Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кенгурятник: плюси і мінуси

  1. Що вдає із себе кенгуру?
  2. Кенгуру: плюси і мінуси

Наша сеть партнеров Banwar

Кожна мама переконана, що її дитина заслуговує самого кращого Кожна мама переконана, що її дитина заслуговує самого кращого. З самого народження малюка батьки намагаються зробити його життя якомога комфортніше і приємніше.

Дуже важливий комфорт при транспортуванні малюка. Якщо взимку зручніше перевозити дитину в колясці, то для теплої пори року підійде і літня коляска, і слінг, і кенгурятник.

Найчастіше зовсім маленьких дітей, яким ще не виповнилося 3-4 місяці, перевозять або в колясці, або в слінгу. Кенгурятник починають експлуатувати, коли дитина вже тримає голівку або навіть сидить.

Що вдає із себе кенгуру?

Конструкції сучасних кенгурятников - рюкзачков для перенесення дітей - дозволяють транспортувати в них дітей з самого народження. Однак найбільше поширення має різновид кенгурятника, який призначений для більш дорослих дітей у віці 4-5 місяців.

Рюкзак для перенесення малюка являє собою конструкцію з сидіння для дитини і ременів, за допомогою яких кенгурятник тримається на мамі. Лікарі рекомендують вибирати таку конструкцію, де лямки можуть регулюватися в залежності від комплекції мами, віку дитини і т.д. При цьому лямки, які одягнені на плечі, повинні перехрещуватися на спині. Більш зручні для мами моделі, де є поперековий ремінь. Він дозволяє більш рівномірно розподіляти вагу по спині. Багато азіатські народи носять своїх малюків в подібних пристроях.

Кенгуру: плюси і мінуси

Є у кенгурятника свої плюси і свої мінуси.

Величезним плюсом є те, що дитина постійно притиснутий до батькові чи матері, він відчуває його запах, відчуває себе захищеним. Найчастіше малюки, яким кенгурятник ніде не тисне і не тре (про це потрібно подбати), дуже спокійно переносять дорогу в такому рюкзаку. Причому, якщо в ранньому віці дитини краще садити обличчям до мами, то більш дорослі діти вважають за краще розглядати навколишній світ по дорозі.

Мінусом є навантаження на хребет дитини. Після півтора-двох годин перебування в кенгурятнике дитині необхідно відпочити, полежати в своїй природній позі. В цілому ж в день не рекомендується більше 2 годин подорожі в рюкзаку.

Ще один плюс - це те, що мама відчуває себе більш вільно і мобільно. Вона не мучиться, витягуючи з квартири коляску, не вирішує питання, як їй зайти в магазин, де немає пандуса, може на свій розсуд розпоряджатися руками.

Однак, звільняючи руки, кенгурятник сильно впливає на хребет матусі. Весь вага малюка лягає на спину і плечі жінки, саме тому так важливо, щоб лямки були зручними і правильними. Людям, які мають проблеми зі спиною, наприклад, міжхребцевих грижу або остеохондроз грудного відділу хребта, не рекомендується переносити дитину в кенгурятнике.

Молодим, здоровим жінкам, які займалися до пологів спортом або аеробікою, перетягування немовляти в рюкзаку здасться просто дитячою грою і не буде представляти ніякої складності.

Вирішити, чи зможете ви таким чином пересуватися з малюком в «кишені», можна заздалегідь, взявши у подруги або знайомої на день кенгурятник для тест-драйв. Можливо, ви спробуєте декілька моделей і вирішите, яка для вас більш прийнятна і зручна.

Ще одним мінусом може стати незручна конструкція рюкзачка для дитини: нутрощі лямки, відсутність підтримки для спинки і т.д. Сьогодні вибір моделей величезний, і можна уникнути таких проблем, вибравши ергономічний варіант посадки малюка.

Для правильного положення дитини в кенгурятнике потрібно, щоб малюк був притиснутий до мами, це знизить навантаження на спинку. Існують моделі, які здійснюють підтримку не тільки спини, але і з боків. Спеціальні бічні фіксатори підтримують дитину в області попереку.

«Кенгурятник» - дуже хороша річ, яка значно полегшує життя мами. А для грудного вигодовування він навіть корисний: коли дитина постійно поруч, у мами збільшується лактація. Однак найкраще перед покупкою цього пристрою проконсультуватися з педіатром.

Маленький «кенгуру», що дивиться на світ з рюкзачка у мами на животі, повинен отримувати від такого пересування тільки радість. Він поруч з мамою, він бачить світ, йому зручно і комфортно, а значить, він щасливий.

Анастасія Ільченко

Що вдає із себе кенгуру?
Що вдає із себе кенгуру?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов