Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Інструкція «МИР 24»: як стати пошукачем і не підірватися на міні

  1. ЯК СТАТИ пошукових системах
  2. ЧАС І МІСЦЕ
  3. КУЛЬТУРНИЙ ШАР
  4. ЯК СТВОРИТИ ЗАГІН
  5. ЩО РОБИТИ З знахідки
  6. Пошуковий загін «Витязь»
  7. ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ ЗНАХІДКИ
  8. ЯК КОПАТИ
  9. ЩО ЗНАХОДЯТЬ
  10. ЩО РОБЛЯТЬ З останків НІМЦІВ
  11. НЕБЕЗПЕКА підірвався на міні
  12. ЩО БРАТИ З СОБОЮ

Наша сеть партнеров Banwar

Відлуння війни сильніше навесні. Як тільки в Росії сходить сніг, пошукові загони відправляються в поля, щоб діставати із землі тіла загиблих солдат. А разом з ними - осколки снарядів і мін, деталі радянського і німецького озброєння, обвуглені і заіржавілі предмети військового побуту. Про те, навіщо військові археологи це роблять, «МИР 24» розповів керівник пошукового загону «Витязь» Дмитро Федосов.

ЯК СТАТИ пошукових системах

Щоб стати пошукачем, необхідно зв'язатися з керівником одного з пошукових загонів. У загони приймаються волонтери з 14 років. Якщо людина вже повнолітній, то він просто пише заяву на участь в пошуковій експедиції на ім'я керівника загону. Неповнолітніх беруть в польову експедицію виключно за письмовою згодою батьків.

Спеціальна освіта для роботи пошукачем не потрібно.

ЧАС І МІСЦЕ

Розкопки ведуться цілий рік, однак найбільш часто експедиції відправляються «в поля» навесні - як тільки зійде сніг. Демісезонне час - воно дуже зручний час для пошукача. Тому що в осінній і весняний періоди в полях менше трави (а вона часто заважає пересуванню), немає комах і не так жарко, як влітку.

Перед виїздом на місце максимально точно відновлюється бойовий шлях конкретного підрозділу, солдат якого ми шукаємо. Потім ведеться робота в архівах.

Потім ведеться робота в архівах

Часто ми копаємо на певному місці, зазначеному на карті, - у нього є межі, нехай іноді і приблизні. Однак бувають випадки, коли розкопки ведуться на ділянці, де армія йшла в наступ. У цих випадках, щоб зрозуміти, в якому напрямку йшла атака, доводиться виходжувати місцевість. Нещодавно так доводилося вступати, наприклад, в Ржевской районі Тверської області в селі Полуніно.

КУЛЬТУРНИЙ ШАР

Якщо раніше часто збирали те, що лежить на поверхні або перебуває десь неглибоко в землі, то зараз таких ділянок, де все лежить, що називається, під ногами, - стає все менше. Останнім часом дуже часто доводиться копати, причому копати досить глибоко. Тому все більше пошукових колективів набувають прилади, які дозволяють виявляти предмети на глибині 1-2 метрів.

ЯК СТВОРИТИ ЗАГІН

Для початку необхідно зібрати кілька однодумців - хоча б 2-3 людини. Ці люди повинні прийняти статут громадської організації і затвердити його на зборах. Далі потрібно подати заяву про плани пошукових робіт в Міністерство оборони. Прийомом таких заявок займається в міністерстві спеціальне управління. Після затвердження у військових можна приступати до робіт.

ЩО РОБИТИ З знахідки

Традиційно в пошуковій середовищі не прийнято створювати особисті колекції з знахідок.

Є предмети, зберігання яких суперечить закону - це все, що потрапляє під 222 статтю: зброя, боєприпаси і т.д. З дозволених знахідок додому можна забирати, наприклад, столові прибори, кухонне начиння, залишки амуніції і побуту військовослужбовців. Але, як правило, такі знахідки передаються в шкільні та військово-історичні музеї.

Але, як правило, такі знахідки передаються в шкільні та військово-історичні музеї

ДОВІДКА:

Пошуковий загін «Витязь»

Московський пошуковий загін «Витязь» був створений 20 років тому - з двох колективів, які займалися пошуком останків солдат, загиблих в часи ВВВ, в СРСР. Чисельність «Витязя» - близько 60 осіб. На його базі діє дитячий пошуковий загін «Пересвет» з міста Куровський Московської області.

Читати повністю

4 травня «Витязь» повернувся з регіональної експедиції, присвяченої пам'яті 78-ой добровольчої бригади, сформованої в 1941 році в Красноярську. Розкопки проходили поруч з містом Білий Тверській області. Під час операції «Марс» бригада зазнала серйозних втрат. До сих пір багато військовослужбовців бригади вважаються загиблими або зниклими без вести. Під час експедиції були знайдені останки 30 радянських військовослужбовців і носії інформації - підписані казанок і ложка, солдатський медальйон і портмоне.

сховати деталі

ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ ЗНАХІДКИ

Більшість знайдених пошуковими системами предметів, дозволених для вільного зберігання, пролежали в землі вже більше 70 років. І виглядають вони, м'яко кажучи, так, що їх не те що не можна продати ... Навіть якщо ви їх захочете комусь подарувати безоплатно, то їх не кожен візьме ... Все покрито іржею і корозією.

ЯК КОПАТИ

Праця пошукача - робота, більше нагадує працю криміналіста. Однак на багатьох об'єктах нам доводиться застосовувати прийоми і практики, які використовуються при проведенні археологічних розкопок. Наприклад, точно так же встановлюються кордону об'єкта, знімаються рівні шари грунту, робиться її зачистка.

Буває, звичайно, що при розкопках війни трапляються і знахідки іншого часу. Але, як правило, це артефакти, які належать до другої половини XIX-початку XX століття - ніякої археологічної цінності вони не представляють.

Взагалі, треба сказати, що за законом нам заборонено працювати на об'єктах, які є археологічними пам'ятками. І треба дуже сильно постаратися для того, щоб, копаючи війну, потрапити саме на археологічну пам'ятку. Хоча майже кожен рік хтось примудряється це зробити.
Якщо випадково виявляється пам'ятник археології, то пошукові роботи зупиняються - про знахідку сповіщаються відповідні відомства і фахівці.

ЩО ЗНАХОДЯТЬ

Найчастіше на місці бою ми знаходимо осколки боєприпасів і гільз. Або просто якісь безформні шматки розірваного металу. Але ми працюємо не заради знахідок - все розкопки ведуться заради того, щоб відновити долю зниклого на війні людини.

ЩО РОБЛЯТЬ З останків НІМЦІВ

У Росії є певні міжнародні угоди з країнами, які є правонаступницею держав-учасниць Другої світової війни. Відповідно до цих міжнародних договорів в Росії проводиться меморіальна робота - тобто у нас є німецькі кладовища, на яких захоронюються останки солдатів Вермахту.

Також і в Німеччині, і в Польщі, і в Латвії, наприклад - там всюди діють свої пошукові рухи, які знаходять і ховають останки солдатів армії «противника».

Все як у нас.

Тільки в менших масштабах.

НЕБЕЗПЕКА підірвався на міні

Так - така небезпека є. Але ризик існує в будь-якому туристичному поході. І не можна сказати, що випадки підривів на розкопках вкрай рідкісні - немає. Але підриваються в основному учасники несанкціонованих розкопок, тому що вони не дотримуються правил безпеки.

Будь-яка експедиція завжди узгоджується з МВС. І місцева поліція проводить для пошукових систем інструктаж: який використовувати порядок поводження з знайденим зброєю, куди дзвонити, якщо знайшов підозрілий предмет і т.д.

д

Раз або кілька разів на тиждень приїжджає дільничний. Йому передають всю зброю, знайдене в експедиції, і вказують місця, де воно було розкопано.

ЩО БРАТИ З СОБОЮ

Для пошукової роботи потрібен елементарний набір туристичного спорядження: пінка, намет і теплий спальник. Далі йде вже спеціалізований інвентар.

Тут все залежить від фінансових можливостей. Так, мінімальний інвентар можна придбати за 2-3 тисячі рублів - це щуп і лопата.

Підготував Олексій Синяков

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов