Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Катайтеся комфортно: Як підібрати оптимальний розмір велосипеда

  1. Матеріал, з якого виготовлена рама
  2. сталь
  3. алюмінієві сплави
  4. титанові сплави
  5. магнієві сплави
  6. композитні матеріали
  7. Розмір рами
  8. Вибір розміру гірських, міських і гібридних велосипедів
  9. Вибір розміру дорожніх, шосейних велосипедів
  10. Вибір розміру дитячих велосипедів
  11. Вибір розміру складних велосипедів
  12. Вибір розміру BMX велосипедів
  13. На що ще варто звернути увагу при виборі розміру велосипеда
  14. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Вибираючи новий велосипед, ми зазвичай розглядаємо такі його характеристики, як колір, кількість передач, підвіску, і так далі. Але головним елементом будь-якого велосипеда, на який необхідно звертати увагу в першу чергу, є його рама. Якщо велосипед, який Ви придбаєте, що не буде підходити вам за розмірами, вам буде не зручно на ньому їздити, а через неправильну посадки Ви будете дуже швидко втомлюватися. У цій статті ми розповімо вам, як правильно вибрати розмір рами велосипеда, і на які характеристики необхідно звернути увагу в найбільш популярних типах велосипедів.

Вибираючи новий велосипед, ми зазвичай розглядаємо такі його характеристики, як колір, кількість передач, підвіску, і так далі Матеріал, з якого виготовлена рама

Більшість сучасних велосипедів мають сталеву або алюмінієву раму. Рідше при їх виготовленні застосовуються титанові сплави і такі композитні матеріали, як вуглепластик. Від матеріалу, з якого виготовлена ​​рама велосипеда, безпосередньо залежать такі його параметри, як жорсткість, вага, і надійність в цілому.

сталь

Сталеві рами найбільш поширені в недорогих велосипедах Сталеві рами найбільш поширені в недорогих велосипедах. Важливою перевагою таких рам є їх висока ремонтопридатність. У разі, якщо сталева рама поламається, її можна буде відремонтувати за допомогою звичайного зварювального апарату. Ще однією особливістю сталевих рам є те, що на нерівностях дороги вони пружинять, гасячи при цьому вібрації і поштовхи. До недоліків рам зі сталі можна віднести їх відносно велику вагу і схильність до корозії. Звичайно, якщо Ви купуєте новий велосипед, і акуратно його експлуатуєте, про останньому в перші кілька років можна не турбуватися, так як рами завжди покриваються різними емалями, які захищають їх від корозії. Тим не менш, ми рекомендуємо періодично оглядати раму вашого велосипеда на предмет пошкоджень лакофарбового покриття, і в разі виявлення зафарбовувати їх.

алюмінієві сплави

Останнім часом в велосипедах все частіше використовуються рами з алюмінієвих сплавів Останнім часом в велосипедах все частіше використовуються рами з алюмінієвих сплавів. До складу таких сплавів, крім алюмінію, можуть входити також магній, кремній, і мідь, а в деяких випадках додається цинк. Найголовнішою перевагою рам з алюмінієвого сплаву є їх менший, в порівнянні зі сталевими рамами, вага. Для досягнення порівнянної зі сталевими рамами міцності, алюмінієві рами виготовляються з більш товстих труб, проте, навіть не дивлячись на це, вони все одно виходять легше сталевих. Алюміній набагато менше схильний до корозії, ніж сталь. Існує думка, що алюмінієві рами не так надійні, як сталеві. Але технології виробництва не стоять на місці, і сучасні алюмінієві рами мало в чому поступаються рам зі сталі, а багато в чому навіть перевершують їх. Звичайно, зламатися може будь-який механізм, але поломка алюмінієвої рами зазвичай відбувається тільки в результаті досить серйозної аварії. Недоліками алюмінієвих рам можна назвати більш високу ціну, а також обмежену ремонтопридатність. Приварювання деталей алюмінієвої рами один до одного - не найпростіший технологічний процес, для якого потрібен спеціальний апарат аргонової зварювання. Головна особливістю алюмінієвих рам є їх висока жорсткість, завдяки чому велосипед стає дуже легко керованим. Мінусом є те, що всі нерівності дороги передаються на руки і тіло велосипедиста, тому велосипеди з алюмінієвими рамами часто обладнуються амортизаторами.

титанові сплави

Титанові сплави - дорогі матеріали, і використовуються в основному в дорогих велосипедах Титанові сплави - дорогі матеріали, і використовуються в основному в дорогих велосипедах. Ці матеріали вдало поєднують в собі невелику вагу, високу міцність, і при цьому практично не схильні до корозії. Як і сталеві, титанові рами пружинять, за рахунок чого гасять поштовхи і вібрацію, викликану нерівностями дороги, тому їхати на таких велосипедах дуже комфортно. Мабуть, єдиним недоліком рам з титанових сплавів є їх висока ціна. З цієї причини попит на такі велосипеди сильно обмежений і їх серійним випуском займаються дуже мала кількість виробників.

магнієві сплави

Рами з магнієвих сплавів можна зустріти в велосипедах досить рідко Рами з магнієвих сплавів можна зустріти в велосипедах досить рідко. Їх головна перевага - висока міцність і малу вагу. Рами з цих сплавів дуже легкі. Найчастіше вони навіть легше, ніж титанові і алюмінієві, проте при цьому досить міцні. Як і у випадку з титановими, рами з магнієвих сплавів дуже дорогі. Ще одним недоліком магнію є його висока хімічна активність, тому такі рами більше схильні до корозії.

композитні матеріали

У наш час виробники намагаються максимально зменшити вагу велосипедів, при цьому не програвши конкурентам по міцності У наш час виробники намагаються максимально зменшити вагу велосипедів, при цьому не програвши конкурентам по міцності. У цьому їм допомагають новітні досягнення в області хімії. Останнім часом дедалі популярнішими стають велосипеди, рами яких виконані з вуглепластика (часто їх ще називають карбоновими). Такі рами відрізняються рядом приємних характеристик - вони легкі, міцні, і при цьому досить добре гасять вібрацію. Головна перевага таких рам - повна відсутність корозії, проте недоліком, як і раніше є їх дуже висока ціна. Крім цього, вуглепластикові рами досить крихкі і бояться ударів. Проте, технології не стоять на місці, і не виключено, що майбутнє велостроєнія саме за композитними матеріалами.

Розмір рами

Розмір рами велосипеда (ростовка) - параметр, що безпосередньо впливає на довжину і висоту рами, тобто на її загальний розмір. Зі збільшенням або зменшенням розміру рами велосипеда, пропорційно змінюються розміри верхньої, нижньої, а також підсідельною труб. Зустрічаються 3 види позначень: "(дюйми), умовні одиниці (XS, S, M, L, XL) та сантиметри (cm). Більшість сучасних велосипедів випускаються в цілому ряді розмірів. Їх може бути від декількох для простих прогулянкових велосипедів, до десятка у шосейно-гоночних варіантів. Як правило, ростовка залежить від висоти підсідельної труби рами, вимірюється від центру осі каретки до верхнього зрізу підсідельної труби. Деякі компанії-виробники вимірюють висоту підсідельної труби інакше, тому одна і та ж маркування на велосипедах різних фірм може відрізнятися. Крім цього, різниця в розмірах рам НЕ обумовлена ​​лише різною висотою підсідельною труби: змінюються майже всі розміри велосипеда, а також кути нахилу труб, і часто навіть конструктивні рішення окремих елементів рами. Залежно від призначення, рами велосипеда можуть мати відмінну один від одного геометрію навіть в рамках одного виробника. Професійні велосипедисти часто вибирають раму по ефективної довжині верхньої труби і параметрам в цілому, а на ростовку звертають увагу в останню чергу. Тим не менш, ми рекомендуємо орієнтуватися саме на розмір рами. Враховуйте той факт, що не існує абсолютно чітких критеріїв вибору розміру рами, наприклад: «на зріст 175 см потрібна рама такий-то ростовки, і ніякої інакше». Навіть більше - в залежності від компанії-виробника і модельної лінійки для конкретної людини можуть підійти велосипеди, які досить сильно відрізняються за розмірами. Розмір рами велосипеда (ростовка) - параметр, що безпосередньо впливає на довжину і висоту рами, тобто  на її загальний розмір Наведені в таблиці відповідності росту людини і розміру рами є досить приблизними. Проте, вони дозволять вам зрозуміти, на що потрібно орієнтуватися і, в більшості випадків, Ви зможете самостійно підібрати велосипед правильної ростовки.

Вибір розміру гірських, міських і гібридних велосипедів

Нижче представлена ​​найпопулярніша таблиця, яка підходить для вибору більшості велосипедів. Нижче представлена ​​найпопулярніша таблиця, яка підходить для вибору більшості велосипедів Ви можете використовувати цю таблицю при виборі і хардтейлов, і двухподвесов. Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед Cronus Coupe 4.0 19 "white / red / black Вибираючи міської велосипед, якщо у вас перехідний зростання, наприклад 178 або 165 см., Зверніть увагу на наявність в велосипеді амортизаційного підсідельного штиря. У зв'язку з тим, що він не дозволяє опустити сідло до кінця в раму, як це можна зробити на більшості гірських велосипедах, з ростом 178 см. Краще взяти велосипед з 18 "рамою, ніж з 20", а з ростом 165 см. Зручніше буде кататися на 16 "рамі, ніж на 18". Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед ARDIS 28 "Д FAVORIT Либідь 22 синій (09032Д) При виборі ростовки круізера вам буде набагато простіше, так як у цих моделей їх всього одна-дві. Зазвичай такі велосипеди розраховані на середньостатистичну жінку (155 - 180 см.) І чоловіка (170 - 190 см.). У разі, якщо Ви вибираєте гібридний велосипед, як і в випадку з міським велосипедом, зверніть увагу на амортизаційний підсідельний штир.

Вибір розміру дорожніх, шосейних велосипедів

Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед ARDIS 700C SANREMO ТМ 19,5 черн-червоний (А28СТВ01)   Для вибору шосейних велосипедів пропонуємо вам скористатися таблицею, взятої з оригінального каталогу велосипедів Giant, так як більшість дорожніх і шосейних велосипедів випускаються з геометрією Compact Road Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед ARDIS 700C SANREMO ТМ 19,5 черн-червоний (А28СТВ01) Для вибору шосейних велосипедів пропонуємо вам скористатися таблицею, взятої з оригінального каталогу велосипедів Giant, так як більшість дорожніх і шосейних велосипедів випускаються з геометрією Compact Road.

Вибір розміру дитячих велосипедів

Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед GHOST Powerkid 12 black / green / white   Підбирати розмір дитячого велосипеда необхідно виходячи з росту та віку дитини Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед GHOST Powerkid 12 black / green / white Підбирати розмір дитячого велосипеда необхідно виходячи з росту та віку дитини. При підготовці цієї таблиці були вивчені класифікації більшості виробників дитячих велосипедів, а також таблиці росту дітей від 1 року до 15 років. Якщо ваша дитина росте швидше, ніж зазначено в таблиці, відповідно, Ви можете придбати велосипед більшого розміру, а якщо повільніше - меншого.

Вибір розміру складних велосипедів

Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед Titan Десна 24 black / blue   Більшість складних велосипедів доступні в одному розмірі Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед Titan Десна 24 "black / blue Більшість складних велосипедів доступні в одному розмірі. Вони розраховані на середньостатистичну людину ростом від 150 до 185 см.

Вибір розміру BMX велосипедів

Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед ARDIS 20 GALAXY 4 Подивитися детальну інформацію та придбати Велосипед ARDIS 20 "GALAXY 4.0 BMX 10 (А20BMX06) Окремим видом велосипедів є екстремальні або трюкові велосипеди BMX. Ростовкой у цих велосипедів називається довжина верхньої труби рами, яка вимірюється в дюймах. Вибір BMX є дуже індивідуальним і суб'єктивним. Деяким велосипедистам подобається кататися на коротких рамах, деяким - на довгих, тут все залежить від особистих переваг. Якщо Ви хочете точно визначити, який розмір велосипеда буде найбільш зручний вам, пользіме покататися BMX у друзів або знайомих. Так чи інакше, пропонуємо Вам скористатися таблицею, але враховуйте, що з описаних вище причин точність інформації в ній не гарантується.

На що ще варто звернути увагу при виборі розміру велосипеда

Крім усього перерахованого вище, при виборі велосипеда потрібно брати до уваги передбачуваний стиль катання: для активного та екстремального катання їх двох відповідних варіантів ростовки краще вибрати меншу. Більший запас сантиметрів над рамою додасть вам впевненості, а велосипед буде більш в'юнким, тогжа як для спокійних поїздок по місту можна брати велосипед «впритул». Також потрібно враховувати статура: при звичайному або худорлявому статурі рекомендуємо вам вибирати велику ростовку велосипеда. Якщо ж Ви повний, краще візьміть велосипед на розмір менше, оскільки на нього буде легше сідати, і легше злазити. У кожному велосипеді присутні різноманітні регулювання: Ви можете підкоригувати ваше становище, отрегуліровть висоту сідла і нахил керма. На гірських велосипедах винос керма найчастіше не регулюється, так як це стандарт безпеки, що використовується на велосипедах, призначених для активної їзди. Якщо Вас не влаштовує посадка на такому велосипеді, Ви можете придбати кермо з більш довгим, коротким, високим або низьким виносом.

висновок

У цій статті ми розповіли Вам, як правильно вибрати велосипед, в залежності від вашого зростання, і на які його параметри в першу чергу варто звертати увагу. Детальну інформацію про характеристики кожної конкретної моделі велосипедів Ви можете отримати на нашому сайті, а наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші запитання. Подивитися детальну інформацію та придбати велосипеди

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов