Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Гідроудар, гідро-удар. Клацання, клацання, звук, стукіт труб системи опалення. термостат клацає

  1. Фізичні причини гідроудару, клацань в системі опалення
  2. небезпека гідроудару
  3. Як впоратися з гідро-ударом

Наша сеть партнеров Banwar

Клацання в системі опалення. Це гідроудар. Що робити? (10+)

Гідроудар в системі опалення

Зміст :: Пошук

Нерідко ми зустрічаємося з таким явищем. Періодично в трубах системи опалення виникає неприємний різкий звук (стук або клацання). Причиною може бути гідроудар.

Фізичні причини гідроудару, клацань в системі опалення

Вода рухається по системі опалення з деякою швидкістю. Як і будь-яка речовина, що має масу, вода володіє інерцією, не може припинити рух негайно. В системі опалення зазвичай встановлені регулятори, які регулюють потік води в залежність від температури аж до повного перекриття потоку. Гідроудар виникає якраз в момент повного перекриття потоку води. Вода по інерції продовжує рухатися, а рухатися їй нікуди, шлях перекритий. Вода, як більшість рідин, практично нестислива. Вона, на відміну від газів, не може спресувати і на цьому погасити свою енергію інерції. Відбувається практично те ж саме, що при зіткненні автомобіля з бетонною стіною. Автомобіль не може моментально зупинитися, він продовжує рухатися, ламаючись і ламаючи стіну.

Вашій увазі добірка матеріалів:

В се, що потрібно знати про опалення і клімат-контроль Особливості вибору і обслуговування котлів та пальників. Порівняння палива (газ, дизель, масло, вугілля, дрова, електрика). Печі своїми руками. Теплоносій, радіатори, труби, тепла підлога, ціркуляцінние насоси. Чистка димоходів. кондиціювання

небезпека гідроудару

При гідро-ударі тиск в місці різкого переривання потоку може досягати декількох десятків атмосфер. Теоретично воно взагалі може бути нескінченним, але в практичній ситуації вода все ж трохи стискається, труби трохи розтягуються (хоч вони і бувають металевими). Крім неприємного стукоту гідроудар може стати причиною більш серйозних проблем. Нееластичні труби, різьбові з'єднання, деталі клапанів, розтягуючись (хоч і дуже незначно) під дією інерції води, можуть швидко зруйнуватися.

Сила гідроудару залежить від довжини трубопроводу, ток в якому перекривається. Найсильніший гідро-удар в системах теплої підлоги, так як там дуже довгий трубопровід. Небезпечний гідроудар, якщо термостат встановлений на виході контуру опалення. Якщо термостатичний клапан встановлений на вході, то вода витікає з нього в довгий трубопровід. Інерція деякий час змушує воду йти від клапана, навіть коли він уже перекрився. Виникає вакуум. Максимальний перепад тиску в цьому випадку може бути не більше однієї атмосфери, що зовсім небагато, особливо якщо згадати, що за стандартами система опалення повинна витримувати короткочасні сплески до 4 атмосфер. Якщо ж перекривати воду на виході з контуру, то тиск може скласти десятки атмосфер.

Як впоратися з гідро-ударом

Відразу скажу, вирішити проблему гідро-удару швидко, не розбираючи систему, не вдасться. Шляхи вирішення наступні:

Установка амортизатора. Перед термостатом (по ходу руху теплоносія), а іноді і після нього ставляться відрізки міцної, але еластичною труби (наприклад, армованого каучуку або спеціального пластику). Ці шматки труби розтягуються (на виході - навпаки стискаються) при перекритті потоку, гасячи енергію гідро-удару. Зазвичай буває досить шматків 20 - 30 см. Якщо трубопровід дуже довгий, а швидкість води в ньому висока, то можна поставити 40 см. Амортизатори довше я не бачив ніколи.

Шунтування терморегулюючого клапана тоненьким отвором. Сенс в тому, що зовні термостата (в обхід його) проводиться сильно звужена (просвіт 0.2 - 0.4 мм) трубка, або в самому клапані термостата робиться невелике наскрізний отвір такого ж діаметру. При нормальному тиску такий шунт практично не пропускає воду, але в момент гідроудару теплоносій прослизає через шунт, і надлишковий тиск скидається. Мені вдавалося всередині магазинного термостата акуратно просвердлити потрібний отвір, але для цього потрібно добре собі уявляти пристрій конкретного типу терморегулюючого клапана, інакше його можна легко зламати. Цей спосіб підходить тільки для автономних систем опалення з гарною якістю труб і теплоносія. У міських системах або в системах зі старими іржавими трубами тонкий шунт заб'ється моментально.

Використання термостата з захистом від гідроудару. Конструкція такого терморегулюючого клапана передбачає наявність пружинки між термоголовкою і клапаном. Якщо тиск дуже високий, то пружинка не дає клапану повністю закритися. Закривання здійснюється плавно і поступово. Увага! Термостати із захистом від гідроудару завжди чутливі до напрямку потоку води. На їх корпусі є стрілка, що показує, в який бік повинен проходити крізь них теплоносій. Наявність стрілки не гарантує, що термостатичний регулятор має захист від гідро-удару. Це питання треба уточнити в інструкції або на сайті виробника.

(читати далі...) :: (На початок статті)

Зміст :: Пошук

На жаль в статтях періодично зустрічаються помилки, вони виправляються, статті доповнюються, розвиваються, готуються нові. Підпишіться, на новини , Щоб бути в курсі.

Якщо щось незрозуміло, обов'язково запитайте!
Задати питання. Обговорення статті. [3] повідомлень.

Доброго дня! У мене в квартирі на кухонному стояку сталася аварія, зірвало кр ан по різьбі встановлений на перемичці в трійнику. Ми залили нижчерозташованими квартиру, проте в залитій квартирі я побачила, що на кухонному стояку проведена заміна радіатора і встановлені 3-х шарових крана. Один на вертикальній ділянці перемички і два на радіатор. Чи може статися гідроудар, Читати відповідь ...

Доброго дня! Мене звати Євгеній. Восени поставили насос на обратку. Насос з д ешевих. У ньому немає реле і різних таймерів, працює ніби нормально, але ось приблизно з місяць назад в ньому іноді чутні неголосні щиглики, іноді відразу після включення, а іноді в процесі роботи. Не часто, але це нас напружує. Може, нічого страшного, але, якщо можливо, дайте відповідь будь ласка. заздалегідь з Читати відповідь ...

ще статті

Опалення газовими балонами, балонним скрапленим газом, пропаном, про ...
Ділюся досвідом опалення будинку балонним газом ....

Заправка системи опалення. Заміна антифризом. Прийоми заповнення ...
Тонкощі заповнення системи опалення теплоносієм. Вибір між водою і антіфр ...

Утеплення і обігрів водопровідних труб. Промерзання водопроводу ....
Водопровід своїми руками. Зовнішній, незамерзаючий. Прокладка водопровідних труб з ...

Як влаштований опалювальний тепловий насос? Принцип роботи....
Пристрій теплового насоса опалення. Принцип роботи. Економія енергії, определ ...

Сонячні панелі, батареї, елементи. Енергія сонця. Автономне енерго ...
Оцінка економічної доцільності використання сонячних батарей ...

Заливаємо теплоносій. Як замінити в системі опалення антифриз ...
Як правильно заповнити систему опалення теплоносієм, вибрати між водою і ...

Гидроаккумулятор, розширювальний бак. Вибір, підбір, розрахунок. Ремонт. Про ...
Вибір гідроакумулятора, розширювального бака. Обслуговування. Експлуатація. Ремон ...

Піч, пічне опалення. Розрахунок, проектування, калькуляція. Рассчітат ...
Розрахунок пічного опалення. Розміри, вага і потужність печі. Аналіз тепловтрат ....


Що робити?
Як влаштований опалювальний тепловий насос?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов