Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Група безпеки котла своїми руками: умови

  1. Умови для обладнання котельні та прилади для опалювальної системи
  2. Приблизна схема опалення

Наша сеть партнеров Banwar

Тенденція до постійного подорожчання звичних видів палива і деякі умови, при яких немає можливості використовувати традиційні види енергії (природний газ, електроенергія), призводить до пошуку альтернативних видів палива для систем опалення будівель. Установка в приватному будинку або на виробничих площах систем обігріву на основі твердопаливного котла вирішує багато проблем. Наприклад, при дорожнечі доставки або неможливості проведення природного газу або профілюючому деревообробному виробництві твердотоплівнік є пріоритетним видом для обігріву приміщень. Досить часто для обігріву приватних будинків, котеджів і дачі використовуються системи опалення на основі твердопаливного котла. Такий вид опалення має перевагу на підприємствах в важкодоступних зонах, де немає газопроводу, а також на виробництвах, пов'язаних з обробкою деревини, відходи якої можна використовувати в якості палива. Тенденція до постійного подорожчання звичних видів палива і деякі умови, при яких немає можливості використовувати традиційні види енергії (природний газ, електроенергія), призводить до пошуку альтернативних видів палива для систем опалення будівель

Твердопаливний котел використовується для опалення приватних будинків та на підприємствах, де немає можливості провести газ.

До твердому паливу відносяться деревина, в тому числі дрова, деревні відходи і стружка, торф'яні брекети, вугілля і вугільний пил. Сучасні твердопаливні котли мають показник ККД близько 80%, такий високий рівень досягається за допомогою автоматичного контролю спалювання палива в баку. Такі умови дозволяють продовжити процес горіння дерев'яного палива до 12 годин, а якісного вугілля - до 20 годин.

Конструкція твердопаливних котлів створена таким чином, щоб максимально зберегти вироблене тепло. Енергоефективність досягається за допомогою водяного рукава, що поглинає тепло системи по всій довжині, подвійних стінок котла, за якими проходить повітря перед попаданням в камеру згоряння, і якісної теплоізоляції навколо котла.

Умови для обладнання котельні та прилади для опалювальної системи

При установці системи опалення слід враховувати такі вимоги:

При установці системи опалення слід враховувати такі вимоги:

Для створення котельні вимагають окремого, опалювальне приміщення, в якому вільно буде розташовуватися котел і паливо.

  • для твердопаливного котла необхідно окреме приміщення під котельню, в якій буде розташовуватися котел і запас палива;
  • котельня повинна бути опалювальної (мінімальна температура в приміщенні + 5 ° С) і мати повітрозабірні отвори для забезпечення надходження повітря;
  • розмір котельні повинен бути достатнім для того, щоб забезпечити зазор між котлом і стінами ззаду котла і з боків не менш 500 мм за вимогами пожежної безпеки і не менше 1 м спереду котла для зручності обслуговування;
  • схема установки котла повинна враховувати приєднання котла до димоходу для видалення продуктів згоряння палива, в ній повинна бути розроблена обв'язка котла поліпропіленом для приєднання необхідного обладнання для подачі теплоносія в систему радіаторів та підігріву гарячої води для побутових потреб;
  • установка радіаторів повинна проводитися під невеликим кутом, це дозволить уникнути скупчування повітря і необхідності згодом видувати його вручну.

Конструкція твердопаливного котла зроблена так, щоб максимально зберегти тепло.

Обв'язка котла і підключення до теплоносія проводиться після установки котла і проведення димоходу, як правило, паралельно монтують радіатори. Подача охолодженого теплоносія здійснюється в нижню частину котла, а нагрітий відводиться від верхньої частини. Схема повинна бути розроблена так, щоб циркуляційний насос подавав охолоджену в системі воду в котел, а не виводив гарячу воду з котла. обв'язка котла поліпропіленом повинна бути змонтована так, щоб її легко було обслуговувати.

Крім того, будь-яка схема підключення опалювальних систем обов'язково повинна містити розширювальний бак, групу підживлення системи теплоносієм, гравітаційний байпас циркуляційного насоса, групу безпеки й прилади-споживачі тепла (радіатори, теплокалоріфери). Бажано враховувати наявність термометрів на подачі води і обратке і стабілізатор напруги.

Підключення розширювального бака дозволяє підтримувати робочий тиск в опалювальній системі. Ємність бака повинна складати - для водяних систем від 15% загальної місткості, для антіфрізових систем від 30% від загальної ємності системи опалення.

Система опалення складається з:
1. Котла
2. циркуляційного насоса
3. Приборов опалення
4. Диференціального клапана
5. запірної засувок
6. розширювальний бак
7. Групи безпеки

Група підживлення передбачає можливість додавання води-теплоносія від водопроводу, для підживлення незамерзаючої рідини передбачається установка арматури і підключення простого вібраційного погружного насоса.

Гравітаційний байпас циркуляційного насоса - це спеціальний клапан, який створює мінімальний опір циркуляції води, також байпаси встановлюються на обв'язку радіаторів .

Група безпеки встановлюється на трубопроводі, що подає, близько до виходу з котла в найвищій точці системи опалення, вона забезпечує автоматичне видалення бульбашок повітря з теплоносія, що захищає систему від пошкоджень. Між котлом і групою безпеки і розширювальним баком не повинно бути запірної арматури.

Приблизна схема опалення

Група безпеки в опалювальній системі дуже важливий елемент. Він контролює і захищає від підвищення тиску.

Для надійності системи опалення бажано робити найменше число з'єднань і по можливості використовувати плавні переходи.

Схема підключення опалювальної системи.

  1. Котел.
  2. Циркуляційний насос.
  3. Розташування радіаторів.
  4. Диференціальний клапан.
  5. Запірні засувки.
  6. Розширювальний бак.
  7. Група безпеки.

При виборі радіаторів опалення необхідно враховувати площі приміщень і розраховувати потужність однієї секції радіатора для визначення кількості секцій, здатних ефективно обігріти дану кімнату. Для підключення до твердопаливної системі підходять всі сучасні види радіаторів, вибір їх залежить від якості теплоносія, конструкції будівлі та матеріальних можливостей.

Група безпеки, установка своїми руками

Група безпеки - необхідний елемент конструкції підключення системи опалення, він важливий для забезпечення контролю та захисту від завоздушіванія і підвищення тиску в системі.

Встановити групу безпеки своїми руками при монтуванні системи опалення не складає великих проблем. Схема підключення групи безпеки:

Група безпеки складається з манометра для вимірювання тиску, повітрявідводчика, запобіжного клапана.

  • манометр для вимірювання тиску;
  • автоматичний з запірним клапаном;
  • запобіжно-скидний клапан .;
  • знімна теплоізоляційна оболонка з спіненого поліпропілену;
  • сполучна трубка з теплоізоляцією і накидними гайками.

Додатковими елементами групи безпеки можуть бути: термометри для вимірювання температури в приміщенні і на вулиці, обмежувачі витрати і запірні крани і різні деталі з'єднання.

Схема підключення групи безпеки враховує можливі порушення і загрози всьому устаткуванню, включаючи радіатори. Манометр дозволяє виробляти візуальний контроль тиску теплоносія. Запобіжно-скидний клапан дозволяє захистити систему і всі елементи обладнання (котел, радіатори, обв'язку) від можливого підвищення тиску вище гранично допустимої норми. Відведення повітря автоматично виводить з системи зайве повітря.

Монтуючи групу безпеки своїми руками потрібно пам'ятати про черговість підключення - від виходу труби першим монтується манометр, за ним запобіжний клапан і слідом автоматичний.

Група безпеки монтується на трубу подачі гарячої води, відразу на виході з котла. Може ставитися як окремими елементами, так і цілим комплектом. При підключенні окремих приладів, потрібно клапан монтувати вище котла, що забезпечить спрацьовування в потрібний момент і дозволить захистити обладнання, з'єднання і радіатори від пошкодження і розриву.

Група безпеки має велике значення, оскільки забезпечує безпеку всіх деталей системи опалення - котла, з'єднань, радіаторів, а відповідно, і людей, які проживають в будинку.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов