Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Годинники | Енциклопедія моди

  1. Історія виникнення
  2. Види і моделі
  3. характеристики матеріалу
  4. Скло
  5. водонепроникність
  6. ударопрочность
  7. циферблат
  8. Цікаві факти

Наша сеть партнеров Banwar

Наручний годинник (англ Наручний годинник (англ. Watch) - компактний прилад для вимірювання поточного часу (в годинах, хвилинах і секундах), який вдягають на зап'ясті.

Історія виникнення

Найпершими годинами, які використовували люди, прийнято вважати сонячні. Вони вперше з'явилися у єгиптян близько 3 500 року до н.е. Принцип дії такого годинника був досить простий: в землю встромляли жердину, навколо якого малювалася шкала часу. Недоліки такого годинника були цілком очевидні: вони могли показувати час тільки вдень і тільки при відсутності хмарності.

До початку I століття нашої ери широкого поширення набули так звані клепсидри - водяний годинник До початку I століття нашої ери широкого поширення набули так звані клепсидри - водяний годинник. Цей прилад для вимірювання часу складався з циліндричної посудини, з якого витікала вода.

У Китаї, крім водяних годин, існували ще й вогненні (свічкові), принцип дії яких був заснований на повільному тлінні палички або спіралі, до якої були прикріплені металеві кульки.

У середньовічній Європі популярність знаходять пісочний годинник. На рубежі XIII-XIV століть з'являються перші механічні годинники, а до середини XV століття в цих приладах починає використовуватися пружина. До XVI століття були відомі перші кишенькові годинники, які увійшли в ужиток з 1675 року, коли англійський король Чарльз II ввів в моду жилети. Кишеньковий годинник користувалися великою популярністю до кінця XIX століття. Наручний годинник був виготовлений на початку XIX століття для пасинка Наполеона, Євгенія Богарне, проте інтерес пробудили тільки до кінця XIX-початку XX століття. У 1904 році бразильський пілот Альберто Сантос-Дюмон поскаржився своєму другові Луї Картьє на незручність використання кишенькового годинника під час польоту. Тоді глава будинку Cartier виготовив для приятеля плоскі годинник, що надягають на зап'ясті.

Тоді глава будинку   Cartier   виготовив для приятеля плоскі годинник, що надягають на зап'ясті

Гостра потреба в годиннику на ремінці виникла під час Першої світової війни. Для синхронізації військових дій солдатам доводилося постійно лізти за годинами в кишеню, відволікаючись від бою, і однією з перших країн, які замовили для своїх офіцерів велику партію швейцарських наручних годинників, стала Німецька імперія.

Так як під час боїв скляна кришка годин часто розбивалася, була винайдена "шрапнельні захист", яка представляла собою металеву кришку, частково закриває часовий диск.

Крім військових, наручний годинник стали використовуватися льотчиками і моряками, але у вищому суспільстві до 30-х років XX століття носити наручний годинник вважалося поганим тоном.

Крім військових, наручний годинник стали використовуватися льотчиками і моряками, але у вищому суспільстві до 30-х років XX століття носити наручний годинник вважалося поганим тоном

Однією з основних часових компаній, яка зайнялася виробництвом наручних годинників, стала швейцарська Wilsdorf & Davis, заснована Гансом Вільсдорф (англ. Hans Wilsdorf) в 1905 році. Вільсдорф постійно експериментував з новими моделями і був одним з перших годинникарів, що відправили свої вироби на перевірку точності годинникового ходу в швейцарську обсерваторію. У 1915 компанія була перейменована в Rolex Watch Company, а в 1926 Rolex винайшов перші водонепроникні годинники, названі «Устриця» (англ. Oyster).

Іншими відомими виробниками годин є швейцарські компанії Omega (рік заснування 1848) і Tissot, заснована в 1853 році. У 1983 році ці компанії спільно з Longines, Breguet, Certina, Calvin Klein Watches & Jewelry і іншими виробниками годинникових механізмів увійшли до складу The Swatch Group Ltd. , Якій сьогодні належать 25% світових продажів годинників.

Більшість нововведень, які стали потім стандартом годинної майстерності, зобов'язана своєю появою періоду Великої Депресії. Саме тоді виробникам довелося задуматися про створення більш дешевих і конкурентоспроможних моделей, завдяки чому годинник стали більш легкими, тонкими і дуже точними.

Види і моделі

Існують два основних часових механізму: механічний і кварцовий (електромеханічний).

Механічний годинник (англ. Mechanical watch) приводяться в дію туго заведеної пружиною, яка повільно розкручується, тому їх потрібно періодично заводити. Так як пружина Механічний годинник (англ розкручується не рівномірно, годинник може трохи поспішати або відставати. Для зниження похибки в деяких годиннику використовується додаткова функція автоматичного подзавода, але від наявності даної функції також залежить розмір і вага годин.

Кварцові (англ. Quartz watch) - електромеханічні годинник, що приводяться в дію за допомогою батарейки. Такі годинники можуть мати стрілочним циферблатом або цифровим дисплеєм. У порівнянні з механічними годинниками, кварцові володіють більш високою точністю ходу.

Існують також електронний годинник (англ. Electronic watch) - кварцові годинники з цифровим дисплеєм. Можливий і комбінований варіант, коли разом з цифровим дисплеєм використовується стрелочная індикація часу.

Особливою популярністю останнім часом користуються хронометри - годинник з особливо точним ходом, унікальність яких полягає в збереженні точності годинникового ходу незалежно від зміни положення корпусу. Через те, що наші руки постійно знаходяться в русі, звичайні наручний годинник мають пристойну похибка ходу.

характеристики матеріалу

Від матеріалу годин залежить їх надійність, вага і вартість.

Нержавіюча сталь - найчастіше виготовляється з додаванням хрому і нікелю, найбільш поширений матеріал для виготовлення наручних годинників, що відрізняється міцністю, і довговічністю. У разі появи подряпин можна провести полірування поверхні.

Латунь - сплав міді та цинку, також є досить міцним матеріалом. Недоліком наручних годинників виготовлених зі сталі і латуні є порівняно велику вагу. Також латунь окислюється на повітрі і піддається корозії від взаємодії з людською шкірою. У зв'язку з цим корпусу з латуні часто мають додаткове нікелеве покриття.

Сплави титану - набагато легше стали, але більш схильні до подряпин. Титанові корпусу також схильні до підвищеної адгезії - в зв'язку з цим годинник, виконаний з титану, рекомендується час від часу відкривати, щоб не давати застигнути задній кришці.

Титанові корпусу також схильні до підвищеної адгезії - в зв'язку з цим годинник, виконаний з титану, рекомендується час від часу відкривати, щоб не давати застигнути задній кришці

Кераміка - особливий сплав, що відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкість. Недоліком такого годинника є їх порівняно велику вагу.

Алюмінієві сплави - представляють собою поєднання алюмінію і цинку, володіють легкістю і невисокою ціною, але швидко дряпаються і зношуються Алюмінієві сплави - представляють собою поєднання алюмінію і цинку, володіють легкістю і невисокою ціною, але швидко дряпаються і зношуються.

Пластмаса - як правило характеризується невисокою ціною ламкістю і крихкістю, однак продукція відомих марок, вироблена з цього матеріалу гарної якості, може мати досить високу ціну.

Паладій - благородний метал, за зовнішнім виглядом нагадує платину, але за вагою значно легше. Не піддається корозії, що не окислюється і добре полірується. Також відомий як «біле золото».

Золото - дорогоцінний метал, сплав якого використовується для створення ювелірних годин.

Платина - найдорожчий метал, який використовується для виготовлення ексклюзивних моделей.

Скло

У годинному виробництві використовуються 4 основних типи скла:

Сапфірове скло (англ. Sapphire glass) - виготовляється зі штучного сапфіра і є найміцнішим, зносостійким і дорогим склом.

Кришталеве скло (англ. Crystal glass) - друге за якістю скло, встановлюється на годинниках середнього рівня.

Мінеральне скло (англ. Mineral glass) - найпопулярніше скло.

Пластикове скло (англ. Plastic glass) - нестійкий до подряпин і не використовується в якісних водонепроникному годиннику. Перевагою матеріалу є його невисока вартість.

водонепроникність

На задній кришці водонепроникних годин повинна бути спеціальна позначка WaterResistant або WaterResist. Ступінь водонепроникності вказується в метрах або атмосферах (1 атмосфера дорівнює 10 метрам).

WR30 - годинник здатні витримати незначний контакт з водою.

WR50, WR60 - в годиннику можна плавати, але дуже небажано пірнати.

WR100, WR150 - в годиннику можна плавати і пірнати на невелику глибину.

від WR200 до WR3000 - в годиннику можна здійснювати глибинні занурення.

Існують професійні моделі для дайверів, здатні витримати тиск на глибині до шести кілометрів. Такі годинники часто забезпечені гелієвим клапаном, який при спливанні вирівнює внутрішній тиск усередині корпусу з зовнішнім.

Власникам водостійких годин рекомендується раз в 2-3 року перевіряти їх герметичність у майстри.

ударопрочность

Механічний годинник є найменш удароміцними. Оптимальним для повсякденної експлуатації є стандарт ISO-1413: годинник перевіряються шляхом падіння з висоти, що дорівнює одному метру, на поверхню з твердих сортів дерева. Удар не повинен впливати на точність ходу годинника.

циферблат

Циферблат - це головна панель годин, на якій відображається час. Циферблат може бути:

аналоговим - з традиційною пластиною, поділеної на годинник і хвилини, і обертаються стрілками;

цифровим - час показується на рідкокристалічному екрані (LCD) на світлодіодному індикаторі, який показує час після натискання на кнопку;

аналогово-цифровим (комбінованим) - з подвійною індикацією, час відображається стрілками на аналоговому дисплеї і цифрами на цифровому дисплеї;

Twelve - система, недавно запатентована в США. У цій системі кожна година позначається певним кольором, одним з дванадцяти. Колірним індикатором, який зазначає хвилини, часто служить зображення Місяця, яка на початку години постає у вигляді тонкого півмісяця і до кінця його стає повною. Замість Місяця може бути представлений і будь-який інший малюнок.

Також існують годинник з декількома циферблатами, це можуть бути спортивні хронографи і годинник, на яких відображається другий часовий пояс. Годинники з прозорим циферблатом називаються скелетон (англ. Skeleton watch), в них рухомі частини механізму залишені відкритими. Годинники з 24 годинним циферблатом іноді називають полярними, на такому годиннику одн Також існують годинник з декількома циферблатами, це можуть бути спортивні хронографи і годинник, на яких відображається другий часовий пояс а половина циферблата відповідає за перші 12 годин, а друга - за денний і вечірній час.

Годинники можуть забезпечуватися різними корисними функціями, такими як будильник, вічний календар, висотометр, функція записна книжка (для установки заміток на певний час), компас, підсвічування дисплея, підсвічування стрілок, пульсометр, секундомір, термометр і тахіметр.

Цікаві факти

Сьогодні в світі виробляється більше 1 млрд. Годинникових механізмів в рік.

Найдорожчими годинами на 2012 рік визнано 201 Karat Chopard. Їх корпус усипаний кольоровими діамантами, три з яких - рожевий, білий і блакитний мають форму серця. Вага всіх каменів, використаних при виготовленні даної моделі становить 201 карат. Вартість такого годинника складає 25 мільйонів доларів США.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов