Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Кібербезпека для водіїв: як уникнути кібератак на підключення автомобілі?

Наша сеть партнеров Banwar

На початку січня на Всесвітньому економічному форумі в Давосі були озвучені найсерйозніші глобальні ризики 2018 року . До четвірки, відразу після ризиків, пов'язаних з екстремальними погодними явищами, стихійними лихами і деградацією навколишнього середовища, увійшли кібератаки. Сьогодні вони викликають найбільшу стурбованість у підприємців в країнах з розвиненою економікою. Стурбованість кібербезпекою обумовлена ​​залежністю людей від цифрових технологій. До 2020 року експерти очікують, що людство буде користуватися 20 млрд підключених пристроїв, що безумовно розширює можливості для кібератак. Сьогодні CISO компанії Bright Box Микола Агрінскій розповідає про те, як уникнути кібератак на свій підключений автомобіль і як убезпечити клієнтів автовиробників і автодилерів.

найсерйозніші глобальні ризики 2018 року

Автомобілі перестали бути фізично незалежними від засобів зв'язку і мереж в кінці 20 століття , І в міру того, як розширювалися можливості так званих підключених автомобілів, збільшувався потенціал для кібератак. Сьогодні питання розвитку IT технологій не розглядаються без урахування цієї проблеми.

Інтернет змінив роботу з комп'ютером, як сьогодні підключення змінює автомобіль в цілому і дорожню середу. Коли персональні комп'ютери тільки почали входити в наше життя, шкідливі програми представляли основну проблему інформаційної безпеки. Комп'ютерний вірус міг привести до псування даних, а іноді і пошкодити сам комп'ютер. Про крадіжку даних або неправильному використанні техніки ніхто не замислювався. Канали зв'язку були дуже повільними, і підключатися до інтернету або інших мереж могли тільки «обрані». У той час найстрашніше, що могло статися, - це покупка нового комп'ютера, якщо пошкоджений старий. Але як тільки інтернет став доступним, і вартість обладнання зменшилася - ситуація змінилася. Віруси, звичайно, залишилися дуже неприємною подією, але ми вже боїмося не купівля нового комп'ютера, а втрати своїх даних, порушення в роботі критичних систем, від яких залежить наше життя.

Те ж саме сьогодні відбувається з автомобілем. Раніше автовласник був спантеличений тільки збереженням власної машини - ніхто не хоче виявити під вікнами відсутність купленого недавно транспортного засобу. Але як тільки автомобіль був підключений до мережі - все змінилося, виявився ряд додаткових, не менше вагомих, ніж викрадення, погроз.

Основна і найсерйозніша, якщо буде здійснена кібератака, - загроза життю водія. У 2015 році Chrysler відкликав 1,4 мільйона автомобілів після того, як пара хакерів продемонструвала виданню WIRED, що вони можуть віддалено контролювати систему Jeep через Інтернет. Хакерам вдалося отримати в розпорядження включення і виключення кондиціонера, аудіосистеми, відключення гальм і втручання в рульове керування на ходу. З 2016 та 2017 років роках атаці піддався автомобіль Tesla. Дослідники безпеки з Keen Security Lab продемонстрували атаку на Tesla Model S . Вони змогли активувати гальма, відкрити двері і скласти дзеркала, перебуваючи на відстані 20 км від автомобілів. Пізніше один з хакерів зламав систему управління електроживленням автомобіля Tesla Model S P85 і модифікував її, встановивши на неї обладнання для автопілота, програмне забезпечення від двомоторних версій Tesla. Хакерський взлом автомобіля може серйозно зашкодити фізичному стану автовласника. Але поки, на щастя, просто вражають експерименти хакерів допомагають автовиробникам і розробникам підключених систем збільшити рівень безпеки продукції, що випускається.

Друга загроза відноситься до даних. У листопаді 2017 року Uber повідомив про розкрадання даних 57 млн ​​своїх користувачів. Хакери вкрали імена, адреси електронної пошти та номери телефонів 50 мільйонів пасажирів Uber по всьому світу. У розпорядженні хакерів також виявилася особиста інформація про 7 мільйонів водіїв, в тому числі близько 600 000 номерів водійських посвідчень США. Історія поїздок та користування автомобілем, персональні і статистичні дані - все може стати об'єктом атаки.

А що ви скажете про крадіжку ваших даних? Автомобіль вже давно є аналогом робочого кабінету. Люди проводять в машині ділові переговори по гучному зв'язку, не відриваючись від рулювання, обговорюють плани на життя, розмовляють зі своїми дітьми. Ви готові поділитися зі світом цією інформацією? Підключившись до системи автомобіля, не проводячи фізичного злому, можна віддалено отримати доступ до всього, що відбувається всередині. І чим більший бізнес, тим страшніше буде крадіжка подібних корпоративних і особистих даних. Сам автомобіль стає менш цінним, ніж інформація, яку можна з нього зчитувати. Так що викрадення, від якого людина швидше за все застрахований, і перша названа нами загроза, несе сьогодні мінімальний збиток, на відміну від всіх інших потенційних пригод.

Звичайно, щоб уникнути описаних загроз, виробники автомобілів і супутнього устаткування повинні розробляти безпечні системи. У разі великих консорціумів необхідні публікації стандартів і визначення вимог: OEM повинні узгоджувати вимоги і випускати нові інноваційні системи, що протистоять можливим кібератак. При розробці важливо приділити увагу технологічної та процесної частини, перевіривши організацію середовища розробки, середовища тестування, провівши обов'язкові тести, піклуючись про питання переміщення продукту, місце зберігання коду з безпеки і вимог, які дозволяють зробити його безпечним.

Давайте зараз знову повернемося до теми персональних комп'ютерів. Ми бачимо, що сьогодні проводиться дуже багато якісних систем безпеки, які дозволяють зводити серйозні засоби захисту, проте користувачі в своїй поведінці не змінюються. І зараз найслабша ланка в світі інформаційної безпеки - це людина. На жаль, ми дуже часто фокусуємося на технічної складової, забуваючи про людей. Ви можете поставити міцну залізні двері, але якщо ваш маленький син або старенька мама буде відкривати її будь-якому, хто зателефонував - наскільки це підвищить рівень безпеки?
Захист автомобіля повинна бути на високому рівні, але протидія необхідно і з боку користувачів. Найпростіше викрасти незакритий автомобіль або машину без сигналізації. З кібербезпекою теж саме. Якщо водій з підключеним до автомобіля додатком не дотримується правила безпеки - не має пароля до телефону і сервісу або використовує занадто простий спосіб ідентифікації, що не виключає блютуз в автомобілі - це може привести до певних проблем.

Ми, в Bright Box, усвідомлюючи важливість безпеки для кінцевих користувачів і володіючи експертизою в галузі забезпечення захищеності connected car, прийняли рішення запустити короткий онлайн-курс «Кібербезпека для водіїв» з практичними порадами.
З курсу ви дізнаєтеся, як убезпечити себе і свій автомобіль від зловмисників при використанні сучасних технологій, на що треба звертати увагу і які правила потрібно дотримуватися, щоб все з перерахованих загроз, не були здійснені. Проходження курсу займе не більше 10 хвилин. В кінці вам буде запропоновано тестування і сертифікат про успішне завершення за результатами курсу.

Записатися на курс

Записатися на курс!

А що ви скажете про крадіжку ваших даних?
Ви готові поділитися зі світом цією інформацією?
Ви можете поставити міцну залізні двері, але якщо ваш маленький син або старенька мама буде відкривати її будь-якому, хто зателефонував - наскільки це підвищить рівень безпеки?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов