Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Інструкція по збірці душової кабіни

  1. Різновиди душових кабін
  2. Докладна інструкція по збірці душової кабіни
  3. Установка огороджувальних елементів
  4. Установка даху кабінки
  5. Підводка води в душову
  6. підключення електрики
  7. Пуско-налагоджувальні роботи

Наша сеть партнеров Banwar

Популярність душових кабін зростає з кожним днем. Пов'язано це не тільки з привабливим зовнішнім виглядом, функціональністю і компактністю даного обладнання, а й з можливістю істотно знизити витрату води і економити час на проведення гігієнічних процедур.

Крім того в душовій кабінці, яка має функцію гідромасажу, парової лазні, світло-, звуко-, ароматерапії, можна отримати приємне розслаблення і зарядитися бадьорістю і позитивом. Поряд зі зростанням попиту на дане устаткування зростає і необхідність в проведенні грамотного монтажу. Останнім часом все частіше власники душових кабінок воліють проводити установку душової кабіни власноруч, керуючись інструкцією і схемою складання.

Різновиди душових кабін

Перш ніж приступити до монтажу обладнання слід визначитися з його типами і основними поняттями. Існують душові куточки і кабіни. Обидва види обладнання можуть прилягати до 1-3 сторонам кімнати. Але тільки кабінка може розміщуватися в центрі ванній, не контактуючи при цьому з іншими огороджувальними конструкціями. Головна відмінність між куточком і кабінкою полягає в тому, що куточок використовує стіни в якості своїх панелей, а кабіна має свої власні. Крім того у неї є дах, в той час як куточки в ряді випадків поставляються без дахів.

Збірка і установка душової кабіни доцільна в приміщеннях з низькою гідроізоляцією, або в разі, коли планується монтаж складної гідромасажною системи. А ось куточок найкраще вибирати для невеликих ванних кімнат, при обмеженому бюджеті.

Щоб кабінка служила вам довго і безпроблемно, при її монтажі слід обов'язково враховувати наступні моменти:

  • підключення каналізації водопостачання та електрики повинно здійснюватися згідно з інструкцією по монтажу душової кабіни;
  • відстань від підлоги до каналізаційної труби повинно бути не більше 70 мм, в іншому випадку піддон ставиться на подіум;
  • місця з'єднань обробляються герметиком.

Докладна інструкція по збірці душової кабіни

Спочатку спробуйте зібрати конструкцію «на суху» (без використання герметика) для того, щоб оцінити, наскільки деталі відповідають один одному. При цьому користуйтеся інструкцією по монтажу і схемою побудови та встановлення душової кабіни.

Підключення до каналізації та збирання піддону:

Підключення до каналізації та збирання піддону:

  • до каналізаційного зливу приєднуємо зливний шланг кабіни;
  • обробляємо місця з'єднань герметиком;
  • в стічний отвір поміщаємо ущільнювальну прокладку, і на її поверхню наносимо силіконовий герметик. Після того, як прокладка була встановлена ​​під піддон, закріплюємо гвинтами стічний вузол.
  • на стіні кріпляться скоби на висоту панелі піддону. Висота визначається можливістю підключення каналізації;
  • місце примикання каналізаційної труби і піддону обробляємо герметиком. Наскільки герметично з'єднання можна перевірити, якщо пустити в піддон воду.
  • вирівнюємо піддон горизонтально. Для цих цілей знадобитися будівельний рівень.

Після того як піддон виставлений, фіксуємо ніжки. Перевага установки душових кабін з піддоном в порівнянні з монтажем душових куточків з похилою підлогою полягає у відсутності необхідності проведення санітарних і гігієнічних заходів в процесі побудови. Якщо ніжки у піддону відсутні, рекомендується додатково зміцнити дно конструкції бетонної подушкою. В такому випадку дно не буде прогинатися під навантаженням.

Установка огороджувальних елементів

  • монтаж бічній панелі починається з установки напрямних на піддон, на які в подальшому будуть ставитися дверцята. З'єднання елементів між собою проводиться за допомогою штатних кріплень і силіконового герметика. Слідкуйте за тим, щоб герметик не потрапив в отвори, призначені для поліпшення водостоку. Орієнтуючись на схему зробіть збірку бічних стінок душової кабіни відносно один одного. Слідкуйте за тим, щоб панелі стояли строго вертикально. Максимальне відхилення від вертикалі не повинно перевищувати 5 мм.

Максимальне відхилення від вертикалі не повинно перевищувати 5 мм

  • установка дверей проводиться на петлі. У разі, якщо конструкцією не передбачено наявність петель, діємо таким чином: вивертаємо вгору регульовані ролики і відтягує натискні нижні ролики. На двері надягаємо силіконові ущільнювачі і встановлюємо на місце. За допомогою регулювання верхніх роликів забезпечуємо дверей оптимальне положення. Простежте за тим, щоб двері щільно змикалися.

Установка даху кабінки

Верх кабінки ставиться в спеціальні отвори, після чого надійно фіксується за допомогою кріплень. Якщо гидробокс має функцію лазні або сауни, ставимо систему вентиляції. Як правило, це невеликий вентилятор, за допомогою якого буде проводитися видалення пара з гідробоксу.

Підводка води в душову

Підводка води в душову

Підключення води проводитися тільки після повного висихання герметика. Встановлюємо кульові крани, за допомогою яких можна буде відкривати / перекривати подачу води в кабіну. Також слід встановити фільтр. Дана міра дозволить істотно продовжити термін експлуатації приладів.

Дана міра дозволить істотно продовжити термін експлуатації приладів

Підключення до системи водопостачання виробляємо наступним чином: беремо гнучкі шланги певної довжини і підключаємо їх. Якщо душова кабіна має функцію гідромасажу, слід звернути увагу на такі параметри, як напір і тиск води (не менше 2-3 атм).

підключення електрики

Схема монтажу душової кабіни, як правило, містить докладну інструкцію підключення до електромережі. При цьому існують правила, яких слід дотримуватися незалежно від моделі гідробоксу: від розподільного щитка необхідно прокласти окремий кабель, забезпечити автоматичне захисне відключення і встановити влагозащитную трьохполюсну розетку. Перед тим як відправитися за електрокабелем, слід знати його перетин. Інформацію про потужність можна почерпнути в технічному паспорті.

Душову кабіну слід заземлити. Для забезпечення захисту від ураження струмом заставлять пристрій захисного відключення і автоматичний вимикач (диференційований автомат).

Розетку розміщують ззаду кабінки на висоті 220-230 мм від підлоги. При цьому розетка повинна мати надійну вологи й пилу (індекс IP440). Струм і напруга залежить від потужності гідробоксу. Як правило, це 250 Вт (напруга) і 16А (сила струму). Розетка може бути встановлена ​​відкритим або прихованим способом.

Після того, як збірка і підключення душової кабіни завершені, перевіряємо затягування хомутів на шлангах. Дана міра дозволить уникнути зриву шланга під час експлуатації. Також слід за допомогою гайкового ключа перевірити всі гайки.

Пуско-налагоджувальні роботи

Перевіряємо водовідведення та герметичність обладнання. Виробляємо регулювання даних системи. Якщо тиск в системі не відповідає необхідним параметрам, доведеться додатково встановити насос з гідробаком обсягом не менше 200 літрів.

Якщо під ногами потріскує піддон, необхідно зняти кран і провести регулювання ніжок. Для додання конструкції стійкості, ніжки можна посадити на герметик або прикрутити саморізами. Якщо хід дверей недостатньо плавний, трохи ослабте регулювальні гвинти.
Користуючись інструкцією, ви зможете зробити монтаж душової кабіни самостійно протягом 5-6 годин.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов