Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Honda CB125E: огляд мотоцикла на відео і з фото (потужність, дизайн і характеристики)

  1. Купівля
  2. Екстер'єр
  3. ходові характеристики
  4. висновки

Наша сеть партнеров Banwar

Ніколи б не подумав, що настане день, коли я куплю собі мотоцикл. Все життя їх побоювався і дивився більше в бік автомобілів.

Але в один прекрасний день я зрозумів, що мені набридло добиратися на роботу по півтори години в одну сторону щодня. Я вирішив глянути на мопеди. Так вже вийшло, що з пелюшок я не люблю б / у-шну техніку, а нових мопедів у нас практично немає. Так що очей подивився в сторону 125-кубової Honda CB125e або, як пишуть в техпаспорті, GLH125 SH. У сьогоднішньому огляді ми не тільки подивимося на даний апарат, але і познайомимо наше ком'юніті з основами мотоциклетного світу. Тримайтеся, сьогодні ви дізнаєтеся, де у мотоцикла гальмо, а де зчеплення!

Купівля

Так як це мій перший мотоцикл, хочу адресувати огляд тим, хто тільки думає про придбання залізного коня і мало що про них знає. До слова, наш сьогоднішній герой відмінно підходить на роль першого мотоцикла.

Як я вже сказав, від ідеї з б / у-шним мопедом я відмовився. У тому числі через те, що мопед у мене був - Honda ZX 35. Він служив мені вірою і правдою, тому я відразу відкинув варіант покупки «народного» мотоцикла Yamaha YBR 125 (Lanos в світі мотоциклів) і придивився до перевіреного виробника - Honda. Я шукав малокубатурних мотоцикли, в Україні на той момент їх було представлено лише 3: спортивний CBR125R, кросовий XR125L і міський СB125e. Перший мені відразу припав до душі - виглядає монстріческі, а на ділі все ті ж 125 кубів. Сівши на другий, відразу зрозумів - не моє. СB-шка ж припала до душі - зручна посадка і м'які обриси класичного мотоцикла. Моєму настрою підіграли її фотографії з чорними амортизаторами і круглої фарою. Але таких на нашому ринку не побачиш.

Але таких на нашому ринку не побачиш

Сама покупка пройшла, м'яко сказати, не гладко. Спочатку сезону я вже підготував грошики і почав обдзвонювати салони. Яке ж було моє здивування, коли я дізнався, що в Києві все розкупили. Почав обдзвонювати сусідні обласні центри - нічого. У підсумку, зателефонувавши все салони Honda в країні, а їх у нас 18, знайшов кілька червоних, один чорний і один синій мотоцикл. Червоний і чорний ну надто вже нагадували Яву і ІЖ'а. З самого початку мені сподобалося рішення в білому кольорі, але і синій мене влаштовував. Домовився з салоном в Чернігові про покупку, а на наступний день, як це буває, вони передзвонили, вибачилися і сказали, що обіцяли мотоцикл іншому. Підсумок: чекав «коня» в білому кольорі півтора місяці, покупка відбулася аж у середині травня і, що найсумніше, за цей час впав курс гривні, і ціна збільшилася трохи менш ніж на 40% - 26 000 грн ($ 2150) замість початкових 19 000 грн ($ 1580). А ще ж мінімальну екіпіровку потрібно було купити. На сьогоднішній день цінник піднявся до 27 000 грн. Щоб уникнути таких ексцесів, потрібно займатися купівлею насправді на початку весни.

Якщо ви ніколи не каталися на мотоциклах, але вмієте водити автомобіль, то навчання займе у вас не більше години-двох. Тому що принцип такий же, інша тільки координація рухів. Всі мотоцикли оснащуються механічною коробкою передач, виняток становлять кілька експериментальних і дорогих моделей, скутера з варіатором і деякі туристичні максі-скутера.

Екстер'єр

Екстер'єр

Почнемо з елементів управління, так як я зіткнувся з тим, що багато хто думає, що крім ручки газу і гальма тут нічого немає. Це не так. Важіль з лівого боку керма - зчеплення. З правого - важіль, що відповідає за передній, дисковий, гальмо з двохпоршневими супортом. Ліва нога водія відповідає за перемикання коробки передач. Причому тут є нюанси, на відміну від автомобіля, на мотоциклах нейтральна передача знаходиться між першим і другим, на неї ще потрібно призвичаїтися потрапляти. Права нога водія відповідає за задній, барабанний, гальмо. З активних елементів тут ще складаються подножніков для пасажира. Зліва під бензобаком знаходиться трьохпозиційний краник, основний режим, резерв і відключення подачі палива. Ще глибше - краник інтенсивності холостих обертів.

Ще глибше - краник інтенсивності холостих обертів

Хочу звернути увагу на приладову панель. На відміну від більшості бюджетних мотоциклів, в цьому є індикатор включеної передачі. Тріпметр (добовий пробіг), спідометр і одометр (загальний пробіг). Зате відсутній тахометр. Не поспішайте панікувати. Замість нього на спідометр нанесена додаткова шкала від 1 до 5, яка допоможе орієнтуватися, в яких межах швидкості варто підвищити або знизити передачу. Втім, через тиждень-другий ви зрозумієте, що шкала вам більше не потрібна. Окремо шкала бензобака, індикатор нейтральній передачі і дальнього світла. Також на кермі є кнопка стартера, перемикання фари на дальнє світло і прихована «моргушка» дальнім світлом під вказівним пальцем, щоб вам, як істинному гонщику, давали дорогу. Легко не звернути увагу на важіль передстартового збагачувача, в простолюдді - «підсмоктування», біля лівої рукояті. Вся приборка красиво підсвічується синім кольором, і спостерігати за нею в темний час доби одне задоволення, а ось під прямими сонячними променями розібрати, на якій передачі ви їдете, не представляється можливим, втім, після пари тижнів це вже не потрібно. Біля замку запалювання є засувка, при повороті якої замкова щілина закривається, така собі «система безпеки».

Як я говорив, головний конкурент Honda CB125e - Yamaha YBR 125. В останнього є тахометр і кікстартер, при цьому немає індикатора включеної передачі. Та й в цілому приборка виглядає нудніше. Що вже говорити про загальний зовнішній вигляд. Відсутня вигин бака, який надає елегантності Honda, та й «сідло» рівне, як лава. Не кажучи вже про більш жорсткій підвісці. У Honda тахометр замінюється додаткової шкалою на спідометрі, а місце для кікстартера передбачено. У CB знімне сидіння, під яким розташували «бардачок», в YBR сидіння не знімне, відповідно, і «бардачка» немає. Слабке місце корпусу - передні поворотники, вони страждають при будь-якому, навіть невеликому падінні. У Honda ж вони згинаються і мій особистий краш-тест успішно пережили.

ходові характеристики

Судячи із зовнішнього вигляду, здається, що мотоцикл дуже маневрений, але це не зовсім так. Через вузькі коліс глибоко в повороти він не лягає, та й кермо на швидкості особливо не повернеш. Так що не забувайте пригальмовувати на поворотах і тримати дистанцію. А ось на невеликій швидкості і на парковці широка поворотність керма грає тільки на руку. Лісові стежки і легке внедорожье мотоцикл проходить на ура. На пісок же краще не заїжджати, якщо немає мети спалити зчеплення або застрягти.

Мотоцикл оснащений чотиритактним, одноциліндровим карбюраторним двигуном з робочим об'ємом в 124,7 см³ і повітряною системою охолодження. Максимальна потужність - 10 кінських сил. Коробка передач тут класична - п'ятиступінчаста (перша вниз, інші наверх).

На перших передачах на світлофорі ви обженете всі автомобілі і будете почувати себе королем, але коли підійдете до четвертої передачі, радості стане менше. Динаміка помітно втрачається, і чотириколісні починають вас обганяти, після 80 км / ч динаміка і зовсім перестає відчуватися. Розгін до сотні - досить педантична тема для CB125e, адже він може і не відбутися. За місяць, після першого Т / О, я так і не розібрався, що впливає на максимальну швидкість. Робоча швидкість мотоцикла - 90-95 км / год, при цьому періодично стрілка перевалює за сотню, а одного разу перевалила за 110 і це по рівній дорозі. У той же час іноді, з'їжджаючи по спуску і розганяючись тим самим до 105 км / год, двигун сам гасить швидкість до 95 км / ч. Як бачите, настрій у мотоцикла мінливе. З пасажиром їздити досить комфортно, максимальна швидкість залишається такою ж, а ось динаміка страждає, під гірку зовсім туго.

З пасажиром їздити досить комфортно, максимальна швидкість залишається такою ж, а ось динаміка страждає, під гірку зовсім туго

Витрата палива коливається від 2,5 до 3,5 л / 100 км, в залежності від стилю їзди. Мій середня витрата - 3 літри на сотню, а заправляти я приблизно раз в тиждень. Обсяг бака CB125e - 13,5 літра, коли стрілка наближається до червоної позначки, рекомендую включити резервний режим подачі палива. Але панікувати не варто, потрібно розуміти, що в баку залишилося близько 2 літрів пального.

висновки

Поганяти ви зможете перші пару тижнів після першого техобслуговування. До нього максимальна швидкість не повинна перевищувати 80 км / год, так як в двигун залито спеціальне обкатному масло, яке погано тримає навантаження. Після першої тисячі кілометрів і заміни масла можна спробувати вичавити з мотоцикла все. Тут і приходить якесь розчарування, так як на спідометрі все-таки є відмітка і в 120, і в 140 км / ч. Після перших двох тижнів вам стане мало потужності, хоча по факту швидкості в 90-100 км / год для міста більш ніж достатньо. У підсумку ми маємо мотоцикл, який ідеально підходить для економічного пересування по місту в об'їзд пробок. CB125e - надійний засіб пересування і спочатку не призначений для «поганяти». Він помітно серйозніше скутера і буде хорошим стартом для майбутнього байкера або просто надійним щоденним транспортом.

Відеоогляд мотоцикла Honda CB125E

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов