Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Хардтейл велосипеди - що це?

  1. Вступ Цілком нормально, що кожен любитель, який бажає просто покататися кілька разів на рік на велосипеді,...
  2. особливості хардтейла
  3. види хардтейлов
  4. Принципові особливості гірських хардтейлов
  5. У чому плюси двадцатідевятідюймових хардтейлов
  6. мінуси двухподвесов
  7. На чому зупинити свій вибір
  8. Підведемо підсумки

Вступ

Наша сеть партнеров Banwar

Цілком нормально, що кожен любитель, який бажає просто покататися кілька разів на рік на велосипеді, не хоче викладати великі суми на двоколісний транспорт . В середньому люди не готові витрачати більше 150-250 доларів на придбання велосипеда, тим більше гірського, асортимент яких представлений в веломагазинах досить широко.

В середньому люди не готові витрачати більше 150-250 доларів на придбання велосипеда, тим більше гірського, асортимент яких представлений в веломагазинах досить широко

У наш час існує величезна безліч різних видів велосипедів

Більшість з початківців наїзників велосипедів думають про підкорення гірських вершин, безтурботним їзді по грунтовці і легкому бездоріжжю. Але реальність показує зворотне - за межі міста виїзди відбуваються досить рідко. Тому перш ніж вибирати різновид гірського велосипеда , Варто кілька разів подумати, для яких цілей, насправді, він потрібен і де на ньому будуть їздити.

Для яких цілей вибирають гірський велосипед

Спершу варто звернути увагу, що до маунтинбайку відносяться такі види велосипедів, як двухподвесние і хардтейли. Як правило, свій вибір на них зупиняють любителі активного відпочинку і заміських доріг.

Основне призначення таких велосипедів - їзда по грунтових трасах і бездоріжжю. Зважаючи на це вага агрегатів не перевищує двадцять кілограм і мають вони впевненою стійкістю. За специфікою їзди велосипеди МТБ підрозділяються на агрегати для стрибків з трампліну , Крос-кантрі, швидкісного спуску на гірській місцевості, а також фрірайду. Кожен з них має свої специфічні риси, тому використовувати один велосипед для всіх цих цілей практично неможливо. Наприклад, якщо використовувати великий для швидкісних спусків або ж для крос-кантрі, то звертати увагу потрібно на число швидкостей: чим більше число швидкостей, тим краще буде для початківця спортсмена (в середньому число швидкостей встановлюється від 18 до 27).

Однак якщо вибирати модель для початківця, непрофесійного спортсмена - варто звернути увагу на дві моделі: хардтейл або двухподвес.

особливості хардтейла

При першій згадці слова хардтейл багато хто задається питанням - що ж це таке? Якщо це слово перекладати з англійської мови, то означає воно або жорсткий хвіст, або жорстка задня частина. У понятті велосипедистів це велосипед з передньою амортизаційною вилкою. Ззаду розташована рама у вигляді жорстко закріпленого трикутника. Виконано це для зменшення ваги велосипеда, так як використання додаткової підвіски набагато збільшить загальну масу всієї конструкції. При порівнянні з двухподвесним велосипедом у хардтейла прохідність значно нижче. Використання цих велосипедів для крос-кантрійних гонок з безліччю ям, вибоїн, твердих і м'яких нерівностей не найкраща справа. Хардтейли ж прекрасно себе проявляють при їзді по відносно рівній дорозі, швидкість на них можна розвивати ще більшу, ніж на велосипедах з двома амортизаційними вилками.

види хардтейлов

Велосипеди з жорсткою вилкою володіють не тільки більш легким вагою і найкращим накатом, а й більш низькою вартістю. Однак найкраще на них кататися по рівних дорогах, інакше є ризик пошкодження суглобів.

Хардтейли ж з поліпшеною амортизацією коштують значно дорожче, що цілком виправдано. Амортизаційна вилка бере на себе поглинання дорожніх нерівностей, а також захищає від ударів суглоби. Саме від додаткової вилки і буде залежати остаточна вартість хардтейлового велика.

Якщо майбутній спортсмен хоче заощадити кошти, то можна вибрати агрегат з пружиною або ж з пружинно-еластомерній виделкою. Це виправдано в тому випадку, якщо початківець велосипедист не має наміру підкорювати грязьові перепони і гірські схили. Якщо ж упор йде на участь в швидкісних крос-кантрійних гонках чи інших якихось серйозних змаганнях - краще звернути увагу на спортивні великі з пружинно-масляною амортизаційної вилкою або ж з повітряної.

Принципові особливості гірських хардтейлов

  • Вартість ремонту подібних агрегатів невисока, а в експлуатації вони досить невибагливі.
  • На якості накату і ефективності педалювання добре позначається наявність жорсткої рами, яка виконана з алюмінію або карбону. Це, в свою чергу, сприяє зменшенню енерговитрат. При меншому навантаженні при крученні педалей швидкість буде рости, а навантаження залишатися незмінною.
  • Для їзди на подібному агрегаті необхідні мінімальні навички катання на високій швидкості. Треба бути завжди напоготові, коли доводиться долати якісь дрібні або великі нерівності. Задня частина може мати невелике занесення або поштовхи зважаючи на свою жорсткості. А якщо без обережності почати долати перешкоду - можна запросто перелетіти через кермо або завалитися набік.
  • І також особливу увагу потрібно приділити своїм суглобам . Жорстка підвіска має велику віддачу в ноги і в колінні суглоби зокрема. Потрібно бути гранично обережним, щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не травмувати коліна. Ще варто задуматися про наявність досить частою вібрації при їзді, це може позначитися на внутрішніх органах. Струсу піддаються коліна, хребет, інші суглоби.
  • При їзді на цьому мотоциклі практично повністю відсутня розгойдування. Це можуть оцінити справжні велотуристи, а також професійні гонщики.
  • На хартдейл можна запросто встановити багажник для перевезення дітей.

У чому плюси двадцатідевятідюймових хардтейлов

Якщо розглядати хардтейл-найнер, то це окрема гілка велосипедів, діаметр коліс у яких перевищує стандартний розмір, а саме 29 дюймів. Ці моделі володіють чудовим накатом, але доведеться неслабо попрацювати, щоб розігнати такий велосипед до граничної швидкості. Долати перешкоди (лежачі поліцейські, купини, вибоїни, грязьові перепони) на цьому агрегаті в кілька разів простіше, так як цей двоколісний друг має пристойну м'якість при проходженні всіляких перешкод на шляху.

Це все і стало причиною того, що більшість професіоналів, що люблять крос-кантрійниє траси, пробують змінити свій велосипед на найнер. Цей великий здатний надати велику впевненість при подоланні складних ділянок. Збільшення довжини обода гарантує пологе проходження ям, вибоїн і виїмок. Це відбувається завдяки тому, що дрібні нерівності крадуться за рахунок великого кола колеса. А також можна не зменшувати швидкість при подоланні якихось перешкод. Це можливо завдяки гарному збереженню крутного моменту. Та й показники можуть бути куди більш кращими просто через те, що велосипедист відчуває себе більш комфортно і зручно на велосипеді.

мінуси двухподвесов

Безсумнівно, двухподвесний великий має велику м'якість по відношенню до Хардтейли, але є і деякі негативні особливості подібних велосипедів:

  • Підвищена маса, яка досягається через встановлення другої амортизаційної вилки.
  • Вартість дійсно якісного і стоїть велосипеда, який буде по-справжньому добре поводитися на перешкодах, сягає не сто і не двісті доларів, а становить близько 800-1000 «зелених».
  • Щоб набрати велику швидкість на двухподвесном велосипеді, потрібно докласти чималих зусиль.
  • Зважаючи на складну технічної конструкції ремонт двухподвеса буде і складніше і дорожче, порівняно з хардтейлом.

На чому зупинити свій вибір

Якщо складається така ситуація, що потрібно вибирати, хардтейл або повноцінний двухполвесний велосипед, то в першу чергу треба виходити з того, які перешкоди належить подолати і який стиль їзди ближчий починаючому спортсмену. Якщо в якості траси для катання буде обрана шосейна міська дорога і околиці міста з мінімальною кількістю складних важкопрохідних перешкод - краще вибирати хартдейл. Він більш швидкісний і легкий, як раз підходить для міста. Якщо ж в якості маршруту буде обрана складніша траса, велосипедист має намір підкорювати гірські схили, лісові стежки і бездоріжжя - в такому випадку краще подумати в першу чергу про суглоби і вибрати більш м'який двухподвес.

Підведемо підсумки

Вибираючи велосипед, в першу чергу потрібно визначитися з тим, для яких цілей він потрібний і які перепони на ньому будуть долатися. Для простого катання не потрібно вибирати складні наворочені і дуже важкі конструкції. Досить одноподвесного швидкісного велика, щоб отримати справжнє задоволення від катання. В іншому випадку ваш варіант більш складний в конструктивному плані агрегат.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов