Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Холодне зварювання - Кафедра технології виробництва літальних апаратів - Національний аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковського

  1. ХОЛОДНА ЗВАРЮВАННЯ ПЛАСТИЧНИХ МЕТАЛІВ Мета роботи: ознайомитися з технологічним процесом холодної...

ХОЛОДНА ЗВАРЮВАННЯ ПЛАСТИЧНИХ МЕТАЛІВ

Наша сеть партнеров Banwar

Мета роботи: ознайомитися з технологічним процесом холодної зварювання і пристроєм машини для стикового холодної зварювання МСХС-5-3; відповідно завданню вибрати режими зварювання, налаштувати машину і зварити зразки; випробувати шви на міцність і вибрати оптимальні режими зварювання.

Сутність процесу холодної зварювання

Холодне зварювання відрізняється простотою і доступністю, дозволяє отримувати міцні і надійні з'єднання з пластичних металів: алюмінію, міді, нікелю, титану, свинцю, срібла, золота. Холодної зварюванням можна з'єднувати і деякі різнорідні метали із зазначених вище. Відмінними рисами холодної зварювання є мала енергоємність, висока продуктивність, можливість механізації і автоматизації процесу, сприятливі умови роботи.

Холодне зварювання - один з видів зварювання в твердій фазі зі значною об'ємною пластичною деформацією і малим ступенем її локалізації в зоні контакту матеріалів, які з'єднують. Її виконують при кімнатній температурі і для більшості матеріалів - нижче температури рекристалізації.

Відповідно до сучасної класифікації холодне зварювання за формою одержуваного зварного з'єднання може бути точковою (а, б), шовного (г), стикового (в), а за характером деформацій - зварювання тиском (а, б, в, г) і зварювання зрушенням (д , е).

При точковому зварюванні як інструмент використовується один або два пуансона циліндричної форми 1, при шовного - у вигляді роликів 3. Більш високу і стабільну міцність має з'єднання при зварюванні двома пуансонами або роликами, а не одним.

Міцність зварного з'єднання підвищується, якщо застосовувати пуансони і ролики з уступами або для точкового зварювання застосовувати попереднє обтиснення металу навколо пуансонов

При холодної зварюванні деталей, особливо великої товщини, пуансон втискається вглиб деталей і сильно їх деформує. Уступи на циліндричних Пуансон і роликах в завершальний момент притискають деталі, тим самим обмежуючи їх деформацію. Якщо вироби виконані з матеріалів порівняно малої пластичності, товщиною більше 4 мм, то через деформацію деталей в процесі зварювання кожної наступної точки може бути навіть зруйнована попередня точка. Для усунення цього явища здійснюють холодне зварювання з попередніми стисненням

Зажимами 2 деталі фіксуються ще до початку зварювання або одночасно з ним. Таким чином, запобігають не тільки залишкові деформації, але і деформації в процесі самої зварювання. Сварка з попередніми стисненням дозволяє отримувати з'єднання міцніші, ніж при зварюванні за звичайною схемою. Збільшення міцності з'єднання досягає 15 ... 20% і пояснюється, очевидно, розширенням зони схоплювання металів при зварюванні внаслідок додаткового обтиску.

При стиковому зварюванні (в) деталі надійно закріплюються в затискних губках 4, внутрішня робоча поверхня яких має насічку, яка перешкоджає прослизанню деталей при їх стисненні.

Холодне зварювання може виконуватися шляхом стиснення заготовок з їх одночасним відносним зсувом під дією тангенціальних зусиль. Це досягається додатковим зусиллям F (д) або застосуванням клинчастої прокладки (е), яку упресовують із зусиллям між деталями в зазор аналогічної конфігурації.

Одночасна дія стиснення (нормальним зусиллям Fсж) і зсуву по зварюються поверхнях (тангенціальним зусиллям F), внаслідок невеликого відносного зсуву поверхонь, що з'єднуються, покращує умови руйнування окисних плівок, полегшує смятие нерівностей, яке в результаті призводить до більш повного фізичного контакту між деталями в приповерхневих шарах металу і розширення площі контакту чистих поверхонь, що зварюються, які зварюють, при меншій величині нормальних зусиль. Це дозволяє значно зменшити зусилля зварювання.

Якщо розглядати всю сукупність матеріалів, які з'єднують цим способом, то не вдається привести єдиний механізм, який пояснює все явища відбуваються при холодному зварюванні.

При зварюванні металів в результаті значних пластичних деформацій, що з'єднуються металів, відбувається руйнування окисних плівок, які перешкоджають зближенню атомів. Зближення чистих поверхонь металу в місці контакту на відстань, порівнянне з параметрами кристалічних решіток і їх активація призводять до виникнення зв'язків і утворення зварного з'єднання.

Позитивні результати холодної зварювання металів з кристалами в напівпровідникових приладах дозволяють зробити висновок про можливості зварювання при спільній дії металевих і ковалентних зв'язків, при цьому необхідно враховувати електростатичні сили і сили Ван-дер-Ваальса. Проте кожного разу при зварюванні необхідна висока чистота поверхонь, що з'єднуються.

Практично всі розглянуті методи холодної зварювання відбуваються за двома технологічними схемами: стикова зварка (а) і внахлест (б).

Практично всі розглянуті методи холодної зварювання відбуваються за двома технологічними схемами: стикова зварка (а) і внахлест (б)

При стикового холодної зварюванні загальний перебіг металів стрижнів 2 при стисненні, затиснутих в затискних губках 1, руйнує поверхневі плівки і виносить їх за межі з'єднання у вигляді грата 3, а великий тиск створює щільний контакт чистих поверхонь і запобігає доступ повітря в зону зварювання. Така значна пластична деформація забезпечує на короткий момент зближення одного з іншим кристаллитов, розташованих до стиснення в глибинних шарах металу. Отже, спочатку окислені або навіть забруднені контактують поверхні, повністю видаляються. Весь видавлений у вигляді грата обсяг металу грає роль захисної маси для тих верств металу, які в момент закінчення пластичної деформації виявляються зближеними на відстань, при якому миттєво створюється стабільна металева зв'язок і організовується єдина кристалічна структура.

Процес холодної стикового зварювання можна уявити таким чином:

  1. Сварка здійснюється між кристаллитами, розташованими в початковий момент далеко від торців, безпосередньо в зоні виступаючих затискних губок.
  2. Весь інший метал між губками по обидві сторони від першого контакту може розглядатися як маса, яка грає роль оболонки, ідеально захищає глибинні шари металу від окислення і забруднення.
  3. У процесі пластичної деформації видавлюється метал не тільки здійснює безперервний захист глибинних шарів, а й виробляє деякий нагрів всіх зерен поверхневих шарів, які беруть участь в процесі деформації.
  4. Оскільки формування зварного з'єднання забезпечується в момент закінчення деформації і внаслідок контакту глибинних шарів металу, час зварювання, тобто формування єдиної кристалічної структури, дуже короткий і вимірюється десятими частками секунди. Тому об'ємне взаємодія при холодному зварюванні відсутня.
  5. Миттєві значення температури мікрооб'ємів металу, що утворюють зварене з'єднання, безумовно повинні бути високими, хоча і безсумнівно нижче точки плавлення.

Ці особливості дуги обумовлюють такі вимоги до ис-джерел живлення (для ручного дугового зварювання):

На малюнку б показано схема зварювання внахлест. Листові деталі 2 затискають між притисками 4. Потім ці притиски залишаються нерухомими і повністю виключають можливість спучування металу, коли пуансони 5 глибоко вдавлюються в деталі, що зварюються. Для глибокого вдавлення пуансонів в метал потрібно докласти чималих великий тиск. Залежно від роду металу, способи підготовки поверхні і геометрії пуансонов існує певна мінімальна відносна величина вдавлення пуансона, необхідна для утворення міцного з'єднання (табл. 1).

Таблиця 1 - Необхідна величина деформації при холодному зварюванні деяких матеріалів внахлест

Метал Відносна глибина
вдавлення пуансона,
% Метал Відносна глибина
вдавлення пуансона,
% Індій 10 ... 15 Срібло 82 ... 86 Алюміній 55 ... 60 Мідь 85 ... 90 Алюмінієвісплави 75 ... 80 Олово 85 ... 88 Свинець 80 ... 85 Нікель 85 ... 90 Титан 70 ... 75 Армко-залізо 85 ... 92 Кадмій 82.5 Цинк 90.8

8

Практично вважається необхідним забезпечувати h = (0,7 ... 0,8) б. Таким чином, і при зварюванні внахлест необхідно прикладати тиску, які значно перевищують межі плинності. Сам процес формування зварного з'єднання потребує, щоб кінцевий контакт здійснювався між ювенільними кристаллитами. Це і відбувається насправді, так як метал з-під пуансонов видавлюється радіально на всі боки, руйнуючи оксидні нашарування, які виявляються (або штучно створюються) на зварюються поверхнях перед їх стисненням.

На малюнку показаний характер залежності міцності з'єднань від деформації при холодному зварюванні. Як видно, поки деформація не досягне деякого критичного значення (цю деформацію називають деформацією схоплювання), міцність схоплювання дорівнює нулю. Для м'якого алюмінію деформація схоплювання (критична деформація) дорівнює приблизно 45%. При подальшому збільшенні деформації міцність з'єднання швидко зростає, досягаючи максимуму при деформації 60 ... 70%. Зниження міцності з'єднань після досягнення максимуму пояснюється зменшенням товщини металу в зоні зварювання і відривом зварної точки замість зрізу.

Ступінь пластичної деформації, необхідної для отримання якісного з'єднання, залежить від властивостей металу, товщини деталей, способу підготовки поверхонь під зварювання, товщини і властивостей окисної плівки (табл. 2), схеми деформування. При занадто великий деформації глибокі вм'ятини від пуансонів при точкової або шовного зварювання погіршують зовнішній вигляд деталей.

Таблиця 2 - Товщина окисної плівки

Метал Товщина плівки,
см Час освіти,
з Метал Товщина плівки,
см Час освіти,
з Алюміній 12 · 10-8 15 Залізо 2 · 10-7 40 Мідь 3 · 10-7 30 Молібден (2 ... 3) · 10-8 40

Великий вплив на ступінь деформації має відношення твердості окисної плівки до твердості основного металу (табл. 3): ступінь деформації повинна бути більше, ніж менше це співвідношення. При зварюванні різнорідних матеріалів ступінь деформації визначають виходячи з властивостей найбільш пластичного металу.

Таблиця 3 - Фізичні властивості деяких оксидів

Метал Тип оксиду Твердість, кг / мм2 Температура плавлення,
оС Об'ємне співвідношення металу оксиду металу оксиду Al Al2O3 15 1800 660 2030 1,28 Сі Cі2O 40 130 1 083 1230 1,64 Fe Fe2O3 120 150 +1537 +1457 2,14 Zn ZnO 35 200 419 1,55 Sn Sn O2 5 1650 232 400 1 , 32 Аg Аg2O 25 960,8 185 1,56

Як було показано раніше, холодне зварювання найчастіше використовують при виготовленні виробів з алюмінію і міді як в однорідних, так і різнорідних з'єднаннях. Здатність до зварювання мають також срібло, золото, свинець, нікель, кадмій, олово, цинк, титан, ніобій. Сплави зварюються гірше, ніж чисті метали. Наприклад, якщо чистий алюміній має хорошу здатність до зварювання, то алюмінієві сплави зварюються погано. Для наближеної оцінки здатності сплавів до зварювання можна користуватися величиною їх твердості. Зазвичай з підвищенням твердості здатність до зварювання погіршується і необхідна мінімальна деформація металу зростає, так як знижуються інтенсивність пластичної плинності металу в зоні контакту і активація поверхонь.

Високі пластичні деформації при холодному зварюванні значно зміцнюють метал, тому міцність стикових з'єднань вище міцності основного металу. При зварюванні внахлест міцність з'єднання визначають міцністю зварної точки і можливістю вириваючи точки замість зрізу.

Технологія холодного зварювання містить такі операції: підготовка заготовок до зварювання, складання, зварювання, видалення облоя при зварюванні в стик, контроль якості зварювання.

Основні труднощі підготовки поверхні деталей під холодне зварювання полягає в ретельному видаленні органічних і адсорбованих плівок. Органічні плівки - це тонкі плівки масел, жирних кислот і парафінів, які покривають зварюються поверхні. Легко проникаючи в несплошності на поверхні металу, вони тверднуть в прикордонному шарі, міцно з'єднуючись з металом, і в значній мірі ускладнюють процес зварювання, так як при пластичних деформаціях не руйнуються. Після промивання замаслені металу бензином шар органічних молекул становить 1 ... 5 мкм і тільки при особливо ретельній обробці розчинниками зберігається жирова плівка товщиною 10 ... 100 молекул. Повністю видалити масляні покриття з металу практично неможливо ніякими розчинниками, оскільки адсорбційна зв'язок жирових молекул і металу є чисто електричним.

Перешкоджають зварюванні і адсорбовані на поверхні плівки пари води, газів. Плівка пари води становить 50 ... 100 молекул. Мономолекулярний шар адсорбованих газів утворюється майже миттєво. Для освіти молекулярного шару досить 2,4 · 10-8 с. Ці плівки погіршують процес зварювання, а видалити їх важко. У глибокому вакуумі, де освіта плівок відбувається повільно, здійснити холодне зварювання значно простіше.

Підготовка поверхонь до зварювання полягає в видалення жирових і масляних забруднень. На виробництві використовують наступне:

  1. механічна зачистка сталевими обертовими щітками;
  2. прожарювання алюмінієвих заготовок при температурі 300 ... 400 ° С і вільному доступі повітря для утворення оксидних плівок і видалення жирових забруднень;
  3. покриття поверхні тонким (6 ... 10 мкм) шаром гальванічного нікелю або хрому;
  4. обрізання кінця заготовки при зварюванні проводів порівняно невеликого діаметра за допомогою спеціальних ручних кусачок або механічного ножа (торці деталей великого перерізу піддають механічній обробці). При цьому необхідно забезпечити паралельність поверхонь, що зварюються у обох деталей.

Таблиця 4 - Ступінь шорсткості в залежності від способу обробки металевої поверхні

Спосіб обробки Максимальна висота
нерівностей, мкм Обробка наждачним кругом 40 ... 120 Чорнова обробка різцем 80 Чистова обробка різцем 10 Грубе шліфування 6,3 Полірування 0,4 Чистове полірування 0,05

Видалення облоя після зварювання може виконуватися на зварювальному обладнанні, для чого кромки затискачів заточуються під кутом 60 °.

Принципова відмінність холодної зварювання від інших способів зварювання тиском полягає в необхідності видалення оксидних плівок та адсорбованих газів із зони контакту механічним шляхом за рахунок інтенсивної пластичної деформації. Надалі пластична деформація, як і при інших способах зварювання тиском, забезпечує утворення фізичного контакту, активацію поверхонь, їх схоплювання і взаємодія, але ці процеси мають свої кінетичні особливості. При холодної зварюванні величина накопиченої деформації, необхідна для освіти міцного з'єднання, значно більше, ніж при інших способах зварювання тиском з підігрівом.

Роль термічної активації при холодному зварюванні незначна. На результати зварювання не впливає також текстура металу, оскільки для більшості металів при кімнатній температури кріталлізаціонние процеси відбуватися не можуть (за винятком деяких легкоплавких металів, наприклад галію, індію, свинцю, для яких кімнатна температура вище температури рекристалізації).

Зварений шов при холодному зварюванні металу не забруднюється домішками, має високу однорідність і високі показники корозійної стійкості і стабільності електричного опору. Простота підготовки деталей до зварювання і контролю параметрів режиму, відсутність допоміжних матеріалів, газових і теплових виділень, можливість дистанційного керування і швидкість процесу роблять холодне зварювання зручною для використання, не потребує високої кваліфікації зварника-оператора. Питомі витрати енергії на зварювання приблизно на порядок менші, ніж при зварювання плавленням. Застосування холодної зварювання покращує гігієнічні умови на виробництві. Однак слід враховувати, що для холодної зварювання кожного конкретного виробу потрібно мати інструмент індивідуальної конструкції. Необхідно суворо стежити за винятком можливості забруднення підготовлених до зварювання поверхонь. При зварюванні внахлест на виробах залишаються глибокі вм'ятини - сліди від інструмента.

Параметри режимів холодної зварювання

Параметрами режимів холодної зварювання є: питомий тиск, величина вильоту деталей з затискачів (при стиковому зварюванні), діаметр пуансона, ступінь деформації.

У нижній частині муздрамтеатру розташовані чотири непод-Віжн первинні полуобмоткі 6, з них дві основні з великим числом витків, і дві додаткові - з меншим числом витків.

Величина питомого тиску вибирається залежно від фізико-механічних властивостей металів. Питомі тиску, які рекомендують, при стиковому зварюванні алюмінієвих деталей 700 ... 800 МН / м2, мідних - 2000 ... 2500 МН / м2, з різнорідних металів, наприклад, алюміній-мідь - 1500 ... 2000 МН / м2.

При стиковому зварюванні деталей важливим технологічним параметром є довжина випущеного з затискної цанги кінця деталі, так як вона разом із зусиллям стиснення визначає ступінь деформації. Довжина вильоту стрижня діаметром d з алюмінію рекомендується (1 ... 1,2) d, міді - (1,25 ... 1,5) d. При зварюванні різнорідних металів виліт стержня з менш міцного металу повинні бути меншим, ніж з міцнішого. Наприклад, при стиковому зварюванні стержня з міді і алюмінію виліт мідного стержня рекомендується робити на 30 ... 40% більше, ніж алюмінієвого.

Для заготовок прямокутного перетину виліт дещо більше, ніж для циліндричних при ширині, яка дорівнює діаметру, і при однакових інших умовах. Величина вильоту заготовки може змінюватися в досить широкому діапазоні. Основною умовою визначення цього параметра є необхідність симетричною, щодо стику, деформації металу, без втрати стійкості решт заготовок. Зі збільшенням діаметра (товщини) стержня абсолютне значення вильоту зростає, але його ставлення до діаметру зменшується. Для алюмінію виліт змінюється від 0,5d для d = 30 мм до 1,0d для d = 1 ... 3 мм. Для міді виліт змінюється від 0,75d до 1,1d відповідно для діаметрів 20 і 2 мм. Звичайно, можуть бути і відхилення від цих значень.

При зварюванні внахлест ширину або діаметр пуансона визначають залежно від товщини металу (1 ... 3) б. Для шовного зварювання алюмінію рекомендуються ролики d = 50б з шириною робочого виступу (1 ... 1,5) б, висотою (0,8 ... 0,9) б, шириною опорної частини (2 ... 4,5) б. Тиск пуансона становить 300 ... 600 МПа для відпаленого алюмінію, 2000. МПа - для міді.

Для холодної зварювання використовується як спеціалізоване, так і стандартне пресове й прокатне обладнання. Розрізняють обладнання для стикового, точкового і шовного зварювання.

Пристрій машини МСГ-5-3

Машина МСГ-5-3 призначена для зварювання алюмінієвих і мідних проводів перерізом 2 ... 30 мм 2. Машина МСГ-5-3 призначена для зварювання алюмінієвих і мідних проводів перерізом 2 Основні технічні дані:
- робочий тиск стисненого повітря - 0,1 .. .0,5 МН / м2;
- розрахункове зусилля стиснення - 50 кН;
- максимальна відстань між внутрішніми торцями затискних губок - 11 мм;
- витрата стисненого повітря на одну зварювання - 0,005 м3;
- продуктивність машини - до 200 звар / ч;
- маса машини - 62 кг.

До складу МСГ-5-3 входять: корпус, затискні пристрої з механізмом ручного затиску заготовок, пристрій для напрямку руху заготовок, механізм осаджування, апаратура управління, допоміжні механізми і пристрої для обрізання кінців заготовок і видалення облоя.

Затискної механізм складається з нерухомого 1 і рухомого 3 затискачів, останній має можливість пересуватися щодо нерухомого по двох напрямних колонками 2.

До затискним пристроїв відносяться роз'ємні з двох половинок, між якими затискаються деталі, що зварюються. При змиканні губок між ними передбачається гарантований зазор величиною 2,5% товщини або діаметра заготовки. Губки змінні, відповідають конфігурації перетину затискається деталі, мають насічку для запобігання прослизання заготовки при зварюванні. Глибина насічки становить 3 ... 4% діаметра або товщини заготовки, але не більше 0,35 ... 0,40 мм. З одного торця губки заточені на конус з кутом 60 °, при змиканні вони утворюють ножі для видалення облоя (грата). Для фіксації використовуються механізми кулачкового типу, що дозволяє зменшити зажимное зусилля до 45% від зусилля опади. Затискне зусилля створюється вручну.

Керують роботою механізму осаджування за допомогою триходового пневматичного крана 9.

При повороті рукоятки вліво до упору, права камера пневмоцилиндра 8 з'єднується з атмосферою, а в ліву камеру подається стиснене повітря, внаслідок чого переміщається поршень, який через шток 7, важіль 6 і тягу 5 пересуває рухливий затиск до контакту з нерухомим, забезпечуючи деформацію металу на величину встановленого зазору між губками затискачів і обрізку облоя. При повороті рукоятки крана вправо ліва камера пневмоцилиндра з'єднується з атмосферою, а в праву камеру надходить стиснене повітря, який повертає поршень і рухливий зажим в праве положення. Якщо рукоятка крана знаходиться в середньому положенні, то стиснене повітря ні в одну з камер пневмоцилиндра не надходить.

Тиск стисненого повітря, що надходить з мережі, регулюється повітряним редуктором 11 і контролюється по манометру 10. Для обрізки торців стрижнем, перед зварюванням, на машині встановлено різак.

Кран управління роботою різака 13 розташований всередині корпусу машини по ліву сторону. При повороті рукоятки крана, управління роботою різака, вліво до упору стиснене повітря надходить в нижню камеру пневмоциліндра 12 і штовхає поршень вгору. При цьому ніж різака 14, закріплений на штоку, обріже кінець стержня, вставленого в отвір планки. При повороті рукоятки крана вправо поршень зі штоком і ножем повертається у вихідне положення.

Порядок роботи машини

  1. Встановити губки соотв перетину деталей, що зварюються.
  2. Подати в машину стиснене повітря.
  3. Встановити за калібром необхідну відстань між губками, для чого, плавно пересуваючи рукоятку крана 9, підвести рухливий затиск до упору губок в калібр і зупинити затиск повором рукоятки крана в середнє нейтральне положення.
  4. Протерти зварюються стрижні, чистою серветкою, змоченою спиртом або ацетоном, для знежирення і видалення з поверхні забруднень.
  5. За допомогою різака обрізати кінці зварюються стрижнів.
  6. Встановити зварюються стрижні в губки затискачів так, щоб їх стик знаходився по середині зазору між губками. Затиснути в губах затискачів зварюються стрижні, для чого рукоятки ексцентрикових механізмів опустити вниз до упору.
  7. Виконати зварювання стрижнів і обрізку облоя, для цього рукоятку крана механізму осаджування 9 повернути вліво до упору.
  8. Звільнити зварену деталь з верхніх губок затискачів, піднявши вгору рукоятки ексцентрикових механізмів.
  9. Повернути рухливий зажим в крайнє праве положення, повернувши рукоятку крана 9 вправо до упору, і вийняти зварену деталь з нижніх губок затискачів.

Методика роботи

  1. Ознайомитися з сутністю холодної зварювання.
  2. Встановити особливості формування стикового з'єднання при холодному зварюванні.
  3. Встановити особливості формування з'єднання внахлест при холодному зварюванні.
  4. Визначити вплив параметрів режиму на параметри зварного з'єднання.
  5. Встановити вплив властивостей зварюваного матеріалу на якість зварного з'єднання.
  6. Ознайомитися з пристроєм машини МСХС-5-3.
  7. Провести тренувальну зварювання відповідно "Порядку роботи машини".
  8. Встановити режими зварювання (за вказівкою викладача), виконати зварювання зразків, перевірити на міцність зварні з'єднання.
  9. 9. Скласти звіт, провести аналіз отриманих результатів.

Таблиця 5 - Протокол режимів зварювання і випробувань зразків


п / п Діаметр зварюваних стержнів Марка металу Довжина вильоту Зусилля руйнування Характер руйнування Примітка 1 2 1 2 1 2 3 4

Устаткування і матеріали

  1. Пост для холодної зварювання.
  2. Машина для холодної зварювання МСХС-5-3.
  3. Розривна машина.
  4. Зварювальні матеріали: алюмінієві і мідні стрижні діаметром 3 ... 5 мм; - серветки; - матеріали для знежирення.

зміст звіту

  1. Схеми холодної зварювання.
  2. Особливості формування зварного з'єднання, параметри режиму і їх вплив на параметри зварного з'єднання.
  3. Принципова схема машини МСХС-5-3. Технічні дані, специфікація основних вузлів.
  4. Результати досліджень (табл. 5).
  5. Графік залежності F = f (ступеня пластичного деформування).
  6. Аналіз отриманий результатів. Висновки (обгрунтування оптимального режиму зварювання).

Контрольні питання

  1. Розкажіть про особливості холодної зварювання.
  2. Назвіть основні способи холодної зварювання.
  3. Розкажіть про холодної зварюванні з обтисненням.
  4. Як утворюється зварне з'єднання при стикового холодної зварюванні?
  5. Як утворюється зварне з'єднання при холодному зварюванні встик?
  6. Як залежить міцність зварного з'єднання від ступеня деформації?
  7. Як і для чого очищається поверхню деталей перед зварюванням?
  8. Які основні параметри режиму точкової і стикового холодної зварювання?
  9. Як впливають параметри режиму зварювання на якість зварного з'єднання?
  10. Як відбувається зварювання деталей з різнорідних матеріалів?
  11. З яких вузлів складається машина МСХС-5-3?
  12. Розкажіть про підготовку машини МСХС-5-3 до роботи.

Холодне зварювання (опис лабораторної роботи)

Холодне зварювання (звіт)

Як утворюється зварне з'єднання при стикового холодної зварюванні?
Як утворюється зварне з'єднання при холодному зварюванні встик?
Як залежить міцність зварного з'єднання від ступеня деформації?
Як і для чого очищається поверхню деталей перед зварюванням?
Які основні параметри режиму точкової і стикового холодної зварювання?
Як впливають параметри режиму зварювання на якість зварного з'єднання?
Як відбувається зварювання деталей з різнорідних матеріалів?
З яких вузлів складається машина МСХС-5-3?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов