Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Історія одного валянка

  1. Зустріч в селі
  2. Від традиції до тренду
  3. Валянок 2: 0
  4. Від ярмарки до музею
  5. Інтерактивне варення

Наша сеть партнеров Banwar

Що таке традиція Що таке традиція? Картинки напівзабутого минулого? Експонати за стеклами музейних вітрин? Дивовижні і, по суті, нікому вже не потрібні речі? «Традиція - це актуальний, затребуваний тренд, - впевнена господиня творчої майстерні Ольга Чернікова. - Це не тільки наше багате минуле, але і величезний потенціал, стимул до розвитку і серйозний заділ на майбутнє ».

Історія Майстерні Чернікова почалася дуже по-московськи: на кухні. «У нас в квартирі була велика кухня, по периметру в ній розташовувалися полки, - згадує Ольга. - Ці полки, скільки я себе пам'ятаю, були заставлені гжелью, різними творами народних промислів. Колекція завжди приводила в захват гостей. При цьому, входячи, люди повторювали одну і ту ж фразу: «Як тут тепло!» Ще тоді я помітила, наскільки органічно сучасний інтер'єр, мінімалізм, хай-тек поєднуються з ремісничими, рукотворними роботами ».
Потім було свою справу, поїздки по різних країнах, життя в Нігерії. І можливість порівняти заповітне «там» зі звичним «тут». «Ми їздили додому в основному взимку і восени. І кожен раз, приїжджаючи, розуміли, як же у нас красиво », - каже Ольга. В одне з таких повернень у Чернікова і сталася «історична» зустріч.

Зустріч в селі

Якось, приїхавши влітку, Ольга виявилася у родичів в Тамбовській області. Було холодно, і господиня будинку запропонувала приміряти валянки. «На Русі валянки були всесезонной одягом, в них не холодно взимку і не жарко влітку, - розповідає Ольга. - Я згадала це, одягла і подумала: «Краса!». Нозі комфортно, втоми як не бувало ». Так валянки опинилися в потрібний час в потрібному місці. Точніше, на потрібних ногах.

Ймовірно, якби замість Ольги в будинку під Тамбова була інша людина, ця зустріч міста і села закінчилася б звичайним чином - приємними спогадами в дружній компанії. Чернікова ж валянки дали грунт для роздумів на тему «А що, якщо? ..». А що, якщо їх прикрасити? Трохи змінити фасон, кольори? Поставити на сучасну підошву, наприклад, на червону, синю або білу? ..
У підсумку з Тамбовської губернії Чернікова повернулася, як Наполеон з Аустерліца, з планом завоювання Москви.

Від традиції до тренду

Незабаром після прибуття Ольги до столиці квартира Чернікова перетворилася в майстерню. Треба сказати, що спочатку навколо проекту вистачало і критиків, і скептиків - які, мовляв, в наш час валянки? І, тим не менше, тих, хто відразу зрозумів, що задумка - не данина сьогочасної примхи, теж виявилося чимало.

«Ми зараз їздимо по різних країнах, захоплюємося традиціями різних народів, часто забуваючи, як багато є у нас самих, - говорить Ольга «Ми зараз їздимо по різних країнах, захоплюємося традиціями різних народів, часто забуваючи, як багато є у нас самих, - говорить Ольга. - У мене величезне бажання показати людям, яка гарна у нас країна, які прекрасні речі ми здатні створювати ».

Культура в усьому багатстві та розмаїтті її фольклору, ремесел і промислів - не музей з табличками «Руками не чіпати!», Вважає Чернікова. Культура - саме життя. І її треба чіпати руками - якщо ми, звичайно, хочемо її зберегти. І валянки Чернікова - різнокольорові, стильні, розшиті квітами і хитромудрими візерунками - не данина переказами старовини, але сучасна взуття, пов'язана з цією старовиною нерозривному ниткою. Традиція і одночасно тренд. Наша відповідь уггам? Чому б і ні.

Валянок 2: 0

Продукція Чернікова - це не автентична версія російського валянка, але його сучасна репліка. Технологія, напрацьована століттями, і «оцифрована» відповідно до останніх досягнень індустрії.

Валянок «тюнінгували» в кілька етапів. Фасон. Колірна палітра (сьогодні Майстерня пропонує покупцям 15 кольорів і відтінків). Візерунок і орнамент. Прозорі калоші. І, нарешті, підошва. Кольорова ортопедична підошва з Франції, ось уже кілька років упевнено простує по російських дорогах і бездоріжжю.

І нехай зовнішня простота валянка встигла увійти в приказку, технологічний цикл Майстерні Чернікова при всьому бажанні не назвеш примітивним. Для роботи використовується обладнання, інші зразки якого не поступаються комп'ютерам останнього покоління за складністю і багато разів перевершують їх за вартістю.

Гроші на придбання обладнання для Майстерні двічі виділялися Фондом «Наше майбутнє». Майстерня вигравала Конкурс «Соціальний підприємець» в 2012 і 2013 роках, і обидва рази позики, що видаються переможцям Конкурсу, йшли на оснащення підприємства. У 2012 році гроші були витрачені на сировину і різне допоміжне обладнання. У 2013-му позика, видана Фондом, дозволив Майстерні придбати японський вишивальний апарат, що виконує унікальну за своєю складністю роботу (наприклад, виготовлення ікон).

Від ярмарки до музею

У міру того як зростав асортимент продукції, що випускається Чернікова, ставала дедалі популярнішою і сама Майстерня. Чернікова стали постійними учасниками тематичних ярмарків і виставок, на їхню адресу почали надходити різноманітні замовлення і пропозиції співпраці. Так, був розроблений спеціальний модельний ряд для мисливців та освоєно пошиття одягу з повсті. Потім в Майстерні прижилося виготовлення запашних подушок, набитих польовими травами, а ця робота, в свою чергу, дала початок ще одному напрямку - виробництва одягу і продуктів з натуральних матеріалів.

Сьогодні крім виробництва валянок в Майстерні шиють одяг з льону, повсті, бавовни і шовку, тут роблять постільну білизну з конопляної тканини та іграшки з льону, натуральні рушники для фітнесу і сауни та багато іншого.

Так поступово майстерня, що почалася зі скромного «кухонного» цеху, зросла до розмірів хорошою артілі. А її господиня повернулася до відправної точки - і перетворила свою колекцію в музей.

Інтерактивне варення

В основу Інтерактивного музею Майстерні Чернікова лягло збори виробів народних промислів, старовинного одягу, тканин і предметів побуту (зокрема, кілька тисяч рушників роботи XVIII-XIX ст.). Розмістилася колекція в одному з корпусів московського Новоспаського монастиря. «Музей розташований в будівлі XVII століття, - розповідає Ольга. - Там є льох, в старовинних стінах якого ми зробили дуже цікаву інсталяцію з банками, соліннями-варенням, «закрутками». Там же ми проводимо майстер-класи ». Актуальна сьогодні інтерактивність музею полягає в тому, що трав'яні чаї, варення, домашній житній хліб і унікальний хвойний коктейль тут можна не тільки побачити, а й спробувати, а також приготувати самостійно.

Екскурсії по музею і посиденьки в колі численних гостей влаштовуються Чернікова, за великим рахунком, на громадських засадах: ніякого помітного доходу ці чаювання не приносять. Але саме в них - основне зерно, сама суть проекту «Майстерня Чернікова». «Ми беремо традицію і даємо їй друге життя, - каже Ольга. - Ту красу, яка прийшла до нас з минулого, ми переносимо в сьогоднішній день. І вона звучить свіжо і актуально. В цьому і є соціальність проекту - допомогти людям зрозуміти і полюбити свою культуру, полюбити країну, в якій ми живемо ».

Автор: Марія Крігер

Дата публікації: 29 серпня 2013

# відродження російських традицій # майстерня Чернікова # ольга Чернікова # соціальний підприємець # Москва
1239

Картинки напівзабутого минулого?
Експонати за стеклами музейних вітрин?
Дивовижні і, по суті, нікому вже не потрібні речі?
Чернікова ж валянки дали грунт для роздумів на тему «А що, якщо?
А що, якщо їх прикрасити?
Трохи змінити фасон, кольори?
Поставити на сучасну підошву, наприклад, на червону, синю або білу?
Треба сказати, що спочатку навколо проекту вистачало і критиків, і скептиків - які, мовляв, в наш час валянки?
Наша відповідь уггам?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов