Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ З ДАТЧИКОМ РУХУ

  1. ПРОГРАМНА детекції
  2. АПАРАТНА детекції
  3. РЕЖИМ РОБОТИ ФУНКЦІЇ ЗАПИСИ
  4. ПЕРЕВАГИ ОПЦИИ ДЕТЕКЦІЇ РУХУ
  5. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Наша сеть партнеров Banwar

ФУНКЦІЯ ЗАПИСИ - ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ

Багато моделей сучасних відеокамер мають функцію детекції руху. При цьому виявлення рухомих об'єктів може здійснюватися як програмним, так і апаратним способом.

ПРОГРАМНА детекції

Практично у всіх бюджетних і у більшості відеокамер середнього класу виявлення руху реалізовано програмним способом. Це означає, що в якості обладнання використовуються елементи самої камери, зокрема світлочутлива матриця.

Зображення, спроектоване на матрицю, оцифровується, після чого програма порівнює отримані дані з попереднім кадром. Якщо в експозиції відбулися зміни, програма приймає рішення про виявлення руху і починає відеозйомку.

У більш дорогих IP камер відеоспостереження програмне забезпечення має модуль інтелектуального аналізу (відео аналітики).

Такі пристрої перш ніж почати запис можуть фільтрувати дані, що надходять за розміром, руху в обмеженій зоні, кольором об'єкта, а також може виконувати супровід об'єкта по траєкторії руху, їх підрахунок (з урахуванням напрямок руху) і т.п.

Камери з програмним детектором руху коштують значно дешевше апаратних аналогів з таким самим функціоналом. Однак вони мають суттєві технічні обмеження. Головний недолік, це обмежена дальність виявлення руху - 15-25 м не більше.

Другим недоліком є ​​занадто висока чутливість і велика кількість помилкових спрацьовувань на сторонні предмети. Перш за все, це

  • опади: дощ, сніг, град;
  • тінь від хмар, засвічення фарами автомобілів.

У нічний час даний фактор додатково ускладнюється, адже матриця, що перейшла в режим день-ніч, істотно збільшує світлочутливість.

В принципі точна настройка чутливості детектора руху не так важлива для відеоспостереження, як для охоронної сигналізації .

Результатом неправильної установки можуть стати всього лише кілька зайвих мегабайт записаного відео, що не несе ніякої корисної навантаження. Однак при необхідності створення на базі відеконтроля системи безпеки ( охоронне відеоспостереження ) Вона буде неефективною.

АПАРАТНА детекції

Камери відеоспостереження з апаратним способом детекції руху, як правило, представляють собою компактні пристрої гібридного типу. Вони використовуються в якості моноблочних систем сигналізації для контролю невеликих приміщень на віддалених об'єктах: дачі, гаражі, магазини і т.п.

Багато моделей мають слот для карти пам'яті. В цьому випадку пристрій є повністю автономним і здійснює запис на карту пам'яті, яку необхідно витягти для перегляду інформації (або підключити до ПК саму камеру).

Відеокамери з апаратним датчиком руху не мають аналітичними настройками і їх функціонал менше, ніж у камер з програмним детектором. Крім того вони мають ряд технічних проблем суміщення зони виявлення детектора і огляду відеокамери. Так само можуть спрацьовувати на повітряні потоки від системи вентиляції або опалення.

Виносний датчик руху.

Існує ще один варіант з використанням звичайної відеокамери і зовнішнього інфрачервоного датчика руху. Об'єднавши ці два елементи, і встановивши датчик в електричний ланцюг живильну відеокамеру на розрив можна домогтися того ж ефекту що і у відеокамер з апаратним детектором руху.

Однак такий спосіб має ряд істотних недоліків. Перш за все, інерційність спрацьовування ІК детектора руху.

Після того як об'єкт, що рухається потрапить в поле його зору датчик замикає ланцюг і активує відеокамеру, якою також необхідно певний час, щоб вийти в режим відеозйомки. Таким чином, може загубитися деякий обсяг корисної інформації.

РЕЖИМ РОБОТИ ФУНКЦІЇ ЗАПИСИ

Незалежно від способу визначення руху камера відеоспостереження з детектором руху може записувати відео у 3 режимах:

  • безперервна;
  • за розкладом;
  • по детекції руху.

Безперервна трансляція відео даних характерна для жвавих місць. В цьому випадку активація детектора руху є марною, так як камера буде перебувати в постійній готовності через великої кількості об'єктів, що рухаються.

Запис за розкладом.

Найчастіше застосовується для житлових квартир, офісів та інших об'єктів з чітко вираженою періодичністю відсутності персоналу або власників. У цьому випадку замість систематичної ручної активації системи відеоспостереження відеокамера самостійно включається на безперервну запис за таймером.

Запис по датчику руху.

За замовчуванням пристрій функціонує в режимі очікування. Після появи в зоні сканування рухомих об'єктів активується режим зйомки і передачі інформації. Відеозйомка здійснюється певний період часу, після чого камера відключається, якщо в зоні дії датчика не спостерігається повторного руху.

При цьому деякі моделі можуть не тільки транслювати відео дані на відеореєстратор, але і послати сигнал у вигляді MMS на телефон користувача.

На початок

ПЕРЕВАГИ ОПЦИИ ДЕТЕКЦІЇ РУХУ

Переваги застосування детектора руху в камерах відеоспостереження наступні:

Економія пам'яті і енергоресурсів. Це актуально для автономних шпигунських міні камер, у яких запис ведеться на карту пам'яті, а в якості джерела живлення використовуються батареї; Економія часу при пошуку необхідної інформації. Записи будуть присутні тільки сцени з активно діючими особами; Зручність монтажу. Можливість швидкої і прихованої установки в різних місцях слабо підходять для традиційних відеокамер. Завдяки цьому ефективність системи відеоспостереження може збільшитися на порядок; Доступна вартість. Як правило, камера відеоспостереження з вбудованим апаратним детектором коштує набагато дешевше звичайних відеокамер. Вони користуються досить високим попитом, хоча їх функціональні можливості істотно обмежені; Універсальність. Можуть використовуватися в якості базової системи безпеки не тільки здійснює зйомку, але і посилаючи сигнал тривоги користувачеві на певний номер телефону або електронну пошту.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Відеокамери з програмним директором руху і набором опцій обробки інформації найчастіше використовуються для аналітичного відеоспостереження:

  • підрахунку відвідувачів;
  • контролю товару на полицях і ін.

Основна область застосування такого обладнання, це супермаркети та магазини самообслуговування. Також можуть застосовуватися на різних громадських заходах для контролю трафіку відвідувачів.

Апаратний детектор руху вбудований в камеру або зовнішній застосовується в якості елемента системи безпеки, для контролю несанкціонованого проникнення в приміщення. В даному випадку відеокамера є вторинним обладнанням, що надає додаткову інформацію про правопорушника.

Камери відеоспостереження з детектором руху безглуздо встановлювати в людних місцях. При наявності постійного руху більшість переваг такого обладнання губляться.

На початок

© 2012-2018 р Всі права захищені.

Всі представлені на цьому сайті матеріали мають виключно інформаційний характер і не можуть бути використані в якості керівних і нормативних документів


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов