Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Інструкція як зробити дистильовану воду в домашніх умовах

  1. Що собою являє дистильована вода?
  2. сфери використання
  3. Способи отримання в домашніх умовах
  4. Метод 1: Кип'ятіння
  5. Фотогалерея: Отримання методом кип'ятіння
  6. Фотогалерея: Отримання з використанням двох скляних пляшок
  7. Фотогалерея: Отримання дистиляту методом збору дощової води

Наша сеть партнеров Banwar

Ми часто чуємо про дистильованої воді, але не всі уявляють, що це таке. Всупереч поширеній поданням, дистилят використовується не тільки в промисловості і медицині, а й у посведневной життя - наприклад, для пиття. Давайте дізнаємося більше про сфери застосування дистильованої води і способах, за допомогою яких можна отримати її в домашніх умовах.

Що собою являє дистильована вода?

Ми часто чуємо про дистильованої воді, але не всі уявляють, що це таке

Дистильована вода чиста від сторонніх домішок

Дистильована вода має таку ж хімічну формулу, як і звичайна: H2O. Основна її відмінність від водопровідної в мінімальному вмісті всіляких сторонніх речовин - хімікатів, солей, твердих частинок, мінералів і т. Д. По суті, дистильовану воду можна вважати майже ідеально чистою.

сфери використання

Дистильована вода використовується для безлічі цілей. Вона неймовірно важлива для деяких галузей промисловості, в яких застосовується точне обладнання. Очищення подібних інструментів за допомогою водопровідної води з часом призводить до появи нальоту, адже деякі мінерали, що містяться в ній, мають властивість утворювати осад. Наліт викликає корозію матеріалу і, отже, скорочує ефективність роботи обладнання.

Широко використовується дистилят і в наукових лабораторіях - наприклад, для проведення досліджень чи очищення пробірок. Завдяки йому вчені зводять ймовірність спотворення результатів до мінімуму.

Це цікаво: Не секрет, що багато побутових приладів також працюють краще, якщо використовується дистильована вода. Серед них - праски, зволожувачі повітря, парові очисники і т. Д.

Нарешті, дистилят застосовується і в побуті, причому не тільки для пиття. Занадто часто пити дистильовану воду взагалі не рекомендується, адже вважається, що вона вимиває з організму корисні мінерали. Їм можна поливати рослини, наповнювати акваріуми (правда, в такому випадку потрібно додавати в нього деякі хімічні сполуки).

Способи отримання в домашніх умовах

Отримати дистилят в домашніх умовах самому досить просто. Для цього можна скористатися як мінімум чотирма методами.

Метод 1: Кип'ятіння

Відомо, що конденсований водяна пара є дистильованою водою. Тому в двох перших запропонованих методах ми будемо займатися саме збором конденсату. Розповімо про першому способі:

  1. Підготуйте велику каструлю з нержавіючої сталі місткістю в 15-25 літрів. Заповніть її зазвичай водопровідною водою приблизно наполовину. Поставте її на вогонь.
  2. Зверху на воду опустіть миску з термостійкого скла. Вона повинна плавати у великій каструлі, не стикаючись з її дном. Якщо скляна миска тоне, слід її дістати і поставити на дно великої каструлі звичайну округлу грати для духовки. Поставте миску на неї зверху. Накрийте велику каструлю кришкою.
  3. Ви помітите, що на стінках миски потроху збираються маленькі крапельки води. Слідкуйте, щоб вода у великій каструлі була гарячою, але не кипіла. Якщо потрібно, вимкніть конфорку.
  4. Переверніть кришку великої каструлі догори дном. Засипте в неї лід. Так званий холодний бар'єр допоможе вам прискорити процес конденсації. При зіткненні гарячої пари з охолодженої кришкою він буде швидко перетворюватися в крапельки води.
  5. Збільште вогонь і доведіть воду до кипіння. На нижній частині перевернутої кришки будуть постійно утворюватися крапельки, що стікають в скляну миску. Зачекайте, поки в мисці не набере потрібну вам кількість води.
  6. Вимкніть вогонь і підійміть кришку каструлі.
  7. Дістаньте скляну миску. Вся дистильована вода знаходиться в ній. Проявляйте обережність, адже миска може бути дуже гарячою.
  8. Зачекайте, поки дистильована вода охолоне. Після цього можете відразу ж використовувати її або відправляти на зберігання.

Фотогалерея: Отримання методом кип'ятіння

Метод 2: дистильована з використанням двох пляшок

Якщо у вас немає підходящої скляній миски, не варто впадати у відчай. Можете дистильованої воду іншим методом:

  1. Підготуйте дві чисті скляні пляшки. В ідеалі, принаймні, одна з них повинна мати викривлене шийку. Це запобігатиме потраплянню дистиляту в іншу пляшку.
  2. Наберіть в першу пляшку трохи води. Верхні 12-14 сантиметрів ємності залиште вільними. Її рівень не повинен діставати до верху горлечка приблизно на 12-14 сантиметрів.
  3. З'єднайте шийки пляшок, міцно примотавши їх один до одного скотчем так, як показано на малюнку.
  4. Наповніть звичайною водопровідною водою велику каструлю місткістю в 20 літрів і поставте її на вогонь. Дочекайтеся, поки вона закипить. Врахуйте: немає необхідності заповнювати каструлю водою до самих країв. Буде досить, якщо вона покриє наповнену пляшку до рівня міститься в ній рідини.
  5. Зігніть місце кріплення пляшок приблизно на 30 градусів, тримаючи верхню порожню ємність над зовнішньою частиною каструлі. Такий кут нахилу полегшить і прискорить процес збору дистильованої води.
  6. Помістіть зверху на порожню пляшку, що знаходиться зовні каструлі, пакет з льодом. Він посприяє процесу конденсації водяної пари в охолодженої ємності.
  7. Продовжуйте збір конденсату, поки не заробите достатню кількість води у верхній пляшці.

Фотогалерея: Отримання з використанням двох скляних пляшок

Метод 3: Збір дощової води

Дощова вода є дистильованою. Так що вам необхідно просто зібрати її.

  1. Коли йде дощ, винесіть на вулицю велику ємність (наприклад, бак). Не забудьте попередньо її очистити від будь-яких забруднень. Слідкуйте за тим, щоб ємність була розташована під відкритим небом. У неї не повинна стікати вода з дерева або, наприклад, з даху.
  2. Накрийте ємність чистою кришкою і дайте воді настоятися протягом 1-2 діб.
  3. Розлийте воду в чисті судини.

Фотогалерея: Отримання дистиляту методом збору дощової води

Метод 4: Заморожування

Цікаво, що з дистильованої води утворюється ідеально прозорий лід

Для того щоб зробити дистилят, можна скористатися і методом заморозки. Розповімо про нього докладніше:

  1. Заповніть чисту форму для льоду або іншу ємність водопровідною водою. Помістіть її в морозильну камеру.
  2. Коли замерзне приблизно 50% рідини, вийміть і розморозити лід. Це і буде чиста дистильована вода. Частину, що залишилася муть просто вилийте. Саме в ній будуть міститися всі шкідливі домішки і хімікати.

Це цікаво: Цей метод ґрунтується на тому принципі, що чиста вода замерзає швидше, ніж містить домішки.

До речі, в зимовий час пляшку з водою можна просто виставляти на вулицю. Ви отримаєте дистилят і заощадите електроенергію. Головне - не допускайте заморожування всієї води в пляшці.

Як бачите, нічого важко в отриманні дистильованої води в домашніх умовах немає. Просто виберіть метод, який найбільше вам сподобався, і дотримуйтесь покрокової інструкції. Використовувати ж дистилят в побуті можна в різних цілях: для наповнення прасок або зволожувачів повітря, поливу рослин або навіть пиття.

Що собою являє дистильована вода?
Що собою являє дистильована вода?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов