Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Інструменти - Як вибрати стрічкову шліфувальну машину?

  1. Основні характеристики
  2. Потужність шліфувальної машини
  3. Швидкість руху стрічки
  4. вага
  5. розміри стрічки
  6. Додаткові функції, на які варто звернути увагу
  7. цінові категорії

Наша сеть партнеров Banwar

Шліфувальні машини - це тип електроінструменту, призначений для шліфування та полірування різних поверхонь

Шліфувальні машини - це тип електроінструменту, призначений для шліфування та полірування різних поверхонь. Це може бути, дерево, камінь, метал - все що завгодно. Існує кілька типів шліфувальних машин, що розрізняють їх за принципом роботи, і один з найпоширеніших - якраз стрічкові шліфувальні машини.

Пристрій такої шліф-машини досить просте - на катки машини (їх може бути як 2, так і більше) закріплюється полотно шкурки у вигляді замкнутої стрічки, яка постійно рухається при обертанні катків. Таким чином, досягається безперервна односпрямоване рух, шліфують поверхню деталі.

Через цих особливостей пристрою найбільш ефективно буде застосовувати стрічкову шліфувальну машину для обробки великих поверхонь, так як її продуктивність досить висока.
Незважаючи на відносну простоту цього інструменту, є набір характеристик, які можуть сильно впливати на кінцеву функціональність шліфувальної машини для конкретно ваших цілей, спробуємо в них вникнути і розібратися.

Основні характеристики


Найперший крок, який стоїть при виборі стрічкової шліфувальної машини (ЛШМ) - це сфера її застосування, які поверхні вам потрібно обробляти, характер цих поверхонь - прямі вони і плоскі або деталі мають довільну складну форму.

Різного типу поверхні потрібні різні конструкції машинок - є ряд моделей, призначених для вигнутих, опуклих поверхонь. У таких шліф-машин особливим чином розташовані катки, і робоча підошва не плоска, а видається вперед.

Різного типу поверхні потрібні різні конструкції машинок - є ряд моделей, призначених для вигнутих, опуклих поверхонь

Також варто розуміти, якої інтенсивності режим роботи передбачається. Для дрібних і нетривалих робіт вам цілком вистачить побутової шліф-машинки - вона буде коштувати недорого і прослужить вам довго в домашньому режимі експлуатації. І зовсім інша справа, якщо завантаженість буде близька до 24/7 - в таких умовах побутова шліф-машина довго не проживе, і вам краще розглядати професійний клас інструментів - вони обійдуться відчутно дорожче, але впораються з великими обсягами роботи.

Потужність шліфувальної машини


Як і у будь-якого електроінструменту, основним визначальним параметром є потужність. Вона впливає на всі інші параметри, такі як швидкість полотна, тривалість роботи, вага. Середній діапазон потужностей сучасних стрічкових шліфувальних машинок - від 500 до 1500 Вт.

Для побутового застосування підійде шліф-машина потужністю до 800 Вт . Її вистачить, якщо шліфування є допоміжною операцією, і не займає багато часу.

Її вистачить, якщо шліфування є допоміжною операцією, і не займає багато часу

Якщо ж навпаки, необхідно шліфувати багато деталей і швидко, в інтенсивному режимі, то більш потужна машинка буде вигідніше. Дивіться на моделі потужністю 800-1200 Вт і вище. Такий інструмент не буде занадто нагріватися при тривалій роботі, і прослужить довше через збільшеного ресурсу. Відшліфувати стільницю з твердого дерева або оновити паркет не буде великою проблемою.

Швидкість руху стрічки


Вказується в метрах за хвилину (м / хв), і є другим за важливістю параметром. Від швидкості стрічки безпосередньо залежить продуктивність шліф-машинки - чим вона швидше, тим ефективніше відбувається зняття матеріалу з поверхонь. Коливається показник швидкості в межах 200-1000 м / хв.

· 200-360 м / хв - такі показники мають в середньому побутові шліф-машини. Цієї швидкості цілком достатньо для рівного зняття матеріалу, і при цьому менше ризику зняти занадто багато. Це означає, що інструмент підійде для новачків і буде схильний прощати деяку неточність роботи. Також невелика швидкість зручніше при роботі з невеликими деталями, де потрібно тонка робота.
· 360-500 м / хв - такі швидкості більше підходять для майстерні, де важлива висока продуктивність, і потрібно знімати багато матеріалу. Зазвичай стрічкові шліфувальні машини з більшою швидкістю стрічки мають більш вузьке полотно, це слід враховувати при виборі. Існують спеціальні шліф-машинки з ще більшою швидкістю стрічки, наприклад, в 1000 м / хв , Але вони призначені для вужчих цілей - шліфування у важкодоступних місцях, і мають малу ширину стрічки.

Не варто випускати ще один важливий момент - ряд шліф-машинок володіє функцією регулювання оборотів , Тобто ви зможете вільно змінювати швидкість руху стрічки під свої потреби. Це буде дуже зручно, якщо роботи, вироблені за допомогою машинки, виявляться різноплановими.

вага


Параметр може виявитися досить важливим у деяких випадках - при шліфовці вертикальних поверхонь, коли доводиться тримати машинку в руках, або при тонкій обробці.

Якщо передбачається шліфування горизонтальних поверхонь, то навпаки, вага не особливо важливий - все одно шліф-машина буде просто лежати на заготівлі.

Якщо передбачається шліфування горизонтальних поверхонь, то навпаки, вага не особливо важливий - все одно шліф-машина буде просто лежати на заготівлі

В середньому, побутові моделі ЛШМ невеликої потужності важать десь в межах від 2.7 до 4 кг.

Більш потужні, професійні інструменти можуть важити приблизно від 4 до 7 кг .

розміри стрічки


Параметри стрічки тісно пов'язані з потужністю ЛШМ і швидкістю її руху: чим ширше стрічка, тим більше потужність і нижче швидкість руху, і навпаки - при вузьких стрічках потужність машинки може бути невисока, а швидкість обертання досягати однієї-двох тисяч метрів в хвилину .

Кращим вибором для виконання широкого спектру робіт будуть стандартні розміри стрічки, для них буде легше і дешевше купити витратні матеріали. Стандартними популярними розмірами можна вважати ширину в 75 (76) мм , 100 мм або 115 мм, і довжину в 457 мм або 533 мм .

Вибирати ширину стрічки варто, виходячи з умов роботи з ЛШМ: іноді зручніше вужча підошва, іноді зручніше з максимально широкою. Довжина ж в першу чергу впливає на ефективність роботи і термін служби стрічки - чим вона довша, тим більше матеріалу ви встигнете зняти, перш ніж стрічка прийде в непридатність.

Додаткові функції, на які варто звернути увагу

· Плавний пуск. Ця функція, яка обмежує пусковий струм, в результаті швидкість стрічка набирає плавно, а не ривком. Страхує від небезпеки зіпсувати оброблювану поверхню і продовжує життя мотору шліф-машинки.
· Точне зняття матеріалу. Деякі виробники оснащують підошву ЛШМ спеціальною рамкою, яка дозволяє зняти однаковий шар матеріалу по всій площі, таким чином можна не турбуватися про нерівностях, що виникають через ручної обробки великих площ.

· Стаціонарне кріплення. Дуже корисна особливість, яка полягає в спеціальному корпусі ЛШМ, який має на увазі можливість стаціонарного кріплення до столу. Ви зможете жорстко зафіксувати шліф-машинку в потрібному положенні: таким чином звільняються руки і дуже зручно обробляти дрібні деталі або домагатися певних кутів на заготовках, шліфувати кромки і важкодоступні місця.

· Підтримка оборотів при навантаженні. Являє собою систему, що стежить за постійною заданою швидкість стрічки, незалежно від навантаження і трапляються нерівностей. Це дозволяє домогтися однакової якості обробки на всій площі поверхні.
· Безключового заміна оснащення. Абсолютно точно при використанні ЛШМ вам доведеться часто міняти стрічку. Полегшить процес спеціальна функція швидкої зміни стрічки - важіль збоку послаблює ролики ЛШМ, роблячи експлуатацію набагато приємніше. Зручна і корисна функція при будь-якому режимі роботи.
· Підключення до пилососа . Досить нагальна функція, є майже у всіх шліф-машинках. При роботі проводиться величезна кількість пилу, і її потрібно ефективно видаляти - до спеціального патрубка підключається або мішок пилозбірника, або пилосос. Різні виробники по-різному розташовують систему відводу пилу, тому варто вибирати найбільш вдалу, в якій на катки і стрічку потрапляє якомога менше пилу. Пилозбірник в такому разі не повинен перебувати зовсім поруч з рухомими частинами ЛШМ.

· Автоматична система центрування стрічки . Функція вкрай корисна як професіоналам, так і любителям. Полягає в тому, що один з роликів має регулювання по положенню стрічки (може бути злегка бочкообразной форми, товщі в середині ніж з боків). В результаті стрічка не сповзає в бік, а центрируется точно, що дозволяє не турбуватися про стан стрічки протягом усього працювати. Налаштовувати ролики вручну під кожну стрічку - малоприємне заняття, а часто і зовсім неефективне.

· Додаткові рукоятки. Шліф-машинка може бути оснащена додатковим рукоятками для більш точної роботи. З додатковою рукояткою ЛШМ буде відчутно зручніше управлятися, та й сил ви витратите менше, отже, більше встигнете зробити.

· Комплектація ЛШМ. Також важливий пункт - виробник може не покласти нічого, крім інструкції, а може дати цілий комплект, де ви зможете знайти бічні упори, лещата для стаціонарної фіксації, запасні частини, струбцини, пилозбірник або перехідник до пилососа, набір шліфувальних стрічок. Також ЛШМ може просто поставляти в зручному жорсткому валізці, що також позначається на зручності експлуатації.

цінові категорії


Професійні ЛШМ завжди дорожче побутових, але також і більш зручні в експлуатації. Відмінність від недорогих моделей зазвичай криються в наступних моментах:

· Центровка стрічки - у дорогих ЛШМ вона простіше і надійніше. Металеві ролики і жорстке підставу набагато краще і правильніше фіксують стрічку, дозволяючи уникати постійних підстроювань в процесі роботи.
· Якість підошви - найвідповідальніший вузол, від виконання якого багато залежить. Стрічка повинна злегка ковзати, і мати рівномірний притиск до заготівлі, а це в повній мірі може забезпечити тільки конструкція з пружною металевої пластини з м'якою підкладкою. У дешевих ж моделей підошва вдає із себе просто товсту металеву пластину.
· Ефективність пилесбора. Пилосос є у всіх ЛШМ, але у недорогих моделей крильчатка, що виконує функції відведення пилу, слабка, забивається пилом і погано її забирає. Професійні ж моделі, в більшості своїй, позбавлені цього недоліку.

Якщо розділяти ЛШМ за ціновими категоріями, то отримаємо приблизно таку градацію.

· До 5000 рублів . Це побутові моделі ЛШМ, відмінно підходять для невеликої інтенсивності робіт, дрібних саморобок і тп. Беріть, якщо не плануєте відкрити майстерню з виробництва меблів.
· 5000 - 15000 рублів . Ця категорія вже буде включати як побутові моделі з додатковими можливостями, так і професійні ЛШМ відомих брендів. Робочі конячки, які зможуть довго прослужити вам вірою і правдою навіть при інтенсивних навантаженнях. Відрізнятимуться ефективністю пиловідведення, якісним виконанням, і зручністю роботи з ними.
· 15000 рублів і вище . У таку суму обійдуться більш вузькоспеціальні ЛШМ, з нестандартними параметрами, або особливо потужні професійні моделі з багатою комплектацією. Таким обладнанням варто оснащувати вже спеціальний пристрій, коли якість і дотримання правил обробки стоять на першому місці.

Таким обладнанням варто оснащувати вже спеціальний пристрій, коли якість і дотримання правил обробки стоять на першому місці

12390

0

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов