабливий силует;
  • досягається водний баланс в тканинах організму - набряки зникають.

Всі ці позитивні зміни поєднуються з чудовим загальним станом і без зусиль і неприємних відчуттів у пацієнта.

5 правил використання гідромасажної ванни в салоні краси

Правило 1. Тривалість першої процедури в гідромасажною ванні в салоні краси не повинна бути більше 15 хвилин. Це особливо актуально для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. При тривалому відвідуванні процедури клієнт сам може встановити тривалість сеансу за допомогою вбудованого таймера, яким забезпечені багато моделей.

Правило 2. Параметри гідромасажу залежать і від часу доби. З ранку масаж «розбудить» організм, посилить кровообіг, температура води у ванні - 29-33 ° C. А ввечері він потрібен для розслаблення організму і нормалізації сну. Процедура виконується м'якими водяними струменями при температурі води 38 ° C і займе близько 30 хвилин.

Правило 3. Температура води в рамках однієї процедури повинна бути незмінною. Виконання цієї умови забезпечується спеціальними терморегуляторами, які присутні в багатьох моделях для збереження постійної температури.

Правило 4. Добре відвідувати гідромасаж після спортивних занять або іншої фізичної активності, а після прийому їжі слід почекати близько 30 хвилин.

Правило 5. Увлажняющее косметичний засіб, нанесене на шкіру обличчя і тіла відразу після відвідин гідромасажною ванни в салоні краси, багаторазово посилить ефект гладкості і пружності.

Через що найчастіше ремонтують гідромасажні ванни в салоні краси

Багатьох проблем з гидромассажним обладнанням можна уникнути, знаючи причини їх виникнення. Часто несправності пов'язані з порушенням правил експлуатації або використанням неякісних деталей.

Розглянемо більш докладно часто зустрічаються скарги на роботу гідромасажних ванн в салонах краси:

  1. Відсутність бульбашок повітря при роботі компресора може бути наслідком заклинювання валу або зворотного клапана в компресорі. Цю проблему зможуть вирішити в сервісному центрі.
  2. Відмова в роботі компресора. Такий «симптом» може говорити про кілька проблем. По-перше, зношування щіток в компресорі. По-друге, намокання обмотки двигуна компресора. І, нарешті, розмикання ланцюга заземлення, слабкий контакт в електроживленні або в ланцюзі подачі струму до пристрою.
  3. Напір води слабкий або взагалі відсутня. Швидше за все, це сталося з однієї з причин: заклинило крильчатку турбіни, в систему потрапило повітря, від'єднався клапан регулювання тиску повітря, відбулось протікання на стиках труб, не проходить вода на відрізку від водопроводу до ванни (наприклад, через непрохідності форсунок), засмітилися труба від водопроводу до чаші або фільтр в насосі. В останньому випадку показана чистка спеціальними засобами.
  4. Гучна робота насоса. Насос видає шум, тому що напруга в мережі не відповідає нормам, в двигун потрапив сторонній предмет, мастила в рухомих частинах занадто багато або дуже мало, сильно або слабо затягнуті регулюючі гвинти. Деренчливий звук в роботі насоса говорить про слабкий закріпленні двигуна на каркасі ванни.
  5. Відмова в роботі насоса. Насос може відмовити через те, що в системі недостатньо води, в ланцюг насоса не надходить електроживлення або в насосі перегорів двигун. Якщо насос навіть не запускається, то слід перевірити, чи на місці трубка подачі повітря, що з'єднує кнопку включення гідромасажу і насос.
  6. Відмова в роботі лампи індикатора. Це означає, що стався розрив в електричному ланцюзі або вийшли з ладу датчики рівня води.
  7. Відмова в роботі клапана управління подачею повітря. Несправність пов'язана з тим, що стався перепад напруги в мережі, спровокувавши збій в електронній системі пристрою, сам клапан вийшов з ладу, розгерметизувалася водна система ванни або забилися повітряні канали форсунок.

Періодичні профілактичні огляди і здійснення поточного професійного ремонту гідромасажною ванни в салоні краси відчутно збільшують термін її служби. Для дбайливого догляду за гідромасажним обладнанням випускаються різноманітні засоби, що забезпечують дбайливий догляд, попередження поломок і передчасного зносу.

Дезінфекція та догляд за гідромасажними ваннами

Процедура обробки обладнання не становить особливих складнощів. Для очищення пристрою використовують спеціальні миючі склади з дезинфікуючим ефектом для гідромасажних ванн. Протипоказано використання металевих щіток і мочалок і абразивних засобів.

Серед спеціальних засобів можна назвати наступні:

  1. Mellerud (виводить навіть стійкі забруднення, запобігає розмноженню шкідливих мікроорганізмів в трубах, утворення нальоту зеленого кольору і неприємного запаху).
  2. Cascade Complete (підходить для частого застосування, не має в своєму складі фосфатів).
  3. HG (проведений на основі натуральних речовин, видаляє вапняний і мильний наліт).
  4. Edel Weiss (очищає обладнання від волосся, жиру і забруднень органічного походження).

Чистка гідромасажною ванни в салоні краси проходить в такій послідовності:

  • в ванну наливають гарячу воду вище верхнього ряду форсунок на 10-15 см;
  • блокують подачу повітря;
  • в чашу додають очищуючий склад;
  • пристрій включають в режимі максимальної потужності;
  • через 10-12 хвилин вода стає брудною;
  • забруднену рідину зливають;
  • в чашу наливають холодну воду (в колишньому обсязі) і знову запускають обладнання;
  • через 10-12 хвилин воду знову зливають;
  • ванна вимивається чистою водою.

Як дезінфікувати гідромасажні ванни

Дезінфекція призначена для знищення бактеріальних забруднень в трубах, форсунках, електронасос - місцях, які неможливо очистити під час зовнішньої обробки.

Існують дезінфікуючі системи двох типів:

  1. Автоматична дезинфицирующая система (або автоматична система очищення) функціонує без наповнення чаші ванни водою. Система повністю автоматизована і особливо показана при експлуатації обладнання в умовах салону краси. Вода для процесу надходить прямо з водопроводу, з'єднується із засобом для дезінфекції, наповнює всю водяну систему гідромасажною ванни, а потім виходить в чашу і видаляється через стік. Ця частина процесу займає одну хвилину. Потім все повторюється з чистою водою для промивання системи.
  2. Звичайна система очищення працює при повній чаші ванни. Для такої дезінфекції підійде вода, що залишилася після процедури, або нова вода, спеціально для цього набрана в чашу. У будь-якому випадку межа води повинна розташовуватися вище верхнього ряду форсунок приблизно на 5 см.

Якщо ємність для дезінфікуючої рідини не передбачена конструкцією ванни, то її можна вилити безпосередньо в воду, відмірявши потрібну кількість мірної кришкою (близько 50-70 мл кошти, виходячи з обсягу води в чаші), і запустити режим гідромасажу на одну хвилину. Через 10 хвилин після зупинки роботи ванни, коли склад повністю подіє, рідина видаляють через стік.

Оптимальна частота дезінфікуючих заходів гідромасажних ванн в салонах краси - одноразово щомісяця.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов