Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Грязьова гума на УАЗ: муки вибору

  1. Чому саме УАЗ?
  2. Основні параметри.
  3. Основні відмінності грязьових від дорожніх шин.
  4. З чого вибрати?
  5. Вартість в Україні.
  6. Чи потрібні переробки перед установкою?

Наша сеть партнеров Banwar

Грязьова гума на УАЗ - це один з головних аспектів для тих, хто не уявляє свого життя без відпочинку за містом, риболовлі, полювання, подорожей і активного проведення часу в цілому Грязьова гума на УАЗ - це один з головних аспектів для тих, хто не уявляє свого життя без відпочинку за містом, риболовлі, полювання, подорожей і активного проведення часу в цілому. Кожен власник позашляховика мріє про те, щоб її залізний кінь мав максимальної прохідністю, починаючи від просто неякісного покриття і закінчуючи піщаними і сніговими ділянками.

Чому саме УАЗ?

Для таких цілей одним з найбільш сприятливих транспортних засобів вважається невимогливий УАЗ . Даний автомобіль володіє не тільки високими показниками прохідності, а й низькою вартістю, а також відмінною пристосованістю до бездоріжжя. Більш того, існують такі ділянки доріг, які не під силу ні сучасним позашляховикам, ні УАЗам.

У такому випадку доводиться вдаватися до тюнінгу, а саме до використання грязьовий гуми. Більшість автовласників знають, що за допомогою грязьовий гуми можна значно підвищити технічні особливості і забезпечити стабільну керованість автомобіля. Для того, що б УАЗ не підвів в умовах бездоріжжя, важливо правильно і грамотно підібрати грязьову гуму. Також у любителів УАЗів часто виникає ряд інших питань, пов'язаних з підбором покришок, які ми і розглянемо в даній статті.

Основні параметри.

З огляду на той факт, що грязьова гума впливає на такі показники, як керованість, швидкість, прохідність, а також інші експлуатаційні характеристики автомобіля, вибір покришок залежить від багатьох параметрів З огляду на той факт, що грязьова гума впливає на такі показники, як керованість, швидкість, прохідність, а також інші експлуатаційні характеристики автомобіля, вибір покришок залежить від багатьох параметрів. Так, основними і них є:

Необхідний розмір;

Малюнок протектора;

Вантажопідйомність;

Швидкісний індекс.

Грязьову гуму варто вибирати виходячи їх виду бездоріжжя. Так, для їзди по піщаних і болотистих ділянок більше підійде пом'якшені шини, а ось для кам'янистих і земляних ділянок краще зробити вибір на користь жорсткої гуми.

Важливим параметром є протекторний малюнок. Надійна пом'якшена гума визначається ялинковим протекторним малюнком, в той час як жорстка гума повинна володіти малюнком з великими блоками.

Отже, справжня грязьова гума повинна бути позначена буквами MUD, що в перекладі означає бруд. Не секрет, що вибрати якісну і відповідну гуму виключно за параметрами досить складно. Саме тому варто звертати увагу на зауваження тих, хто вже мав досвід установки і поводження з грязьовий гумою. Також важливо підбирати покришки враховуючи конкретну модель вашого УАЗа.

Основні відмінності грязьових від дорожніх шин.

Для того, що б в повній мірі розуміти основні відмінності грязьових від дорожніх шин, важливо розуміти класифікацію покришок в цілому, а також знати критерії, які і визначають правильний вибір Для того, що б в повній мірі розуміти основні відмінності грязьових від дорожніх шин, важливо розуміти класифікацію покришок в цілому, а також знати критерії, які і визначають правильний вибір. Умовно всі шини можна поділити виходячи з наступних критеріїв:

Малюнок бігової доріжки. Вони, в свою чергу, діляться на спрямовані, асиметричні і ненаправлення;

Тип дорожнього покриття. Так, бувають шосейні, тобто дорожні, універсальні і шини підвищеної прохідності;

Сезонність використання, відповідно літні, зимові та всесезонні.

Що стосується шин для позашляховиків, тут варто позначити їх класифікацію, а також виділити основні відмінності. Одним з найважливіших критеріїв поділу є тип дорожнього покриття. Таким чином, розрізняють:

• Велосипедні або дорожні шини (Н / Т; Н / Р). Їх головними параметрами є хороша прохідність і відмінні зчіпні властивості на асфальті, а також на дорогах з твердим покриттям. Також вони відрізняються низьким рівнем шуму і ефективним відведенням вологи. Використовувати такі покришки на снігу, льоду і в принципі взимку не варто. Дані шини не володіють необхідними позашляховими властивостями і не підійдуть для їзди по дорогах з поганим покриттям;

• Універсальні шини або ті, які підходять для будь-якої місцевості (А / Т). Це не означає, що їх можна використовувати в усі сезони, це означає, що даний тип покришок підходить для їзди по якісному покриттю, так і по бездоріжжю. Основним їх відмінністю, є малюнок протектора, який набагато більший, ніж у шосейних шин;

• Грязьові шини (М / Т). Даний тип призначений для водіння в екстремальних умовах, зокрема це ставитися до грязьових, кам'янистим, земляним і іншим ділянкам доріг. Головними відмінностями є не тільки глибина протектора і відстань між шашками, а й наявність грунтозацепов. Останні, збільшують тягову силу під час руху по бруду. Також даний тип шин має високий рівень шуму.

Існує ще один вид шин і називається він S / Т, що означає спортивну модифікацію. Дані шини найкраще підійдуть для водіїв, яку велику частину проводять в місті і зрідка виїжджають на природу. Дані шини є чим то середнім між дорожніми та універсальними. Також не варто забувати про те, що в різні пори року варто використовувати літні або зимові шини відповідно. Якісні всесезонні покришки, на жаль, велика рідкість.

З чого вибрати?

Сучасний ринок автомобільних шин пропонує досить великий асортимент, тому вибір якісної гуми для багатьох автовласників становить справжню проблему Сучасний ринок автомобільних шин пропонує досить великий асортимент, тому вибір якісної гуми для багатьох автовласників становить справжню проблему. В першу чергу труднощі вибору полягає у виборі виробника. То яку ж гуму вибрати, вітчизняну та імпортну?

При виборі імпортної гуми перше, на що варто звернути увагу - це маркування. Вона складається з двох слів, які повинен знати кожен власник УАЗу, а саме Mud Terrain. Серед даного сегмента є виробники, які зарекомендували себе, як надійних і якісних постачальників. Основними серед них прийнято вважати:

BF Goodrich Radial. Це безкамерні шини, які володіють захисною полімерним потрійним кордом. Вони є свого родом еталоном для наслідування, оскільки навіть в звичайних умовах їзди їх ресурс перевищує 50 000 кілометрів;

Cooper Discoverer STT. Дані шини більш універсальні і доступні ніж попередні, але популярністю вони користуються більше в США;

General Tire Grabber MT. Основним недоліком даної гуми є невеликий вибір розмірів. При цьому шини зарекомендували себе, як надійного помічника під час екстремальної їзди, починаючи від піщаної і грязьовий і закінчуючи кам'янистій поверхнями;

Goodyear Wrangler. Шини даного виробника є найбільш популярними, оскільки при їх розробці були враховані всі сучасні і нові технічні досягнення фахівців. Також вони володіють високими властивостями прохідності і комфортабельності.

Зовсім інакше йдуть справи з покришками вітчизняного виробництва Зовсім інакше йдуть справи з покришками вітчизняного виробництва. Головним їх мінусом є відсутність комплексного поєднання потрібних вимог і характеристик. Основними параметрами вітчизняної гуми є доступна ціна і так звана застаріла танкова прохідність. Решта важливі аспекти, на жаль, поки не враховані. При виборі вітчизняного виробника також потрібно бути готовим до того, що доведеться зіткнутися з різного роду доробками і вкладенням суттєвої суми грошових коштів. Вибір, звичайно, залежить від особистих переваг і потреб споживача, але розраховувати на надійність і універсальність вітчизняної гуми не доводиться.

Вартість в Україні.

Безумовно, вартість грязьовий гуми в Україні в першу чергу залежить від її технічних характеристик, сезонності і виробника Безумовно, вартість грязьовий гуми в Україні в першу чергу залежить від її технічних характеристик, сезонності і виробника. Якщо говорити про імпортні шинах, їх вартість коливається від 2 000 грн. до 5 000 грн., в деяких випадках і вище. А ось якщо говорити про вітчизняного виробника, ціни набагато нижче. Так, наприклад, вартість нової шини стартує від 1 000 грн., А ось вживану можна придбати всього за 200 - 250 грн. Звичайно, вибір залежить не тільки від якості, а й від фінансових можливостей і потреб власника УАЗа. Якщо виїжджати на рибалку один раз в рік, згодиться і гума вітчизняного виробництва. А ось якщо автомобіль регулярно експлуатується в екстремальних умовах, першочерговими критеріями повинні бути якість і надійність.

Чи потрібні переробки перед установкою?

Варто почати з того, що установка грязьовий гуми на УАЗ скоріше необхідність, ніж каприз Варто почати з того, що установка грязьовий гуми на УАЗ скоріше необхідність, ніж каприз. Більш того, багато хто вважає, що встановлювати найкраще широку гуму. Так чи інакше, перед установкою грязьовий гуми УАЗ піддається тюнінгу.

Першочерговим моментом є заміна коліс. Цей процес є найбільш дорогим. Заводи-виробники випускають більшість УАЗів на шинах розміром 225/75 або 235/70. А ось оптимальні грязьові шини мають розміри 315/75 або діаметр близько 35 дюймів. Також потребують заміни самі диски, оптимальним вважається діаметр 15 дюймів.

Під час установки грязьовий гуми також важливо кузов автомобіля підняти над рамою. Також необхідно встановити проставки і підрізати при необхідності арки крил. Важливим також буде заміна амортизаторів і установка додаткових аркушів в ресори.

Дані переробки не є обов'язковими, але для грамотної і безпечної їзди на УАЗі з грязьовий гумою важливо переконається в його ефективних експлуатаційних характеристиках Дані переробки не є обов'язковими, але для грамотної і безпечної їзди на УАЗі з грязьовий гумою важливо переконається в його ефективних експлуатаційних характеристиках. Це не тільки забезпечить безпечне водіння, але і знизить кількість звернень на сервіс. Також варто відзначити, що швидше за необхідністю стане наявність лебідки.

Таким чином, підібравши якісну і відповідну гуму і забезпечивши надійний тюнінг УАЗа, ваш залізний кінь стане невід'ємною частиною екстремального, активного і яскравого відпочинку, а також гідним учасником різних трофі-рейдів.

Чому саме УАЗ?
З чого вибрати?
Чи потрібні переробки перед установкою?
Чому саме УАЗ?
З чого вибрати?
Чи потрібні переробки перед установкою?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов