Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Казахстанський комп'ютерний портал - Статті: EPSON - відновлення головок на струменевих принтерах

Наша сеть партнеров Banwar

Почнемо з теорії струминного друку. Фірма Epson застосувала принцип видавлювання краплі чорнила; в якості поршня використовується властивість пьезоелемента змінювати свою форму при подачі на нього напруги.

Гідність такої печатки - можливість розмістити сопла дуже близько один до одного і отримати великий дозвіл друку. Недоліки - дуже високі вимоги до використовуваних чорнила (по плинності, дисперсності барвника, часу висихання); як наслідок - вартість цих чорнила досить висока. Тому користувачі намагаються використовувати чорнило інших виробників.

Щоб зменшити вартість чорнила, конкуренти Epson здешевлюють технологію; можливо, параметри і не можуть відтворити ( «ноу хау», однако!). А результат «на обличчя», а точніше - в голові (принтерного): забиваються сопла, засихають самі чорнило.

Тепер перейдемо до огляду порад і рекомендацій, почерпнутих на StartCopy.

Порада перша - використання ультразвукової ванночки для промивання голови. Сам не користувався, але ось які висновки зробив з рад по використанню: для початку ванночку треба десь знайти або купити, потім поекспериментувати з принтерного головкою (глибина занурення, час розмочування, склад рідини), а якщо у вас один принтер (скажімо, домашній ), то будь-який невдалий експеримент веде до виходу головки (і принтера) з ладу назавжди. Чи варто морочитися ?!

:: Використання ультразвукової ванночки дає в більшості випадків ідеальний ефект очищення. Просто не всяка ванночка підходить до цієї справи ... Деякі пристрої руйнують картриджі ... В якості рідини необхідно використовувати спеціальну рідину для промивання картриджів розбавлену 3 частинами води. Якщо немає такої рідини, доведеться використовувати звичайну воду з додаванням кількох крапель аміаку. Картридж наскільки можна очищають від залишків чорнила, наливають в ванночку рідину і ставлять в неї соплами вниз картридж. Після процесу очищення насухо витираємо картридж, заправляємо невеликою кількістю чорнила і відчуваємо. Купувати подібний пристрій не має сенсу для одиничного застосування. Примітка WASP ::

Порада друга - промивання голови під тиском.

Методика така: набираєте в шприц рідини для прочищення голови і, тихенько натискаючи на поршень, намагаєтеся пробити сопла. Якщо сопла засохли не дуже сильно, то цей метод допоможе; а якщо немає - лопнуть п'єзоелементи, і - прощай, голова!

Метод третій, випробуваний особисто, заснований на використанні тієї методики, яку рекомендує сам виробник: використання помпи, наявну на всіх принтерах фірми Epson.

Для початок запасемося достатньою кількістю рідини для промивання головок (0,5-1 л), оскільки чим більше розфасовка, тим дешевше виходить одиниця об'єму рідини. Потім частково розбираємо принтер, щоб можна було дістатися до паркувального вузла. Змушуємо головку від'їхати в сторону і капає рідина на поролон в паркувальному вузлі, повертаємо все на місце і залишаємо розмокати на кілька годин. Повертати головку краще при вимкненому принтері, щоб помпа НЕ відкачала промивну рідину - рано поки.

Потім включаємо принтер і даємо йому провести цикл прочищення. Друкуємо контрольний лист. Якщо результат незадовільний, готуємо кілька шприців (краще поменше обсягом - на 2 мл) і відпилюємо верхню частину одного шприца. Заповнюємо шприц поролоном, прибираємо картридж і одягаємо на заборник чорнила цей шприц замість картриджа. У шприц наливаємо рідини і даємо принтеру кілька команд на прокачку; можна навіть подрукуємо; потім повертаємо картриджі на місце.

Я іноді заливаю рідину в сам картридж (2-3 мл., Ближче до заборник) - чорнило в картриджі адже теж підсихають. Потім даю команду на прокачку вже з цими чорнилом - і все, в 90% випадків ця технологія допомагає.

Якщо описані заходи все ж не допомогли, тоді знімаємо голову і намагаємося промити шприцом, але основний упор робимо не на видавлювання засохлих чорнил (то, що робила помпа), а на всмоктування чорнила з голови. Якщо з'являється результат - скажімо, друкують 70% сопел - купуємо оригінальні чорнило: вони повинні остаточно прочистити те, що не вдалося нам.

І тільки потім ставимо сумісне чорнило - і економимо, економимо, економимо (поки проблеми не виявляться знову).

На жаль, оригінальні чорнило не панацея від всіх бід: вони так само сохнуть в соплах, як і сумісні - наприклад, поїхали у відпустку, і привіт голові; проблема вам забезпечена.

:: Кілька приміток до вищесказаного. По-перше треба зняти друкувальну головку і спробувати відмочити її у відповідній рідини - детальніше (на прикладі друкуючої головки Canon . Після цього можна, на вже розм'якшеному «матеріалі», изощрятся з промивками шприцами і отсосами ... Звичайно, отмоканіе головки прямо в принтері - метод третій - дуже хороший, однак допомагає в найшкідливіших випадках. Наступне - оригінального чорнила як таких не існує - не стане ж вам фірма EPSON пускати їх в продаж, на радість заправників! Та й сама EPSON у виробництві картриджів використовує «сторонні» чорнило, тобто спеціально розроблені і випускаються якоюсь фірмою-постачальником. Так само, як і не випускає вона ті ж самі шурупи, фарби, лаки, електронні компоненти. Примітка WASP ::

А тепер про сумне: розробники на Epson'е не дрімають, вони запустили у виробництво полімерні чорнило, які ніби як не змиваються і не вицвітають. А ось якщо вони засохли в голові, як накажете їх звідти виколупувати-то?

Окремо - про скидання лічильника переповнення відстійника (в побуті «памперса»).

Цією процедурою рекомендую починати і закінчувати всі роботи; а якщо є необхідність, то і поміняти сам наповнювач в відстійнику.

Що використовувати в якості наповнювача? Розмах для фантазії найбільший: від оригінального до вати медичної.

Ну, вже якщо торкнулися памперса, то є сенс поговорити і про профілактику принтера в цілому.

Профілактика механіки струминного принтера мало чим відрізняється від профілактики матричного; тільки тут, мабуть, бруду побільше - це і пролиті або розбризкані чорнило, і паперова труха. Всі разом дає «чудовий» результат: бруд коксується в механіці аж до повного виходу принтера з ладу.

За підбором мастила для направляючої скажу наступне: в ідеалі потрібна мастило для точної механіки (годинне масло); раніше в господарських магазинах продавали масло для швейних машинок - теж піде. Зараз реально купити і збройова масло.

:: А що, раніше з збройовим маслом були проблеми? Може і рушниць не було :). Якраз таки останнім часом (ну в общем-то давно) виробники почали використовувати далеко не машинне (рідке) масло і тим більше не годинне! Взагалі дивно подібне читати ... Використовується силіконова змазка середньої консистенції, якщо під рукою подібної немає, можна використовувати ЦИАТИМ, або технічний вазелін. Примітка WASP ::

У напрямних потрібно міняти або промивати повстяні кільця або прокладки (в залежності від моделі).

Окремо скажу про паркувальному місці головки. Про поролон в парковці я вже говорив вище, але обов'язково зверніть увагу на гумку, яка притискається до голови: вона не повинна бути брудною, щоб притиск був якомога щільніше - тоді при тривалому зберіганні засихання чорнила настане пізніше.

Особлива увага - на ніж, очищающий головку: там теж не повинно бути засохлих чорнила.

І останнє. Дана стаття - не панацея від усіх проблем, що можуть виникнути при експлуатації струменевих принтерів фірми Epson. Я сподіваюся, вона лише дозволить об'єктивно оцінити свої сили і можливості при ремонті принтера.

доповнення

Спостерігав наступне: заливаючи в картридж трохи рідини для розмочування, вирішив спробувати весь картридж заправити цією рідиною. Після відновлення і промивання залив в картридж (T013, оригінал) спеціальну рідину, пустив друк - якість і колір дуже навіть хороше. А якщо врахувати, що чорнила в картридж входить не так вже й багато, то як альтернатива лівим заправкам і чорнила цілком піде - отримуємо оригінальні чорнило вдвічі дешевше.

Тепер про нюанси: заправляти треба дуже акуратно; я пробував на картриджах малої місткості (тобто картридж без датчиків, чіпів і інших прибамбасів - з ними своя специфіка). Перевіряв насиченість для тексту; можливо, для фото чорний колір і не піде.

:: Заправка картриджів, будь-яких і в тому числі EPSON справа проста. Складніше з обнуленням лічильників (чіпа) на оригінальних картриджах - іноді без спеціального програматора не обійтися. На деяких моделях картриджів все вирішується на програмному рівні ПК - спеціальні проги, для інших доведеться зібрати певну електронну схему. А іноді, найважчий випадок, такий пристрій треба купувати і купувати за чималі гроші. Вихід - після закінчення оригінального картриджа, викинути його і купити сумісний свідомо призначений для багаторазового заправки. Висихання чорнила в друкуючій голівці (а також засмічення, ступор через «неправильних» чорнила та інше), мабуть самя серйозна проблема, особливо у EPSON - саме через це і через обнулення чіпів я відмовляю знайомих (і ін.) від покупки техніки цього виробника. Але і ця проблема виникає найчастіше від неуважності, і в більшості випадків вирішується позитивно. Головне бажання, терпіння, акуратність і мізки. Примітка WASP ::

Додаткові матеріали про чищення друкуючих головок EPSON - завантажити (9 Кб)

Взято з сайту startcopy. ru і обробленого (доповнення) мною - Михайло Дмитрієнко

Миколай

Михайло Дмитрієнко, 2007, Алма-Ата

Чи варто морочитися ?
А ось якщо вони засохли в голові, як накажете їх звідти виколупувати-то?
Що використовувати в якості наповнювача?
А що, раніше з збройовим маслом були проблеми?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов