Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Грязьова гума на УАЗ: вибираємо кращу

  1. Основні параметри грязьовий гуми на УАЗ
  2. Як відрізнити грязьову шину від дорожньої?
  3. На яких виробників грязьових шин варто звернути увагу
  4. Вартість грязьовий гуми на Україні.
  5. Чи потрібні переробки гуми перед їх установкою?

Наша сеть партнеров Banwar

Ті, хто не уявляє своє життя без полювання і риболовлі, відпочинку від навколишнього нас щоденної суєти десь далеко від міста знають, що для прохідності по важким ділянкам нашої місцевості, необхідний позашляховик з хорошими грязьовими шинами Ті, хто не уявляє своє життя без полювання і риболовлі, відпочинку від навколишнього нас щоденної суєти десь далеко від міста знають, що для прохідності по важким ділянкам нашої місцевості, необхідний позашляховик з хорошими грязьовими шинами. Наші співвітчизники довіряють таку марку позашляховика як УАЗ .

Ці автомобілі добре зарекомендували себе, так як вони пристосовані до бездоріжжя і нашим дорогам, а також вони характеризуються порівняно невисокою ціною в порівнянні з іншими позашляховиками. Кожен з власників позашляховиків хоче вичавити зі свого залізного коня все по максимуму, але для цього його необхідно добре обладнати. Сьогодні ми поговоримо про те, які грязьові шини підходять для УАЗа.

Основні параметри грязьовий гуми на УАЗ

Всі власники позашляховиків повинні знати, що грязьові шини впливають на наступні фактори: керованість автомобілем, швидкість, прохідність по бездоріжжю, також обрані вами шини впливають на експлуатаційні характеристики вашого позашляховика.

На вибір грязьових шин роблять свій вплив наступні параметри:

- потрібний розмір покришок

- малюнок протектора

- вантажопідйомність

- швидкісний індекс

- швидкісний індекс

При виборі грязьовий гуми, необхідно враховувати якими шляхами ви збираєтеся їздити. При поїздках на піщаних і болотистих дорогах варто звернути свою увагу на пом'якшену гуму, а якщо дорога навпаки кам'яниста, то краще зупинитися на жорстких шинах. Важливим параметром, на якому варто зупинитися це протекторний малюнок. Надійні пом'якшені шини визначаються ялинковим протекторним малюнком, а ось жорсткі шини повинні мати великоблочний протекторний малюнок. На цій грязьовий шині повинні бути відзначені наступні літери MUD, перекладом цього слова є бруд. Звичайно одних параметрів для вибору оптимальної грязьовий гуми дуже мало, саме тому потрібно радитися з іншими покупцями хто вже мав справу з установкою і поводженням з такими шинами. Обов'язково при покупці грязьових покришок варто враховувати і модель вашого позашляховика.

Як відрізнити грязьову шину від дорожньої?

Перш ніж навчитися відрізняти грязьові шини від дорожніх необхідно знати класифікацію шин повністю, крім цього потрібно знати критерії, через які варто зупинитися на тому чи іншому виборі.

Фактично всі шини можна класифікувати наступним чином:

- в залежності від малюнка бігової доріжки. Вони підрозділяються на спрямовані, ненаправлення і асиметричні.

- по виду дорожнього покриття. Вони можуть бути дорожні, шосейні, універсальні і гума підвищеної прохідності.

- по періоду використання можуть бути зимові, літні та всесезонні.

Шини для позашляховиків також можна класифікувати:

- Одним з найважливіших показників є вид дорожнього покриття - Одним з найважливіших показників є вид дорожнього покриття. Вони можуть бути дорожні або шосейні, тобто H / Т або Н / Р. Їх основними показниками вважаються відмінна прохідність і хороші зчіпні характеристики на асфальті, або на дорозі з твердим покриттям. Ще шини можна відрізнити по малому рівню шуму і по ефективному відведенню вологи. Але застосовувати таку гуму в зимовий період не потрібно. У них немає таких властивостей, які б підійшли до їзди по льоду або по снігу.

- Універсальна гума, або та гума, яка підійде для будь-яких доріг А / Т. Необхідно звернути увагу на те, що такі покришки також не використовують для їзди в усі сезони, їх застосовують для їзди як і по хорошій дорозі, так і по бездоріжжю. Відмінною їх особливістю є дуже великий протекторний малюнок, навіть більше ніж у шосейних покришок.

- Грязьова гума М / Т. Цей вид гуми призначений для їзди в поганих умовах, до них відносяться грязьові, кам'янисті, земляні та інші важкопрохідні ділянки доріг. Відмінними рисами таких шин є глибина протектора, відстань між шашками, а також, щоб були грунтозацепи. Грунтозачепи допомагають автомобілю краще проходити грязьові дороги. Грязьова гума характеризується високим шумом.

Також може ви чули ще про один вид шин, який називається S / Т, що позначає спортивна модифікація. Такий тип шин найбільше підходить для власників позашляховиків, які більше часу проводять в місті і дуже рідко виїжджають за місто на відпочинок. Такий вид шин трошки взяв і від дорожніх і від універсальних. Необхідно пам'ятати і те, що в різні періоди року варто користуватися зимової та літньої гумою відповідно. Знайти покришки з гарною якістю дуже складно, але можливо.

На яких виробників грязьових шин варто звернути увагу

На сучасному ринку автомобільних шин можна побачити дуже велику різноманітність, саме через це вибрати по-справжньому якісний продукт є дуже важким моментом На сучасному ринку автомобільних шин можна побачити дуже велику різноманітність, саме через це вибрати по-справжньому якісний продукт є дуже важким моментом. Перше, що зупиняє автовласників при покупці шин це вибір виробника. Питання полягає в тому, що зупинити свій вибір на вітчизняному або на імпортному виробнику. Якщо ви зупинилися на покупці імпортних шин, необхідно уточнити маркування. Маркування буває з двох слів, які потрібно знати кожному власникові УАЗа, це слова MudTerrain. Серед цього сегмента існують виробники, які характеризуються дійсно якісної і надійної гумою.

Відомими представниками вважаються наступні виробники:

BF Goodrich Radial. Це безкамерні покришки, які характеризуються захисним полімерним потрійним кордом. Ці шини є еталоном для інших шин, так як при нормальних умовах їзди їх ресурс понад п'ятдесят тисяч кілометрів.

Cooper Discoverer STT. Ці шини більше доступні, ніж попередні. Найбільш відомі вони в Сполучених Штатах Америки.

General Tire Grabber MT. У цій гуми головним недоліком є ​​невелике різноманітність розмірів. Але ця гума є надійним помічником в екстремальній їзді, як і по піску, так і в грязі і по кам'янистій дорозі.

Goodyear Wrangler. Ця гума є більш відомої, так як при розробці такої гуми, були враховані всі новітні і сучасні досягнення фахівців. Шини характеризуються високим рівнем проходження по бездоріжжю і своєю комфортабельністю.

Але з нашим виробником покришок справи йдуть зовсім по-іншому Але з нашим виробником покришок справи йдуть зовсім по-іншому. Головним їх недоліком є комплексне зміст всіх необхідних вимог і показників при виробництві гуми. Шини вітчизняного виробника характеризуються низькою вартістю і застарілими показниками прохідності. Інші важливі фактори при виробництві шин, поки ще, на жаль не враховують. Якщо ви зупинили свій вибір на вітчизняному виробнику варто бути готовим до інших матеріальних вкладень на доопрацювання шин. Зупинивши свій вибір на вітчизняному виробнику через якихось своїх переваг, потрібно бути готовим до того, що гума виявиться не надійною.

Вартість грязьовий гуми на Україні.

Звичайно, ціна грязьових шин на Україні спочатку залежить від технічних показників, від сезону і від виробника. На імпортні шини можна витратити від 2000 гривень до 5000 гривень, але іноді і більше. Але якщо ви зупинили все-таки свій вибір на будь-якому з вітчизняних виробників, їх вартість буде значно менше. Наприклад, ціна однієї нової гуми починається з 1000 гривень, а ось шину не нову можна купити і за меншою ціною приблизно витративши 200-250 гривень за одну. Безумовно, вибір імпортного або вітчизняного виробника також залежить і фінансових можливостей покупця. Якщо ви не так часто виїжджаєте на полювання чи риболовлю, згодяться і шини від вітчизняного виробника. Але от якщо позашляховик постійно використовується в цих цілях, то економити на якості і надійності грязьовий гуми не варто.

Чи потрібні переробки гуми перед їх установкою?

Почнемо з того, що встановлювати грязьові шини на УАЗ є необхідністю, ніж примхою Почнемо з того, що встановлювати грязьові шини на УАЗ є необхідністю, ніж примхою. Крім цього багато автовласників УАЗ вважаються, що найбільше підходить широка гума. Не залежно від цього перед установкою грязьових шин УАЗ необхідно тюнінгувати. Першим моментом є заміна всіх коліс. Такий процес є дуже дорогим. Заводи виробники УАЗів в більшості випадків випускають автомобілі з розміром шин 225/75, або 235/70. А розміри оптимальних грязьових шин вважаються 315/75 або в дюймах це десь 35. Крім цього замінювати доведеться і диски, оптимальним розмірів вважається диск 15 дюймів в діаметрі.

Коли ви зберетеся встановлювати грязьову гуму необхідно кузов машини підняти над рамою. Можливо, необхідно буде встановити проставки і при потребі підрізати арки крильев.Важним аспектом є і заміна амортизаторів, а також необхідно встановити нові ресорні листи. Такі переробки свого автомобіля не є обов'язковим, але щоб грамотно і безпечно їздити на своєму УАЗі з грязьовими шинами, потрібно знати всі його ефективні експлуатаційні показники. Це убезпечить вас, а також зменшить ваше звернення на сервіс. Потрібно сказати вам, що наявність лебідки теж стане невід'ємною частиною автомобіля.

Підібравши хорошу і якісну грязьову гуму і зробивши відмінний тюнінг УАЗа, цей автомобіль стане в ваш відпочинок невід'ємною частиною, щоб яскраво і активно провести вихідні.

Чи потрібні переробки гуми перед їх установкою?
Як відрізнити грязьову шину від дорожньої?
Чи потрібні переробки гуми перед їх установкою?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов