Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Касовий апарат для ІП при ССО

  1. Коли апарат необхідний
  2. Коли контрольно-касова техніка не потрібна
  3. Зміни в законодавстві
  4. Особливості при наданні послуг

Наша сеть партнеров Banwar

Чи є обов'язковим застосування контрольно-касової техніки підприємцями на ССО або можна його уникнути? Що змінилося в порядку прийняття готівки від населення в 2016 році? Які особливості застосування БСО? На ці та інші важливі питання відповість ця стаття.

На ці та інші важливі питання відповість ця стаття

При реєстрації ІП у підприємця-початківця постає питання про те, яку систему оподаткування йому вибрати. Одним з найменш необтяжливих режимів є ССО. Він позбавляє від необхідності вести складний облік, здавати безліч податкових декларацій за різними податками. Але ось заяву про перехід на ССО написано, а питання з використанням ККТ не вирішене. Чи потрібно його купувати або можна обійтися без нього?

У кожній окремій ситуації питання про необхідність застосування ККМ потрібно вирішувати по-різному. Є безліч чинників, що впливають на це рішення.

Коли апарат необхідний

У частині оформлення касових операцій в 2016 році законодавство не робить відмінностей між юридичними особами та ВП. Індивідуальним підприємцям потрібно вести облік касових операцій і дотримуватися законодавства в області їх регулювання нарівні з юридичними особами.

Касові операції - це операції з використанням готівкових грошових коштів і банківських карт. Тобто це практично всі операції по прийому коштів від населення і деякі ситуації прийому грошей у юридичних осіб.

І ті й інші обов'язково повинні видавати при прийомі готівки або при використанні банківських карт чек ККТ. Різниця є в тому, який режим оподаткування використовує підприємство або ВП. Так, платники податків на ОСНО і ССО ведуть облік касових операцій в загальному порядку, з обов'язковим пробиттям чека ККТ при прийомі грошових коштів готівкою або за допомогою банківських карт. Виняток зроблено для платників ЕНВД. Бізнесменам, які застосовують цю систему оподаткування, дозволено в своїй роботі обходитися без використання касових апаратів. Таким чином, якщо Ви ІП на ССО, то застосування ККМ вам обов'язково.

Коли контрольно-касова техніка не потрібна

У законодавстві передбачені моменти, при яких навіть підприємства та ВП на ССО можуть не використовувати апарати для пробиття чеків.

До таких моментів відносяться:

  1. Здійснення торгівлі на ярмарках, організованих ринках і торгових павільйонах. За умови, що в цих місцях у ІП є лише торгове місце, а не окремий павільйон, ларьок або магазин.
  2. Розносна торгівля з лотків.
  3. Продаж морозива і напоїв на розлив в нестаціонарних об'єктах.
  4. Розвозять продаж з цистерн.
  5. Торгівля в розвал баштанними культурами, живою рибою.
  6. Торгівля друкованими виданнями і лотерейними квитками в кіосках.
  7. Здійснення послуг з організації громадського харчування в школах.
  8. Продаж предметів релігійного культу.
  9. Здійснення роздрібної торгівлі у віддалених важкодоступних місцях.

Зміни в законодавстві

2016 рік приніс з собою не найприємніші для підприємців новини. Весь рік розглядався законопроект щодо впровадження ККМ нового типу. Їх особливість полягає в тому, що ці апарати повинні бути підключені до мережі інтернет і в процесі своєї роботи вони передають всі дані про пробитті касових чеків в податкову інспекцію в режимі онлайн. Такі апарати вже впроваджені в декількох великих торгових мережах, а згідно із законопроектом їх обов'язкове впровадження планувалося на 1 січня 2016 року.

В результаті обговорень законотворці прийняли рішення повністю перейти на нову систему обліку касових операцій не з 2016, а з 2017 року. Це, зрозуміло, новина приємна, але по суті нічого не змінює, термін лише відсунули на рік. Так як ККМ нового покоління технічно складніше, зрозуміло, і коштують вони більше. Крім того, у ІП додасться витрат на їх установку, підключення до Інтернету і забезпечення доступу до мережі, який потрібен постійно.

Ще однієї не найприємнішою новиною стало те, що платники ЕНВД, яким зараз необов'язково застосування ККТ з 2017 року, швидше за все цієї пільги втратять, і повинні будуть працювати на тих же умовах, що і підприємці на спрощеній системі.

Але є і позитивні моменти в нових поправках до закону про касової техніки. Наприклад, простіше стане реєстрація ККТ, більше не потрібен буде договір обслуговування її зі спеціалізованою організацією. Раніше за реєстрацію ККМ і щомісячне обслуговування підприємці на ОСНО і спрощенці платили чималі гроші. Тепер реєстрація апарату буде проходити в режимі онлайн. Касові операції стануть ще більш прозорими і відкритими.

Особливості при наданні послуг

Досить велика кількість комерсантів працює в сфері надання різних послуг населенню з прийняттям за ці послуги готівкових коштів. Не завжди ці послуги підпадають під таку систему оподаткування, як ЕНВД. Тоді ІП знаходиться на ССО. Для таких категорій платників податків законодавством передбачена можливість уникнути використання в роботі ККТ.

Щоб підприємцю на спрощеній системі не купувати ККМ, йому слід вести облік наданих послуг і надійшли готівкових коштів, за допомогою бланків суворої звітності. Застосування в роботі таких бланків дозволено законодавчо і є альтернативою ККТ.

Застосування в роботі таких бланків дозволено законодавчо і є альтернативою ККТ

БСО - це первинний бухгалтерський документ, який оформляється за фактом надання послуги населенню і прийому грошових коштів. Він може бути складений за затвердженою Мінфіном формі або за формою, розробленою ІП самостійно, але в будь-якому випадку повинен мати обов'язкові реквізити. Заповнюється БСО від руки в декількох примірниках, які мають однакову юридичну силу, і зберігається не менше 5 років.

У число обов'язкових реквізитів БСО входять найменування, серія і номер документа, ПІБ підприємця, його ІПН, найменування та вартість наданої послуги, сума прийнятих грошей, число заповнення, ПІБ та посада особи, його розпис і друк ІП. Деякі БСО повинні мати всі зазначені реквізити, інші тільки деякі з них, в залежності від виду бланка та сутності наданої послуги.

Існують наступні види БСО:

  1. Туристичні путівки.
  2. Ваучери на заселення в санаторії і пансіонати.
  3. Талони на харчування.
  4. Квитанції.
  5. Проїзні документи на різні засоби транспорту.
  6. Абонементи на відвідування басейнів, спортзалів і фітнес-центрів.
  7. Квитки на культурно-масові заходи.

Зміни законодавства в області застосування ККТ і обліку операцій з готівкою в 2016 році не принесли ніяких змін для БСО. Тобто підприємці на ССО, що використовують БСО, можуть не побоюватися за правомірність своєї роботи і продовжувати використовувати їх.

Решті ж підприємцям, які здійснюють роздрібну торгівлю, без апарату ККМ не обійтися. Мати його доведеться і тим, хто знаходиться на основній системі оподаткування і тим, хто для зручності роботи перейшов на спрощенку. А по завершенні 2016 року апарат потрібен буде, швидше за все, і підприємствам на ЕНВД. Тобто підприємства та ВП всіх систем оподаткування, які здійснюють торгівлю, в недалекому майбутньому зобов'язані забезпечити у себе наявність підключених до єдиної мережі контрольно-касових машин. Апарат не потрібен лише тим, хто працює в дійсно віддалених і важкодоступних місцевостях.

Що змінилося в порядку прийняття готівки від населення в 2016 році?
Які особливості застосування БСО?
Чи потрібно його купувати або можна обійтися без нього?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов